NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy várható volt, már most megindul az erről való gondolkodás, beszélgetés:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/10/eagles_4_downs_does_jim_schwartz_hope_to_be_a_head.html

ezért kell idén minden esélyt megragadnunk, mert aztán nem biztos, hogy sikerül megtalálni az utódját és nézhetünk, meg rimánkodhatunk megint jó védelemért:
dande
Én ezekben nem hiszek. Aki már egyszer megbukott mint HC annak nem biztos , hogy egy újabb kinevezés jót tenne. Mindenki maradjon azon a poszton amihez ért. Millió ilyen példa van az NFL-ben pl: Wade Phillips vagy Josh McDaniels.
Greengo
Az egy dolog, hogy mi nem hiszünk benne 😊 amíg vmelyik tulaj igen, addig lesz egy újabb esély. S JS kapni fog rajta, ha jön a lehetőség s miért ne tenné. Meglepődnék, ha nem. Kevés Dick LeaBeu van. A mi JJnk is idősebb korára lett aki, ha jól emlékszem, amikor már idős volt HCnak. De ebben bocsánat, lehet tévedek.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ahogy várható volt, már most megindul az erről való gondolkodás, beszélgetés:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/10/eagles_4_downs_does_jim_schwartz_hope_to_be_a_head.html

ezért kell idén minden esélyt megragadnunk, mert aztán nem biztos, hogy sikerül megtalálni az utódját és nézhetünk, meg rimánkodhatunk megint jó védelemért:
dande
Én ezekben nem hiszek. Aki már egyszer megbukott mint HC annak nem biztos , hogy egy újabb kinevezés jót tenne. Mindenki maradjon azon a poszton amihez ért. Millió ilyen példa van az NFL-ben pl: Wade Phillips vagy Josh McDaniels.

Amúgy a hétvégi meccsnek pont ezért is lesz meg a maga pikantériája . Egykori csapata ellen mehet most Schwartz.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy várható volt, már most megindul az erről való gondolkodás, beszélgetés:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/10/eagles_4_downs_does_jim_schwartz_hope_to_be_a_head.html

ezért kell idén minden esélyt megragadnunk, mert aztán nem biztos, hogy sikerül megtalálni az utódját és nézhetünk, meg rimánkodhatunk megint jó védelemért:
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sima 16-0. Nemtudom minek elemezgettek ennyit. : D

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az is megerősödött számomra már az első négy fordulóban, semmi értelme az összehasonlítgatásoknak egy-egy meccs alapján ki milyen erős, ha ezt megvertem, akkor a másikat is fogom stb, stb. minden meccset, párosítást önmagában kell nézni, mert bárki megverhet bárkit, majdhogynem a napi forma dönt.
dande
Ne sertodj meg, de ez ennyi ev szurkolas utan csak most esett le 4 fordulo utan? 😀
undisputedly
Ha ha ha ha 😉 Tudtam, hogy nem egyértelműen fogalmaztam, arra gondoltam, hogy ez idén talán még erősebben előjön, mint máskor. De ez persze lehet szubjektív.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az is megerősödött számomra már az első négy fordulóban, semmi értelme az összehasonlítgatásoknak egy-egy meccs alapján ki milyen erős, ha ezt megvertem, akkor a másikat is fogom stb, stb. minden meccset, párosítást önmagában kell nézni, mert bárki megverhet bárkit, majdhogynem a napi forma dönt.
dande
Ne sertodj meg, de ez ennyi ev szurkolas utan csak most esett le 4 fordulo utan? 😀
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Akkor Wisniewski kezd guard poziban Barbe meg ki szélre ha Johnson tényleg eltiltást kap. Örülnénk?
Btw minden várakozásomat felülmúlja eddig a fal szóval max átlag szintre esnek vissza 😊

Egyébként ilyenkor edzeni sem lehet a csapattal?
Eazzy
Ez is opció, de Pederson szerint azt is vizsgálják, hogy Barbre maradna, Halapoulivaati Vaitai pedig az egyik esélyes RT-nek. Brandon Graham is jó véleménnyel van az újoncról.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig minden szép és jó maradjon minden is így 😊

A következő három meccsből (amikbe a 7ó órás kezdés miatt csak bele-bele tudok nézni) papíron most jön a legkönnyebb, de ez tudjuk mennyit ér. semmit.

Reméljük legalább egyet nyerünk, a Skins elleni talán a legfontosabb, a csoport miatt, de a legfontosabb az lenne, hogy Wentz tudja tartani jó formáját. Azért most már volt idő őt bőven kielemezni.

Az is megerősödött számomra már az első négy fordulóban, semmi értelme az összehasonlítgatásoknak egy-egy meccs alapján ki milyen erős, ha ezt megvertem, akkor a másikat is fogom stb, stb. minden meccset, párosítást önmagában kell nézni, mert bárki megverhet bárkit, majdhogynem a napi forma dönt.

Bízzunk benne, most a Lionsénál lesz jobb a napi formánk, tavaly eléggé megruháztak. S Schwarzi miatt is érdekes lesz a meccs.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Akkor Wisniewski kezd guard poziban Barbe meg ki szélre ha Johnson tényleg eltiltást kap. Örülnénk?
Btw minden várakozásomat felülmúlja eddig a fal szóval max átlag szintre esnek vissza 😊

Egyébként ilyenkor edzeni sem lehet a csapattal?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Johnson úgy néz ki játszani fog, egyébként mindenki egészséges. Bradhamet sem bünteti meg Pederson.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Lehet láttátok már, de azért belinkelem ide. Na akkor Back to Business:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14602238_1177294272308344_843922659476504576_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=szdusnpx2E0Q7kNvgGtobNK&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AcZ6aZJmgEzhQwRGCPrN9Wr&oh=00_AYBLSX62LDOnIZ_7i2czTQFlk21n9lGZhXw1LPCcbek9aA&oe=66FFD2A6
262.139 Aufrufe · 6.922 Reaktionen | Back To Business | Back to business. #FlyEaglesFly | By Philadelphia Eagles | Facebook
Back to business. #FlyEaglesFly


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Mivel Barbre meggyőző LG pozícióban, Johnson eltiltása esetén valószínű, hogy Vaitai lesz a RT. Ajjaj.
mustaine
Hol tart ez az ügy? Tudsz vmi részletet?
Greengo
 www.bleedinggreennation.com/2016/10/4/13153726/what-you-need-to-know-about-lane-johnson-s-hearing-today

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Ahogy Reidnek is 😉 hiszen még mindig vannak az ő idejéből meghatározó s nem is öreg játékosok, s a stábból ugye Duce. No meg DP akárhogy is csak mellette nevelődött azzal együtt, hogy a maga útját járja, s végül is csak ő indította a franchiset újra nyerő pályára.
A gyűrűt leszámítva Eagles fanok nem panaszkodhatunk.

Apropó Eagles fanok hova tűnt Shawn amikor Rózsi sikerei csúcsán látszik lenni 😉
dande
No meg Hulkeinstein, főleg most, hogy van irányítónk. Az ő véleményére is kíváncsi lennék.
evergreen
fel kellett volna menni Mariotáért.
Höri
vagy nem kellett volna elkótyavetyélni azt a korábbi szeptemberi hónap újoncát, aki már magára ölthette az Eagles mezét ( | Mark Sanchez | )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Mivel Barbre meggyőző LG pozícióban, Johnson eltiltása esetén valószínű, hogy Vaitai lesz a RT. Ajjaj.
mustaine
Hol tart ez az ügy? Tudsz vmi részletet?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Mivel Barbre meggyőző LG pozícióban, Johnson eltiltása esetén valószínű, hogy Vaitai lesz a RT. Ajjaj.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy Reidnek is 😉 hiszen még mindig vannak az ő idejéből meghatározó s nem is öreg játékosok, s a stábból ugye Duce. No meg DP akárhogy is csak mellette nevelődött azzal együtt, hogy a maga útját járja, s végül is csak ő indította a franchiset újra nyerő pályára.
A gyűrűt leszámítva Eagles fanok nem panaszkodhatunk.

Apropó Eagles fanok hova tűnt Shawn amikor Rózsi sikerei csúcsán látszik lenni 😉
dande
No meg Hulkeinstein, főleg most, hogy van irányítónk. Az ő véleményére is kíváncsi lennék.
evergreen
fel kellett volna menni Mariotáért.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Napi Carson az ángolul értőknek 😊

 www.youtube.com/watch?v=UI6dmL8j_uE
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
dande
Miamiben tartóztatták le a reptéri ellenőrzésnél, mert töltött stukkert találtak a hátizsákjában, de később tisztázódott, hogy volt hozzá engedélye és nem szándékozott senkinek sem ártani vele, ettől függetlenül nem néz ki jól, hogy rövid időn belül már másodjára tartóztatják le, három hónappal ezelőtt egy szállodai alkalmazottat törölt orrba szintén Miamiben.

Egyébként úgy néz ki, hogy nem lesz sérülés miatti hiányzó vasárnap, ilyen szempontból biztosan jól jött a bye week.

Romo meg úgy néz ki, hogy ellenünk fog visszatérni:
 twitter.com/BrandonGowton/status/782943423045201924

És a végére egy érdekesség: Az 5. legjobb 3rd down defense a miénk.
 twitter.com/pdomo/status/782224181157134338


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
dande
 nyg.247sports.com/Bolt/Report-Nigel-Bradham-arrested-in-Miami-on-weapons-charge-47979440
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
Attis
Azért lenne szar mert volt egyetlen trágya éve egy frankensteini rendszerben? Nem nézted előtte mit tett le az asztalra?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja ezt állandóan olvastuk tavaly, csak csip kölli ezt letojta nagyívben.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
Attis
Murray shotgunból nem hatékony, itt meg azt erőltették, kell neki néhány lépés, hogy begyorsuljon, ez I formationből pl. sokkal könnyebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
óóó hogy az istenit. már félig beittam, erre rájöttem, hogy bye weeken vagyunk.... 😥
ano92
tudom én vagyok a hibás 😉