Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
"I want to go down as one of the greats to wear black and gold, and that's how it should end."vassadi
That's how it should end.
Ennél többet nem lehet hozzá tenni.. ennek valóban így kellett végződnie.

Ki nem állhattam a képét.. de a játékát imádtam, tőle a HoF-ot se sajnálom, még ha egy dirty fucker is volt néha, nagy ritkán.. de ez is kell hozzá. 😊

Uraim. megemelem a kalapom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na de térjünk vissza a hétköznapokba. Cotchery nem fog visszamenni a Jets-hez, viszont ma a Chiefs-nél járt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WOW!

"I spent time reading thousands of e-mails, Facebook posts, tweets, letters, cards and well wishes from fans everywhere," Ward said. "As I read them, I was really moved by the tremendous outpouring of love, encouragement and support from everybody everywhere. It really got to me. Through it all, I realized that there's only one thing I lover more than the game, and that's Steeler Nation.

"Without your support over the last 14 years, this game wouldn't be the same to me. Wouldn't be as fun for me. You guys meant the world to me."

Hát igen, így is le lehet lépni a színről. Van, amit nem lehet megjátszani, nem lehet megtanulni, mert az belülről jön, az alázat, a hűség, a tisztelet, a lojalitás, a játék szeretete, vagy éppen most a szeretet fájdalmas könnyei. Amúgy a sajtótájékoztatón megjelent Bettis, Keisel, Harrison és Aaron Smith is. Mint egy nagy család. Qrva sokat jelentett ő ennek a gárdának. Ennek tényleg így kellett lennie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Elsősorban futballjátékos és csak másodsorban elkapó" - ahogy Tomlin mondta. Ennél nem kell több. Csodálatos játékos volt, ő mindent magában hordozott, ami a Steelers, csodálatos házassága volt ez egy játékosnak és klubnak, mert egymás tükörképei voltak.

Mindent elért, amit egy játékos elérhet ebben a ligában, de ő nem az extranagy tehetségével tette, hisz - ahogy Helmut is mondta - nem volt a legmagasabb, nem volt a leggyorsabb, és még csak nem is neki voltak a legjobb kezei, hanem a hihetetlen szivével, akaratával, küzdőszellemével, elszántságával. És ez sokkal becsülendőbb, mint aki nagynak születik, mert tehetség mit sem ér, ha gyenge mentalitással párosul, viszont a szorgalom mindig kifizetődő. És ami legcsodálatosabb, hogy rajta látszott, élvezettel játssza ezt a játékot.

Swann és Stallworth ellenére ő minden idők legjobb Steelers elkapója, de talán minden idők legjobb Steeler támadója sem feltétlen túlzás.

A 86-os számot tuti nem viseli soha több senki, bár hivatalosan ezt sem fogják visszavonultatni, ahogy Stautnerén kvül senkiét sem vonultatták vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 237 — én ezt meguntam
Szubjektív 2 per Hines Wardról!

Szerintem fontos része ő a Steelers Ars poeticának, minden hatalmas erényével, és természetesen minden hibájával együtt!
Ahogy megküzdött a 2. számú WR posztért, majd ahogy felküzdötte magát Plax mellé. Nem ő volt a legnagyobb, sem a leggyorsabb, de rettenetesen akarta, és minden egyes centiért megharcolt, ...egy oroszlán szívével született.

Nekem ő volt a kedvenc Steelerem, magam is esendő vagyok, szóval nem érdekel, ki mit mond a hibáiról!!
Nem olvastam a további terveiről, remélem, hogy majd elunja magát, és látjuk még a pálya szélén!

Még annyit, hogy ez a 13 év kölcsönös hűség és lojalitás mind a két félnek bőven megérte. Bárcsak legalább a storyk tizede így érne véget.

u.i. kicsit sajnálom, hogy a Manning saga közepén kicsit elsikkadt a hír, hogy kora egyik legjobb elkapója, aki nem mellesleg új elemeket vitt a poszt játékába, visszavonult!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nagyon tökön rúgás érzés lett volna ha más mezbe látom a fogsorát világítani. Kedvenc játékosom, nem tűrtem volna meg ha nem a kedvenc csapatomba játszik... 😊

Hatalmas játékos volt, imádtam amikor kapott egy nagyot és fogták a szurkolók a fejüket, erre felállt fülig érő mosollyal. Mindig hiányozni fog, mondjuk ez utóbbi már nagyon nyálacskás lett. 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Nálam valahogy így 😀

Minden nap ezt látom.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Asszem,így marad meg bennem...

http://www.nfl.com/photos/09000d5d8274cb37#id:09000d5d8274ca66
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Hát lehet, hogy érzelgős vagyok, de ahogy a könnyek gurultak a srác arcán, bizony nekem is fátyolos lett a szemem. És persze a 86 tiltott szám lett. Szerencsére a HoF zakó arany színű így azt azért felveszi majd, mi lenne, ha mondjuk lila lenne 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez szánalmas...inkább ne irjanak NFL-ről cikket....maradjanak csak a Barcánál meg a Realnál
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kitették,mert durva volt,állandóan kapta a 2 perceket,túl sokat ücsörgött..😊
És a korongkezelése....pfff..


De azért kösz mindent!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
NSO:

"Visszavonult Hines Ward, a Pittsburgh Penguinstől március elején kitett veterán elkapó."

ez a nem mindegy :mad:Gura
Az kihagyta hogy bézbólcsapat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NSO:

"Visszavonult Hines Ward, a Pittsburgh Penguinstől március elején kitett veterán elkapó."

ez a nem mindegy :mad:
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Látunk valakit nálunk még vajon 86-osban játszani?
Szerintem nem, és úgy lenne az igazán méltó..
De sz.r érzés volt végignézni a bejelentést, rohadtul hiányozni fog a fazon 😕The terrible towel
Ha jól emlékszem, a szerződése felbontásakor Rooney nyilatkozta is, hogy Steelers-játékos már nem fogja viselni a 86-os mezt. Alap.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Látunk valakit nálunk még vajon 86-osban játszani?
Szerintem nem, és úgy lenne az igazán méltó..
De sz.r érzés volt végignézni a bejelentést, rohadtul hiányozni fog a fazon 😕
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Azt érzem, hogy gyomron vágtak, de ez az érzés egy kellemes fájdalomba megy át. Sokkal rosszabb lett volna és talán a golyóimat csavarná, ha más csapathoz ment volna. 2017-ben arany zakót reája.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Ha valakit rossz lett volna ellenünk látni az Hines Ward. Tényleg jobb lett a szám íze.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi teljesen kész lesz ettől a sajtótájékoztatótól. Steelers szív, ilyesmik. 😀gsn
That's how this organisition works. 😛

Jobb ez így mindenkinek, de legfőképpen a szurkolók szájízének. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi teljesen kész lesz ettől a sajtótájékoztatótól. Steelers szív, ilyesmik. 😀gsn
Ó az Ezredes - nem kell neki találkozó, csak belenéz a tükörbe 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gsn 3 548
Soldi teljesen kész lesz ettől a sajtótájékoztatótól. Steelers szív, ilyesmik. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eltaláltam, Ward visszavonul.vassadi
Mi más lehetett volna, hogy el kellett találni? 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"I want to go down as one of the greats to wear black and gold, and that's how it should end."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Eltaláltam, Ward visszavonul.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egen azér is inkább azok blazíroznak akik amúgy sem húznának annyira elölsutianap
Igazából komolyabb érdeklődés eddig egyik csapat részéről se volt (Belichick fényezte még korábban Wallace-t), csak média, szurkolók, stb. által gyártott elméletek.vassadi
BB türelmes ember, akit ő fényez, az biztos figyelmére méltó, de szerződés környékére akár csak évek múlva kerül a dolog (vagy soha). Szvsz fizikai rosszullét fogja el, ha arra gondol, hogy egy első köröst adjon a Steelers-nek(!) Wallace-ért és kétszer húzzatok 1/31-ig. Ráadásul Rátok nem jellemző, hogy elbaszarintanátok a draftot.tomi-tomi
Nem azzal van a gond, hogy "éppen a Steelers-nek" kell adni az 1. kört, hanem azzal, hogy minek adjon 1. kört, ha a WR-problémát pick-befektetés nélkül is meg lehetett oldani az FA-piacról, így hát utóbbi üzletileg sokkal előnyösebb, nemcsak a Pats-nek, hanem minden csapatnak az volt. akinek annyira kellett WR, az megoldotta. ennyi a történet.

Arról nem is beszélve, hogy olyan szerződést kéne neki adni, amit a Steelers nem matchel, ez pedig tovább nehezíti a kérő csapat dolgát, azaz nem ússza meg egy "prémium 1. körös" prospectnek megfelelő ajánlattal, annál sokkal többet kell kínálnia Wallace-nak ahhoz, hogy a Steelers ne tudja/akarja matchelni. Főleg idénre kell nagyon megterhelni a capet a kérőnek, azaz 2012-re kell gigamega nagy fizunak szerepelnie ahhoz az ajánlatban, hogy a Steelers ne matchelje az ajánlatot. azért ezt nem feltétlen engedheti meg minden csapat, sőt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
13 évig voltunk lojálisak, de ez nem volt tovább fenntartható, hisz 20-25 millával voltunk a cap felett, ami brutális szám. De ez a lojalitás éppen Wallace-ra és a fiatalokra szállt rá, pl azokra, akik tavaly nyáron kaptak giga dealt (lásd Woodley, Timmons), vagy most fognak, mint wallace. Tehát a lojalitás most éppen Wallace felé van, hisz ő a jelen, egyben a jövő és most ő élvezheti 10 évig ennek gyümölcseit.Soldados
Csak Ő is, mint pénzre éhes ifjú titán is érezze ezt a lojalitást. Pro és kontra.kittli
Mint már mondtam, bennem egy csepp aggodalom sincs és nem is volt Wallace megtartása kapcsán. akit meg akarunk tartani, azt mindig megtartottuk, mióta napi szinten figyelemmel követem a csapatot, pedig az lassan 10 éve lesz, de előtte se igen tudok ilyen esetről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!