Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 15 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Imádom a védelmünket!!! Egyszerűen zseniálisak volatk. Harrison és Timmons geci jó eddig.Troy meg Troy 2 meccs 2 INT. Harrison meg vagy 20 tck,3 sack, 2 FF,1 FR. Brutál. Mi lesz,ha lesz támadóegységünk is...azaz BB visszajön. Most majd jön a Tampa utána meg a Hollók. Elvileg simán kijöhetünk 3-1el belőle,de uram bocsánat adott esetben a 4-0 sem teljesen kizárt és BB vel lesz támadóegységünk is...kezedem egyre pozitívabban látni a dolgokat 😀

több mint 15 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Váááá 2-0 😀 😀
Nagyon durva a D, igazi mészárosak végre, isteni volt látni 😀
Mondjuk a TD drive nem kellett volna, de le van tojva, azon kívül mint a betonfal 😊
Polamalu úgy kellett mint egy falat kenyér hogy visszatérjen!!

Csak ez a sok sérült ne lenne, ez nagyon aggasztó 😕
Remélem nem súlyosak!
több mint 15 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hatalmas meccs volt 😊
CJ-t nem hittem hogy meg lehet fogni ennyire, ez kulcs volt valamint a turnoverek is. Harrison-Timmons nagyot játszott és Polamaluba se csalódtam 😊 A védelem nagyon durva volt az utolsó 5percet leszámítva.
Végére parás lett de megvan 2-0 BB nélkül nagyon jó, nagyon jó!
Dixon szerintem a meccs alatt futkározhatott volna még ha nem sérül le. Offense továbbra is gyenge, de irányító nélkül nehéz is. Jó lesz ez.

több mint 15 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
így sem volt ellenfél a Titans, mi lenne ha végre lenne támadóegység.
grat a védelemnek, a spec teamnek a meccs végi hülyeség miatt nem annyira.Tibi76
Will Allen volt azt hiszem aki elszerencsétlenkedte az onside kicket,majdnem necces is lett a vége...

több mint 15 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
így sem volt ellenfél a Titans, mi lenne ha végre lenne támadóegység.
grat a védelemnek, a spec teamnek a meccs végi hülyeség miatt nem annyira.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
inaktívok: Jonathan Dwyer, Crezdon Butler, Ramon Foster, Max Starks, Emmanuel Sanders, Thaddeus Gibson, Jason Worilds, Casey Hampton

Tennessee: S Robert Johnson, S Nick Schommer, LB Rennie Curran, T Mike Otto, G Ryan Durand, WR Lavelle Hawkins, DE William Hayes. Rusty Smith 3. QB.
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
The move involving Byron Leftwich is one to add temporary defensive line depth -- Steve McLendon -- in advance of a game against a team that has RB Chris Johnson. Leftwich is a vested veteran and therefore is not waived. He is released. This means he cannot be "claimed" by another team. He is free to sign with any team, and that figures to be the Steelers early next week.
több mint 15 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Leftwich cut

Leftwich (knee) was expected to be listed as the #3 quarterback for Sunday's game against the Tennessee Titans, and defensive lineman Steve McLendon has been signed off the practice squad to replace Leftwich on the 53-man roster.

The Steelers add that Leftwich is expected to be re-signed next week.

több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers injury report for Sunday's game: NT Casey Hampton (hamstring), LT Max Starks (ankle) are out; WR Emmanuel Sanders (quadricep), OLB Jason Worilds (shoulder) are doubtful; WR Arnaz Battle (knee), QB Byron Leftwich (knee), CB Bryant McFadden (groin) are probable. Titans' report to come later.tenorx
Hamptont és Starksot tudtuk. Elég gáz. 😕 Sanders és Worilds lényegtelen, a doubtful az egyenlő az outtal, de ez nem nagy gáz.

A lényeg, hogy B-Mac játszik. Lefty lesz a csere, Battle pedig kell a spec teamben. Tehát ami szopó az Hampton és Starks és főleg az utóbbi. Hoke rendben lesz, eddig is sokat volt pályán mert nagyon keményen rotálunk DL-ben, viszont Starks helyett Jonathan Scott... Hát kicsit félek ettől... :/ Mondjuk élesben még nem láttam Scottot, de azért nem hangzik ez jól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Steelers injury report for Sunday's game: NT Casey Hampton (hamstring), LT Max Starks (ankle) are out; WR Emmanuel Sanders (quadricep), OLB Jason Worilds (shoulder) are doubtful; WR Arnaz Battle (knee), QB Byron Leftwich (knee), CB Bryant McFadden (groin) are probable. Titans' report to come later.
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
😊 Reméljük Ephraim Polamalu is nálunk játszik majd, hasonló képességekkel, mint az apja 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Na Lefty ismét edzett limitáltan és Battle pedig teljesen visszatért.

Viszont B-Mac és Worilds nem edzett. (Hamptont és Starksot nem írták, de sztem ők sem tréningeztek)Soldados
McFadden ágyéksérülést szenvedett a szerdai edzésen, kérdéses lehet a vasárnapi szereplése. Remélem azért felépül annyira h tudjon játszani.
Butler, Lewis és Brown részéről, állítólag a stáb szerint hozzáállásbeli gondok vannak :/ , így már érthető h miért Gay lehet a backup baloldalon Lewis helyett.

Megszületett a második Polamalu örökös, Ephraim személyében 😊 .
több mint 15 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 278 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.htmlTibi76
Donald Thomas érdekes lehet.Soldados
Nálunk ez nem is meglepetés, mindig jön valaki fiatal aki sehol sem vált be....és itt sem nyújt sokat általában......

több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Lefty ismét edzett limitáltan és Battle pedig teljesen visszatért.

Viszont B-Mac és Worilds nem edzett. (Hamptont és Starksot nem írták, de sztem ők sem tréningeztek)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.htmlTibi76
Donald Thomas érdekes lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy nagyon durva stat:

From the day of Tomlin's first draft to this day, the Steelers have allowed fewer points than anyone in the National Football League (825), and it hasn't been terribly close (New England is second having allowed 892).

Best Defense. No question about that.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azér azt jó lenne nem elfelejteni, hogy a Jets fala a futásra van kitalálva, és ligaelsők, mi meg a liga alsó fertályában vagyunk ebben is... és most nem az ucsó meccsre gondolok, pláne, hogy igazából ott se működött a futás túl jól...kishaszi
Ez sajna nagyon igaz, de a lényeg, hogy sebezhetőek. Az már más kérdés, hogy nekünk sikerül-e ezt kihasználni vagy sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azér azt jó lenne nem elfelejteni, hogy a Jets fala a futásra van kitalálva, és ligaelsők, mi meg a liga alsó fertályában vagyunk ebben is... és most nem az ucsó meccsre gondolok, pláne, hogy igazából ott se működött a futás túl jól...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 278 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...peach
Ha game manager QB-ként nézünk rá, akkor valóban nem volt gáz, ha vezér QB-ként, akkor kaka. 😊 Semmi komolyat nem nyújtott, volt 2-3 szép passza (pl amit Husinak eresztett el), de hatalmas homályokat is dobott (pl az end zone sarkánál méterekkel dobta túl az emberét egy halál egyszerű szituban).

Dixon pl game manager, tőle ez jó, Flaccót mindenki szeretné ennél többnek látni, ahhoz viszont ez nagyon kevés. Game manager Qb-tól viszont jó.

Szal egyáltalán nem volt rémisztő ez a Ravens, az Offense egy jó védelemmel megfogható, a Jets ezt megmutatta mind futás, mind passz terén, ez messze nem elit offense, a védelem ellen pedig lehetett futni. És ha normális pass offense lesz a túloldalon, akkor sztem passzolni is lehet majd. Jó csapat, de messze nem elit.Soldados
Ezzel egyet kell értenem. Bár teszem hozzá, hogy ha Ravens-ről van szó itt azért mindenki elfogult egy cseppet.... igaz egyben ez a legnagyobb elismerés, mert ha itt el van ismerve egy holló az tényleg tud valamit és tett le valamit az asztalra. Flacco nem ilyen és kész, belőle nem lesz egy Reed vagy Lewis.

több mint 15 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 278 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Starks, Hampton és Battle nem edzettek, Lefty limitáltan.Soldados

Battle-t nem is tudtam, hogy sérült.
Igaz ő érte kár legkevésbé.

Lefty meg ha még meg is gyógyul nem kellene kezdetni. Úgy se ő a jövő 2. számú QB a csapatnál.

több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Starks, Hampton és Battle nem edzettek, Lefty limitáltan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...peach
Ha game manager QB-ként nézünk rá, akkor valóban nem volt gáz, ha vezér QB-ként, akkor kaka. 😊 Semmi komolyat nem nyújtott, volt 2-3 szép passza (pl amit Husinak eresztett el), de hatalmas homályokat is dobott (pl az end zone sarkánál méterekkel dobta túl az emberét egy halál egyszerű szituban).

Dixon pl game manager, tőle ez jó, Flaccót mindenki szeretné ennél többnek látni, ahhoz viszont ez nagyon kevés. Game manager Qb-tól viszont jó.

Szal egyáltalán nem volt rémisztő ez a Ravens, az Offense egy jó védelemmel megfogható, a Jets ezt megmutatta mind futás, mind passz terén, ez messze nem elit offense, a védelem ellen pedig lehetett futni. És ha normális pass offense lesz a túloldalon, akkor sztem passzolni is lehet majd. Jó csapat, de messze nem elit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyébként így, hogy tudom a végeredményt jobban örülök neki, hogy Reed mellérúgta azt a field goalt, remélem kap egy kis önbizalmat Mendenhall, úgy tűnt, mintha az hiányozna.