San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hát, megvan az első W. nullás szezon nem lesz 😀

na úgy néz ki van egy top OL-ünk, a Rams DL ellen 0 sack! kiba jól nyomták. a run blokkon kell még dolgozni. hol van már Devey meg Pears és Martin...brrr
Gabi kb egy jó backup szintet hozott. 2 TD benne maradt ha megdobja rendesen. tartom hogy Kappal magasabb a plafon. de Csip nagy tanár hogy behozta a végére, hogy lassan szokjon bele.
Hyde brutál szokásosan, Kerley-vel is megvan az összhang úgy tűnik Gabinak.
a playhívás döcögött a 3Q-ban, mert valamiért mintha mi nem reagáltunk volna a Rams változtatására. a 4Q-ban viszont igen és akkor megindult a szekér.

a védelem, hát baszki iszonyat munkát végeztek. külön kiemelem Armstead és Brooks párosát, mintha Justin Smith/Aldon páros lett volna.
fent voltak a rookiek is. Blairnek volt egy QB pressure-je, csak Keenum elszaladt 😀
Robinson felé meg nem is dobott.

végül itt egy fasza elemzés O'Neil védelméről. azt mondja nem lőttük el még a többi töltényünket.

 www.knbr.com/2016/09/13/film-breakdown-49ers-defense-uses-creativity-to-confuse-rams/

tavaly is nyertük az elsőt, de idén látszik hogy végre van HC meg O/D coordinátor is. ST-ben is van még mit javulni(Kick coverage).
petey
Már csak Dahl-t kell visszahozni. 😀
Coolearie
napasztmek.....


Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
hát, megvan az első W. nullás szezon nem lesz 😀

na úgy néz ki van egy top OL-ünk, a Rams DL ellen 0 sack! kiba jól nyomták. a run blokkon kell még dolgozni. hol van már Devey meg Pears és Martin...brrr
Gabi kb egy jó backup szintet hozott. 2 TD benne maradt ha megdobja rendesen. tartom hogy Kappal magasabb a plafon. de Csip nagy tanár hogy behozta a végére, hogy lassan szokjon bele.
Hyde brutál szokásosan, Kerley-vel is megvan az összhang úgy tűnik Gabinak.
a playhívás döcögött a 3Q-ban, mert valamiért mintha mi nem reagáltunk volna a Rams változtatására. a 4Q-ban viszont igen és akkor megindult a szekér.

a védelem, hát baszki iszonyat munkát végeztek. külön kiemelem Armstead és Brooks párosát, mintha Justin Smith/Aldon páros lett volna.
fent voltak a rookiek is. Blairnek volt egy QB pressure-je, csak Keenum elszaladt 😀
Robinson felé meg nem is dobott.

végül itt egy fasza elemzés O'Neil védelméről. azt mondja nem lőttük el még a többi töltényünket.

 www.knbr.com/2016/09/13/film-breakdown-49ers-defense-uses-creativity-to-confuse-rams/

tavaly is nyertük az elsőt, de idén látszik hogy végre van HC meg O/D coordinátor is. ST-ben is van még mit javulni(Kick coverage).
petey
Már csak Dahl-t kell visszahozni. 😀
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hát, megvan az első W. nullás szezon nem lesz 😀

na úgy néz ki van egy top OL-ünk, a Rams DL ellen 0 sack! kiba jól nyomták. a run blokkon kell még dolgozni. hol van már Devey meg Pears és Martin...brrr
Gabi kb egy jó backup szintet hozott. 2 TD benne maradt ha megdobja rendesen. tartom hogy Kappal magasabb a plafon. de Csip nagy tanár hogy behozta a végére, hogy lassan szokjon bele.
Hyde brutál szokásosan, Kerley-vel is megvan az összhang úgy tűnik Gabinak.
a playhívás döcögött a 3Q-ban, mert valamiért mintha mi nem reagáltunk volna a Rams változtatására. a 4Q-ban viszont igen és akkor megindult a szekér.

a védelem, hát baszki iszonyat munkát végeztek. külön kiemelem Armstead és Brooks párosát, mintha Justin Smith/Aldon páros lett volna.
fent voltak a rookiek is. Blairnek volt egy QB pressure-je, csak Keenum elszaladt 😀
Robinson felé meg nem is dobott.

végül itt egy fasza elemzés O'Neil védelméről. azt mondja nem lőttük el még a többi töltényünket.

 www.knbr.com/2016/09/13/film-breakdown-49ers-defense-uses-creativity-to-confuse-rams/

tavaly is nyertük az elsőt, de idén látszik hogy végre van HC meg O/D coordinátor is. ST-ben is van még mit javulni(Kick coverage).

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Ulvar San Francisco 49ers California Golden Bears 57
 www.espn.com/nfl/story/_/id/17531081/nfl-2016-week-2-power-rankings-green-bay-packers-new-england-patriots-seattle-seahawks
Szégyen..
Coolearie
Annyira hiteltelen szarok ezek a PRek...

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000701857/article/nfl-power-rankings-week-2-patriots-broncos-shoot-to-the-top?campaign=fb-nf-sf35802693-sf35802693

én tartom még a szezon elején tett 8-8amat...

Verjük duplán Rams. Ezen felül verhető (ha minden összeáll de tényleg minden fasza), Bills, Tampa, Bears, Miami, Falcons, és nagy szerencsével Sains vagy a Dallas beférhet. PO nem lesz meg persze, csak valami csodával, ha verjük legalább a Cardinalst is odavissza...

Who's Got It Better Than Us? Nobody!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0912%2Fnfl-power-rankings01jr_1296x729.jpg
Packers jump the Patriots in Week 2 Power Rankings
The Packers and Patriots made noise with opening-week wins, and the party continues as both teams move up into the top slots in ESPN's Week 2 Power Rankings.

Szégyen..
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
lol én meg sikeresen átaludtam..Meg az első 3 órámat is..😀
De eléggé meglepett az eredmény.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Na, az egyik W-m bejött! 😊
A következőt nem a hétvégére várom...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Kicsit off , ötletem sincs mi lesz a téma a szerdai South Park részben...
 www.youtube.com/watch?v=U-zJL9JuOLQ

Szerkesztette: LanceVance

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jóval többet kaptam ettől a mérkőzéstől, mint amire számítottam. Ebben nagyban benne van, hogy a Rams közel sem hozta azt, amire számítani lehetett. A tavalyi szezon után végre azt éreztem, hogy a miénk a jobban menedzselt csapat a labda mind a két oldalán. O-line tetszett, pedig a liga egyik legjobb defense fala volt vele szemben. A harmadik negyed elején picit megijedtem, ahogy kezdték fogni a futást, bajban voltunk. A végére sikerült megújulni, Gabinak volt egy két jól helyezett labdája. Defense jól állt a lábán, jók voltak a hívások. Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy ebben a győzelemben a Rams egy-két buta hibája (Gurley, A.Donald) is közrejátszott.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ezt nem gondoltam volna. Egész D# előtt le a kalappal, Bowman for president!! Kerley tetszett, és alapjaiban az OL sem volt sztem akkora baj. Viszont Gabbert???? Hihetetlen mennyire homály volt néha! Screen és check down passokat sem tudott megoldani 5-6 méterre. Mondjuk T. Smith sem volt vmi kirobbanó. Legalább 3-4 intet úsztunk meg, nem rajta múlott. Ez 28-0 nem tükrözi a valóságot. Rams vmi hihetetlen szar napot fogott ki, minden elemében a játéknak rohadt gyengék voltak. Nyomorult Keenum ugyanolyan szar volt mint Gabbert, csak sokkal pechesebb, neki aztán az intek bejöttek. . Hosszútávon ennyire gyenge Qb teljesítménnyel nem lehet sokra menni. Mindenesetre talán nem mi vagyunk a PR 32. csapata ahogy a szagértők jelezték 😊 . Mindenesetre jobban állunk mint vártam! Csoport meccset nyertünk!!!! Örömködjünk amíg lehet (kb Panthers meccsig)!
GO NINERS!!!! FAITHFUL!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Nem akarom szítani a feszültséget, de valaki magyarázza már el mi bajotok Gabbertel? Igen, a Jagsben valóban ultra fos volt. Mióta nálatok van, teljesen normális game manager QB számokat hoz. Nem váltja meg a világot, de vigyáz a labdákra és mennek a checkdown-ok. Alex Smith 2.0. Lenulláztátok a Rams-t... inkáb örüljetek 😊 Tudom-tudom Kaep sokkal jobb lenne, de valahogy mégsem Ő a kezdő.
silent7939
Igen, olyan számokat hoz, de ma is a disznó mázlijának (és a Rams játékosok elképesztő hulladékságának) köszönhette, hogy nem végzett minimum 3 inttel, illetve konstans 1-2 yarddal first elé dob 3rd downon is. Mint ahogy ma is megoldotta, hogy passzoljon 3&2-re, el is kapják de ne legyen first. Olyan homályokat dob, hogy legszívesebben egy Candlestickből kimentett téglával verném agyon, és ezt a teljesítményt Kaepernick fél lábon hozza. Nem okos, nem ügyes, de cserébe iszonyú idegesítő; Colint legalább kedvelem.

Majd jövőhéten térjünk vissza erre, amikor a Carolina ellen az első félidőben éppen a harmadik intjét dobja.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem akarom szítani a feszültséget, de valaki magyarázza már el mi bajotok Gabbertel? Igen, a Jagsben valóban ultra fos volt. Mióta nálatok van, teljesen normális game manager QB számokat hoz. Nem váltja meg a világot, de vigyáz a labdákra és mennek a checkdown-ok. Alex Smith 2.0. Lenulláztátok a Rams-t... inkáb örüljetek 😊 Tudom-tudom Kaep sokkal jobb lenne, de valahogy mégsem Ő a kezdő.
több mint 8 éve
Ulvar San Francisco 49ers California Golden Bears 57
Végre, remélem szöszi meglep mindenkit, mert csak futással nehéz lesz nyerni.
picstii
Nem lepett meg...balfasz mèg mindig...ès ez csak rosszabb lesz.

Who's Got It Better Than Us? Nobody!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt reagálok, mert már bezártátok a másik topicot: Kelly szerintem, soha nem tetszelgett géniuszként. Amit csinált nem azért csinálta, hogy géniusznak mutathassa magát. Próbálkozott, hibázott (ez még BB vel is előfordul) csak nem adták meg neki az esélyt, hogy kijavítsa. Nagyon drukkolok, hogy itt megmutassa, tanult belőle, és meg is fogja. Mert szerintem a kisujjában több tudás van, mint néhány HCnak a ligában, akik egyébként valóban géniusznak tartják magukat (ala Fischer).
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 pbs.twimg.com/media/CO64h23WUAAlQIj.png
baggio
Már Csipás Kelly áll az élen 😊
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Végre, remélem szöszi meglep mindenkit, mert csak futással nehéz lesz nyerni.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
na gyerekek, ma indul a ride 😀 mindenki ugorjon a vonatra amíg nem késő 😀
petey
ébresztő negyed5kor.. 😀
Josszi
Hatkor kelek. A végjátékot még látom.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Minden Niners meccsnek ekkor kéne kezdődnie! Így tuti hogy látom😀
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
na gyerekek, ma indul a ride 😀 mindenki ugorjon a vonatra amíg nem késő 😀
petey
ébresztő negyed5kor.. 😀
Josszi
Egy jó kis field goal csata hajnali fél ötkor... Kívánni sem lehet jobbat 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
na gyerekek, ma indul a ride 😀 mindenki ugorjon a vonatra amíg nem késő 😀
petey
ébresztő negyed5kor.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na gyerekek, ma indul a ride 😀 mindenki ugorjon a vonatra amíg nem késő 😀

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Na Davis elkezdte a hisztit nem lehet RT erre megint durca és visszavonul ismét? Trent Brownt nem tudta kiszoritani a Guard pozició meg nem tetszik neki? Már megint zörög a haraszt.. Kihagyta a mai edzést nem sérülés miatt, questionable a statusza a hetfői meccsre..
Josszi
Ebből az lesz hogy ő is elhagyja a csapatot..
Coolearie
nem tudni mi van a háttérben, gondolom nem akar G lenni, most az a hír hogy backup T lesz. bölcsebbek leszünk ha kihirdetik a keretet holnap. amúgy Tiller is jó volt tavaly miután Devey helyére került. nincs gond ezzel ha menni akar..

After a few hours of speculation and rumors, a source close to San Francisco 49ers right guard Anthony Davis has told me that his current plan is to remain with the team. The offensive lineman was having doubts about moving to guard while Trent Brown held starting position at tackle. He has recently spoken to GM Trent Baalke and they seem to have worked out their differences.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na Davis elkezdte a hisztit nem lehet RT erre megint durca és visszavonul ismét? Trent Brownt nem tudta kiszoritani a Guard pozició meg nem tetszik neki? Már megint zörög a haraszt.. Kihagyta a mai edzést nem sérülés miatt, questionable a statusza a hetfői meccsre..
Josszi
Ebből az lesz hogy ő is elhagyja a csapatot..
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Na Davis elkezdte a hisztit nem lehet RT erre megint durca és visszavonul ismét? Trent Brownt nem tudta kiszoritani a Guard pozició meg nem tetszik neki? Már megint zörög a haraszt.. Kihagyta a mai edzést nem sérülés miatt, questionable a statusza a hetfői meccsre..

The Amazing Racoon