San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
egyszer a lófasznak is vége van, így nyerünk vasárnap. kérdés hogy Gabbert melyik oldalra fogja a földbe dobálni a labdákat..
petey
csak ne kelljen neki 10 yardnál messzebbre dobni.. sok kicsi sokra megy.. igaz közben elfogynak majd akik elkapják..
http://www.ninersnation.com/2016/9/23/13021084/blaine-gabbert-inaccuracy-49ers-offensive-problems
érdemes elolvasni 😀

talán RW viszont nem szaladgál megint így..


Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Meanwhile gyakorlatilag Chip is Kaep melle allt.😊
dankodavid
Igen, aki már nálunk is köztudottan a legrasszistább HC volt a ligában 😊
dande
egy pirospont jár Csipnek ezért, hogy bevédi. valami azt súgja ő Kapot akarja nem Gabbertet.

Óriási respekt Kapnak amúgy hogy ennyien gyűlölik, pedig fingja sincs az szinte az egész képmutató társadalomnak miről beszél.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Tiller és Reaser is full edzést nyomtak. így játszhatnak vasárnap.
a védelemtől az kell, hogy fogják a futást, és érjünk oda Wilsonhoz. ha még mindig maródi akkor nem fog sokat futni. sanszos az OL-jük oda fog minket engedni előzékenyen. 😀

egyszer a lófasznak is vége van, így nyerünk vasárnap. kérdés hogy Gabbert melyik oldalra fogja a földbe dobálni a labdákat..

persze a másik scenárió hogy a szokásos Wilson eldobja a csába a labdát és pont Lockett/Baldwin kezébe esik 40+ yardos playre, illetve vasárnap az OL-jük egy All pro napot tart és a 3. számú RB-jük fog 150 yardot futni. 😀

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meanwhile gyakorlatilag Chip is Kaep melle allt.😊
dankodavid
Igen, aki már nálunk is köztudottan a legrasszistább HC volt a ligában 😊
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Meanwhile gyakorlatilag Chip is Kaep melle allt.😊
dankodavid
Ő is térdelni fog? 😀
Csiriba
Trédelni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Meanwhile gyakorlatilag Chip is Kaep melle allt.😊
dankodavid
Ő is térdelni fog? 😀
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Meanwhile gyakorlatilag Chip is Kaep melle allt.😊

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Skov lett aktív rosterre rakva.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333

találós kérdés:
Marcus Martin 4 playt volt bent a 4.negyed elején.. szerencsénkre
ki veszi észre (számot lesni nem ér!!!) hol látható és mit csinál?
Josszi
Nekem Beadles tetszik... Elvégzi a munkáját, hátranéz, és mögötte a teljes összeomlás 😊 😊
Awesome88
kb 4 playt volt bent abból 1 sack. success story. nem is értem miért nem trédeltük el, az hogy C backup az kevés. sem G sem T poszton nem jó. Lutulelej úgy jött el mintha egy közlekedési bólya lett volna.
petey
hehe ott a pont

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár

találós kérdés:
Marcus Martin 4 playt volt bent a 4.negyed elején.. szerencsénkre
ki veszi észre (számot lesni nem ér!!!) hol látható és mit csinál?
Josszi
Nekem Beadles tetszik... Elvégzi a munkáját, hátranéz, és mögötte a teljes összeomlás 😊 😊
Awesome88
kb 4 playt volt bent abból 1 sack. success story. nem is értem miért nem trédeltük el, az hogy C backup az kevés. sem G sem T poszton nem jó. Lutulelej úgy jött el mintha egy közlekedési bólya lett volna.

több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236

találós kérdés:
Marcus Martin 4 playt volt bent a 4.negyed elején.. szerencsénkre
ki veszi észre (számot lesni nem ér!!!) hol látható és mit csinál?
Josszi
Nekem Beadles tetszik... Elvégzi a munkáját, hátranéz, és mögötte a teljes összeomlás 😊 😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .

találós kérdés:
Marcus Martin 4 playt volt bent a 4.negyed elején.. szerencsénkre
ki veszi észre (számot lesni nem ér!!!) hol látható és mit csinál?
Josszi
Sikeresen elengedte Kony Ealyt.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333

találós kérdés:
Marcus Martin 4 playt volt bent a 4.negyed elején.. szerencsénkre
ki veszi észre (számot lesni nem ér!!!) hol látható és mit csinál?

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.49erswebzone.com/commentary/1610-49ers-secondary-ranks-amongst-nfl-despite-sundays-performance/

pár hibától eltekintve szerintem hibátlan emberfogás volt, csak Benjamin túl nagy(szó szerint) falat volt Wardnak. ahogy Brock is jól fogta Ginnt, de Cam hihetetlen pontos lasztikat dobált.
egyszerűen sokkal jobbak voltak, kész.
szóval szerintem nem rossz a sec. csak a pass rushnak kéne odaérnie párszor még jobban.

amit a cikk is feszeget, hogy a védelem szerzett 4 labdát, és az Offenz ebből nem produkált nagyon TD-ket. ki tudja ha azt a spec teames fumble recoveryt bevisszük TD-re mi van..vagy az elején.
petey
Lynch visszatérése után várhatunk javulást a pass rushtól is. Ez a Panthers O fal jól tette a dolgát, és Cam is jól mozgott. Talán egyszer Armstead ért oda, de akkor is kitáncolt a kezei közül.
Offenzre ráfér a javulás, Gabbert és Torrey között nincs meg az összhang és nincs igazi playmakerünk. Cam bátran dobálta a labdát Benjaminra, Olsenra vagy akár Funchesre, láthattuk hogy mit jelent egy-egy ilyen célpont. Igaz, QB is kell aki így tud dobni. Szóval van miben javulni, de építkezünk és egyelőre sokkal jobban nézünk ki, mint tavaly.
SFGaben
oké náluk egy ideje megy a munka Rivera és a csapat között, ahogy Cam N. és Benjamin vagy a security blanket Olsennel is meg van a tavalyi MVP-nek a chemistry nem gyengén..
amíg nálunk Gabbert a 32. 2 meccs után a PFF rangsorában a qb között..
és egyelőre Vance Mcdonald sem egy VernonDavis (itt a Kancellár hit elötti Davisre gondolok) 😉

na majd vas este kiderül,
Josszi
Vasárnap este kevésbé acélos O fallal nézünk szembe, de RW klasszisokkal jobb irányító, mint Gabi. A mi falunkra pedig egyelőre nem lehet panasz. Defense és edzői stáb vonatkozásában csökkent a különbség. Tavaly teljesen esélytelenek voltunk, most azért egy jó teljesítménnyel tudunk meccsben lenni még Seattleben is.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.49erswebzone.com/commentary/1610-49ers-secondary-ranks-amongst-nfl-despite-sundays-performance/

pár hibától eltekintve szerintem hibátlan emberfogás volt, csak Benjamin túl nagy(szó szerint) falat volt Wardnak. ahogy Brock is jól fogta Ginnt, de Cam hihetetlen pontos lasztikat dobált.
egyszerűen sokkal jobbak voltak, kész.
szóval szerintem nem rossz a sec. csak a pass rushnak kéne odaérnie párszor még jobban.

amit a cikk is feszeget, hogy a védelem szerzett 4 labdát, és az Offenz ebből nem produkált nagyon TD-ket. ki tudja ha azt a spec teames fumble recoveryt bevisszük TD-re mi van..vagy az elején.
petey
Lynch visszatérése után várhatunk javulást a pass rushtól is. Ez a Panthers O fal jól tette a dolgát, és Cam is jól mozgott. Talán egyszer Armstead ért oda, de akkor is kitáncolt a kezei közül.
Offenzre ráfér a javulás, Gabbert és Torrey között nincs meg az összhang és nincs igazi playmakerünk. Cam bátran dobálta a labdát Benjaminra, Olsenra vagy akár Funchesre, láthattuk hogy mit jelent egy-egy ilyen célpont. Igaz, QB is kell aki így tud dobni. Szóval van miben javulni, de építkezünk és egyelőre sokkal jobban nézünk ki, mint tavaly.
SFGaben
oké náluk egy ideje megy a munka Rivera és a csapat között, ahogy Cam N. és Benjamin vagy a security blanket Olsennel is meg van a tavalyi MVP-nek a chemistry nem gyengén..
amíg nálunk Gabbert a 32. 2 meccs után a PFF rangsorában a qb között..
és egyelőre Vance Mcdonald sem egy VernonDavis (itt a Kancellár hit elötti Davisre gondolok) 😉

na majd vas este kiderül,

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.49erswebzone.com/commentary/1610-49ers-secondary-ranks-amongst-nfl-despite-sundays-performance/

pár hibától eltekintve szerintem hibátlan emberfogás volt, csak Benjamin túl nagy(szó szerint) falat volt Wardnak. ahogy Brock is jól fogta Ginnt, de Cam hihetetlen pontos lasztikat dobált.
egyszerűen sokkal jobbak voltak, kész.
szóval szerintem nem rossz a sec. csak a pass rushnak kéne odaérnie párszor még jobban.

amit a cikk is feszeget, hogy a védelem szerzett 4 labdát, és az Offenz ebből nem produkált nagyon TD-ket. ki tudja ha azt a spec teames fumble recoveryt bevisszük TD-re mi van..vagy az elején.
petey
Lynch visszatérése után várhatunk javulást a pass rushtól is. Ez a Panthers O fal jól tette a dolgát, és Cam is jól mozgott. Talán egyszer Armstead ért oda, de akkor is kitáncolt a kezei közül.
Offenzre ráfér a javulás, Gabbert és Torrey között nincs meg az összhang és nincs igazi playmakerünk. Cam bátran dobálta a labdát Benjaminra, Olsenra vagy akár Funchesre, láthattuk hogy mit jelent egy-egy ilyen célpont. Igaz, QB is kell aki így tud dobni. Szóval van miben javulni, de építkezünk és egyelőre sokkal jobban nézünk ki, mint tavaly.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/commentary/1610-49ers-secondary-ranks-amongst-nfl-despite-sundays-performance/

pár hibától eltekintve szerintem hibátlan emberfogás volt, csak Benjamin túl nagy(szó szerint) falat volt Wardnak. ahogy Brock is jól fogta Ginnt, de Cam hihetetlen pontos lasztikat dobált.
egyszerűen sokkal jobbak voltak, kész.
szóval szerintem nem rossz a sec. csak a pass rushnak kéne odaérnie párszor még jobban.

amit a cikk is feszeget, hogy a védelem szerzett 4 labdát, és az Offenz ebből nem produkált nagyon TD-ket. ki tudja ha azt a spec teames fumble recoveryt bevisszük TD-re mi van..vagy az elején.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Gondolom így egy Gabbert sérülés/tragédia esetén meccs közben beugorva le lehetne mérni h hol tart Kaep és így az isteni Blaine önbizalma is kevésbé zuhanna a béka segge alá.
empty taxi
érdekes gondolat 😊
miért nem zuhanna így nagyon meg az isteni Blame? ezt kifejtenéd? námértem
Josszi
Ha meccs közben alakul úgy, hogy cserélni kell az nem jelenti azt, hogy alapesetben elvesztetted a kezdőhelyed. Ellenben ha x meccs előtt mondják azt, hogy akkor mostantól jön Kaep, akkor ugye lejöhet az, hogy egy féllábú, védelmet olvasni képtelen csávó is jobb, mint én.
empty taxi
így már értem. 😊

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gondolom így egy Gabbert sérülés/tragédia esetén meccs közben beugorva le lehetne mérni h hol tart Kaep és így az isteni Blaine önbizalma is kevésbé zuhanna a béka segge alá.
empty taxi
érdekes gondolat 😊
miért nem zuhanna így nagyon meg az isteni Blame? ezt kifejtenéd? námértem
Josszi
Ha meccs közben alakul úgy, hogy cserélni kell az nem jelenti azt, hogy alapesetben elvesztetted a kezdőhelyed. Ellenben ha x meccs előtt mondják azt, hogy akkor mostantól jön Kaep, akkor ugye lejöhet az, hogy egy féllábú, védelmet olvasni képtelen csávó is jobb, mint én.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Skov feljön a gyakorló csapatból szerintem.
Coolearie
Nem darabszámra gondoltam,hanem minőségre..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ray Ray Amstrong season ending.. Fasza..
Igéretes flexibilis LB ben amúgyis duskálunk..
Josszi
Ki lesz helyette? Skov?
Vagy keresgélünk?
SFGaben
Hodges Wilhoite rotáció sztem..
tényleg volt olyan villámigazolásunk az elmúlt 5-6 évben aki bevált? én nem emlékszem 😕
Josszi
Borland, csak visszavonult. Túl sokat használta a fejét.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Skov feljön a gyakorló csapatból szerintem.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Ray Ray Amstrong season ending.. Fasza..
Igéretes flexibilis LB ben amúgyis duskálunk..
Josszi
Ki lesz helyette? Skov?
Vagy keresgélünk?
SFGaben
Hodges Wilhoite rotáció sztem..
tényleg volt olyan villámigazolásunk az elmúlt 5-6 évben aki bevált? én nem emlékszem 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ray Ray Amstrong season ending.. Fasza..
Igéretes flexibilis LB ben amúgyis duskálunk..
Josszi
Ki lesz helyette? Skov?
Vagy keresgélünk?
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Ray Ray Amstrong season ending.. Fasza..
Igéretes flexibilis LB ben amúgyis duskálunk..

The Amazing Racoon