San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
A játék kedvéért: Ha most kellene húzni, akkor QB-t Khizer és Watson a két legjobbnak tartott, vagy ha Kap magára talál akkor pass rushert. Kiemelkedő WR, aki első kör elejét ér, nem nagyon van. Későbbi körökben Travis Rudolph-t el tudnám képzelni. Jó személyiségű, fizikális WR.
SFGaben
az idei QB class trash. de ha kellene akkor Rudolph-ot húznám QB-nak. Gabbert projekt kuka, Kap meg nem tudjuk milyen szinten van. az OL adott, futók adottak, WR kell, TE.
D oldalon pass rusher, ILB és S. kb meg is vagyunk.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ki volt a válogatott meccsen Kaepernick mezben?
he7edik
magyar himnusz alatt is térdelt?
braxa88
hát, itt is utálják a négereket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ki volt a válogatott meccsen Kaepernick mezben?
he7edik
magyar himnusz alatt is térdelt?
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ki volt a válogatott meccsen Kaepernick mezben?


több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
A játék kedvéért: Ha most kellene húzni, akkor QB-t Khizer és Watson a két legjobbnak tartott, vagy ha Kap magára talál akkor pass rushert. Kiemelkedő WR, aki első kör elejét ér, nem nagyon van. Későbbi körökben Travis Rudolph-t el tudnám képzelni. Jó személyiségű, fizikális WR.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
AD ismét visszavonult..
Chip pedig a sajtótájékoztatón elmondta hogy Kaep még mindig nincs teljesen kész a teljes munkára, jelenleg Gabbert az elsőszámú QB. MIVAN?
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
QB-t, WR-t semmi képen. Valószínű trédelgetnék hátsóbb körökre. Keresnék sérült falembereket és bízva a csodában, meg hogy én vagyok a genius és a történelem draftját csinálom meg,4-5 hatodik-hetedik körös keresztszalagost húznék.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Gyerekek, Road To The 1/1 van itt, semmi extra.
Coolearie
no no csak lassan a testtel! a Brownsnak még mindig nincs győzelme. Lehet sokba kerül az az első fordulós győzelem az idén 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gyerekek, Road To The 1/1 van itt, semmi extra.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem lett olyan szoros, mint vartam. Ezt annyira nem banom.

Volt egy statisztika, ami kb sokkolo volt szamomra. Az elozo ket meccsen (Panthers es Hawks) a vedelem egyarant engedett 2 elkapot es egy futot 100+ Yarddal. Tehat mindket meccsen 3 jatekos zart 100+ yarddal. Ezt a ket meccset megelozoleg 970+ meccsen (!!!!!!) egy ilyen sem volt. Ezt jol lattam? Mert ez kb 50+ evet jelentene.

Mindezt annak ellenere, hogy pl Brooks, Bowman, Ward, Buckner(?) nem egy rossz tengely.

Az offensive gameplan 5 perc alatt eluszott, igy azert nehez. Iden erosen kezdett a vedelmunk, szerintem dink-dunkkal keszultetek. Gabbert tenyleg erdekes figura, az elozo meccs alapjan tud o 20+ yardot dobni, de ha oszintek vagyunk, a leggyengebb egyseg a rostereteken a Wr sor.

Szvsz amig a falak rendben vannak, nem kell sok egy eros rosterhez, egy FA+draft eleg lehet visszaterni a smashmouthoz. Hyde talan alkalmas ra.
undisputedly
először is grat.
igen, pár ember kellene egy jó teljesítményhez, de amíg van 50+M a sapka alatt de nem hoztak ide senkit akkor nincs miről beszélni, meg amíg a védelem ad 5 yard előnyt Grahamnek azt hogy véded le. ez az év nekünk amúgy is kuka, erősen rebuild van.
de sokat ne vonjatok le ti sem ebből a teljesítményből, mert nem egy top O/D ellen mentetek.
petey
Már az FA piac megnyitásakor sem értettem hogy mire ez a durva nagy spórolás. Jó nem hozzanak évi 15 milláért Josh Norman de hogy SENKIT!!!
he7edik
Jövőre még több pénzünk lesz, amit el lehet költeni. De ha így folytatjuk az már nem Baalke dolga lesz. Oké nem hoztunk senkit Beadlesen kívül FA piacról, de a 6. körben kezdtünk skillplayereket választani a drafton. Milyen eredménnyel? Taylor ps, Driskel már Cincyben, Burbridgenek még nincs elkapása. De ő legalább jó spec.team player. A védelemre (+Garnett) ment az első 5 kör, jó lenne látni ennek az eredményét. A sérült játékosokat pedig felejtsük már el...

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem lett olyan szoros, mint vartam. Ezt annyira nem banom.

Volt egy statisztika, ami kb sokkolo volt szamomra. Az elozo ket meccsen (Panthers es Hawks) a vedelem egyarant engedett 2 elkapot es egy futot 100+ Yarddal. Tehat mindket meccsen 3 jatekos zart 100+ yarddal. Ezt a ket meccset megelozoleg 970+ meccsen (!!!!!!) egy ilyen sem volt. Ezt jol lattam? Mert ez kb 50+ evet jelentene.

Mindezt annak ellenere, hogy pl Brooks, Bowman, Ward, Buckner(?) nem egy rossz tengely.

Az offensive gameplan 5 perc alatt eluszott, igy azert nehez. Iden erosen kezdett a vedelmunk, szerintem dink-dunkkal keszultetek. Gabbert tenyleg erdekes figura, az elozo meccs alapjan tud o 20+ yardot dobni, de ha oszintek vagyunk, a leggyengebb egyseg a rostereteken a Wr sor.

Szvsz amig a falak rendben vannak, nem kell sok egy eros rosterhez, egy FA+draft eleg lehet visszaterni a smashmouthoz. Hyde talan alkalmas ra.
undisputedly
először is grat.
igen, pár ember kellene egy jó teljesítményhez, de amíg van 50+M a sapka alatt de nem hoztak ide senkit akkor nincs miről beszélni, meg amíg a védelem ad 5 yard előnyt Grahamnek azt hogy véded le. ez az év nekünk amúgy is kuka, erősen rebuild van.
de sokat ne vonjatok le ti sem ebből a teljesítményből, mert nem egy top O/D ellen mentetek.
petey
Már az FA piac megnyitásakor sem értettem hogy mire ez a durva nagy spórolás. Jó nem hozzanak évi 15 milláért Josh Norman de hogy SENKIT!!!


több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Nem lett olyan szoros, mint vartam. Ezt annyira nem banom.

Volt egy statisztika, ami kb sokkolo volt szamomra. Az elozo ket meccsen (Panthers es Hawks) a vedelem egyarant engedett 2 elkapot es egy futot 100+ Yarddal. Tehat mindket meccsen 3 jatekos zart 100+ yarddal. Ezt a ket meccset megelozoleg 970+ meccsen (!!!!!!) egy ilyen sem volt. Ezt jol lattam? Mert ez kb 50+ evet jelentene.

Mindezt annak ellenere, hogy pl Brooks, Bowman, Ward, Buckner(?) nem egy rossz tengely.

Az offensive gameplan 5 perc alatt eluszott, igy azert nehez. Iden erosen kezdett a vedelmunk, szerintem dink-dunkkal keszultetek. Gabbert tenyleg erdekes figura, az elozo meccs alapjan tud o 20+ yardot dobni, de ha oszintek vagyunk, a leggyengebb egyseg a rostereteken a Wr sor.

Szvsz amig a falak rendben vannak, nem kell sok egy eros rosterhez, egy FA+draft eleg lehet visszaterni a smashmouthoz. Hyde talan alkalmas ra.
undisputedly
először is grat.
igen, pár ember kellene egy jó teljesítményhez, de amíg van 50+M a sapka alatt de nem hoztak ide senkit akkor nincs miről beszélni, meg amíg a védelem ad 5 yard előnyt Grahamnek azt hogy véded le. ez az év nekünk amúgy is kuka, erősen rebuild van.
de sokat ne vonjatok le ti sem ebből a teljesítményből, mert nem egy top O/D ellen mentetek.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/09/25/seahawks-expose-trent-baalkes-49ers-roster-entire-baalke-tenure/

itt jól leosztja Tim K. Baalkét, és van benne igazság. amíg nem hoz olyan játékosokat akik képesek játszani magas szinten abból ez lesz. mindig letréd-letréd hogy legyen egy valag hátsó körös pick. néha feljön de akkor is minek? nem sok ilyen vált be. talán csak Staley...

playmaker WR is mikor volt utoljára? Crabtree-t nem mondom annak, hanem egy OBJ vagy Kelvin Benjamin. pass rusher? semmi....
plusz nem akarja Kapot itt látni, és Gabit akarta kezdetni már tavaly is. látjuk mi lett belőle.

Harbaughnak egy tömött rostert kellett átvenni, de azt is leginkább McCloughan draftolta.
szóval ez lesz az utolsó éve szerintem. aztán jöhet Gamble akivel Csip jóban van.
petey
Kell a változás, az új szemlélet. Playmaker WR helyett Patton, Ellington, Smelter, Burbridge. Talán nem nagy merészség leírni, hogy 4-ből 1 sem jött be. QB helyzet? Vicc. Gabbert nem megoldás, mikor lesz ő vezéregyéniség? Tele gatyával nem lehet játszani.
Én már nem tudok Baalkeban bízni, jöjjön valaki más. Mert ez borzalom, hogy ellenünk mindenki rekordokat dönt.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj a HCt hamarabb elő veszik, mint a GMt
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/09/25/seahawks-expose-trent-baalkes-49ers-roster-entire-baalke-tenure/

itt jól leosztja Tim K. Baalkét, és van benne igazság. amíg nem hoz olyan játékosokat akik képesek játszani magas szinten abból ez lesz. mindig letréd-letréd hogy legyen egy valag hátsó körös pick. néha feljön de akkor is minek? nem sok ilyen vált be. talán csak Staley...

playmaker WR is mikor volt utoljára? Crabtree-t nem mondom annak, hanem egy OBJ vagy Kelvin Benjamin. pass rusher? semmi....
plusz nem akarja Kapot itt látni, és Gabit akarta kezdetni már tavaly is. látjuk mi lett belőle.

Harbaughnak egy tömött rostert kellett átvenni, de azt is leginkább McCloughan draftolta.
szóval ez lesz az utolsó éve szerintem. aztán jöhet Gamble akivel Csip jóban van.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lett olyan szoros, mint vartam. Ezt annyira nem banom.

Volt egy statisztika, ami kb sokkolo volt szamomra. Az elozo ket meccsen (Panthers es Hawks) a vedelem egyarant engedett 2 elkapot es egy futot 100+ Yarddal. Tehat mindket meccsen 3 jatekos zart 100+ yarddal. Ezt a ket meccset megelozoleg 970+ meccsen (!!!!!!) egy ilyen sem volt. Ezt jol lattam? Mert ez kb 50+ evet jelentene.

Mindezt annak ellenere, hogy pl Brooks, Bowman, Ward, Buckner(?) nem egy rossz tengely.

Az offensive gameplan 5 perc alatt eluszott, igy azert nehez. Iden erosen kezdett a vedelmunk, szerintem dink-dunkkal keszultetek. Gabbert tenyleg erdekes figura, az elozo meccs alapjan tud o 20+ yardot dobni, de ha oszintek vagyunk, a leggyengebb egyseg a rostereteken a Wr sor.

Szvsz amig a falak rendben vannak, nem kell sok egy eros rosterhez, egy FA+draft eleg lehet visszaterni a smashmouthoz. Hyde talan alkalmas ra.
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
semmi nem valtozott. fos, fos fos. amig nem sikerul egy normalis edzot hozni, normalis iranyitoval, halott minden.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hát Baalke megkapta a titkos vágyát. Gabbertet mint kezdőt. remélem repül mind2 idén. Gabbertnek valami pathológiás félelme van a 5-10 yardnál messzebb levő dolgoktól.

Trent Brown viszont egész meccsen oktatta Bennettet és az OL meg nem engedett sacket. Kriszti 2 TD-jétől eltekintve a run D működött, Brooks meg ment mint egy megszállott. ha visszajön Lynch akkor lehet lesz értelmes pass rush.

de ettől függetlenül ez a roster gyenge. és ez a GM sara.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az a vicc, hogy a támadófal elfogadhatóan játszott, így sikerült Gabbertnek ezt a teljesítményt hozni. Kap még nem áll készen, más magyarázat nem nagyon van. Vagy fizikailag nincs rendben, vagy ez a hercehurca körülötte eltereli a figyelmét, nem tudom. Igaz, olyan elkapónk se nagyon van, aki el tudna szakadni az emberétől. Baalke ezt a rostert hozta össze az elmúlt években.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Remélem, jó sokat gyakorolják a srácok a "szép volt, gratulálok, jobbak voltatok" mondatokat, mert idén is kurva sokat fogják használni.

Gabbertre nincsenek szavak. Amik lennének, azokat nem érdemes leírni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ez csodás volt

több mint 8 éve
FBence San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 5
3 & 4-re egy korházpassz Celeknek 2 yardra......... komolyan nem értem ezeket az offense hívásokat..
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
mondjátok már el nekem, hogy miért nem tudunk mi 10 yardnál hosszabb játékokat játszani?!?!?!?!?
FBence
 page2sports.com/wp-content/uploads/2016/07/DBE150815_Texans_vs_49ers46-e1447108929210.jpg

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
FBence San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 5
mondjátok már el nekem, hogy miért nem tudunk mi 10 yardnál hosszabb játékokat játszani?!?!?!?!?