San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Talán a legjobb passrushert offball elbének használni luxus. Hodges
sutianap
Nem luxus, unortodox defense.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Talán a legjobb passrushert offball elbének használni luxus. Hodges


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
Csiriba
ez nem fedi a valóságot teljesen bocsi..
2014-ben nagyon jól teljesített a Browns védelme, és anno a Jetsnél DB edzőként is jól teljesített..

Josszi
Nos valóban nem írtam igazat, mert a Browns védelme az említett úriemberrel valóban nem volt liga utolsó:
kapott pontok szerint, kapot pontok/mérkőzés: 29.(18.)
kapott yardok mérkőzésenként: 27. (29)
passzolt yardok ellen: 22 (27)
futott yardok ellen: 30 (29)

Csak hogy számokkal alátámasszam az előttem szólót, hivatalos statisztikai adatok. (Zárójelben a SF helyezései, csak érdekesség képpen)

Ennek az embernek akkor fogunk majd megint örülni, mikor elmegy.
Csiriba
Oké megadom magam 😉 nem sikertörténet na

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
Csiriba
ez nem fedi a valóságot teljesen bocsi..
2014-ben nagyon jól teljesített a Browns védelme, és anno a Jetsnél DB edzőként is jól teljesített..
"Darrelle Revis is the most notable player on this list. The shutdown cornerback was a Pro Bowler three out of the four years O’Neil coached New York’s secondary. Revis also earned three-straight first-team All-Pro honors from 2009-11.

Safety LaRon Landry (2012) and cornerback Antonio Cromartie (2012) were two other members of the Jets secondary to make the Pro Bowl under O’Neil’s direction.

In O’Neil’s first season as Cleveland’s defensive coordinator, safety Donte Whitner, cornerback Joe Haden and safety Tashaun Gipson all made the Pro Bowl."


http://www.49ers.com/news/article-2/5-Things-to-Know-about-49ers-Defensive-Coordinator-Jim-ONeil/7468dd03-e9e8-469f-b2e1-3b03e1371ae6
Josszi
Pedig Csiribá nem hazudik, O'Neil borzasztó volt nálunk. 2014-ben is annyira voltunk jók, h. 32. lett futás elleni yardokban a védelem. Akkor még Pettine volt a vezér, aztán egy évre rá úgy döntött szabad kezet ad O'Neilnek, hogy ő jobban átlássa a csapatot. Jim barátunk élt a lehetőséggel, konkrétan semmi sem működött, sackek, futás-, passz ellen, mindenben bottom5 volt a csapat.
Joey Tribbiani
És igy is 9 legkevesebb pontot benyelt csapat voltatok nem?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
Csiriba
ez nem fedi a valóságot teljesen bocsi..
2014-ben nagyon jól teljesített a Browns védelme, és anno a Jetsnél DB edzőként is jól teljesített..

Josszi
Nos valóban nem írtam igazat, mert a Browns védelme az említett úriemberrel valóban nem volt liga utolsó:
kapott pontok szerint, kapot pontok/mérkőzés: 29.(18.)
kapott yardok mérkőzésenként: 27. (29)
passzolt yardok ellen: 22 (27)
futott yardok ellen: 30 (29)

Csak hogy számokkal alátámasszam az előttem szólót, hivatalos statisztikai adatok. (Zárójelben a SF helyezései, csak érdekesség képpen)

Ennek az embernek akkor fogunk majd megint örülni, mikor elmegy.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
Csiriba
ez nem fedi a valóságot teljesen bocsi..
2014-ben nagyon jól teljesített a Browns védelme, és anno a Jetsnél DB edzőként is jól teljesített..
"Darrelle Revis is the most notable player on this list. The shutdown cornerback was a Pro Bowler three out of the four years O’Neil coached New York’s secondary. Revis also earned three-straight first-team All-Pro honors from 2009-11.

Safety LaRon Landry (2012) and cornerback Antonio Cromartie (2012) were two other members of the Jets secondary to make the Pro Bowl under O’Neil’s direction.

In O’Neil’s first season as Cleveland’s defensive coordinator, safety Donte Whitner, cornerback Joe Haden and safety Tashaun Gipson all made the Pro Bowl."


http://www.49ers.com/news/article-2/5-Things-to-Know-about-49ers-Defensive-Coordinator-Jim-ONeil/7468dd03-e9e8-469f-b2e1-3b03e1371ae6
Josszi
Pedig Csiribá nem hazudik, O'Neil borzasztó volt nálunk. 2014-ben is annyira voltunk jók, h. 32. lett futás elleni yardokban a védelem. Akkor még Pettine volt a vezér, aztán egy évre rá úgy döntött szabad kezet ad O'Neilnek, hogy ő jobban átlássa a csapatot. Jim barátunk élt a lehetőséggel, konkrétan semmi sem működött, sackek, futás-, passz ellen, mindenben bottom5 volt a csapat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
Csiriba
ez nem fedi a valóságot teljesen bocsi..
2014-ben nagyon jól teljesített a Browns védelme, és anno a Jetsnél DB edzőként is jól teljesített..
"Darrelle Revis is the most notable player on this list. The shutdown cornerback was a Pro Bowler three out of the four years O’Neil coached New York’s secondary. Revis also earned three-straight first-team All-Pro honors from 2009-11.

Safety LaRon Landry (2012) and cornerback Antonio Cromartie (2012) were two other members of the Jets secondary to make the Pro Bowl under O’Neil’s direction.

In O’Neil’s first season as Cleveland’s defensive coordinator, safety Donte Whitner, cornerback Joe Haden and safety Tashaun Gipson all made the Pro Bowl."


http://www.49ers.com/news/article-2/5-Things-to-Know-about-49ers-Defensive-Coordinator-Jim-ONeil/7468dd03-e9e8-469f-b2e1-3b03e1371ae6

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Csak óvatosan jegyzem meg, hogy ez a nagy tudású dífenz főnök tavaly a liga elit liga utolsó Browns defenset kommandírozta, úgyhogy nem tudom mégis mit vártok. Egyszer már megpróbált szarból várat építeni, viszont a mostani alapanyagot nem így jellemezném, úgyhogy ha a két évét párhuzamba állítjuk fogjuk látni, hogy az edző a szar vagy a játékosok. Szerintem az előbbi.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na akkor úgy néz ki..
 youtu.be/f8emw23r-eM

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
kiszedtem a PFF-ről csapatunk tagjait a posztonkénti rangsorból hátha valakit érdekel rajtam kívül
ahol nincs rank ott túl kevés volt a snap szám a hasonlításhoz
a linkre kattintva megjeleníthető nagyobb méretben is..
QB http://kepfeltoltes.hu/view/160928/qb_www.kepfeltoltes.hu_.png


Halfback http://kepfeltoltes.hu/view/160928/HB_www.kepfeltoltes.hu_.png


Tight End http://kepfeltoltes.hu/view/160928/TE_www.kepfeltoltes.hu_.png


Wide receivers http://kepfeltoltes.hu/view/160928/wr_www.kepfeltoltes.hu_.png


Tackle http://kepfeltoltes.hu/view/160928/Tackle_www.kepfeltoltes.hu_.png


Guard http://kepfeltoltes.hu/view/160928/Guard_www.kepfeltoltes.hu_.png


Center http://kepfeltoltes.hu/view/160928/Center_www.kepfeltoltes.hu_.png


Interior defenders http://kepfeltoltes.hu/view/160928/DI_www.kepfeltoltes.hu_.png


Linebackers http://kepfeltoltes.hu/view/160928/ILB_www.kepfeltoltes.hu_.png


Edge defenders http://kepfeltoltes.hu/view/160928/ED_www.kepfeltoltes.hu_.png


Cornerbacks http://kepfeltoltes.hu/view/160928/CB_www.kepfeltoltes.hu_.png


Safeties http://kepfeltoltes.hu/view/160928/SAF_www.kepfeltoltes.hu_.png


jó csemegézést 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
egy érdekes írás megintcsak Tim K-tól. nem bírtam ezt a faszit, mert belekötött mindenbe, de az utóbbi 1 évben egyre jobbakat ír 😀  blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/09/27/49ers-fire-trent-baalke-comes-next-early-short-list-names-tom-gamble-louis-riddick-david-shaw/
petey
Én sem szerettem, de az tény, hogy a Tomsula éráról írt dolgai is mind ültek, és valószínű most is nagyon közel áll az igazsághoz. Ez már Baalke rostere, szinte teljes egészében és gyakorlatilag teljesen figyelmen kívül hagyta az offense-t. Nincs franchise QB, nincs normális elkapónk, a TE poszt is jóindulattal közepes, a fal talán ami most az erőssége lehet ennek az egységnek. És a védelmünkre se lehet ráfogni, hogy ligaelit.
Persze rebuild van, tavaly példátlan dolgok történtek, visszavonulások, eltiltások stb. De most már túl kellene lépni ezen és látni kellene, hogy merre tartunk, kik alkothatják az offense gerincét. Na, ide nehéz neveket írni.
SFGaben
viszont sokat spórolt a York családnak idén (is) nem tudom mi mást látnak benne mint sikertényezőt

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
egy érdekes írás megintcsak Tim K-tól. nem bírtam ezt a faszit, mert belekötött mindenbe, de az utóbbi 1 évben egyre jobbakat ír 😀  blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/09/27/49ers-fire-trent-baalke-comes-next-early-short-list-names-tom-gamble-louis-riddick-david-shaw/
petey
Én sem szerettem, de az tény, hogy a Tomsula éráról írt dolgai is mind ültek, és valószínű most is nagyon közel áll az igazsághoz. Ez már Baalke rostere, szinte teljes egészében és gyakorlatilag teljesen figyelmen kívül hagyta az offense-t. Nincs franchise QB, nincs normális elkapónk, a TE poszt is jóindulattal közepes, a fal talán ami most az erőssége lehet ennek az egységnek. És a védelmünkre se lehet ráfogni, hogy ligaelit.
Persze rebuild van, tavaly példátlan dolgok történtek, visszavonulások, eltiltások stb. De most már túl kellene lépni ezen és látni kellene, hogy merre tartunk, kik alkothatják az offense gerincét. Na, ide nehéz neveket írni.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
Kaaya QB + egy WR az elején, de velük nem vagyok képben
picstii
nem kösz, Kaaya nem

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
egy érdekes írás megintcsak Tim K-tól. nem bírtam ezt a faszit, mert belekötött mindenbe, de az utóbbi 1 évben egyre jobbakat ír 😀  blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/09/27/49ers-fire-trent-baalke-comes-next-early-short-list-names-tom-gamble-louis-riddick-david-shaw/

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
Kaaya QB + egy WR az elején, de velük nem vagyok képben
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
A játék kedvéért: Ha most kellene húzni, akkor QB-t Khizer és Watson a két legjobbnak tartott, vagy ha Kap magára talál akkor pass rushert. Kiemelkedő WR, aki első kör elejét ér, nem nagyon van. Későbbi körökben Travis Rudolph-t el tudnám képzelni. Jó személyiségű, fizikális WR.
SFGaben
az idei QB class trash. de ha kellene akkor Rudolph-ot húznám QB-nak. Gabbert projekt kuka, Kap meg nem tudjuk milyen szinten van. az OL adott, futók adottak, WR kell, TE.
D oldalon pass rusher, ILB és S. kb meg is vagyunk.
petey
D oldalon pass rusher, ILB oké Bo mellé. S miért? Kiben nem bízol? Vagy secondaryt jelent az S?
WR, TE egyértelmű hiányposzt. QB pedig mindenképp fog kelleni, bízom benne, hogy Gabbert nem fog hosszabbítani.
SFGaben
S mint Safety. Bethea is megy kifelé korban, Reid meg kissé megbízhatatlan mostanság. egy hard hitter S kell mindenképp. a sec sor annyira nem tragikus szerintem, ezért kell pass rush mert hiába fedezed egy kb 5-6 mpig valakit utána óhatatlanul szabad lesz valaki amíg nem érnek oda a QB-hoz. lásd vasárnap a 3 és végtelen, 3 emberes rush és persze Wilson talált valakit 40+ yardra. nem is csodálkozom.
petey
Tartt? Én őt még nem írnám le.
Ez a 3 emberes rush teljesen érthetetlen, remélem O'Neil elfelejti egy életre.
Közben jött WR/KR Keshawn Martin 2 évre.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
brék,
mazo klubest ismét a szokott helyen
 www.facebook.com/events/972071072901758/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
A játék kedvéért: Ha most kellene húzni, akkor QB-t Khizer és Watson a két legjobbnak tartott, vagy ha Kap magára talál akkor pass rushert. Kiemelkedő WR, aki első kör elejét ér, nem nagyon van. Későbbi körökben Travis Rudolph-t el tudnám képzelni. Jó személyiségű, fizikális WR.
SFGaben
az idei QB class trash. de ha kellene akkor Rudolph-ot húznám QB-nak. Gabbert projekt kuka, Kap meg nem tudjuk milyen szinten van. az OL adott, futók adottak, WR kell, TE.
D oldalon pass rusher, ILB és S. kb meg is vagyunk.
petey
D oldalon pass rusher, ILB oké Bo mellé. S miért? Kiben nem bízol? Vagy secondaryt jelent az S?
WR, TE egyértelmű hiányposzt. QB pedig mindenképp fog kelleni, bízom benne, hogy Gabbert nem fog hosszabbítani.
SFGaben
S mint Safety. Bethea is megy kifelé korban, Reid meg kissé megbízhatatlan mostanság. egy hard hitter S kell mindenképp. a sec sor annyira nem tragikus szerintem, ezért kell pass rush mert hiába fedezed egy kb 5-6 mpig valakit utána óhatatlanul szabad lesz valaki amíg nem érnek oda a QB-hoz. lásd vasárnap a 3 és végtelen, 3 emberes rush és persze Wilson talált valakit 40+ yardra. nem is csodálkozom.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ki volt a válogatott meccsen Kaepernick mezben?
he7edik
magyar himnusz alatt is térdelt?
braxa88
hát, itt is utálják a négereket.
Amadeus91
Pedig Afrika nem lehet messze, minden reggel látok egy négert aki biciklivel megy dolgozni...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
KovácsIcát..

redshirtes szakadt szalagú DE-t akit OLB-nek képzünk majd át 2 szezon alatt,

komolyabban:
1. Jarrad Davis, ILB/OLB, Florida
2. Deshaun Watson, QB, Clemson
3. Devonte Fields, 3-4OLB, Louisville

TE WR inkább jöjjön pénzért valaki az FA piacról.. ne itt derüljön ki hogy egy nagy talentum a college fociban atán aki nem tud leválni a LOS-nél az NFL-ben..
de méginkább: Owner, GM, DC

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Én egy komplett secondary-t szeretnék... 😊
red6t6
Ha már kívánság műsor akkor én egy új GM-t kérnék.
cziri66
Én egy új csapatot.
A Levi Stadion megvan már hozzá.
több mint 8 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Én egy komplett secondary-t szeretnék... 😊
red6t6
Ha már kívánság műsor akkor én egy új GM-t kérnék.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én egy komplett secondary-t szeretnék... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na jó de akkor ti kit húznátok elsőben? 😀 ha már ekkora tolongás van
petey
A játék kedvéért: Ha most kellene húzni, akkor QB-t Khizer és Watson a két legjobbnak tartott, vagy ha Kap magára talál akkor pass rushert. Kiemelkedő WR, aki első kör elejét ér, nem nagyon van. Későbbi körökben Travis Rudolph-t el tudnám képzelni. Jó személyiségű, fizikális WR.
SFGaben
az idei QB class trash. de ha kellene akkor Rudolph-ot húznám QB-nak. Gabbert projekt kuka, Kap meg nem tudjuk milyen szinten van. az OL adott, futók adottak, WR kell, TE.
D oldalon pass rusher, ILB és S. kb meg is vagyunk.
petey
D oldalon pass rusher, ILB oké Bo mellé. S miért? Kiben nem bízol? Vagy secondaryt jelent az S?
WR, TE egyértelmű hiányposzt. QB pedig mindenképp fog kelleni, bízom benne, hogy Gabbert nem fog hosszabbítani.
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ki volt a válogatott meccsen Kaepernick mezben?
he7edik
magyar himnusz alatt is térdelt?
braxa88
hát, itt is utálják a négereket.
Amadeus91
-Van antiszemitizmus a faluban?
-Nincs. De igény lenne rá.