San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Garnettel mi a helyzet? Végig ül majd rookieként?
alatriste
| OFF: Nem kéne már cserélned a borítóképedet lassan?😀 |
Coolearie
| Az aláírásban szereplő vagy a "profilkép" nem tetszik? |
alatriste
| Ki ne szeretné Louie életét? 😀 Az alsóra gondoltam. |
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Chipet mondjuk megnézném egy kompetensebb gárdával.
petey
Nézd meg a tavalyi szezonunkat, az 100%-ban az ő csapata volt. Borzalom.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Garnettel mi a helyzet? Végig ül majd rookieként?
alatriste
| OFF: Nem kéne már cserélned a borítóképedet lassan?😀 |
Coolearie
| Az aláírásban szereplő vagy a "profilkép" nem tetszik? |


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
Coolearie
Nem elég? 😀
dankodavid
Nem egy veretős névsor, de megteszi.😀
Személy szerint Hodges, Bellore kettősnek örülnék.
Coolearie
én beengedném a tarajost pusztíjjon amíg van térde
sutianap
te beengednéd igen.. amúgy én is megnézném már élesben, de hát itt rencer van na!
Josszi
értem én a rencert, csak nyögvenyelős így az irodát pusztítani


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
Coolearie
Nem elég? 😀
dankodavid
Nem egy veretős névsor, de megteszi.😀
Személy szerint Hodges, Bellore kettősnek örülnék.
Coolearie
én beengedném a tarajost pusztíjjon amíg van térde
sutianap
te beengednéd igen.. amúgy én is megnézném már élesben, de hát itt rencer van na!

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Garnettel mi a helyzet? Végig ül majd rookieként?
alatriste
elso roundként naná! nem azért draftoltuk h pályán csiszolódjon egy PO contender idényben, van helyette
olcsóé idehozott kiváló Beadles..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
Coolearie
Nem elég? 😀
dankodavid
Nem egy veretős névsor, de megteszi.😀
Személy szerint Hodges, Bellore kettősnek örülnék.
Coolearie
én beengedném a tarajost pusztíjjon amíg van térde

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Garnettel mi a helyzet? Végig ül majd rookieként?
alatriste
| OFF: Nem kéne már cserélned a borítóképedet lassan?😀 |

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Garnettel mi a helyzet? Végig ül majd rookieként?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
Coolearie
Nem elég? 😀
dankodavid
Nem egy veretős névsor, de megteszi.😀
Személy szerint Hodges, Bellore kettősnek örülnék.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
Coolearie
Nem elég? 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Most hogy Bow kiesett mik az LB opciók? Hodges, Wilhoite, Skov, Bellore? Ennyi?
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Az #O oldalon van egy viszonylag jó falunk és futónk, az összes többi poszton ránk fér az erősítés. Ha ehhez hozzá vesszük, a sorsolásunkat akkor bőven benne van, hogy újra az első 10-ben fogunk húzni.
SFGaben
ahogy Petey írta pass protban jó a fal, de a futásban.. hát..
majd nézd meg a PFF statisztikákat! meglepő :-/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Hodges miért nem játszott tegnap? Vagy csak én nem vettem észre?
SFGaben
mert mint ma számomra kiderült itt rend van és fegyelem 😀 mivel ő a Will backup LB volt jelenleg, nem volt rá szükség 😀 mert tegnap Wilhoite volt a primary will, Bellore meg a backup mike, ezért ő jött be Bowmnan kiesése után :-/

forrás: http://www.ninersnation.com/2016/10/3/13143710/49ers-cowboys-final-score-chip-kelly-transcript

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
#D oldalon gyakorlatilag backup szintet is csak jó szándékkal megütő játékosaink voltak. Középen Purcell, Wilhoite, Bellore nem egy félelmetes névsor. És hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az Armstead, Buckner, Dial sor sem hozta a tőle elvárhatót. Azt gondolná az ember, hogy ekkora emberek mellett lehetetlen futni, aztán látjuk mi történik. Dorseyt vagy Dialt ki lehetne újra probálni, mint NT, mert Purcell nem az igazi. Brooks még mindig a leghatékonyabb OLB, de ide legalább Lynch már visszatérhet. Secondary évek óta kérdőjel, RR biztató volt.
Az #O oldalon van egy viszonylag jó falunk és futónk, az összes többi poszton ránk fér az erősítés. Ha ehhez hozzá vesszük, a sorsolásunkat akkor bőven benne van, hogy újra az első 10-ben fogunk húzni.
SFGaben
Dial és Doesey fasza NT-k voltak.
Robinson tetszett, tökös vagány játékot nyomott. ő legalább megtalálta a tökeit és Butlert levette, kissé be is frusztrálta a srácot. Brock ezzel szemben megy lefele rendesen.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hát.. a félidei elemzés nem sikerült, amig Bowman pályán volt nem volt rossz a védelem szerintem.
Robinson tetszett nagyon, Celek inkább mint Mcdonald, viszont a wr sort illetően Kerley látszik hogy megszakad a pályán, amíg Patton és T.Smith??
Josszi
Megszakadnának ők is, de ha megszakadnak se érnék el Gabi labdáit 😊 Egyszer próbált arra fele menni a labda Int is lett belőle.

Nem nagyon értem mi folyik egyébként jelenleg a Frisconál de valami nem kerek az biztos. Egyértelmű, hogy Chip nem a saját játékát játszatja az nagyon nem ilyen, mi tudjuk. Gabi nem is lenne képes rá. Jó lenne ha végre rendeződnének a dolgok, s elindulnátok Chippel felfelé. Ha pl Fischer vagy McCoy annyi lehetőséget kap amennyit Bradleyről nem is beszélve, neki is kijárna legalább annyi. Bízom benne meg is lesz.
dande
pedig idén van egy fasza pass prot OL-ünk, ami mögül Kapnek nem kéne menekülnie snap után 1 mp-vel. Chip egy totál vanilla offenset futtat, no risk playekkel. egyszer ment Torrey hosszúra de azt is sikerült aluldobni, azért mondtam EK-ban hogy ez TD Kappel.

Chipet nem küldik el, ez az év inkább arról szól ki ad 110%-ot szerintem és aztán el lehet zavarni a csába a többit. remélem Baalkéval együtt. aztán reboot. kérdés kivel center mögül...az a baj jelenleg Kap is egy sötét folt.
egy jó drafttal bármi lehet.

Bow meg 😕 remélem felépül, fiatal még. amikor Seattle-ben is elszakadt a lába és vitték le kocsin, csak ült és lógatta a fejét a szívem szakadt meg. nem is érdekelt mi lesz a vége. nem fogja feladni az tuti. egy harcos.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
#D oldalon gyakorlatilag backup szintet is csak jó szándékkal megütő játékosaink voltak. Középen Purcell, Wilhoite, Bellore nem egy félelmetes névsor. És hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az Armstead, Buckner, Dial sor sem hozta a tőle elvárhatót. Azt gondolná az ember, hogy ekkora emberek mellett lehetetlen futni, aztán látjuk mi történik. Dorseyt vagy Dialt ki lehetne újra probálni, mint NT, mert Purcell nem az igazi. Brooks még mindig a leghatékonyabb OLB, de ide legalább Lynch már visszatérhet. Secondary évek óta kérdőjel, RR biztató volt.
Az #O oldalon van egy viszonylag jó falunk és futónk, az összes többi poszton ránk fér az erősítés. Ha ehhez hozzá vesszük, a sorsolásunkat akkor bőven benne van, hogy újra az első 10-ben fogunk húzni.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát.. a félidei elemzés nem sikerült, amig Bowman pályán volt nem volt rossz a védelem szerintem.
Robinson tetszett nagyon, Celek inkább mint Mcdonald, viszont a wr sort illetően Kerley látszik hogy megszakad a pályán, amíg Patton és T.Smith??
Josszi
Megszakadnának ők is, de ha megszakadnak se érnék el Gabi labdáit 😊 Egyszer próbált arra fele menni a labda Int is lett belőle.

Nem nagyon értem mi folyik egyébként jelenleg a Frisconál de valami nem kerek az biztos. Egyértelmű, hogy Chip nem a saját játékát játszatja az nagyon nem ilyen, mi tudjuk. Gabi nem is lenne képes rá. Jó lenne ha végre rendeződnének a dolgok, s elindulnátok Chippel felfelé. Ha pl Fischer vagy McCoy annyi lehetőséget kap amennyit Bradleyről nem is beszélve, neki is kijárna legalább annyi. Bízom benne meg is lesz.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
4.héttel frissített statisztikák nemsokára 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
hát.. a félidei elemzés nem sikerült, amig Bowman pályán volt nem volt rossz a védelem szerintem.
Robinson tetszett nagyon, Celek inkább mint Mcdonald, viszont a wr sort illetően Kerley látszik hogy megszakad a pályán, amíg Patton és T.Smith??

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hát elég vegyes érzéseim vannak a tegnapi nappal kapcsolatban. Offenz oldalon valami eltűnt a 2. félidőben.

a védelem tök homály. itt most nem a DC-re utalok, mert ilyen kerettel csoda hogy szorosan tartottuk. a DL 0, nincs ILB, és pass rush. tudtuk 2 éve hogy PWill és Borland nélkül nem lesz egyszerű, de nem hoztunk oda senkit. nincs egy QB terrorizáló DE/OLB-nk sem.

Gabbert meg Gabbert. egy jobb QB, extra nélkül lehozza ezt a meccset ezekkel a WR-ekkel is. ja a WR-ek. az mindent elmond hogy egy csere WR a legjobb aki képes üresre játszani magát.
semmi nincs itt. TE szintén átlag alatti. eh, fos minden.

Kap meg gondolom azért nem játszhat nehogy megsérüljön és jövőre ki kelljeen fizetni a nagy lóvét. így simán lehet cutolni.

Chipet mondjuk megnézném egy kompetensebb gárdával.

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Csak, hogy teljes legyen az ejszaka, Bow -> torn Achilles.
Remenykedjunk, hogy ha es amikor visszater, nem lesz lassabb.
dankodavid
Akkor Bow idén már nem játszik, Szerencsétlen, sajnálom nagyon.
SFGaben
Ha az, amire jelenleg gondolnak, akkor szerintem örüljünk, ha egyáltalán játszik még úgy kb evör.
dankodavid
Min. 6-8 hónap (sajnos saját tapasztalat is). De lehet vele újra játszani, erre van példa a ligában is.
SFGaben
Lehet, persze, valószínűleg valamikor még visszatér Bow, de nagyon nem vagyok optimista. Az a bajom, hogy a térdsérülése óta is látványosan lassult, erre még rájön most ez, tartok a Tulloch-szindrómától borzasztóan. De persze, legyek egy pesszimista fasz és cáfoljon rám, valószínűleg a legszebb tévedésem lenne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Bowmannak (-nek?) jobbulást!

Min. 6-8 hónap (sajnos saját tapasztalat is). De lehet vele újra játszani, erre van példa a ligában is.SFGaben
ne becsüld alul a profi futballcsapatok rehabilitációs képességeit, a Niners orvosi büdzséje egy kisebb itteni kórház egész éves költségvetése lehet, ráadásul ami náluk már elavult eszköz, azért az itteni orvosok összetennék a két kezüket.

nálunk anno Greg Ellis csinált hasonlót (2006-ban, 31 évesen), következő idény negyedik hetében már játszott, 13 meccsen 12,5 sacket csinált úgy, hogy ő igazából inkább volt 4-3 DE, mint 3-4 OLB (amit abban az évben játszott).
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Csak, hogy teljes legyen az ejszaka, Bow -> torn Achilles.
Remenykedjunk, hogy ha es amikor visszater, nem lesz lassabb.
dankodavid
Akkor Bow idén már nem játszik, Szerencsétlen, sajnálom nagyon.
SFGaben
Ha az, amire jelenleg gondolnak, akkor szerintem örüljünk, ha egyáltalán játszik még úgy kb evör.
dankodavid
Min. 6-8 hónap (sajnos saját tapasztalat is). De lehet vele újra játszani, erre van példa a ligában is.
SFGaben
Crabtree

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hodges miért nem játszott tegnap? Vagy csak én nem vettem észre?