San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Ebben most nincs igazad, volt jó fal Kaep előtt, Staley-Iupati-Goodwin(Kilgore)-Boone-A. Davis, SB évében és utána is. Akkoriban lett felkapott játékos is, mert ha egy szar fal mögött kezdett volna, soha nem lett volna belőle semmi!
Szerintem a híreket most is (mint mindig) osztani kell sokkal, mert ezek az írók is csak a szart szeretik kavarni. A média mindig a botrányból él, az kell a népnek.
Alabama Niners
Pontatlanul fogalmaztam, szoval, akkor, amikor szarul jatszott, amikor igazan szar volt, akkor a fal is otvar volt elotte. Jo fal nogott emlekeim szerint nem volt vallalhatatlan.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
Alabama Niners
Nem a csapaton volt a hangsuly, oda kb 28-at nyugodt szivvel beirhattam volna, es az azert sokatmondo. Kaep elkuldese is -ha el lesz ugyan-, ugy tortenik meg, hogy az eletben nem raktak ele egy szezonra olyan falat, ami nem a wc-kefe tartojaban osszegyulo fosle hasznossagaval volt egyenerteku. Mar nem is bizik a csavo a falban, ugy azert kurva nehez.
dankodavid
Ebben most nincs igazad, volt jó fal Kaep előtt, Staley-Iupati-Goodwin(Kilgore)-Boone-A. Davis, SB évében és utána is. Akkoriban lett felkapott játékos is, mert ha egy szar fal mögött kezdett volna, soha nem lett volna belőle semmi!
Szerintem a híreket most is (mint mindig) osztani kell sokkal, mert ezek az írók is csak a szart szeretik kavarni. A média mindig a botrányból él, az kell a népnek.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
Alabama Niners
Nem a csapaton volt a hangsuly, oda kb 28-at nyugodt szivvel beirhattam volna, es az azert sokatmondo. Kaep elkuldese is -ha el lesz ugyan-, ugy tortenik meg, hogy az eletben nem raktak ele egy szezonra olyan falat, ami nem a wc-kefe tartojaban osszegyulo fosle hasznossagaval volt egyenerteku. Mar nem is bizik a csavo a falban, ugy azert kurva nehez.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams verhető szerintem, persze nekünk már senki ellen sem könnyű, és az elmúlt években kicsit mumusok voltak nekünk, de idegenben megverni őket kicsit összerántaná a társaságot.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.
SFGaben
Abban biznak hogy nem viszi el senki es mehet a practice squadba? Na majd kiderul..
Josszi
Nem totál evidens, hogy csak azért kellett elküldeni, mert miatta nem működött az O? Hogy miatta nem tudna egy lajhárt sem blokkolni Devey? Hogy belenyúlt az Erőbe, és mindig az oldalvonalon túlra vonzotta Kaep labdáit? Egyértelmű, annyi hiányzik a csapatból a PO-hoz, hogy lecseréljük a returnert, mert meccsek mentek el rajta, viszont a PS-ből felhozott fiú, őőő aztán egy lynchpetersonbellcharles keverék, aki majd elhozza a Kánaánt.

Faszom ebbe az egészbe, egyike volt azoknak, akiket lehetett kedvelni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.
SFGaben
Abban biznak hogy nem viszi el senki es mehet a practice squadba? Na majd kiderul..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Valojaban kurva jo az offensunk csak nem vettuk eszre... avagy mindenki hulye csak Geep Chryst helikopter..

 www.ninersnation.com/2015/10/30/9642578/geep-chryst-transcript-offensive-balance-right-guard-jerome-simpson

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.
több mint 8 éve
palleon New York Giants 52
Szegény ausztrálok, kirakják Hayne-t, és még a rögbi-vb döntőt is elveszítik. Mindezt egy nap.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Szánalom gyerekek, szanalom..Mit ártott szegény srác? Amúgy meg hiztos lesz helye, max visszamegy az NRL-be ott úgy is tárt karokkal várják sztem.
Coolearie
azt nem éri meg, vinni fogják, mint a cukrot
petey
Valamelyik csoport rivális tuti le fog csapni rá. Bár olyan mindegy, eddig is vertek minket az ő infói nélkül is...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Szánalom gyerekek, szanalom..Mit ártott szegény srác? Amúgy meg hiztos lesz helye, max visszamegy az NRL-be ott úgy is tárt karokkal várják sztem.
Coolearie
azt nem éri meg, vinni fogják, mint a cukrot

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szánalom gyerekek, szanalom..Mit ártott szegény srác? Amúgy meg hiztos lesz helye, max visszamegy az NRL-be ott úgy is tárt karokkal várják sztem.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
...ezt nem értem...marketing szempontból is baszott nagy öngól....
Alabama Niners
Pl... mennyi mez fogyott? Egy halom.. erthetetlen..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...ezt nem értem...marketing szempontból is baszott nagy öngól....
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Tejézusatyaúristen.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Kendall Gaskins helyett? muhahaha bazdmeg ez mindennek a legalja

gratulálok

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
és már vinni is fogja Seattle tuti

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/31/49ers-cut-australian-rugby-star-jarryd-hayne/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne waived... wtf?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The 49ers have promoted RB Kendall Gaskins to the active roster, waive RB Jarryd Hayne.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
8-8 nem megy senki. Röviden és tömören ennyi! Most beszéltem Baalkeval, ő mondta.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
közben Hyde OUT vasárnapra. sőt lehet a szezonra is.
petey
...de fasza....
Alabama Niners
Megint Pinion fogja felpakolni a legtöbb yardot. A punter jobban teljesít!

Pulvis et umbra sumus.