San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Edzok.. Hagyjuk. Eddigi palyafutasuk csucsa bazdmeg a 4&2-re field goal rugatas. Azt hittem, ott helyben kivagom a tv-t az ablakon. Igazi majomfaszok. Felhaborito volt ez az egesz, az elso drive-tol kezdve.

Az O-line is, joeg,ilyén fogalmatlan senkik mit keresnek az NFL-ben? Devey-ert miert kellett tradelni, de tenyleg? Ezt az utcarol barki hozza. Nagymuter is,sot, isteni rantotthust csinal, le tudna Lynchet vele lassitani. Jobban, mint Devey. Nagyon-nagyon csalodott vagyok.
dankodavid
Deveyt már akkor sem értettük ,amikor elvittetek tőlünk, hogy mit láttatok benne,nálunk is penetransan szar volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Az egyik legszarabb mecs evör. Tomsula nem is értem hogyan jutott ki élve a stadionból a vége előtt 4:30nál majd 3:10nél is puntol bazmeg hazai pályán 17 pontos hátránynál. Nem akartam elhinni, hogy ilyen van. Az o fal meg szar, ez tény de a sackek fele az amúgy is minősíthetetlen colin faszsága miatt jött...egy dolog működött az Oban, hyde kapott is vagy 10 carryt. Rebuild sztem 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Akkor már megérte elaludni ahogy olvasom a kommenteket!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Zseniális meccsünk volt. Először is szereztünk pontot. Rögtön 3-at is. Nem is egyszer hanem 2x sikerült az ellenfél térfelére érnünk!! És egyszer voltunk a red zoneban is!!TD-t nem sikerült elérni, de vitathatatlan az előrelépés. A gameplan is ezt mutatja. Colin egy rendkivüli tehetségű, kiváló dobó qb, egy hibaja van,a lába, na az nagyon gyenge, és ezt tudtuk is és így zseniálisan egy futási kisérlete sem volt,!. Összeszedettségünket, lehengerlő támadásunkat jellemzi, hogy csak 8 (!!!) 3&outunk volt, és igen egyszer (1x) sikerült egy 3rd down conversationt is megcsinálnunk. És Colin is majdnem 3 számjegyű net passing yardig jutott. Jól látjátok, majdnem 100 feletti yard!! Viszont totalban 40 yarddal is a 100-as álomhatár felé kerültünk. Yeeeh. És igen majdnem annyi first down-t sikerült elérni ahány puntunk volt!!! És a puntok is de jók voltak! Volt olyan, hogy nem a félpályáról tudott indulni az ellen! És itt szeretném kiemelni a management előrelátását, hogy puntert draftotunk, aki igencsak kemény fából lett kifaragva, hisz a 9 punt során nem sérült meg. És Jimmy T is is rendkívüli érettségről tett tanúbizonyságot, ahogy belenyult a meccsbe. A félidőben neki feltett kérdésre, hogy ez a 40 yardos támadógépezet igen csak gyenge, frappánsat válaszolta, hogy "igen meg kell találnunk, hogy tudnánk támadni". És láss csodát a második félidöben 2x annyi yardunk lett, és pontot is szereztünk. Ezek után nem értem az itteni károgó hangokat.

ÚGY EGYÉBKÉNT MEG MENJEN A PICSÁBA AZ EGÉSZ O#, COLINOSTÚL, FALOSTÚL, ELKAPOSTÚL, AZ EDZŐI ÉS MANAGEMENT STÁBOSTÚL CAKK PAKK!

GO NINERS!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem hajnalban (sajnos) a meccset, hát ez tényleg valami gyalázatosan rossz volt. Eddig azt gondoltam, hogy mi vagyunk a legrosszabbak, de ez mostmár igencsak kérdőjeles a számomra.

Szerintetek 1/1 esetén melyik utat választja majd inkább az új stáb?
1. A szerintük top QB (Cook vagy Goff) kiválasztása majd a második körben OL. Ez esetben mi lehet Kaep sorsa?
2. Top OT (Stanley vagy Tunsil) kiválasztása és Kaep újrafelépítése.
A Seahawks meccset nézve elbizonytalanodtam abban, hogy Colni-ból valaha lesz e újra az amit régen láttunk tőle.

(Tank sem volt igazán jó sajnos....)

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Edzok.. Hagyjuk. Eddigi palyafutasuk csucsa bazdmeg a 4&2-re field goal rugatas. Azt hittem, ott helyben kivagom a tv-t az ablakon. Igazi majomfaszok. Felhaborito volt ez az egesz, az elso drive-tol kezdve.

Az O-line is, joeg,ilyén fogalmatlan senkik mit keresnek az NFL-ben? Devey-ert miert kellett tradelni, de tenyleg? Ezt az utcarol barki hozza. Nagymuter is,sot, isteni rantotthust csinal, le tudna Lynchet vele lassitani. Jobban, mint Devey. Nagyon-nagyon csalodott vagyok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/video_content_type/maiocco-whispers-something-big-coming-after-49ers-beat-down

Devey-Pears mehet amerre akar. HA visszatér Kilgore, AD, lehetne egy jó falunk jövőre.
Staley-Boone-Kilgore-Tiller-AD

viszont kell draftolni OL-t(Staley helyére is), ILB, és 1-2 gyilkos OLB-t.
a secondaryt annyira nem látom vészesnek, Acker első éve kezdőként, Reid, Ward, Tartt mind fiatal. ha eléraksz egy jó pass rusht felhúzza őket is.

aztán jönnek az edzők...na itt most inkább nem írok semmit.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sajtó kongatja is a vészharangot rendesen. Szembe kell nézni azzal, hogy jelenleg a mezőny alsó feléhez tartozunk és ismerve a sorsolásunk nehézségét akár 1/1 is lehet ebből.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
legalább választ kaptunk így lassan a felénél hogy ez nem megy sehova és full rebuild kell. edzők included.

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Isten eltessen David, szegyelje magat a csapat az ilyen ajandekert.. 😕
Josszi
Köszönöm, az meg a minimum. Legalább Lynchet megkapta párszor Wilson, de a pozitívumok ennyiben ki is merültek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Születésnapi ajándéknak csak azt kérem, hogy ha már felkelek hajnalok hajnalán, basszunk oda. Nem érdekel a W, az érdekel, hogy lássam a tüzet, ne letolt gatyával, szappannal a kézben várjuk az áldást hátulról. Kapja meg Lynchet és Armsteadet a nyakába párszor Russel fiú, a faluk úgyis mindent megtesz, hogy agyonveresse a franchise qb-t.
dankodavid
Isten eltessen David, szegyelje magat a csapat az ilyen ajandekert.. 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Az előző 2 meccs számomra maga volt az ajándék, nagyon kellemes mérkőzések voltak. Remélem, sőt hiszem, hogy elkaphatjuk a Seattle-t! Sok Sikert a srácoknak! Go 9ers!
több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Ki nezi majd hajnalban?
Josszi
En is nezem, baratokkal mar alapozunk, go 9ers!

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
remélem Isten ma is azt mondja a Hobbitnak hogy dobjon interceptiönt, lehetőleg jó sokszor 😀 aztán hajtson le egy üveggel a csodavizéből 😀

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Former WR Brandon Lloyd announces his retirement: “I will do all I can to positively represent the league & players for the rest of my life”
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Születésnapi ajándéknak csak azt kérem, hogy ha már felkelek hajnalok hajnalán, basszunk oda. Nem érdekel a W, az érdekel, hogy lássam a tüzet, ne letolt gatyával, szappannal a kézben várjuk az áldást hátulról. Kapja meg Lynchet és Armsteadet a nyakába párszor Russel fiú, a faluk úgyis mindent megtesz, hogy agyonveresse a franchise qb-t.
dankodavid
Boldog születésnapot! 😀

Ki nezi majd hajnalban?
Josszi
Ki nem hagynám
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Ki nezi majd hajnalban?
Josszi
én biztosan, mint mindig
Alabama Niners
Ilyen ritka egybeesés ritkán van, szóval mindenképp.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ki nezi majd hajnalban?
Josszi
én biztosan, mint mindig
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ki nezi majd hajnalban?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Soha semmilyen körülmények között sem fogadnék 9ers vereségre a Seahawks ellen!
A futás nem fog menni, ezért Kaep passzjátékával nyerünk, hasonlóan, mint a Ravens ellen.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Anquan Boldin is battling a hamstring injury, and will work out pregame to gauge his status. But he’s pushing hard to play.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Születésnapi ajándéknak csak azt kérem, hogy ha már felkelek hajnalok hajnalán, basszunk oda. Nem érdekel a W, az érdekel, hogy lássam a tüzet, ne letolt gatyával, szappannal a kézben várjuk az áldást hátulról. Kapja meg Lynchet és Armsteadet a nyakába párszor Russel fiú, a faluk úgyis mindent megtesz, hogy agyonveresse a franchise qb-t.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
nyerni kell, amellet, hogy ők a Seahawks, még a tavalyi hálaadásnapi meccs utáni jófejkedésükért is le kell szedni az arcukat
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
hát szerintem bucira vernek minket ezzel a védelemmel.
ami a leggázabb, hogy nincs passrush-unk, pedig a Hawks fal(haha) nálunk is ergyább...
oké, megvertünk egy 1-5-ös csapatot, de megint csak FG-k voltak.

Graham ki fog végezni minket, VD meg úgy tűnik kivette a szabit egész évre. ráadásul jóbarátja Kam is visszatért 😀

felhozó meccsnek faszák leszünk. nem lesz szép meccs egyik félnek sem.
petey
nah már nyomatod a megmondtam előre dolgot? hol vannak a pozitív hullámok he? 😀
Josszi
Kész őrület. Ekkora pozitív kisugárzással nem veszthetünk. Te jössz. - Ahogy a mester mondta 😀

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tök mindegy, csak a hókszot oda-vissza..


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P