San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
Coolearie
Tankolunk, ha már van Tankunk. Vettünk neki egy tankot is, egy Shell kútnál kapta meg, így berakhatjuk tankolós szezon alatt a Tankunk egy tankba, hogy teletankolhassa.
dankodavid
You're the real MVP!
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
Coolearie
Tankolunk, ha már van Tankunk. Vettünk neki egy tankot is, egy Shell kútnál kapta meg, így berakhatjuk tankolós szezon alatt a Tankunk egy tankba, hogy teletankolhassa.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach


uhh, látom nem jött át az irónia senkinél. mea culpa, absz. nem akartam köcsögösködni, nem gondoltam, hogy félre érthető lesz 😊
peach
Pedig meglájkoltalak, hogy ilyen keményen beleállsz a véleményedbe! 😊
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Úgy néz ki Brooks is lelép. családi okok miatt....
Alabama Niners
Nem csak az edzések látogatásáról kapott felmentést családi okok miatt? Sajnálatos módon komoly ügy lehet, mert egyelőre nincs információ arról, hogy mikor tér vissza.
SFGaben
Visszavonult?
Coolearie
Valami komolyabb családi ügy lehet, vagy esetleg egészségügyi gebasz, ez az "imádkozunk érte" mint egyetlen komment nem tetszett. Meg Tomsula egész metakomunikációja sem. vmi nem stimmel. De nem volt visszavonulásról szó.
"AB nem lesz velünk MA családi okok miatt"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Úgy néz ki Brooks is lelép. családi okok miatt....
Alabama Niners
Nem csak az edzések látogatásáról kapott felmentést családi okok miatt? Sajnálatos módon komoly ügy lehet, mert egyelőre nincs információ arról, hogy mikor tér vissza.
SFGaben
Visszavonult?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...
petey
Lehet mondogatni, hogy Harbaugh elengedése szükséges volt/adta magát, ugyanakkor egy jó, szakmailag top edzői stábot nem eresztesz szélnek csak ha találsz egy szerinted még alkalmasabbat.
Tomsuláról és a stábjáról szerintem még ti sem hittétek el, hogy lesz-e belőle valami; viszont ami számomra disszonáns, hogy hol van ilyenkor a tulajdonos és felelős döntési magatartása?
Mert ha Baalke kidobja jövőre ezt a stábot, és reménykedhettek benne, hogy így lesz; akkor is ott áll a csapat, hogy jó draft pozíció-jópár tehetség felelőtlen tulajdonos és egy GM aki kinyírt már egy többszörös döntős SB stábot/csapatot.
Ez nem egy olyan ajánlat amelyre egy igazi autoriter HC belekívánná magát! Persze lehet Gruden-félékkel és mindenfélével nekiindulni egy szezonnak..., szerintem ha van a csapatnak egy top edzője és stábja, akkor mindent illendő lenne megtenni annak érdekében, hogy boldogok legyenek. (mondjuk ez a phillynél nem sült el eddig jól, viszont az öbölben picit északabbra az SF Giantsnél eléggé bevált ez a módszer, pedig Bochyról sok mindent el lehetne mondani : ), persze az is lehet csak én követem őket)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nyilván, az öreg Bill sem könnyű ember, de Kraft valahogy elviseli a négy gyűrű társaságában.
gabokocka
Főleg úgy, hogy Kraft-nak BB a HC és BB a GM közti vitákban kell igazságot tennie. 15 év alatt megtanulta kezelni a helyzetet. : - )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kívülről belepofázva, és a színfalak mögé nem teljesen belátva sztem a gond Harbaugh elengedése/kirúgása volt. Amikor egy csapatnál van egy olyan HC, aki képes volt felépíteni egy addig igencsak döglődő franchise-t, majd éveken keresztül kontenderként működtetni, ahhoz addig ragaszkodni kell, ameddig lehet. Itt pedig egy rossz év után meg lett köszönve a munka. Arról nyilván nincs infóm, hogy Harbaugh ténylegesen mennyire akart maradni, milyen volt a viszonya a vezetőkkel, hogy nézett ki ez a történet, de nekem nagyon furcsa volt, hogy neki ilyen vége lett ennél a csapatnál. Sztem a visszavonulások sem véletlenek, lehet, hogy azok közül, akik szögre akasztották a cipőt, páran folytatták volna, ha marad a korábbi HC. Meg lehet nézni, mire mennek azok a csapatok, ahol két-három évenként új HC van, és mire, akik komolyabb bizalmat kapnak. Itt most lehet imádkozni, hogy Tomsula után (meglepne, ha ő nem csak egy éves átmeneti megoldás lenne) jó ember jöjjön, mert garancia nincs a sikerre, bele lehet bukni korábbi, máshol viszonylag sikeres HC-be, egy újonnan kinevezett korábbi koordinátorba, vagy az egyetemről érkező paliba is.

De még egyszer hangsúlyozom, nem tudom, mi állt Harbaugh távozása mögött, ő akart-e mindenképp menni, vagy a vezetők gondoltak magukról, a keretről többet, mint ami benne van. Ilyenkor jut eszembe, hogy hány szurkoló kívánja a halálba az edzőt egy-egy szarabb meccs után, miközben abba nem gondol bele, hogy egy HC váltás következtében nem feltétlenül jobb edző jön, hanem lehet, hogy sokkal szarabb. Jó példa erre a Bengals, ahol Lewis építkezik a maga hibáival, fele akkora sikereket sem ér el, mint amiket itt Harbaught elért jóval rövidebb idő alatt, de most úgy néz ki végre összeálltak. Persze lehet, hogy idén megint kizúgnak a PO első körében, de 20 csapat már oda sem jut el…
gabokocka
ez már milliószor meg lett vitatva itt. de csak röviden 😊
- Harbs történelme. sehol nem volt hosszabb ideig, kb. összeférhetetlen az ürge
- itt is összezördült a vezetőséggel, így elkezdték szép lassan erodálni
- a játékosok is mondták hogy már sok nekik ez a college szerű légkör, itt felnőtt emberek vannak
- állítólag tavaly már november környékén már elkezdett tárgyalni a Michigennel
- nem feltétlenül akarták kirakni, de tett érte hogy ez legyen
- fafejűség, lásd az offense beragadását. nem volt kreativitás már, szürke, unalmas kiismerhető lett a játék
- GM/Tulaj inkompetenciája bizonyos dolgokban, berágtak Harbóra de ugye ő sem szent, kettőn állt a vásár. legalábbisa amit mi láttunk.

szóval ennyi, én most hajlok arra hogy ezt az idényt tankoljuk, egy fiatal kerettel, visszavonult ILB, RT, DE-vel, ezeket kéne pótolni és egy új edzői stáb akik letettek már valamit, és akkor talán elindulunk vissza.

a visszavonulásokba nem látok annyit bele. PWill küszködött a lábával, Justin Smith korban odaért, Borland féltette a fejét, Anthony Davis meg jövőre visszatér. Aldumb meg egy hülye volt azért vágtuk ki.
petey
Nyilván, az öreg Bill sem könnyű ember, de Kraft valahogy elviseli a négy gyűrű társaságában. A játékosok is hőzönghetnek, de valahogy csak jobb győztes csapatban lenni, mint az 1/1 elkerüléséért harcolni. Persze, nem sziporkázott az offense, mert mondjuk nem egy Packers kaliberű támadósor van Rodgers társaságában, hanem egy D orientált keret. Itt jön a képbe, hogy a vezetők azt hiszik ők a qrvajók nem a HC, túlbecsülik a keret erejét, mondván szürke az offense, ennél sokkal jobb is lehetne. Ja, látjuk.

Lehet tankolni, csak könnyen bele lehet ragadni a szarba a liga alján, nem egy példát lehetne erre hozni. Szóval sztem itt minden győzelemért meg kell dögleni, aztán jó döntéseket hozni az offseasonban, kezdve a HC/GM kérdéssel. Aztán ha meglesz a megoldás el kell dönteni, kell-e nekik CK, vagy teljes rebuildben látják a megoldást. Nagyon bele lehet szaladni a késbe, szóval én sztem jobban meg kell becsülni a jó edzőket, még akkor is ha nehéz emberek. Persze Kelly jelenlegi mélyrepülése a Phillynél meg arra remek példa, hogy az se biztos, hogy jó, ha egy öntörvényű HC megkap minden hatalmat. Mondjuk ott is mehet még bármerre a franchise sorsa, csak jelenleg inkább a sikertelenség néz ki, mint a diadalmenet.

Szóval nem egyszerű helyzet, amikor ilyen dolgokban kell dönteni, de én úgy érzem, hogy itt rossz irányba indultak el a dolgok, aztán majd tavasszal lehet javítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach


uhh, látom nem jött át az irónia senkinél. mea culpa, absz. nem akartam köcsögösködni, nem gondoltam, hogy félre érthető lesz 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Kívülről belepofázva, és a színfalak mögé nem teljesen belátva sztem a gond Harbaugh elengedése/kirúgása volt. Amikor egy csapatnál van egy olyan HC, aki képes volt felépíteni egy addig igencsak döglődő franchise-t, majd éveken keresztül kontenderként működtetni, ahhoz addig ragaszkodni kell, ameddig lehet. Itt pedig egy rossz év után meg lett köszönve a munka. Arról nyilván nincs infóm, hogy Harbaugh ténylegesen mennyire akart maradni, milyen volt a viszonya a vezetőkkel, hogy nézett ki ez a történet, de nekem nagyon furcsa volt, hogy neki ilyen vége lett ennél a csapatnál. Sztem a visszavonulások sem véletlenek, lehet, hogy azok közül, akik szögre akasztották a cipőt, páran folytatták volna, ha marad a korábbi HC. Meg lehet nézni, mire mennek azok a csapatok, ahol két-három évenként új HC van, és mire, akik komolyabb bizalmat kapnak. Itt most lehet imádkozni, hogy Tomsula után (meglepne, ha ő nem csak egy éves átmeneti megoldás lenne) jó ember jöjjön, mert garancia nincs a sikerre, bele lehet bukni korábbi, máshol viszonylag sikeres HC-be, egy újonnan kinevezett korábbi koordinátorba, vagy az egyetemről érkező paliba is.

De még egyszer hangsúlyozom, nem tudom, mi állt Harbaugh távozása mögött, ő akart-e mindenképp menni, vagy a vezetők gondoltak magukról, a keretről többet, mint ami benne van. Ilyenkor jut eszembe, hogy hány szurkoló kívánja a halálba az edzőt egy-egy szarabb meccs után, miközben abba nem gondol bele, hogy egy HC váltás következtében nem feltétlenül jobb edző jön, hanem lehet, hogy sokkal szarabb. Jó példa erre a Bengals, ahol Lewis építkezik a maga hibáival, fele akkora sikereket sem ér el, mint amiket itt Harbaught elért jóval rövidebb idő alatt, de most úgy néz ki végre összeálltak. Persze lehet, hogy idén megint kizúgnak a PO első körében, de 20 csapat már oda sem jut el…
gabokocka
ez már milliószor meg lett vitatva itt. de csak röviden 😊
- Harbs történelme. sehol nem volt hosszabb ideig, kb. összeférhetetlen az ürge
- itt is összezördült a vezetőséggel, így elkezdték szép lassan erodálni
- a játékosok is mondták hogy már sok nekik ez a college szerű légkör, itt felnőtt emberek vannak
- állítólag tavaly már november környékén már elkezdett tárgyalni a Michigennel
- nem feltétlenül akarták kirakni, de tett érte hogy ez legyen
- fafejűség, lásd az offense beragadását. nem volt kreativitás már, szürke, unalmas kiismerhető lett a játék
- GM/Tulaj inkompetenciája bizonyos dolgokban, berágtak Harbóra de ugye ő sem szent, kettőn állt a vásár. legalábbisa amit mi láttunk.

szóval ennyi, én most hajlok arra hogy ezt az idényt tankoljuk, egy fiatal kerettel, visszavonult ILB, RT, DE-vel, ezeket kéne pótolni és egy új edzői stáb akik letettek már valamit, és akkor talán elindulunk vissza.

a visszavonulásokba nem látok annyit bele. PWill küszködött a lábával, Justin Smith korban odaért, Borland féltette a fejét, Anthony Davis meg jövőre visszatér. Aldumb meg egy hülye volt azért vágtuk ki.

Szerkesztette: petey

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz,folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz"
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek.Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach
Tekerj vissza es nezd meg a hozzaszolasaimat az ofszezonban!
De igazad van zsak a foltjat, legrosszabb csapat a legrosszabb szurkerekkel.
Adj halat a joistennek, hogy jo csapatnak szurkolsz a csapatnal is jobb topiclakokkal.!
diverdoc
Az utolsó félmondat biztos nem igaz 😁


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach
Ez tényleg nem korrekt így, a szurkolók attól szurkolók, mert sokszor irracionálisan, erősen kedvenceik felé húzva szubjektíven látják és láttatják a dolgokat (kivéve a Lions fanokat, akikben már rég eltört valami). Kívülállóként nyilvánvalóan ez esetben is inkább viccesnek tűnt a rengeteg rossz előjel után a kincstári optimizmus, de a reménynek kell meghalnia utoljára, az nem igazi drukker, aki előre temeti csapatát.

Egyedül azt nem szeretem, amikor a hőbörgés megy, hogy "fú de alulértékelnek minket, jajj de fos ez meg az a cikk" (mert fordítva is meg lehetne érteni az ilyet), amire mondjuk itt is volt példa.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kívülről belepofázva, és a színfalak mögé nem teljesen belátva sztem a gond Harbaugh elengedése/kirúgása volt. Amikor egy csapatnál van egy olyan HC, aki képes volt felépíteni egy addig igencsak döglődő franchise-t, majd éveken keresztül kontenderként működtetni, ahhoz addig ragaszkodni kell, ameddig lehet. Itt pedig egy rossz év után meg lett köszönve a munka. Arról nyilván nincs infóm, hogy Harbaugh ténylegesen mennyire akart maradni, milyen volt a viszonya a vezetőkkel, hogy nézett ki ez a történet, de nekem nagyon furcsa volt, hogy neki ilyen vége lett ennél a csapatnál. Sztem a visszavonulások sem véletlenek, lehet, hogy azok közül, akik szögre akasztották a cipőt, páran folytatták volna, ha marad a korábbi HC. Meg lehet nézni, mire mennek azok a csapatok, ahol két-három évenként új HC van, és mire, akik komolyabb bizalmat kapnak. Itt most lehet imádkozni, hogy Tomsula után (meglepne, ha ő nem csak egy éves átmeneti megoldás lenne) jó ember jöjjön, mert garancia nincs a sikerre, bele lehet bukni korábbi, máshol viszonylag sikeres HC-be, egy újonnan kinevezett korábbi koordinátorba, vagy az egyetemről érkező paliba is.

De még egyszer hangsúlyozom, nem tudom, mi állt Harbaugh távozása mögött, ő akart-e mindenképp menni, vagy a vezetők gondoltak magukról, a keretről többet, mint ami benne van. Ilyenkor jut eszembe, hogy hány szurkoló kívánja a halálba az edzőt egy-egy szarabb meccs után, miközben abba nem gondol bele, hogy egy HC váltás következtében nem feltétlenül jobb edző jön, hanem lehet, hogy sokkal szarabb. Jó példa erre a Bengals, ahol Lewis építkezik a maga hibáival, fele akkora sikereket sem ér el, mint amiket itt Harbaught elért jóval rövidebb idő alatt, de most úgy néz ki végre összeálltak. Persze lehet, hogy idén megint kizúgnak a PO első körében, de 20 csapat már oda sem jut el…

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach
Óóóóó...... sírva fakadtam 😀 , köszönöm az "értékes" véleményt
ajánlom figyelmedbe:  www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Istenem ezek a postok...most akkor szar szemét szar alakok vagyunk mert mertünk reménykedni hogy esetleg kifuthat egy jobb szezon. Debezzeg mennyi okos ember van itt és mi nem hittünk a prófétáknak.

le vagyok törve

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz,folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz"
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek.Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach
Tekerj vissza es nezd meg a hozzaszolasaimat az ofszezonban!
De igazad van zsak a foltjat, legrosszabb csapat a legrosszabb szurkerekkel.
Adj halat a joistennek, hogy jo csapatnak szurkolsz a csapatnal is jobb topiclakokkal.!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Úgy néz ki Brooks is lelép. családi okok miatt....
Alabama Niners
Nem csak az edzések látogatásáról kapott felmentést családi okok miatt? Sajnálatos módon komoly ügy lehet, mert egyelőre nincs információ arról, hogy mikor tér vissza.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Úgy néz ki Brooks is lelép. családi okok miatt....

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Diverdoc

megmondom hogy van ez. szar ez a csapat! de már mikor látható volt, hogy el van ez b@szva. már amikor elment az egyetlen igaz játékosfejjel góndolkodni tudó szakember szamurái mike, már akkor látni lehetett hogy véget ér itt a hardnosed white colour foci. hozták helyette ezt a sok nagyképű kalifornijai ficsúrt az elitista szemléletükkel, meg a staffordi nyakkendőjükkel. nem tudtak ezek semmit sem csak elherdálni mindazt, amit mike singelatieaery felépített. jött itt Harbaugh a nagy összetartásokkal, meg a "Who's Got It Better Than Us? Nobody!" azt széthullott az egész kendácsolás alatta. de azért, mert nem tudta azt, amit samurai mike tudott,...hogy hogyan kell szerelni Baalket, meg Yorkot még a LOS (magyarul edzőlétesítmény ajtaja) előtt...ennyi
Emlékezzünk!
 www.youtube.com/watch?v=hfYhYft8dwI
Helmut Zimmer
általában egyet szoktam érteni Veled, tisztelem véleményedet. De most nem gondolom hogy így és ebben a formában igazad lenne.
diverdoc
szerintem ez szatíra volt Helmut részéről.
Alabama Niners
az hát csak rárebbentem mint gyöngytyúk a takonyra.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Diverdoc

megmondom hogy van ez. szar ez a csapat! de már mikor látható volt, hogy el van ez b@szva. már amikor elment az egyetlen igaz játékosfejjel góndolkodni tudó szakember szamurái mike, már akkor látni lehetett hogy véget ér itt a hardnosed white colour foci. hozták helyette ezt a sok nagyképű kalifornijai ficsúrt az elitista szemléletükkel, meg a staffordi nyakkendőjükkel. nem tudtak ezek semmit sem csak elherdálni mindazt, amit mike singelatieaery felépített. jött itt Harbaugh a nagy összetartásokkal, meg a "Who's Got It Better Than Us? Nobody!" azt széthullott az egész kendácsolás alatta. de azért, mert nem tudta azt, amit samurai mike tudott,...hogy hogyan kell szerelni Baalket, meg Yorkot még a LOS (magyarul edzőlétesítmény ajtaja) előtt...ennyi
Emlékezzünk!
 www.youtube.com/watch?v=hfYhYft8dwI
Helmut Zimmer
általában egyet szoktam érteni Veled, tisztelem véleményedet. De most nem gondolom hogy így és ebben a formában igazad lenne.
diverdoc
szerintem ez szatíra volt Helmut részéről.