San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Minden hibája ellenére nem varrnám Kaep nyakába a helyzetet. Fal nélkül nincs semmi! Se futás, se passz!!! Alexre visszatérve (illetve Kaep bemutatkozásakor) a falunk így állt fel: Staley-Iupati-Kilgore/Goodwin-Boone-Davis akik pályafutásuk legjobbját teljesítették akkor! Gigantikus különbség. Ezt a falat bármelyik csapat simán elfogadta volna akkor! Nem véletlenül futottunk szét bárkit.
Kaep limitált ezt nem vitatom, hosszú passzokra nem alkalmas hiába van meg a kar ereje, a pontossága gyatra. Egy normális fal mögött maximum középhosszú passzokkal már hatékonyan alkalmazható, és a kiszámíthatatlansága futásokra aranyat ér. Fal nélkül viszont használhatatlan!
A fő probléma, hogy nincs normális falunk, Staley és Boone is alul teljesít, a Martin-Devey-Pears féle jobboldal meg minősíthetetlen. Ezek után nem várható el, hogy valaki 350-400y-okat passzoljon. Egy ilyen helyzet még Brady-Manning-Rodgers teljesítményét is nagymértékben csökkentené.
Azt nem értem, hogy Baalke mit gondolt Iupati távozása és A. Davis visszavonulásakor? Majd megoldják a máshol leszerepelt játékosok vagy a 7. körös és FA falemberek? A fal gyengesége Baalke sara!
Azt kizártnak tartom, hogy 1/1-re hajtanánk, főleg azért, mert az komoly brand vesztéssel is jár, meg nem látom azt a QB-t aki megoldaná a problémánkat. Cook? Goff? Jones? Ne röhögtessetek már. Ráadásul nem is 1/1 esélyesek.
Amikor ezt írjátok, nézzetek is utána mi a realitása ennek.
Ha csúnyán bebukjuk az évet, akkor jó nagy rebuilding kell, Baalkéstól kell akkor hullani a fejeknek (nem, Jed nem fog bukni, mert Ő a tulajdonos!), és akkor mehet Kaep is meg mindenki a támadósorból. Kaep szerződése úgyis olyan, hogy nem lesz túl nagy dead money.
Azoknak akik meg Gabbertet akarják a pályán csak annyit mondanék, szúrják tökön saját magukat, mert az kellemesebb lesz, mint Gabbertet látni. Volt idő amikor Alexet lekiabálta a közönség a pályáról: We want Carr!!! Na az mekkora ordas nagy baromság volt. Ugyanúgy mint: Dilfer, Hill, J.T. O'Sullivan, Weinke szenvedése. Higgyétek el inkább Kaep szenvedését néznétek, mint Gabbartét.
Alabama Niners
Ez a szivembol szolt Bama! Koszi!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ezzel az irassal 99%ban tudok azonosulni..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/10/05/jed-yorks-biggest-mistakes-kaepernick-edition-under-valuing-the-qb-expertise-of-harbaugh-and-roman-over-valuing-dilfer-chryst-and-steve-logan-wth/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy nem megfelelően felkészített, bizonytalan QB nem fog jól olvasni, sorozatban fog hibázni.

Helmut Zimmer
Azt hiszem most ezt látjuk hétről hétre. Egyelőre úgy tűnik nem Geep Chryst lesz aki ezt a problémát orvosolni fogja. Tomsuláról tudjuk, hogy a D-hez ért. Könnyű utólag okoskodni, de ide egy olyan O guru kellett volna, aki kreatív, friss elme.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Alabama Niners
Ha komoly stáb jön, amúgy is irányítóváltás lesz. 1/1 brand vesztéssel jár oké, de ha nem képes többre a csapat? Mert ezzel a fallal nem fog passz javulni, futással sem lehet minden meccset megnyerni. Legnehezebb sorsolásunk van. Esetleg ha 1/1 és mondjuk a Chicagonak nagyon kéne valamelyik irányító miatt és meghúznak egy Rams-Redskinst? Abban egyetértek, hogy Jones nem 1/1 és nem lenne nagy upgrade Kaephez képest (hosszú távon természetesen), de Goff igen. Egy bizonyos Rodgers is azon az egyetemen, államban születettként várta hogy kiválasszuk ehelyett jött Smith (viszont ez a döntés teljesen racionális volt, belekötni sem lehet). Félreértés ne essék, nem érzem ezt a csapatot 1/1-snek, de ha az edzői stáb nem tudja kihozni a tehetséget a gárdából akkor nem megy. Ha netán 1-8 lesz a bye weekig, akkor viszont el fognak gondolkodni a jobb draft pozíción ebben biztos vagyok.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
RollTide:

Te is azt írod, hogy:
"Kaep limitált ezt nem vitatom, hosszú passzokra nem alkalmas hiába van meg a kar ereje, a pontossága gyatra."
Pont ez az, ami tanulható és fejleszthető. Pont a közép, illetve hosszú paszok pontossága az, ami pocket presence (nem tudok jó fordítást rá), egyensúly, és lábtechnika rendszeres és tervszerű fejlesztésével drámaian javítható, főleg egy olyan adottságokkal rendelkező csávónál, mint Kaep.

A fal részben szerintem tévedsz. ARod, és Brady mind játszottak éppen akkor nem tökéletes fal mögött, és PM is tett naggyá közepesnél valamivel jobb ötöst.
Olvasás - áthívás (játék+ blokkolás) nagyon sokat segít abban, hogy ne a fal legyen az egyetlen fegyver, és ebben is rengeteget lehet javítani bárkin, aki nem szellemi fogyatékos. A D olvasás felkészülés, figyelem, és gyakorlat kérdése (nyílván kellenek ösztönök is ehhez, de leginkább figyelem, és felkészülés.

Egy nem megfelelően felkészített, bizonytalan QB nem fog jól olvasni, sorozatban fog hibázni.

Van egy rossz tendencia, ami igencsak felcsesz. Az NFL számon kéri az NCAA-t, hogy miért nem pro style támadási sémákat alkalmaznak. A válasz röviden, tudományosan: Faszért! De köszi, mert amikor az egyetemek scoutjai pro style formációban operáló irányítókat keresnek a gimik területi bajnokságaiban az az igazi b@zdmeg, már csak azért is, mert a Combinere érkező 1-2 körös tehetségekkel ellentétben 17 éves srácok 95%-ban nem tudnak megcsinálni "mindenféle dobást", hát nagyon nem.

Cserébe viszont kúrva türelmetlen a proofi liga, és azt gondolja, hogy a placebó hatás kedvéért sikeres transition sámából átmentett rookie, és első év után egy vastag fizetési csekk megoldja azt a 3 év kötelező szopást, ami ahhoz kell, hogy egy tehetséges fiatalember felvegye a tempót meg megtanulja ezt a szakmát, mondjuk pont a védelmek olvasását.
Emlékszünk még ARod üzenetére, hogy mennyit ért tanulni egy olyan legenda mögött, mint Favre... hát baromira igaza volt!

Kapja be a profi liga
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Minden hibája ellenére nem varrnám Kaep nyakába a helyzetet. Fal nélkül nincs semmi! Se futás, se passz!!! Alexre visszatérve (illetve Kaep bemutatkozásakor) a falunk így állt fel: Staley-Iupati-Kilgore/Goodwin-Boone-Davis akik pályafutásuk legjobbját teljesítették akkor! Gigantikus különbség. Ezt a falat bármelyik csapat simán elfogadta volna akkor! Nem véletlenül futottunk szét bárkit.
Kaep limitált ezt nem vitatom, hosszú passzokra nem alkalmas hiába van meg a kar ereje, a pontossága gyatra. Egy normális fal mögött maximum középhosszú passzokkal már hatékonyan alkalmazható, és a kiszámíthatatlansága futásokra aranyat ér. Fal nélkül viszont használhatatlan!
A fő probléma, hogy nincs normális falunk, Staley és Boone is alul teljesít, a Martin-Devey-Pears féle jobboldal meg minősíthetetlen. Ezek után nem várható el, hogy valaki 350-400y-okat passzoljon. Egy ilyen helyzet még Brady-Manning-Rodgers teljesítményét is nagymértékben csökkentené.
Azt nem értem, hogy Baalke mit gondolt Iupati távozása és A. Davis visszavonulásakor? Majd megoldják a máshol leszerepelt játékosok vagy a 7. körös és FA falemberek? A fal gyengesége Baalke sara!
Azt kizártnak tartom, hogy 1/1-re hajtanánk, főleg azért, mert az komoly brand vesztéssel is jár, meg nem látom azt a QB-t aki megoldaná a problémánkat. Cook? Goff? Jones? Ne röhögtessetek már. Ráadásul nem is 1/1 esélyesek.
Amikor ezt írjátok, nézzetek is utána mi a realitása ennek.
Ha csúnyán bebukjuk az évet, akkor jó nagy rebuilding kell, Baalkéstól kell akkor hullani a fejeknek (nem, Jed nem fog bukni, mert Ő a tulajdonos!), és akkor mehet Kaep is meg mindenki a támadósorból. Kaep szerződése úgyis olyan, hogy nem lesz túl nagy dead money.
Azoknak akik meg Gabbertet akarják a pályán csak annyit mondanék, szúrják tökön saját magukat, mert az kellemesebb lesz, mint Gabbertet látni. Volt idő amikor Alexet lekiabálta a közönség a pályáról: We want Carr!!! Na az mekkora ordas nagy baromság volt. Ugyanúgy mint: Dilfer, Hill, J.T. O'Sullivan, Weinke szenvedése. Higgyétek el inkább Kaep szenvedését néznétek, mint Gabbartét.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ezzel a kerettel Alexel sem tartanank elorebb..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Emberek..Mi a faszt láttok ti annyira Alex Smithben? Sztem ugyanitt állna a helyzet mint most..Ez nem QB kérdés..Ami potizív volt hogy voltak megint readoptionok. És ez tetszik, kell egy ilyen QBnak az option play.
Coolearie
Játékintelligencia! , illetve a tény, hogy megjárta a hadak útját és visszajött a pokolból.
Petey és én sokat írtunk arról, hogy szerintünk miért nem bust Alex Smith. Szerencsétlen 2 évet nem tudott azonos játékrendszerben végigjátszani, Bernard 2007 ben össze is zúzta. Hiába bizonyította mondjuk Norv Turner alatt(volt ilyen is😊 ), hogy igenis jó játékos, mindig elvesztette a bizalmat.
Aztán jött Roman, és működött. Persze jóvolt a védelem, meg a fal, de Alex bele is állt.
Vannak neki is gondjai, vakoldallal, tempópassznál a passzsávba belépő védőkkelmindennel, DE gondolkodik play közben nem ragad le egy célpontnál, egy iránynál.... Ja várjatok tulajdonképpen Kaepernick sem ragad le, ő is gondolkozik, csak a döntései egy ideje nem jók. Továbbra is azt gondolom Kaepernick mérhetelenül zavart, és bizonytalan...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
JayB
Na azt hittem, hogy Crab hiányában, már be sem nézel ide! Welcome 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Kereshetjük itt a hibát a támadófalban, Kaepben, a cornerekben vagy az edzői stábban, de véleményem szerint ezeknek az összessége miatt vagyunk ennyire (fáj leírni) gyengék. Első sorban induljunk ki az edzői stábból: Tomsula, aki örök életében D-line coach volt, most HC. Geep Chryst, akinek komolyabb munkája nem volt, QB edzőből lett OC. Steve Logan (ha már Kaepet is szidjuk) munkahelyei sem veretesek és ha jól nézem 4 éve nem is dolgozott vagy nincs bejegyezve. Utoljára hagytam Manginit, akinek a munkája kezd látszódni, abból próbál főzni amije van. Vannak idióta játék hívások? Vannak. Harmadik és hosszúnál futás?! Nem csak tegnap, egész évben vannak ilyen wtf húzások. Kaep nem fut, legalábbis nem első szándékból hívnak rá futójátékot. Támadófal: szörnyű. Nincs idő passzolni, csak balra lehet futni (vagy arra sem). Kaep: ezáltal nem érzi magát biztonságban, nem magabiztos. Ő nem az a szétpasszolom a meccset irányító, ezért is kéne egy átlagos, stabil fal. Szar lehet azon gondolkodni, hogy milyen hamar fog szétesni a fal. Ami viszont az ő kritikája, hogy nyomás nélkül is össze-vissza dobálta a labdát. Sokáig bevédtem máshol, de a tegnapi csúnyán az övé is volt, pedig amikor jött a blitz, akkor szépen meg tudta oldani a szituációkat. Ami még az offense oldalán nem tetszett az az állandó grimasz az elkapók oldaláról, az elégedetlenség, látszik rajtuk, hogy frusztráltak viszont sokszor elszakadni sem tudtak. És végül a defense: ha van nyomás a front seven részéről akkor a secondary is megoldja, viszont ha nincs akkor szétpasszolnak minket. Nincs a cornereknél playmaker, nincs No.1. Ha a csapat tankol akkor jövőre új stáb lesz, akiknek nyilván új QB is fog kelleni. Ha 1/1-re megyünk (simán összejöhet, mindenkitől kikapunk, megveretjük magunkat a Chicagoval meg a Detroittal és meg is van) ott bármi lehet, irányító, OT, Bosa, bármi. Nem örülnék, ha a csapat leadná ezt a szezont, de nagyon boldoggá tenne egy NCAA-ből érkező edző (David Shaw, Art Briles, Gary Patterson, Mark Richt, talán Kevin Sumlin). De hogy legyen a Packers elleni meccs után is pozitívum: Lynch 2 sack és jó játék, Armstead a kevés lehetőség ellenére is kitűnt, és Patton. Azért remélem, hogy támadó oldalon többet fogunk mutatni!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Emberek..Mi a faszt láttok ti annyira Alex Smithben? Sztem ugyanitt állna a helyzet mint most..Ez nem QB kérdés..Ami potizív volt hogy voltak megint readoptionok. És ez tetszik, kell egy ilyen QBnak az option play.
Coolearie
Kérdezd Alexsexualt.😊
Egyébként egy megbízható iparos, game manager, check down passzokkal, biztos ami a biztos jelszóval. nem hiszem hogy valaha volt, vagy lesz olyan meccse, hogy első két passza piksziksz. De én nem védem, és én emlékszem hányan kívántuk el innen, hogy nem frencsájz kubi. Sajnos Kaep sem az. Nagyon nem, és ezt be kellene látni. Fantasztikus adottságai vannak, amit más sportágakban is ki lehetne használni. De ahogy más sportág nem használja ki, úgy az NFL sem. Hihetetlen atlétikus és fantasztikus lábon és erős. (Öröm volt nézni, ahogy az őt megszóló Mathewst mint bolhát a kutya rázta le magáról (btw Russel ezt valószínű zsákban végezte volta)). Ez az ő játéka ezt tudja és mást nagyon nem. Passzolni nem tud. Amikor a RZ-ban a tőle 8-10 méterre álló Bushnak sikerült olyan passzt dobnia, hogy a föld is és a labda is sírt egy méterre a játékos előtt.... Erő az megvolt. 😊 Mert az van ennek a srácnak. Poketpasszert faragni belőle (legalább is megpróbálni) a világ legnagyobb idiotizmusa volt. ezen a meccsen a T. Smith féle elkapástól eltekintve (talán) ugyanazt játszotta, amit Alex is megjátszott volna, csak Alex biztosabban. Harbaugh zsenialis húzása volt amit akkor meglépett és az egyetemi focit becsempészte és ezzel egy időre meglepte az NFL-t. Működött max 2 szezonon át. Utána már felkészülnek rá, ismerik. És read option mint ahogy a neve is mutatja option. Nem only choice, kubiként, vagy futok, vagy futok. Ezelőtt egy éve leírtam (kaptam is érte eleget) hogy miért gondolom mentalisan alkalmatlannak a srácot, most nem írom le megint. Nagyon becsülöm, nagyon akar, küzd becsülettel. Hihetetlen atléta. De a neki adatott 2- 2,5 év lejárt. harbaugh kkor mindent feltett egy lapra, majdnem gyűrű lett belőle, nekünk volt megint pár szép évünk de vége. O line-ról, JimmyT-ről droppokról lehetbeszélni. Ezek az elkapok, ha mondjuk Flaco passzolt hangyafasznyit jobban teljesítettek. Mélységi célpontnak idehozzuk TS-t? 4 meccsen 1x jött össze. Jó irányító nélkül soha semelyik csapat nem lesz tartósan meghatározó. Ha rebuildet akarunk akkor sajnos abba a kubi is beletartozik.
Szar egy évünk lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Emberek..Mi a faszt láttok ti annyira Alex Smithben? Sztem ugyanitt állna a helyzet mint most..Ez nem QB kérdés..Ami potizív volt hogy voltak megint readoptionok. És ez tetszik, kell egy ilyen QBnak az option play.
Coolearie
megtisztelo(?), hogy tobbesszamban beszelsz rolam. de ilyen durvan leirva, hogy mi a faszt latok benne, meg is gyozott, hogy colin jo iranyito. megkovetem magam.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Emberek..Mi a faszt láttok ti annyira Alex Smithben? Sztem ugyanitt állna a helyzet mint most..Ez nem QB kérdés..Ami potizív volt hogy voltak megint readoptionok. És ez tetszik, kell egy ilyen QBnak az option play.
Coolearie
sack proof volt 😀 ennyi.. meg volt egy Gore és egy jobb fal (az elmúlt 5 évben persze)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Emberek..Mi a faszt láttok ti annyira Alex Smithben? Sztem ugyanitt állna a helyzet mint most..Ez nem QB kérdés..Ami potizív volt hogy voltak megint readoptionok. És ez tetszik, kell egy ilyen QBnak az option play.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
persze, mert Harbo mire rendbe rakta, elvitte a csapatot sokaig, majd leserult es ment a trade. bar ez a mult, tehat kar rajta ragodni.
 fuzovelkifele.com/2015/10/05/cutler-visszatert-kaep-megint-betlizett/ ellenben itt 3. ponton kinomban rohogok. a colinka dobasai meg... hat, en evi 1 millioert odaallnek, gyanitom tobbre mennenk. (sosem rajongtam erte, nem is fogok. es ez a borzaszto gyenge teljesitmenyevel meg inkabb lejebb sullyed)
Tanulság: Clay Matthews szavait idézve a mérkőzésről, amivel beszólt a 7-esnek: “You ain’t Russell Wilson, bro!”. El lehet kezdeni keresni az utódját, mert vele ez a szekér nem fog menni.
Vegita
ez az a Matthews akit eddig keresztbe-kasul oboáztattak? hajgyjuk már ezt a senkiházit.
petey
Matthewst azért ritkán szokták oboázni. Persze megy a trash talk, (az elmúlt meccseken Kap-et sem kelett félteni) Ezer ilyen elhangzik minden meccsen, most pont hallotta egy mikrofon. De minden rossz indulat nélkül szerintem sajnos igaza is van. Kap-nek van egy jókora hátránya tehetségben, és most nem a fizikai dolgokra gondolok. Tényleg az amit unalomig löknek róla, fejben nagyon limitált, mentálisan pedig kifejezetten gyenge stb. Tud ő borzasztóan jó lenni de akkor a saját maga 120%-án kell működni, az meg nem csak tőle de senkitől nem elvárható hosszú távon. Nemhinném hogy a Qb itt a legnagyobb need perpill de azt sem hogy Kap-el hosszú távú folyamatos sikerre vagytok ítélve.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
en elhiszem, hogy mindenki senkihazi, mindenki mazlista meg a tobbit, de jelenleg engem jobban zavar, hogy 2 ertelmes passzunk nincsen, es hulye vernek, 1 szep drive-t nem tudunk felmutatni..
mezei rajongokent, a nagy utesek, a szep futasok, a hardkor vedelem az aminek orulni tudok. . nem nezek es nem olvasok 3-4 4-3 elemzest angolul meg csapat szakertest, hogy Harbo milyen volt, mire hajt baalke, de azt mar latom, hogy a sotet kozepkort idezo evek jonnek(nolan era vagy meg lejjebb), ettol pedig teljesen el vagyok keseredve. nem vartam iden gyurut(persze szep lett volna), de azert ennel sokkal tobbre szamitottam.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
persze, mert Harbo mire rendbe rakta, elvitte a csapatot sokaig, majd leserult es ment a trade. bar ez a mult, tehat kar rajta ragodni.
 fuzovelkifele.com/2015/10/05/cutler-visszatert-kaep-megint-betlizett/ ellenben itt 3. ponton kinomban rohogok. a colinka dobasai meg... hat, en evi 1 millioert odaallnek, gyanitom tobbre mennenk. (sosem rajongtam erte, nem is fogok. es ez a borzaszto gyenge teljesitmenyevel meg inkabb lejebb sullyed)
Tanulság: Clay Matthews szavait idézve a mérkőzésről, amivel beszólt a 7-esnek: “You ain’t Russell Wilson, bro!”. El lehet kezdeni keresni az utódját, mert vele ez a szekér nem fog menni.
Vegita
ez az a Matthews akit eddig keresztbe-kasul oboáztattak? hajgyjuk már ezt a senkiházit.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Tanulság: Clay Matthews szavait idézve a mérkőzésről, amivel beszólt a 7-esnek: “You ain’t Russell Wilson, bro!”. El lehet kezdeni keresni az utódját, mert vele ez a szekér nem fog menni.
Vegita
hát ha szeretnél felelőst egy ilyen csapatban és stábban akad még más is, de ha ez a véleményed megértem..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Megfelelő coaching staff és egy jó QB nélkül egy csapat sem megy semmire. Jelenleg nem tudom melyik van nekünk. Kapnek tudjuk az erősségeit és egyre inkább a határait is. Tegnap talán 2 jó játékot láttunk, az egyik Pattoné, a másik T.Smith elkapása, Az a 3 és 11re hívott középső futás Bushhal az mi volt? Ilyet nem látsz egy Packerstől pl. Sok sebből vérzik ez a csapat jelenleg.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
persze, mert Harbo mire rendbe rakta, elvitte a csapatot sokaig, majd leserult es ment a trade. bar ez a mult, tehat kar rajta ragodni.
 fuzovelkifele.com/2015/10/05/cutler-visszatert-kaep-megint-betlizett/ ellenben itt 3. ponton kinomban rohogok. a colinka dobasai meg... hat, en evi 1 millioert odaallnek, gyanitom tobbre mennenk. (sosem rajongtam erte, nem is fogok. es ez a borzaszto gyenge teljesitmenyevel meg inkabb lejebb sullyed)
Tanulság: Clay Matthews szavait idézve a mérkőzésről, amivel beszólt a 7-esnek: “You ain’t Russell Wilson, bro!”. El lehet kezdeni keresni az utódját, mert vele ez a szekér nem fog menni.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ha lenne 10 ezer forintom vennék Colin-nak egy támadófalat.
he7edik
Én meg egy irányítót aki lát a pályán.
cziri66
en Alexet el sem tradeltem volna...
Vegita
Alexnek egy jó PO meccse volt, a Saints elleni.... még ha a Giants ellen nem csak rajta múlt a L.. szerintem
Kap-nek több... és több is lehetne benne ha ...... vagy ha ......... a pontok helyére gondolj amit akarsz 😀

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
O? fal kuka, és a play hívások??
Josszi
volt a palyan ilyen? nem lattam.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Ha lenne 10 ezer forintom vennék Colin-nak egy támadófalat.
he7edik
Én meg egy irányítót aki lát a pályán.
cziri66
en Alexet el sem tradeltem volna...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
tegnapi defense:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


tegnapi offense:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

passing:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon