San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
csak elő kell szedni megint 😀


petey
Te használod petey? Csak mert mostanában keveset jársz hozzánk (LOL)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
csak elő kell szedni megint 😀



Szerkesztette: petey

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Skacok! Kultúráltan is lehet beszélgetni. A Raiders is ugyanolyan franchise mint a Niners, csak nem annyira eredményesek, de ettől feltétlenül nem kell lenézni a másikat. A reagálók meg finomabban is tudomásul adhatnák a másiknak hogy egy bunkó. Ennyi erővel a Lions, Browns, vagy még 10-en x csapatot is lehetne fikázni mert nem eredményesek, de nem teszem, mert tisztelem a másikat.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Néztem a raiders Browns meccset és sajnálattal konstatáltam, hogy Aldon józanul (?) hogyan terrorizálja a barnák támadó sorát. Még mindig elképesztő volt. A kirúgásra minden okot megadott, sajnálom, hogy pont ott kötött ki, egy rendes csapathoz is kerülhetett volna. A teljesítményéért kár, az emberért nem. Tovább kell lépnünk, ez már lejárt lemez.

Csiriba
Téged régen megvert egy Raiders pulcsis fazon vagy mi a toszért kell minden alkalommal fikázni minket? Nem igazán értem ezt...
Rolni
Szard már le. Csiriba tulajdonképpen egy köcsög. Gondolj bele, hogy 2 csapatnak szurkol divatból, azok is mélytorkoznak idén. Nem könnyű neki, igazi élete meg nincs, ami kárpótolná.
Amadeus91
Nem gondolod, hogy átlépsz határokat a hozzászólásoddal? Kímélj meg minket a bölcsességedtől!
SFGaben
Nem. Vannak emberek, akiknek ez a stílus a nyelve, ebből értenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Néztem a raiders Browns meccset és sajnálattal konstatáltam, hogy Aldon józanul (?) hogyan terrorizálja a barnák támadó sorát. Még mindig elképesztő volt. A kirúgásra minden okot megadott, sajnálom, hogy pont ott kötött ki, egy rendes csapathoz is kerülhetett volna. A teljesítményéért kár, az emberért nem. Tovább kell lépnünk, ez már lejárt lemez.

Csiriba
Téged régen megvert egy Raiders pulcsis fazon vagy mi a toszért kell minden alkalommal fikázni minket? Nem igazán értem ezt...
Rolni
Szard már le. Csiriba tulajdonképpen egy köcsög. Gondolj bele, hogy 2 csapatnak szurkol divatból, azok is mélytorkoznak idén. Nem könnyű neki, igazi élete meg nincs, ami kárpótolná.
Amadeus91
Nem gondolod, hogy átlépsz határokat a hozzászólásoddal? Kímélj meg minket a bölcsességedtől!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Néztem a raiders Browns meccset és sajnálattal konstatáltam, hogy Aldon józanul (?) hogyan terrorizálja a barnák támadó sorát. Még mindig elképesztő volt. A kirúgásra minden okot megadott, sajnálom, hogy pont ott kötött ki, egy rendes csapathoz is kerülhetett volna. A teljesítményéért kár, az emberért nem. Tovább kell lépnünk, ez már lejárt lemez.

Csiriba
Téged régen megvert egy Raiders pulcsis fazon vagy mi a toszért kell minden alkalommal fikázni minket? Nem igazán értem ezt...
Rolni
Szard már le. Csiriba tulajdonképpen egy köcsög. Gondolj bele, hogy 2 csapatnak szurkol divatból, azok is mélytorkoznak idén. Nem könnyű neki, igazi élete meg nincs, ami kárpótolná.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
amúgy nem lehet hogy ezt az évet tankolásra szánjuk? tudom elég vad, de így lenne top pickünk, el tudnánk trédelni pár játékost több pickért, illetve Sean Payton alatt is inog kicsit a szék, akár ide is jöhetne?

csak gondolkodom

ez meg Ronnie Lott-tól a csapatnak. én beszartam rajta ahogy mondja.
 www.ninersnation.com/2015/9/30/9428547/ronnie-lott-with-words-of-encouragement-for-the-san-francisco-49ers
petey
Hasonlókon agyaltam én is, csak én olyan megközelítésből, hogy Harbó ezért nem vállalta ezt az évet, nem akarta ezt bevállalni és ezért jött Jimmy T. Összeesküvés elmélet 😊
Ronnie Lott nagyon nagy, minden nap lejátszanám az öltözőben.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Néztem a raiders Browns meccset és sajnálattal konstatáltam, hogy Aldon józanul (?) hogyan terrorizálja a barnák támadó sorát. Még mindig elképesztő volt. A kirúgásra minden okot megadott, sajnálom, hogy pont ott kötött ki, egy rendes csapathoz is kerülhetett volna. A teljesítményéért kár, az emberért nem. Tovább kell lépnünk, ez már lejárt lemez.

Csiriba
Téged régen megvert egy Raiders pulcsis fazon vagy mi a toszért kell minden alkalommal fikázni minket? Nem igazán értem ezt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
pár jobb hír, Bush már edzett, Ellington is
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-injury-report-bush-returns-practice-davis-sits

Kilgore gyógyulgat (nagyon várjuk vissza a center pozicióba)
 blogs.mercurynews.com/49ers/2015/09/30/center-daniel-kilgore-on-track-in-comeback-from-significant-surgery/

miért "csak" Punt returner Hayne?
 www.ninersnation.com/2015/9/30/9428913/49ers-st-coach-thomas-mcgaughey-jarryd-hayne-kick-returner

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
amúgy nem lehet hogy ezt az évet tankolásra szánjuk? tudom elég vad, de így lenne top pickünk, el tudnánk trédelni pár játékost több pickért, illetve Sean Payton alatt is inog kicsit a szék, akár ide is jöhetne?

csak gondolkodom

ez meg Ronnie Lott-tól a csapatnak. én beszartam rajta ahogy mondja.
 www.ninersnation.com/2015/9/30/9428547/ronnie-lott-with-words-of-encouragement-for-the-san-francisco-49ers
petey
lehet nem annak szánjuk, de az lesz belőle 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
amúgy nem lehet hogy ezt az évet tankolásra szánjuk? tudom elég vad, de így lenne top pickünk, el tudnánk trédelni pár játékost több pickért, illetve Sean Payton alatt is inog kicsit a szék, akár ide is jöhetne?

csak gondolkodom

ez meg Ronnie Lott-tól a csapatnak. én beszartam rajta ahogy mondja.
 www.ninersnation.com/2015/9/30/9428547/ronnie-lott-with-words-of-encouragement-for-the-san-francisco-49ers

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Néztem a raiders Browns meccset és sajnálattal konstatáltam, hogy Aldon józanul (?) hogyan terrorizálja a barnák támadó sorát. Még mindig elképesztő volt. A kirúgásra minden okot megadott, sajnálom, hogy pont ott kötött ki, egy rendes csapathoz is kerülhetett volna. A teljesítményéért kár, az emberért nem. Tovább kell lépnünk, ez már lejárt lemez.

A GreenBay elleni meccs kutya nehéz lesz, ha lenne 10.000 forintom feltenném a győzelemre. A Green bayire. Egy tisztes 14-17 pontos vereséggel már elégedett lennék, nekünk nem őket kell ma már megverni úgy érzem.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szurkolok a csapatnak, hogy túl tudjon lépni a jelenlegi nehézségeken és emelt fővel tudjanak lejönni a pályáról a Green Bay ellen. Sajnos most reálisan nézve ez egy fix 2-es meccs. Lehet, hogy lesz változás a támadófalban, Tiller nevét rebesgetik és lehet, hogy Easton is kap lehetőséget center poszton.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hat most mashol kergeti a whiskys uveget.. ez van.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást. Szvsz, ez az nfl, minden franchisenál van olyan korszak amikor megy, és olyan amikor nem, ez egy természetes körforgás ha úgy tetszik.

Egyébként nyáron, mikor beírtam, hogy szar van a palacsintában, akkor, hogy lehurrogott itt mindenki, hogy hülye vagyok. Rátok is rátok férne egy gm csere. (A bezzeg az oakland milyen szar kommenteket nem kèrném a válaszba, köszi)
Amadeus91
a GM cserét nem hiszem h vitattam volna 😀
most jöttél begyüjteni az én már nyáron megmondtam dicsőségét?
ügyes vagy és okos.
Oakland bandwagonra felszálltam Aldon óta, én nem fogom fikázni meg másét minek? fikázzák a saját fanjaik és kész..
Josszi
úú Josszi, válogasd meg a szavaidat 😀 pláne Aldon, aki szembeköpött minket? számomra vége a csávónak.
petey
figyi, ott kapott még egy esélyt, innen kidobták mit kellett volna tennie? ezt már leírtam elkövetett egy (jó jó visszatérő hibát) mi kidobtuk..
Josszi
itt vagy 5 esélyt kapott, csak annyit kellett volna tennie hogy nem iszik. pláne hogy Baalke támogatta mindenben, és mondta is hogy számítanak rá ha egyenesbe jön.
szóval kapja be, így felégetni maga mögött a hidat.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást. Szvsz, ez az nfl, minden franchisenál van olyan korszak amikor megy, és olyan amikor nem, ez egy természetes körforgás ha úgy tetszik.

Egyébként nyáron, mikor beírtam, hogy szar van a palacsintában, akkor, hogy lehurrogott itt mindenki, hogy hülye vagyok. Rátok is rátok férne egy gm csere. (A bezzeg az oakland milyen szar kommenteket nem kèrném a válaszba, köszi)
Amadeus91
a GM cserét nem hiszem h vitattam volna 😀
most jöttél begyüjteni az én már nyáron megmondtam dicsőségét?
ügyes vagy és okos.
Oakland bandwagonra felszálltam Aldon óta, én nem fogom fikázni meg másét minek? fikázzák a saját fanjaik és kész..
Josszi
úú Josszi, válogasd meg a szavaidat 😀 pláne Aldon, aki szembeköpött minket? számomra vége a csávónak.
petey
figyi, ott kapott még egy esélyt, innen kidobták mit kellett volna tennie? ezt már leírtam elkövetett egy (jó jó visszatérő hibát) mi kidobtuk..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá
diverdoc
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mPaTeVfkL9f6b-fchxmTGb3uGAQ=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101636/kap6.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/IGO9hlEXOfX0U1A2vDiWA8obd9A=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101644/kapp6.0.gif

őőő...
Josszi
de baszki amíg ott áll Boldin és VD mint a hülyegyerek? nem ám a labda felé jönnének...
petey
pont ez az.... kicsit passzívnak tüntek semmi visszafele mozgás nem volt...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást. Szvsz, ez az nfl, minden franchisenál van olyan korszak amikor megy, és olyan amikor nem, ez egy természetes körforgás ha úgy tetszik.

Egyébként nyáron, mikor beírtam, hogy szar van a palacsintában, akkor, hogy lehurrogott itt mindenki, hogy hülye vagyok. Rátok is rátok férne egy gm csere. (A bezzeg az oakland milyen szar kommenteket nem kèrném a válaszba, köszi)
Amadeus91
a GM cserét nem hiszem h vitattam volna 😀
most jöttél begyüjteni az én már nyáron megmondtam dicsőségét?
ügyes vagy és okos.
Oakland bandwagonra felszálltam Aldon óta, én nem fogom fikázni meg másét minek? fikázzák a saját fanjaik és kész..
Josszi
úú Josszi, válogasd meg a szavaidat 😀 pláne Aldon, aki szembeköpött minket? számomra vége a csávónak.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá
diverdoc
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mPaTeVfkL9f6b-fchxmTGb3uGAQ=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101636/kap6.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/IGO9hlEXOfX0U1A2vDiWA8obd9A=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101644/kapp6.0.gif

őőő...
Josszi
de baszki amíg ott áll Boldin és VD mint a hülyegyerek? nem ám a labda felé jönnének...
petey
Routeot futotta mind a kettő, VD btw a levegőben nem tudom, hogy tudott volna visszafordulni.
Amadeus91
ezt a gifből látod? fogalmad sincs miről beszélsz, segítek

 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/greg-cosell-s-week-3-review--breaking-down-colin-kaepernick-s-picks-153116820.html

Szerkesztette: petey

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá
diverdoc
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mPaTeVfkL9f6b-fchxmTGb3uGAQ=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101636/kap6.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/IGO9hlEXOfX0U1A2vDiWA8obd9A=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101644/kapp6.0.gif

őőő...
Josszi
de baszki amíg ott áll Boldin és VD mint a hülyegyerek? nem ám a labda felé jönnének...
petey
Routeot futotta mind a kettő, VD btw a levegőben nem tudom, hogy tudott volna visszafordulni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá
diverdoc
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mPaTeVfkL9f6b-fchxmTGb3uGAQ=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101636/kap6.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/IGO9hlEXOfX0U1A2vDiWA8obd9A=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101644/kapp6.0.gif

őőő...
Josszi
de baszki amíg ott áll Boldin és VD mint a hülyegyerek? nem ám a labda felé jönnének...

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Majd most a Packers jön...Ha most a Cards ennyi pontot tett fel a táblára, akkor mi lesz a mostani héten?
Coolearie
Szerintem a védelmünkben van lehetőség, egyszerűn azért az őket is sokkolhatta, hogy fel sem léptek a pályára és már két pozíció a különbség...

Szétdobáltak minket, és döbbenetes volt látni, hogy "cover 3" akart lenni, de olyan távol volt mindenki az elkapótól, hogy csak néztek... DE! DL részéről nem sok siettetés volt, és nincs secundary teljesítmény, ha egy jó dobó beleállhat. Márpedig olyan van a GB-ben. Volt a meccsen egy-két play (az eredménykövetőben Petey meg is jegyezte), amikor erős volt a DL passz-siettetése, és egyből eredménytelen lett a passz. Szerintem, abban, hogy GB mennyi pontot tesz fel, a kulcs a DL-unknál van. Hát Tomszi most mutassa meg, mit tud!

szaszia
Ebben a szétdobálásban vastagon benne volt az edzői kar is. Nekem laikus szurkolónak teljesen érthetetlen, hogy miért a base védelem volt fennt, az Arizona több elkapós formációi ellen. Tudjuk mi lett az eredmény, Fitz 90 yard az első negyedben. És nem egyszer vagy kétszer, hanem legalább 6 elkapása volt.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
O persze.. azert legyunk mar realistak. Tavaly meg egy Cowboy es Mcdonci csinalta a helyet Aldonnak es Lynchnek.. most meg? Egy orok igeret Tank? Ha epitkezunk miert egy Devey Pears paros van fent? Hol van Thomas? Kaotikus atgondolatlan az egesz, punter draft? Baalke a magus.. vicc..
Josszi
Azért nem sok csapat vészelné át , hogy ennyi játékost veszít el egy offseason alatt. Az dicséri Baalkét, hogy szinte miden poszton volt mélység. Ott van a (fő) gond, amire nem számított, Aldon és A.Davis. Szerintem is változtatni kellene a falon, sajnos sem M.Martin, sem Thomas nem váltotta meg a világot eddig. Devey és Pears pedig igazolta a rossz hírét, bennük mit láttak, nem is értem.
Jó hír, jövőre van egy csomó draft pickünk, és a sapka alatt is lesz hely.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
nemtudom, jövőre lesz valaki ACL szakadással draftolható? vagy esetleg egy jó Safety? 😀

B.Thomas foscsi. nem véletlenül nem kezdő. Tillert és Brownt a jobb oldalra. hátha bejön...

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
O persze.. azert legyunk mar realistak. Tavaly meg egy Cowboy es Mcdonci csinalta a helyet Aldonnak es Lynchnek.. most meg? Egy orok igeret Tank? Ha epitkezunk miert egy Devey Pears paros van fent? Hol van Thomas? Kaotikus atgondolatlan az egesz, punter draft? Baalke a magus.. vicc..
Josszi
Csapat legjobbja volt Pinion 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P