San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
O persze.. azert legyunk mar realistak. Tavaly meg egy Cowboy es Mcdonci csinalta a helyet Aldonnak es Lynchnek.. most meg? Egy orok igeret Tank? Ha epitkezunk miert egy Devey Pears paros van fent? Hol van Thomas? Kaotikus atgondolatlan az egesz, punter draft? Baalke a magus.. vicc..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
meglátjuk, azért ebben a csapatban benne van a játék. csak nem jött ki az elmúlt 2 meccsen. szerintem Jimmyt nem fogják kitenni szezon végén. ha mégis akkor remélem olyan pénzekért hozunk ide JÓ edzői gárdát, collegeból hogy annyi pénz a világon nincs.

Romanra meg kíváncsi leszek, amikor a csoport és a többi csapat kiismeri a futásokat, mert Roman nem tervezett passzjátékokat. nehogy már most meg szent legyen.

ami minket kegyetlen mód visszavetett az AD pihenése, Kilgore sérülése. Iupatit nem mondom mert passz blokkban trágya volt.
legfeljebb jó helyen draftolunk majd 😛

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Majd most a Packers jön...Ha most a Cards ennyi pontot tett fel a táblára, akkor mi lesz a mostani héten?
Coolearie
Szerintem a védelmünkben van lehetőség, egyszerűn azért az őket is sokkolhatta, hogy fel sem léptek a pályára és már két pozíció a különbség...

Szétdobáltak minket, és döbbenetes volt látni, hogy "cover 3" akart lenni, de olyan távol volt mindenki az elkapótól, hogy csak néztek... DE! DL részéről nem sok siettetés volt, és nincs secundary teljesítmény, ha egy jó dobó beleállhat. Márpedig olyan van a GB-ben. Volt a meccsen egy-két play (az eredménykövetőben Petey meg is jegyezte), amikor erős volt a DL passz-siettetése, és egyből eredménytelen lett a passz. Szerintem, abban, hogy GB mennyi pontot tesz fel, a kulcs a DL-unknál van. Hát Tomszi most mutassa meg, mit tud!

akik fekete-fehér Junoszty tévén néztük a nyugat vívmányai közül elsőként, a hozzánk is bekúszó kábeltévék jóvoltából a DSF-en az ami sportokat ... akik a kék útlevelükkel az NDK-s Berlinből átmentünk Nyugat-Berlinbe ... Joe Papa dobásai ... és gondolt szaszia amikor a múltról beszélt, és hogy mi mihez szoktunk.
diverdoc
Köszönöm Doki! Ezt tényleg megkönnyeztem! Az első amerikai focilabdámat 86-ban vettem München mellett, előtte egy kis ültetvényen két napig szedtem uborkát, annak az árából jött ki...

Ajj, annak idején hogy vadásztam én is a meccseket a DSF-en.
csongi
Detto! Ugye InterNyet? Egy ilyen meccsnézés után mentem le egyetemistaként az első Budapest (ős) Cowboys edzésre.... 😊

- na én bocs az offért, de ebből csak látszik, hogy a frisco-nak a múltja is ad tartást a jelenben 😊
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Majd most a Packers jön...Ha most a Cards ennyi pontot tett fel a táblára, akkor mi lesz a mostani héten?
Coolearie
Mi lenne? Félidő után jön a Packers PS.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Majd most a Packers jön...Ha most a Cards ennyi pontot tett fel a táblára, akkor mi lesz a mostani héten?
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Kevés olyan csapat van, amelyik patináján nem égne át egy olyan sikeres periódus, mint Harbaug 9 ersnél töltött évei.
Annyira jó volt a csapat, a stáb, annyira összeállt minden, hogy azt gondolom erre mondják, határ a csillagos ég.

Én azt gondolom Harbaugh éra sajátosságai közé tartozott a lendület, a magabiztosság, az NFL kissé megfáradt sémáiba, kereteibe hozott újítási szándék, és ehhez kapcsolódóan -elnézést- egy csipetnyi szemérmetlenség.
Szerintem semmilyen sarlatánságról nem beszélhetünk. Ha valaki villámháborút indít a meglévő erősségekre indítva, az nem ördögtől való. (hozzáteszem a 11-12 es Ninersnek annyi gyengesége volt, hogy lehetett volna több playmakere).

Roman pont ugyanezzel a szemlélettel dolgozik a Billsnél. Nem kompenzál gyengeségeket, erősségekre építi a filozófiát, és a játékokat. Ott nincs rendes OL, van viszont annyi lasztis playmaker, hogy egymást lökdösik le a padról. Legjobb példa a Pats elleni meccs. Egy félidőn át próbálta megvédeni TT-t, nem ment, letett róla, és beküldte a playmakereket üres területre, illetve missmatchre, azonnal működött (hozzáteszem garbage timeban a Pats már nyílván nem reagálta le azonnal).

Én Romant remek játékmesternek tartom, szerintem a developmental fázisba tört bele a bicskája, Kaepernick meg úgy maradt -inbetween-. Olyan nincs, hogy valaki egyik napról a másikra használhatatlan lesz. Olyan van, hogy elveszti a fonalat. Szerintem Kaepernick elvesztette a fonalat, ez pedig az edzői munka kritikája.

Én amúgy Kaepernicket csodás atlétának tartom, még csak butának sem tartom, de nagyon érzékeny srác, akit borzalmasan könnyen el lehet bizonytalanítani. Röviden, fel kellene nőnie, mert rá mehet a karriere.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá
diverdoc
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mPaTeVfkL9f6b-fchxmTGb3uGAQ=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101636/kap6.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/IGO9hlEXOfX0U1A2vDiWA8obd9A=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4101644/kapp6.0.gif

őőő...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Today was 100-percent my fault," he (Kaep)said after the game. "There’s nothing anyone in that locker room could’ve done to change that game today the way I played.”
Az helyes, hogy önkritikus, az már nem, hogy Hyde is hasonlót nyiltkozik róla.
“It’s just that you can’t make that turnover. There were guys open. The ball just dropped down to the other person.”
Nem kellene a belső feszkó most annyira.

Azért ez a statisztika 9/19 67y, 0TD, 4 int 16.7 passer rating...... És ha a garbage time-ot nem nézzuk ez 5/11 39y volt. Nem is tudom volt-e ennyire szar statja QB-nknek.? Az biztos, hogy 1925 óta ilyen gyorsan senki sem dobott 2 piksixet. Ááááááá


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jónak mondod! Akkor a ninersnek drukkolt már, amikor te még a csattogós lepkét toltad az oviban.
Tudod a mi generációnknak (pl szaszia, én stb), akik fekete-fehér Junoszty tévén néztük a nyugat vívmányai közül elsőként, a hozzánk is bekúszó kábeltévék jóvoltából a DSF-en az ami sportokat, akik a kék útlevelükkel az NDK-s Berlinből átmentünk Nyugat-Berlinbe chicagoi 23-as kosaras mezt, és 16-os niners mezt venni az összespórolt dajcsmárkon, nekünk nagyjából Joe Papa dobásai, Flash 80 elkapásai jelentették az NFL-t. (Ahogy a magyar tv-nek köszönhetően a Pats jelentette sokaknak később). és nekünk nem a Szamuráj, Nolan (nem az öreg, aki az év edzője volt), Ericson féle csapatok mélyrepülése az etalon, ami hét év a franchise történetében. Nemcsak a Walsh, Seifert féle csapatra gondolok (pl Mariuci alatt is számos öröm ért) és gondolt szaszia amikor a múltról beszélt, és hogy mi mihez szoktunk.
diverdoc
Ajj, annak idején hogy vadásztam én is a meccseket a DSF-en. Kb az egyetlen adó volt ami jött műholdról és adott NFL meccseket. Csak kicsit zavaró volt a német kommentár 😊 Azt hiszem még mindig megvan valahol az a pár VHS kazi, amikre onnan vettem fel Super Bowlokat vagy a néha elcsípett Cards meccseket...

Bocs az off-ért.

Szerkesztette: csongi
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Defensive gameplant taglalja az alábbi cikk, miként kerülhet szembe egy LB az ellenfél legjobb elkapójával.
 www.ninersnation.com/2015/9/28/9409211/49ers-defensive-gameplan-might-need-some-work
SFGaben
 www.ninersnation.com/2015/9/28/9408453/pff-grades-49ers-offensive-line-struggles-in-run-blocking-whats-next
vajon lesz változás az OL-ben vagy megvárjuk a GB elleni meccset?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bocs, de én nem akarok hozzászokni, hogy minket nagyon elvernek. Szerintem ez a csapat, maga 9ers név az NFL egyik legszebben fénylő csillaga. Hatalmas neveket, legendákat adott a sportnak ez a csapat, sőt, akár mondhatom volt idő, amikor játékstílust teremtett, trendet diktált. És igenis, a mai fiataloknak, játékosoknak (sőt tulajdonosnak és fornt office-nak is!) ehhez a történelemhez kell mérnie magát. És ez a mérce magasan van! Nem fogadható el a 'beleszarok' teljesítmény. Nekem nem!
szaszia
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást.
Amadeus91
Jónak mondod! Akkor a ninersnek drukkolt már, amikor te még a csattogós lepkét toltad az oviban.
Tudod a mi generációnknak (pl szaszia, én stb), akik fekete-fehér Junoszty tévén néztük a nyugat vívmányai közül elsőként, a hozzánk is bekúszó kábeltévék jóvoltából a DSF-en az ami sportokat, akik a kék útlevelükkel az NDK-s Berlinből átmentünk Nyugat-Berlinbe chicagoi 23-as kosaras mezt, és 16-os niners mezt venni az összespórolt dajcsmárkon, nekünk nagyjából Joe Papa dobásai, Flash 80 elkapásai jelentették az NFL-t. (Ahogy a magyar tv-nek köszönhetően a Pats jelentette sokaknak később). és nekünk nem a Szamuráj, Nolan (nem az öreg, aki az év edzője volt), Ericson féle csapatok mélyrepülése az etalon, ami hét év a franchise történetében. Nemcsak a Walsh, Seifert féle csapatra gondolok (pl Mariuci alatt is számos öröm ért) és gondolt szaszia amikor a múltról beszélt, és hogy mi mihez szoktunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Igen, valóban nagyon elvernek minket, de ezt már megszokhattuk az évek során. Volt egy kis örömködés a Harbaugh érában, de előtte ugyanez volt. Fogjátok fel úgy, hogy idén minden W-nek örülni kell. 😀
red6t6
Bocs, de én nem akarok hozzászokni, hogy minket nagyon elvernek. Szerintem ez a csapat, maga 9ers név az NFL egyik legszebben fénylő csillaga. Hatalmas neveket, legendákat adott a sportnak ez a csapat, sőt, akár mondhatom volt idő, amikor játékstílust teremtett, trendet diktált. És igenis, a mai fiataloknak, játékosoknak (sőt tulajdonosnak és fornt office-nak is!) ehhez a történelemhez kell mérnie magát. És ez a mérce magasan van! Nem fogadható el a 'beleszarok' teljesítmény. Nekem nem!
szaszia
Ezt én értem, hogy nem vagy hajlandó elfogadni, de mit tudsz ellene tenni azon kívül, hogy dühöngsz rajta? Én sem örülök, hogy itt tartunk, de tudomásul veszem, és ettől még ennek a csapatnak szurkolok. Azt meg nem hiszem, hogy ezeknél a sportolóknál a "beleszarok" hozzáállás bármikor is előjönne. Ha így lenne, abban a pillanatban repülnének, ez nem gurulós foci. Azt azért vegyük már észre, hogy ezek a fickók nem iq harcosok, azt csinálják, amit mondanak nekik. Nem ők találják ki a playeket, csak megpróbálják a lehetőségeikhez mérten végrehajtani. Lehetetlent azért ne várjunk Tőlük! Ez a keret jelenleg erre képes. Lesz ez még jobb is! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
a GM cserét nem hiszem h vitattam volna 😀
Josszi
Szerintem pont ez az ami nehezen elképzelhető. Az egész Harbó éra nagyjából a HC - GM harcról szólt és, hogy a tulaj ki mellé áll. Ő Baalkét választotta. ha most kirúgja be is ismeri, hogy rosszul döntött.
Egyébként nem is értem. Tényleg azt hitték/hiszik, hogy egy Tomsula majd Arians/Carroll kaliberű HC - ket fog lenyomni.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
undisputedly
petey
Nem, Roman nyilván nem zseni, de azzal, hogy az ő vezetésével -mert Rex Ryan azért nem O# guru- 30+ pontot termel a Bills O# minden meccsen átlagban egy új kezdő Qb-val, nem segít megválaszolni, hogy itt mi romlott el. Mert tavaly az volt az elmélet, hogy Baalke és Harbó háborúja, plusz Roman és Harbó meg nem újulása, és hogy utóbbi elveszítette az öltözőt, azért volt motiválatlan pl VD.

Most meg itt van ugye Baalke, megnyerte a háborút, ez a belső viszály megszűnt. Elment Roman, elment ugye Harbó, de ugyanúgy, sőt méginkább szétesett a csapat.

Mert a sok távozót nem lehetett megoldani, de azért annyira nem gyenge papíron a védelem, hogy így elpáholják kétszer egymás után, főleg a szezon első 1-2 meccsén, amikor még nem jön ki, hogy kinek milyen mély a padja.

Közben ugye ott a kérdés, hogy akkor most Kapernick mit ad elő? Tavaly Harbóék megpróbálták pocketpasserré alakítani, akkor rengeteg kritika érte őket, és most se változott semmi.

Az a baj, hogy Kap nem úgy esik szét, hogy hoz egy 15/30 200y, 2-2 TD:Int ratiot, hanem úgy, hogy 10/30 150y és 0-2 (2 picksix). Fejben nem képes feldolgozni azt ami ahhoz kell, hogy jó pocket Qb legyen valaki. Ezért kellene vele a 9ersnek egy runheavy O#-t tolni, sok readoptionnel, és playactionből passzoltatni, meg mozgázból, mert az még ment neki.

Amúgy Roman ezt csinálja a Bills O#-val. TT-től nem kérnek meccsenként 30-40 kísérletet, hanem mondjuk 20-at, és hogy ne adja el a labdát. Ha az O# rendezettebben működne, a védelem is jobban működne.

Amúgy csak azért írok, mert érdekesnek tartom, hogy szervezetileg hogyan vezénylik le ezt a változást, nem trollkodom.
undisputedly
jók a meglátásaid, ha a szervezetpszichológia folyamat érdekel az szép és jó, de csak látens Kaepernick fan vagy 😀
hogy miért nem szabják az offense playeket Kaepernickre azt én sem értem, hiszen az OC a volt qb edző.. érdekes dolgok amik felvetik az edzői kar kvalitását hogy megfelelő e a célok eléréshez, vagy mik a célok?
gonosz konteo.. ez a kar viszi majd el a balhét Kaepel együtt, repülnek a szezon után, lesz jó draft pozició és jön majd Pagano pl?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást. Szvsz, ez az nfl, minden franchisenál van olyan korszak amikor megy, és olyan amikor nem, ez egy természetes körforgás ha úgy tetszik.

Egyébként nyáron, mikor beírtam, hogy szar van a palacsintában, akkor, hogy lehurrogott itt mindenki, hogy hülye vagyok. Rátok is rátok férne egy gm csere. (A bezzeg az oakland milyen szar kommenteket nem kèrném a válaszba, köszi)
Amadeus91
a GM cserét nem hiszem h vitattam volna 😀
most jöttél begyüjteni az én már nyáron megmondtam dicsőségét?
ügyes vagy és okos.
Oakland bandwagonra felszálltam Aldon óta, én nem fogom fikázni meg másét minek? fikázzák a saját fanjaik és kész..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
 twitter.com/RapSheet/status/648603941094211584
empty taxi
ide sem kellett volna hozni

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Defensive gameplant taglalja az alábbi cikk, miként kerülhet szembe egy LB az ellenfél legjobb elkapójával.
 www.ninersnation.com/2015/9/28/9409211/49ers-defensive-gameplan-might-need-some-work
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/RapSheet/status/648603941094211584


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
és playactionből passzoltatni, meg mozgázból, mert az még ment neki.
undisputedly
Érdekes, hogy nekem meg pont az jött le, hogy a pick egy nem rendesen beleállt, előkészített passzból, hanem mozgásból dobott passzból történt. Ezek után két olyan megindulása is volt Kap-nek, amikor még bőven a LOS mögött volt, tehát mozgásból passzolhatott volna (volt is nyitott opció, nem csak ligaelit szinten is), mégis elbizonytalanodott, hezitált és nem vállalta a dobást, inkább futott pár y-ot (azt hiszem, mindkettő 3.-ra ment, és le is jött az O).
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
annak örülök hogy C válasz még nem jött..

korai lenne még ekézni az edzői kart hiszen még csak 3 forduló ment le, szerintem a 6 . forduló után lehet erről gondolkodni hogy ki hova menjen takarodjon stb stb...
SFGaben
Bizony sajnos elég 3 forduló ahhoz, hogy lássuk, amint éles, nem várt, előre nem eltervezett helyzetben (vagyis amikor másként alakulnak a dolgok, mint ahogy elterveztük) a pálya szélén Tomshulának az álla leessen. Sajnos semmit nem tudott hozzászólni a meccsekhez, nem tudott belenyúlni a csapatba. Egyszerűen lefagyott, ezt többször mutatták is. Csak bízni tudok benne, hogy ez a pofon neki is időben jött, és fel tudja kötni a gatyót.Josszi
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Igen, valóban nagyon elvernek minket, de ezt már megszokhattuk az évek során. Volt egy kis örömködés a Harbaugh érában, de előtte ugyanez volt. Fogjátok fel úgy, hogy idén minden W-nek örülni kell. 😀
red6t6
Bocs, de én nem akarok hozzászokni, hogy minket nagyon elvernek. Szerintem ez a csapat, maga 9ers név az NFL egyik legszebben fénylő csillaga. Hatalmas neveket, legendákat adott a sportnak ez a csapat, sőt, akár mondhatom volt idő, amikor játékstílust teremtett, trendet diktált. És igenis, a mai fiataloknak, játékosoknak (sőt tulajdonosnak és fornt office-nak is!) ehhez a történelemhez kell mérnie magát. És ez a mérce magasan van! Nem fogadható el a 'beleszarok' teljesítmény. Nekem nem!
szaszia
Pedig, ha régi fan vagy, akkor Harbaugh előtt már megszokhattad a szívást. Szvsz, ez az nfl, minden franchisenál van olyan korszak amikor megy, és olyan amikor nem, ez egy természetes körforgás ha úgy tetszik.

Egyébként nyáron, mikor beírtam, hogy szar van a palacsintában, akkor, hogy lehurrogott itt mindenki, hogy hülye vagyok. Rátok is rátok férne egy gm csere. (A bezzeg az oakland milyen szar kommenteket nem kèrném a válaszba, köszi)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Igen, valóban nagyon elvernek minket, de ezt már megszokhattuk az évek során. Volt egy kis örömködés a Harbaugh érában, de előtte ugyanez volt. Fogjátok fel úgy, hogy idén minden W-nek örülni kell. 😀
red6t6
Bocs, de én nem akarok hozzászokni, hogy minket nagyon elvernek. Szerintem ez a csapat, maga 9ers név az NFL egyik legszebben fénylő csillaga. Hatalmas neveket, legendákat adott a sportnak ez a csapat, sőt, akár mondhatom volt idő, amikor játékstílust teremtett, trendet diktált. És igenis, a mai fiataloknak, játékosoknak (sőt tulajdonosnak és fornt office-nak is!) ehhez a történelemhez kell mérnie magát. És ez a mérce magasan van! Nem fogadható el a 'beleszarok' teljesítmény. Nekem nem!
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Elvertek minket mint a pinty. Kaep stat: 4/10 passkísérlet mellett 4 int. Na ekkor hagytam abba a mérkőzés nézését.
Villám gyorsan el kell felejteni, különben a GBay megint úgy megrak minket, hogy örülhetünk, hogy nem indul be a mercy rule (tudom csak itthon van 😀)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne jol hord vissza 😉
Hyde kemeny, mar csak azt a "par" kiesett pro bowl kalibert kene potolni 😀
Cowboy, Mcdonald, Aldon, Willis..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pinion jól puntol


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P