San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Sajnálom Aldont, mert mint látszik a focihoz eléggé ért..A MLB poston míg Willis-Bowman duó volt, meg se lepődtem😀
Coolearie
nem ez volt igazán a célom hanem az hogy így voltunk top5 defense 4 évig, hogy a közpszerű secondarynk így muzsikált kíválóan, hogy megvolt a segítség, mintha a takeovert is vezettük volna?
na ehhez kéne felnőni ma este is pl...
Josszi
Egy év alatt nem lehet pótolni ilyen neveket. Idő kell, hogy a fiatalok kiforrjanak. Nagyon kellene ma egy jó teljesítmény a védőfaltól, valaki aki extrát hoz, Lynch esetleg.
SFGaben
igen,igen
ezert lennek elegedett a 8-8as szezonnal 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sajnálom Aldont, mert mint látszik a focihoz eléggé ért..A MLB poston míg Willis-Bowman duó volt, meg se lepődtem😀
Coolearie
nem ez volt igazán a célom hanem az hogy így voltunk top5 defense 4 évig, hogy a közpszerű secondarynk így muzsikált kíválóan, hogy megvolt a segítség, mintha a takeovert is vezettük volna?
na ehhez kéne felnőni ma este is pl...
Josszi
Egy év alatt nem lehet pótolni ilyen neveket. Idő kell, hogy a fiatalok kiforrjanak. Nagyon kellene ma egy jó teljesítmény a védőfaltól, valaki aki extrát hoz, Lynch esetleg.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Oakland, meg a Philly, meg a Colts, meg a Steelers, szimultán van

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
19:00-tól melyiket nézitek?
he7edik
Rams-Steelers
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Sajnálom Aldont, mert mint látszik a focihoz eléggé ért..A MLB poston míg Willis-Bowman duó volt, meg se lepődtem😀
Coolearie
nem ez volt igazán a célom hanem az hogy így voltunk top5 defense 4 évig, hogy a közpszerű secondarynk így muzsikált kíválóan, hogy megvolt a segítség, mintha a takeovert is vezettük volna?
na ehhez kéne felnőni ma este is pl...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
na Bob Messie visszatért a Cardsnál, így már az RT pozició sem lesz könnyü eset a védelmünknek... mármint pass rusht illetően, eddig ott volt a gyenge pontjuk

aludhatott volna megint piásan a parkolóban.. 😀 egy LOL volt az a DUI büntetés egyébként.. ezzel csökkentek az esélyeink amik eddig sem vertek az egekbe, Palmer press alatt is jól dobál nehéz dolgunk lesz..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
19:00-tól melyiket nézitek?


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Van itt valaki a válogatott meccsen?
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
ezt a teljesitményt utolérni nem lesz egyszerü, és az idén nem biztos hogy sikerül,
csak hogy tudjuk mekkora az a cipő amit az új srácoknak kell majd viselniük.. 😀
2011-1014 között kigyüjtöttem a 3-4 defenset játszó csapatok közül a mi fiainkat.
a secondary még nincs kész, ha igény van rá felrakom azt is

3-4 defense statisztikák a PFF alapján:
a zárójelben a snappek száma

Cumulative Defense Tackle & Nose Tackle Summary

2011: 88 player
26. Isaac Sopoaga (466)

2012: 85 player
81. Isaac Sopoaga (331)

2013: 69 player
23. Glenn Dorsey (433)

2014: 81 player
26. Quinton Dial (258)


Cumulative 3-4 Defensive Ends Summary

2011: 32 player közül az 1. és 2. hely!!!
1. Justin Smith (947)
2. Ray Mcdonald (868)

2012: 34 player
6. Justin Smith (840)
11. Ray Mcdonald (982)

2013: 45 player
16. Justin Smith (796)
22. Ray Mcdonald (657)

2014: 47 player
11. Justin Smith (715)
12. Ray Mcdonald (713)


Cumulative 3-4 Outside Linebackers Summary

2011: 28 player
2. Aldon Smith (506)
18. Parys Haralson (511)
20. Ahmad Brooks (967)

2012: 34 player
3. Aldon Smith (1025)
5. Ahmad Brooks (997)

2013: 42 player
5. Aldon Smith (582)
16. Dan Skuta (302)
34. Ahmad Brooks(983)

2014: 46 player
20. Aldon Smith (426)
21. Aaron Lynch (521)
29. Dan Skuta (398)


Cumulative Inside Linebacker Summary

2011: 51 player közül a 1. és 2. hely!!
1.Navorro Bowman (1012)
2.Patrick Willis (782)

2012: 53 player
1.Patrick Willis (1007)
6.Navorro Bowman (1024)

2013: 55 player közül a 1. és 3. hely!
1.Navorro Bowman (1062)
3.Patrick Willis (880)

2014: 60 player
4.Chris Borland (487)
21.Patrick Willis (352)
37.Michael Wilhoite(1040)
Josszi
Sajnálom Aldont, mert mint látszik a focihoz eléggé ért..A MLB poston míg Willis-Bowman duó volt, meg se lepődtem😀
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
F@szom a Chrome-ba


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
ezt a teljesitményt utolérni nem lesz egyszerü, és az idén nem biztos hogy sikerül,
csak hogy tudjuk mekkora az a cipő amit az új srácoknak kell majd viselniük.. 😀
2011-1014 között kigyüjtöttem a 3-4 defenset játszó csapatok közül a mi fiainkat.
a secondary még nincs kész, ha igény van rá felrakom azt is

3-4 defense statisztikák a PFF alapján:
a zárójelben a snappek száma

Cumulative Defense Tackle & Nose Tackle Summary

2011: 88 player
26. Isaac Sopoaga (466)

2012: 85 player
81. Isaac Sopoaga (331)

2013: 69 player
23. Glenn Dorsey (433)

2014: 81 player
26. Quinton Dial (258)


Cumulative 3-4 Defensive Ends Summary

2011: 32 player közül az 1. és 2. hely!!!
1. Justin Smith (947)
2. Ray Mcdonald (868)

2012: 34 player
6. Justin Smith (840)
11. Ray Mcdonald (982)

2013: 45 player
16. Justin Smith (796)
22. Ray Mcdonald (657)

2014: 47 player
11. Justin Smith (715)
12. Ray Mcdonald (713)


Cumulative 3-4 Outside Linebackers Summary

2011: 28 player
2. Aldon Smith (506)
18. Parys Haralson (511)
20. Ahmad Brooks (967)

2012: 34 player
3. Aldon Smith (1025)
5. Ahmad Brooks (997)

2013: 42 player
5. Aldon Smith (582)
16. Dan Skuta (302)
34. Ahmad Brooks(983)

2014: 46 player
20. Aldon Smith (426)
21. Aaron Lynch (521)
29. Dan Skuta (398)


Cumulative Inside Linebacker Summary

2011: 51 player közül a 1. és 2. hely!!
1.Navorro Bowman (1012)
2.Patrick Willis (782)

2012: 53 player
1.Patrick Willis (1007)
6.Navorro Bowman (1024)

2013: 55 player közül a 1. és 3. hely!
1.Navorro Bowman (1062)
3.Patrick Willis (880)

2014: 60 player
4.Chris Borland (487)
21.Patrick Willis (352)
37.Michael Wilhoite(1040)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Holnap szeretnék hinni egy bravúros győzelemben, az biztos még jobban összerántaná a gárdát. Remélem Kaep jó formája kitart és magával tudja ragadni a többieket.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Végignézve az első két fordulót a csoportunkban (Lajosék uccsó meccsét nem láttam) nagyon érdekes lesz ez az NFCW. A Kosoknál ahogy a hókszot verték az a D# nagyon tetszett. Sok csapat életét fogják megkeseríteni. Erősebbek mint gondoltam (2. meccsüket nem láttam). Hóksz ugyan két L áll, de sztem mindkettő vállalható volt. Nem jött be ami korábbi években hogy negyedik negyedben minden bejött és fordítottak. Belső feszkóik is biztos negatívan hatottak. Talán picit gyengébbek mint vártam, de nem gyengék!Pintyek erősen kezdtek de nem igazán volt nagy próbatétel. De erősnek tünnek. Mi számomra meglepően pozitivabbak vagyunk mint vártam (és sztem sokan még). Steelers ellen is sztem sok pozitivum volt, és őket most nagyon összerakott csapatnak gondolom, akiknek ráadásul minden össze is jött. Szóval az utóbbi idők legkiegyenlítettebb NFCW-e ez az idei.Oda-vissza keresztbeverések lesznek. nem lepne meg 3-3 végeredmény mindenkinél 😊 . (maradjunk annyiban nálunk ezt most alá is írnám 😊 ). És idén innen csak a csopi győztes fog továbbmenni.
Hétvégére: Persze induljon a madárvadászat, de nem magunkat gondolom favoritnak (finoman fogalmazva). Én bekalkuláltam magamban ezt egy L-nek. Inkább az érdekel milyen lesz a játék, Kaep mit játszik (játszatnak vele), Hyde melyik formáját hozza, passrush, secondary mennyire fogja a top elkapók életét keseríteni stb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csongi.... ne szítsd már itt az öbölben a tüzet.... 😀
Mellesleg nincs igazad, mert pillanatnyilag még Fitz sem fér be a Top5-be.... sajnos ez a realitás pillanatnyilag liga szinten. Ha úgy foglamazol hogy az NFC West-ben a legjobb elkapó gárda akkor az talán helytálló. 😉
silent7939
Kezdődött az egész Fucu véleményével, miszerint a WR sorunk top5. Én erre reflektáltam, de most már tessék nála reklamálni 😊
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
Amúgy a "Top" csak akkor használható fogalom, ha oda teszed, hogy Top 10 vagy Top32. Sweezy is Top guard. Top 60 😀
undisputedly
Oké, friss WR helyzetjelentést mondanék akkor:

Fitz top5 (elit, ha így jobban tetszik)
Brown top10
Floyd top15

Jó lesz? 😊
csongi
Csongi.... ne szítsd már itt az öbölben a tüzet.... 😀
Mellesleg nincs igazad, mert pillanatnyilag még Fitz sem fér be a Top5-be.... sajnos ez a realitás pillanatnyilag liga szinten. Ha úgy foglamazol hogy az NFC West-ben a legjobb elkapó gárda akkor az talán helytálló. 😉
silent7939
Ha biztosra akarunk menni a topkodással akkor azt mondanám, hogy a Cardinalsnal top3 WR-ba beférnek. Mint a pinty 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
Amúgy a "Top" csak akkor használható fogalom, ha oda teszed, hogy Top 10 vagy Top32. Sweezy is Top guard. Top 60 😀
undisputedly
Oké, friss WR helyzetjelentést mondanék akkor:

Fitz top5 (elit, ha így jobban tetszik)
Brown top10
Floyd top15

Jó lesz? 😊
csongi
Csongi.... ne szítsd már itt az öbölben a tüzet.... 😀
Mellesleg nincs igazad, mert pillanatnyilag még Fitz sem fér be a Top5-be.... sajnos ez a realitás pillanatnyilag liga szinten. Ha úgy foglamazol hogy az NFC West-ben a legjobb elkapó gárda akkor az talán helytálló. 😉
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
Amúgy a "Top" csak akkor használható fogalom, ha oda teszed, hogy Top 10 vagy Top32. Sweezy is Top guard. Top 60 😀
undisputedly
Oké, friss WR helyzetjelentést mondanék akkor:

Fitz top5 (elit, ha így jobban tetszik)
Brown top10
Floyd top15

Jó lesz? 😊
csongi
jó lesz 😀
sóse vót ilyen jóóóó! 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
Amúgy a "Top" csak akkor használható fogalom, ha oda teszed, hogy Top 10 vagy Top32. Sweezy is Top guard. Top 60 😀
undisputedly
Oké, friss WR helyzetjelentést mondanék akkor:

Fitz top5 (elit, ha így jobban tetszik)
Brown top10
Floyd top15

Jó lesz? 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Látom itt is elkezdődött a szezon LOL
silent7939
ja ja, árad a csí 😀
Josszi
az van, csíp-csíp, maki piros verebek 😛

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Látom itt is elkezdődött a szezon LOL
silent7939
ja ja, árad a csí 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Látom itt is elkezdődött a szezon LOL
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Sweezey is Top guard. Top 60 😀
undisputedly
Biztos, hogy abba belefér?😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
Amúgy a "Top" csak akkor használható fogalom, ha oda teszed, hogy Top 10 vagy Top32. Sweezy is Top guard. Top 60 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.
csongi
ez is már majdnem olyan mint az elit. mindenhol elit meg top játékosok vannak 😀

ja és Palmer nem jobb, mint BB 😛 csak hogy menjen a tress 😀

több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Lynch és Dorsey főszereplő lehet a rushban.. Watford aki az RT és a Cards TE-jei passblokkolásban maximum átlagosak ott fog eldőlni sok minden, az hogy tehermentesítjük e a secondarynkat pl..Josszi
Nem biztos hogy Watford lesz az RT vasárnap mert Massie két meccses büntetése lejárt. A TE-ek közül meg gyakorlatilag csak blokkoló van a keretben.

A WR sorunk meg szerintem top5.
Fucu
Top 5 WR sor? Sorold. Fitzmagic van, de az tényleg magic.
Coolearie
Fitz, Brown, Floyd. Mindhárom top WR.