San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A legfontosabb az, hogy derüljön ki alkalmas a jelenlegi stáb arra, hogy felépítse ezt a csapatot, vagy sem? Nem a vereséggel van a gond, de ez egy vállalhatatlan játék volt. Ha viszont nem alkalmas, akkor Yorknak lépnie kell(ene).
SFGaben
a küzdeni tudás hiányára gondolsz?
őszintén egy Vernont Vagy Boldint mivel motiváljanak? mellesleg jegyzem meg még mindig Boldin a legbiztosabb célpont ami azért elég sovány.. és nem úgy hogy egy Torey Smith csinál neki helyett azzal hogy széthúzza a pályát neki...

annak örülök hogy C válasz még nem jött..

korai lenne még ekézni az edzői kart hiszen még csak 3 forduló ment le, szerintem a 6 . forduló után lehet erről gondolkodni hogy ki hova menjen takarodjon stb stb...
Josszi
Arra gondolok, hogy össze tudnak-e állítani egy jó playbookot. Nem akarom temetni az edzői kart, sőt szurkolok nekik.
De amíg az nincs rendben, addig nincs miről beszélni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
petey
Nem, Roman nyilván nem zseni, de azzal, hogy az ő vezetésével -mert Rex Ryan azért nem O# guru- 30+ pontot termel a Bills O# minden meccsen átlagban egy új kezdő Qb-val, nem segít megválaszolni, hogy itt mi romlott el. Mert tavaly az volt az elmélet, hogy Baalke és Harbó háborúja, plusz Roman és Harbó meg nem újulása, és hogy utóbbi elveszítette az öltözőt, azért volt motiválatlan pl VD.

Most meg itt van ugye Baalke, megnyerte a háborút, ez a belső viszály megszűnt. Elment Roman, elment ugye Harbó, de ugyanúgy, sőt méginkább szétesett a csapat.

Mert a sok távozót nem lehetett megoldani, de azért annyira nem gyenge papíron a védelem, hogy így elpáholják kétszer egymás után, főleg a szezon első 1-2 meccsén, amikor még nem jön ki, hogy kinek milyen mély a padja.

Közben ugye ott a kérdés, hogy akkor most Kapernick mit ad elő? Tavaly Harbóék megpróbálták pocketpasserré alakítani, akkor rengeteg kritika érte őket, és most se változott semmi.

Az a baj, hogy Kap nem úgy esik szét, hogy hoz egy 15/30 200y, 2-2 TD:Int ratiot, hanem úgy, hogy 10/30 150y és 0-2 (2 picksix). Fejben nem képes feldolgozni azt ami ahhoz kell, hogy jó pocket Qb legyen valaki. Ezért kellene vele a 9ersnek egy runheavy O#-t tolni, sok readoptionnel, és playactionből passzoltatni, meg mozgázból, mert az még ment neki.

Amúgy Roman ezt csinálja a Bills O#-val. TT-től nem kérnek meccsenként 30-40 kísérletet, hanem mondjuk 20-at, és hogy ne adja el a labdát. Ha az O# rendezettebben működne, a védelem is jobban működne.

Amúgy csak azért írok, mert érdekesnek tartom, hogy szervezetileg hogyan vezénylik le ezt a változást, nem trollkodom.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
A legfontosabb az, hogy derüljön ki alkalmas a jelenlegi stáb arra, hogy felépítse ezt a csapatot, vagy sem? Nem a vereséggel van a gond, de ez egy vállalhatatlan játék volt. Ha viszont nem alkalmas, akkor Yorknak lépnie kell(ene).
SFGaben
a küzdeni tudás hiányára gondolsz?
őszintén egy Vernont Vagy Boldint mivel motiváljanak? mellesleg jegyzem meg még mindig Boldin a legbiztosabb célpont ami azért elég sovány.. és nem úgy hogy egy Torey Smith csinál neki helyett azzal hogy széthúzza a pályát neki...

annak örülök hogy C válasz még nem jött..

korai lenne még ekézni az edzői kart hiszen még csak 3 forduló ment le, szerintem a 6 . forduló után lehet erről gondolkodni hogy ki hova menjen takarodjon stb stb...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azért Gabbertet szerintem ne akarjátok látni meg.

Nálatok legalább lehetett tudni, hogy rebuilding. Tomshulat el kell felejteni, és -nem akarok.vitát szitani,de- be kell látni, hogy Kap nem alkalmazható pocket passerkent, és újra be kell építeni a read optiont és a playaction heavy playbookot. Most már teljesen felesleges attól félni, hogy megserul, ő a lábai miatt használható qb.

Vagy a másik opció, hogy passhappy O #, de akkor meg kell egy új Qb. Matyi nyilatkozqta mindent elmond, és az is,hogy pl a Buffalo O # szqrnyal kb Roman alatt. Az nem állapot,hogy két éve baj van a fejekben, mert egy profi játékost nem.viselhet meg semmi ilyen szinten, ilyen hosszu ideig, mert ez azt jelenti, hogy alkalmatlan.

Én GM-kent elkezdenem a fiatalokat beepiteni, snapet afni nekik, hogy kihamozzam kik lehetnek a következő csapat gerince. Most kell reagálni, mert bekerultok egy spiralba és vege.
undisputedly
tele vagyunk fiatalokkal. ami gallyra tett rendesen minket azok a veszteségek, főleg Aldon és AD. ezzel a két játékossal sokkal beljebb lennénk.

Kap a preseasonben és az első meccsen megmutatta hogy tud passzolni a zsebből, de nem ez az erőssége.
ezt a 2 súlyos zakót én az edzői stáb nyakába varrom. persze még összeállhatunk a szezon közben de nem úgy néz ki hogy ez lesz.

Romant azért ne kenjük fel zseninek, tény futójátékban verhetetlen, de amikor elhiszi hogy ő mekkora géniusz akkor jöttek a wtf playek. passzban 0, de aztán kiismerték a futásokat is, és valljuk be, iszonyat unalmas volt.

most Yorkra leszek kíváncsi, hogyha szezon felénél lesz még 5 vereségünk, kivág-e valakit. kezdve magával...
petey
A legfontosabb az, hogy derüljön ki alkalmas a jelenlegi stáb arra, hogy felépítse ezt a csapatot, vagy sem? Nem a vereséggel van a gond, de ez egy vállalhatatlan játék volt. Ha viszont nem alkalmas, akkor Yorknak lépnie kell(ene).
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Nekem az a legnagyobb meglepetés, hogy mentálisan ennyire nulla ez a csapat, csak a legelvetemültebbek vártak csodát JimmyTtől, de azt hittem, hogy összerántja a társaságot és legalább a motivációval nem lesz gond, erre kapjuk ezt a faszkodást
Viszont az egész offseason legnagyobb vicce Tory Smith, mármint nem ő maga, hanem, hogy idehoztuk mélységi elkapónak, és majd mekkora karaj lesz tőle az O, csak mire 10 yardot futna, Kapet már 3 falember ánuszolja vígan

keressünk kifogásokat játék indul 😀

A.: szar az O-LINE (illetve csak a Center poszttól a RT-ig)
B.: gyenge secondary,gyenge passrush
C: Kaep nem NFL szintű QB
D: az edzői stáb alkalmatlan a feladatra
E: egyéb..
megoldások:

A: Vernon + Boldin húzzatok a búsba jöjjenek már a fiatalok..
B: Devey, Pears minek jöttetek tőletek még tanulni sem lehet a rookieknak, húzzatok
C: York + Baalke
D: Kaep pad, Gabbert play time
E: ide mindenki írja amiről azt gondolja hogy segíthet,pl.: szenteltvíz, tanácsok emeltdíjas vonalról Harbótól és Romantól.. etc..

várom a válaszokat, több megfejtés is lehet 😀
Josszi
A, B, D
B
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Azért Gabbertet szerintem ne akarjátok látni meg.

Nálatok legalább lehetett tudni, hogy rebuilding. Tomshulat el kell felejteni, és -nem akarok.vitát szitani,de- be kell látni, hogy Kap nem alkalmazható pocket passerkent, és újra be kell építeni a read optiont és a playaction heavy playbookot. Most már teljesen felesleges attól félni, hogy megserul, ő a lábai miatt használható qb.

Vagy a másik opció, hogy passhappy O #, de akkor meg kell egy új Qb. Matyi nyilatkozqta mindent elmond, és az is,hogy pl a Buffalo O # szqrnyal kb Roman alatt. Az nem állapot,hogy két éve baj van a fejekben, mert egy profi játékost nem.viselhet meg semmi ilyen szinten, ilyen hosszu ideig, mert ez azt jelenti, hogy alkalmatlan.

Én GM-kent elkezdenem a fiatalokat beepiteni, snapet afni nekik, hogy kihamozzam kik lehetnek a következő csapat gerince. Most kell reagálni, mert bekerultok egy spiralba és vege.
undisputedly
tele vagyunk fiatalokkal. ami gallyra tett rendesen minket azok a veszteségek, főleg Aldon és AD. ezzel a két játékossal sokkal beljebb lennénk.

Kap a preseasonben és az első meccsen megmutatta hogy tud passzolni a zsebből, de nem ez az erőssége.
ezt a 2 súlyos zakót én az edzői stáb nyakába varrom. persze még összeállhatunk a szezon közben de nem úgy néz ki hogy ez lesz.

Romant azért ne kenjük fel zseninek, tény futójátékban verhetetlen, de amikor elhiszi hogy ő mekkora géniusz akkor jöttek a wtf playek. passzban 0, de aztán kiismerték a futásokat is, és valljuk be, iszonyat unalmas volt.

most Yorkra leszek kíváncsi, hogyha szezon felénél lesz még 5 vereségünk, kivág-e valakit. kezdve magával...

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én nem értem, mi ez a nagy elkeseredés megint. Tudtuk, hogy ez is benne van a kosárban, és a realitás is inkább ezt vetítette előre. Lesznek még W-k, de nem ilyen csapatokat fogunk megverni. Igen, valóban nagyon elvernek minket, de ezt már megszokhattuk az évek során. Volt egy kis örömködés a Harbaugh érában, de előtte ugyanez volt. Fogjátok fel úgy, hogy idén minden W-nek örülni kell. 😀
Kap-ről vagy jót, vagy semmit...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
keressünk kifogásokat játék indul 😀

A.: szar az O-LINE (illetve csak a Center poszttól a RT-ig)
B.: gyenge secondary,gyenge passrush
C: Kaep nem NFL szintű QB
D: az edzői stáb alkalmatlan a feladatra
E: egyéb..
megoldások:

A: Vernon + Boldin húzzatok a búsba jöjjenek már a fiatalok..
B: Devey, Pears minek jöttetek tőletek még tanulni sem lehet a rookieknak, húzzatok
C: York + Baalke
D: Kaep pad, Gabbert play time
E: ide mindenki írja amiről azt gondolja hogy segíthet,pl.: szenteltvíz, tanácsok emeltdíjas vonalról Harbótól és Romantól.. etc..

várom a válaszokat, több megfejtés is lehet 😀
Josszi
Russel Wilson csodavize hátha segítene 😀

szar az OL jobb fele. MM csalódás, Devey és Pears simán trash. Kilgore visszajön talán stabilabbak leszünk. jövőre meg AD máris jobban festünk. most ez van, be kéne rakni bárkit, Trent Brownt, Andrew Tillert, szarabb úgysem lehet.

Kap, nem tudom mi van vele. ezek a dobások, mintha nem is ő lenne, hajlok arra nem ő csak a baj.
egy full reboot kell edzői karban is most. kerül amibe kerül hozzák ide Mahlzant.

a secondary nem rossz. csak nincs passrush, úgy meg simán van mindig üres ember egy idő után.

Szerkesztette: petey

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
keressünk kifogásokat játék indul 😀

A.: szar az O-LINE (illetve csak a Center poszttól a RT-ig)
B.: gyenge secondary,gyenge passrush
C: Kaep nem NFL szintű QB
D: az edzői stáb alkalmatlan a feladatra
E: egyéb..
megoldások:

A: Vernon + Boldin húzzatok a búsba jöjjenek már a fiatalok..
B: Devey, Pears minek jöttetek tőletek még tanulni sem lehet a rookieknak, húzzatok
C: York + Baalke
D: Kaep pad, Gabbert play time
E: ide mindenki írja amiről azt gondolja hogy segíthet,pl.: szenteltvíz, tanácsok emeltdíjas vonalról Harbótól és Romantól.. etc..

várom a válaszokat, több megfejtés is lehet 😀
Josszi
ez jó 😀
lássuk csak

A,B,D?

B,C
E: csoportot cserélni a Coltsszal 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
keressünk kifogásokat játék indul 😀

A.: szar az O-LINE (illetve csak a Center poszttól a RT-ig)
B.: gyenge secondary,gyenge passrush
C: Kaep nem NFL szintű QB
D: az edzői stáb alkalmatlan a feladatra
E: egyéb..
megoldások:

A: Vernon + Boldin húzzatok a búsba jöjjenek már a fiatalok..
B: Devey, Pears minek jöttetek tőletek még tanulni sem lehet a rookieknak, húzzatok
C: York + Baalke
D: Kaep pad, Gabbert play time
E: ide mindenki írja amiről azt gondolja hogy segíthet,pl.: szenteltvíz, tanácsok emeltdíjas vonalról Harbótól és Romantól.. etc..

várom a válaszokat, több megfejtés is lehet 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Arizonában ki lehet kapni -főleg ilyen offseason után- de nem ilyen játékkal. Nyitott könyv volt a játékunk, de ez nem volt elég. Hibát hibára halmoztunk, nagyon szarok voltak a játékhívások is. Kaep rögtön dob egy INT-t, erre hívunk egy hasonló játékot?? Futni szinte csak a bal oldal felé futunk, mondjuk Hyde még így is dicsérhető. Én simán cseréltem volna QB-t már a második INT után. Jimmy T látni akarta Colint megküzdeni a nehézségekkel, nem sikerült. Viszont az önbizalma most a béka segge alatt van. Rosszabb lett volna a helyzet Gabberttel? Nem hiszem. A támadófallal is kezdeni kellene valamit, legalább kísérletezzünk. Ott sem lehet rosszabb a helyzet.
SFGaben
szerintem Kaep-nek ezt el kell viselnie, és ha a következő meccsen is ilyen teljesítményt nyújt nos akkor lehet elkezdeni gondolkodni a a padon, ezt a tapasztalatot nem úszhatja meg, most lesz megméretve hogy mentálisan mit bír és mit nem..
Josszi
Nem azt mondom, hogy Gabbert legyen a kezdő irányító, de a tegnapi mérkőzésen én cseréltem volna. Úgy tűnik ez a mérkőzés túl nagy falat volt az edzői stábnak is. Hiányzik a kreativitás, az ötlet. Nem tudtak belenyúlni a mérkőzésbe, keserves volt. Szeretnék hinni Jimmy T.-ben, de ez a két pofon elég kijózanító volt.
SFGaben
igen ez az volt.. csak nehéz úgy kreatívnak lenni hogy a fejekben nincs rend, és nem látszik hogy követelne a stáb keményen a gárdától, mintha feladtuk volna előre a szezont.. de ne legyen igazam, készüljünk a Packers ellen

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Nem akarok feszültségeket szítani, de én valami ilyesmit vártam a szezon előtt tőletek. Ilyen offseason után az első heti teljesítményetek emberfeletti volt.

Kaepnek nem használjátok ki az erősségét, így az O is szenved, a D pedig nem idén fog összeállni szerintem.

Hyde játéka kellemes meglepetés, erre lehet alapozni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Arizonában ki lehet kapni -főleg ilyen offseason után- de nem ilyen játékkal. Nyitott könyv volt a játékunk, de ez nem volt elég. Hibát hibára halmoztunk, nagyon szarok voltak a játékhívások is. Kaep rögtön dob egy INT-t, erre hívunk egy hasonló játékot?? Futni szinte csak a bal oldal felé futunk, mondjuk Hyde még így is dicsérhető. Én simán cseréltem volna QB-t már a második INT után. Jimmy T látni akarta Colint megküzdeni a nehézségekkel, nem sikerült. Viszont az önbizalma most a béka segge alatt van. Rosszabb lett volna a helyzet Gabberttel? Nem hiszem. A támadófallal is kezdeni kellene valamit, legalább kísérletezzünk. Ott sem lehet rosszabb a helyzet.
SFGaben
szerintem Kaep-nek ezt el kell viselnie, és ha a következő meccsen is ilyen teljesítményt nyújt nos akkor lehet elkezdeni gondolkodni a a padon, ezt a tapasztalatot nem úszhatja meg, most lesz megméretve hogy mentálisan mit bír és mit nem..
Josszi
Nem azt mondom, hogy Gabbert legyen a kezdő irányító, de a tegnapi mérkőzésen én cseréltem volna. Úgy tűnik ez a mérkőzés túl nagy falat volt az edzői stábnak is. Hiányzik a kreativitás, az ötlet. Nem tudtak belenyúlni a mérkőzésbe, keserves volt. Szeretnék hinni Jimmy T.-ben, de ez a két pofon elég kijózanító volt.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Arizonában ki lehet kapni -főleg ilyen offseason után- de nem ilyen játékkal. Nyitott könyv volt a játékunk, de ez nem volt elég. Hibát hibára halmoztunk, nagyon szarok voltak a játékhívások is. Kaep rögtön dob egy INT-t, erre hívunk egy hasonló játékot?? Futni szinte csak a bal oldal felé futunk, mondjuk Hyde még így is dicsérhető. Én simán cseréltem volna QB-t már a második INT után. Jimmy T látni akarta Colint megküzdeni a nehézségekkel, nem sikerült. Viszont az önbizalma most a béka segge alatt van. Rosszabb lett volna a helyzet Gabberttel? Nem hiszem. A támadófallal is kezdeni kellene valamit, legalább kísérletezzünk. Ott sem lehet rosszabb a helyzet.
SFGaben
szerintem Kaep-nek ezt el kell viselnie, és ha a következő meccsen is ilyen teljesítményt nyújt nos akkor lehet elkezdeni gondolkodni a a padon, ezt a tapasztalatot nem úszhatja meg, most lesz megméretve hogy mentálisan mit bír és mit nem..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem szeretnénk Gabbertet látni, de ha ilyen szituáció van és tényleg hiszünk Colinban akkor nem szenvedtetem vele végig a mérkőzést. Ezt a teljesítményt hozta volna Gabbert is. Nem akarom csak Kaep nyakába varrni a vereséget, csak nem értek dolgokat.
Az oké, hogy rebuilding van, de ilyen vereségekkel nem lehet építkezni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért Gabbertet szerintem ne akarjátok látni meg.

Nálatok legalább lehetett tudni, hogy rebuilding. Tomshulat el kell felejteni, és -nem akarok.vitát szitani,de- be kell látni, hogy Kap nem alkalmazható pocket passerkent, és újra be kell építeni a read optiont és a playaction heavy playbookot. Most már teljesen felesleges attól félni, hogy megserul, ő a lábai miatt használható qb.

Vagy a másik opció, hogy passhappy O #, de akkor meg kell egy új Qb. Matyi nyilatkozqta mindent elmond, és az is,hogy pl a Buffalo O # szqrnyal kb Roman alatt. Az nem állapot,hogy két éve baj van a fejekben, mert egy profi játékost nem.viselhet meg semmi ilyen szinten, ilyen hosszu ideig, mert ez azt jelenti, hogy alkalmatlan.

Én GM-kent elkezdenem a fiatalokat beepiteni, snapet afni nekik, hogy kihamozzam kik lehetnek a következő csapat gerince. Most kell reagálni, mert bekerultok egy spiralba és vege.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Arizonában ki lehet kapni -főleg ilyen offseason után- de nem ilyen játékkal. Nyitott könyv volt a játékunk, de ez nem volt elég. Hibát hibára halmoztunk, nagyon szarok voltak a játékhívások is. Kaep rögtön dob egy INT-t, erre hívunk egy hasonló játékot?? Futni szinte csak a bal oldal felé futunk, mondjuk Hyde még így is dicsérhető. Én simán cseréltem volna QB-t már a második INT után. Jimmy T látni akarta Colint megküzdeni a nehézségekkel, nem sikerült. Viszont az önbizalma most a béka segge alatt van. Rosszabb lett volna a helyzet Gabberttel? Nem hiszem. A támadófallal is kezdeni kellene valamit, legalább kísérletezzünk. Ott sem lehet rosszabb a helyzet.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
...ez eléggé reménytelen volt, úgy mindenki, a teljes csapat. Azt nem értem, hogy a CB-k miután már egy ideje szanszét passzolták őket, miért nem fogták szorosabban az elkapókat?
Nagyon remélem, hogy nem lesz igaza a sok minket temető emberkének.
Alabama Niners
mintha fejben sem lenne ott mindenki...
jön a Packers kinéz egy kiadós vereség, úgyhogy lehet 1-2 embert pihentetni kéne hogy az arcból is visszavegyen..

a védelemről tudtuk hogy sokat gyengült.. de hogy ennyire??
a küzdeni tudás is hiányzott, persze lehet Colinra kenni az egészet mert gyorsan bűnbakot találni mindig egyszerűbb de itt többről van szó.. a fejekben van káosz,
nem hiszem hogy az 1/1 a célunk..
jól drafoltni meg mikor volt utoljára jellemző ránk? 😀
nem hinném hogy jövőre akkora ászok jönnek ki a college-ból.. de majd az okosok megaszongyák..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...ez eléggé reménytelen volt, úgy mindenki, a teljes csapat. Azt nem értem, hogy a CB-k miután már egy ideje szanszét passzolták őket, miért nem fogták szorosabban az elkapókat?
Nagyon remélem, hogy nem lesz igaza a sok minket temető emberkének.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jo sokat fejlodott colinka a nyaron 😀 😀 😀
gyalazat volt ez a meccs is. remelem 1/1-re hajtunk es normalis iranyitot hozunk draftrol. bar, ahhoz edzore es normalis vezetesre is szukseg lenne.

Szerkesztette: Vegita

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Végigszenvedtem, hihetetlen fos volt amit előadtunk minden téren. A legszomorúbb, hogy most úgy érzem nincs se megfelelő edzőnk, se QB-nk.
SFGaben
 twitter.com/Bruce_Jenkins1/status/648287086550736897


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Végigszenvedtem, hihetetlen fos volt amit előadtunk minden téren. A legszomorúbb, hogy most úgy érzem nincs se megfelelő edzőnk, se QB-nk.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
undormány amit bemutattak ma. mégis ez mi volt

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
nálunk: Bush, Ellington és Vance Mcdonald nem játszik ma, náluk Iupati aki nem lesz ma fent..
Josszi
Ellingtont sajnálom a legjobban, Pattonban egyre kevésbé tudok hinni.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
nálunk: Bush, Ellington és Vance Mcdonald nem játszik ma, náluk Iupati aki nem lesz ma fent..

The Amazing Racoon