Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Hyde out ismét

AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett

 www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
petey
Jöjjön vissza jövőre és mutassa meg. Addig csak egy nagyszájú faszkalap lesz.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hyde out ismét

AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett

 www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
mivel nincs már premium stat előfizum... ezután mindenki megmenekül a meccs statisztikáktól.. hehe

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
SFGaben
Reid goes IR? 😀
Josszi
Miért?
SFGaben
ha jön RAYRAY
Josszi
Oké, leesett
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
SFGaben
Reid goes IR? 😀
Josszi
Miért?
SFGaben
ha jön RAYRAY

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
SFGaben
Reid goes IR? 😀
Josszi
Miért?
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
SFGaben
Reid goes IR? 😀
Josszi
Nem kéne, mert akkor tényleg fejbelőném magam.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
SFGaben
Reid goes IR? 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
A Browns topic lehangolo es vigasztalhatatlan hangulata utan altalban ide jovok es probalok feltoltodni egy igeretesebb frencsajz torteneseivel, erre ilyenekbe botlok, hogy latszolag teljesen homaly embereket claimelunk...
Csiriba
Nem csak látszólag. A csávó konkrétan annyiban különbözik a farkamtól, hogy (még) nincs lyuk a fején.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
hehe, múlthéten autózva a városban elhúzott mellettem egy No.1. Packers Fan óriási matricás telekjáró, a 2 pofa olyan gúnyvigyorral nézett át hogy.... 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
A Browns topic lehangolo es vigasztalhatatlan hangulata utan altalban ide jovok es probalok feltoltodni egy igeretesebb frencsajz torteneseivel, erre ilyenekbe botlok, hogy latszolag teljesen homaly embereket claimelunk...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 cdn1.vox-cdn.com/thumbor/8OigKODzFpnY_4fIIXOeIF3m0qE=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2504498/lolraiderslol.0.gif

van még kérdés?
petey
Te jóóóóó ééééég 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 cdn1.vox-cdn.com/thumbor/8OigKODzFpnY_4fIIXOeIF3m0qE=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2504498/lolraiderslol.0.gif

van még kérdés?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Claimeltuk ray-ray armstrongot. En meg meg ketelkedtem, higy tudna-e ostobabbnak tunni a tarsasag.
dankodavid
idézet a Raiders topicból:
"Nagyon buta, nagyon fegyelmezetlen=büntik és sérülésveszély (Nate Allent őt ütötte ki a szezon elején pl). D oldalra kevés a tudása és az esze nagyon, STben meg a szabálytalanságok miatt használhatatlan...a mi ligavége védelmünkbe se fért be sérülés nélkül rotációba sem"

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XD
Coolearie
Szöszi jól reagálta le a dolgot.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XD
Coolearie
aztán megjöttek a zsurnaliszták 😀 addig legalább megdumálta az időjárást a kamerás sráccal

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XD
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Claimeltuk ray-ray armstrongot. En meg meg ketelkedtem, higy tudna-e ostobabbnak tunni a tarsasag.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 989
Ezt 10 hónapja írtam:

"Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...
Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀"

Most már ömlik a gáz...
A remény meg utoljára hal meg... még 9-7 is lehet 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Egyébként meg kell lennie egy középútnak, ahol megfelelő játékosok, megfelelő edzővel, megfelelő bérezés mellett tudnak eredményeket elérni. Szerintem nem működhet a tecsógazdaságos dolog sokáig, mert ez egy lefelé menő spirált eredményez amiből nehéz kiszállni. Mindenképp be kell fektetni dollárokat a csapatba, hogy aztán a szurkolóktól visszakapja őket kétszeresen. Ennyire azért nem hülyék amerikában se, hogy ezt ne lássák vagy tudják.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
oké, tényleg meg kell érteni, hogy ez egy iszonyat zsíros nagy üzlet. és van olyan owner aki pont leszarja hogy milyen a csapat, cserébe minden nap összegereblyézi reggel a pár milkáját a franchise-ból, stadionból stb..
petey
érteni és elfogadni nem ugyanaz...

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
oké, tényleg meg kell érteni, hogy ez egy iszonyat zsíros nagy üzlet. és van olyan owner aki pont leszarja hogy milyen a csapat, cserébe minden nap összegereblyézi reggel a pár milkáját a franchise-ból, stadionból stb..

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Hát nem tudom, én ebben nem hiszek, ez így nem működhet. Senki sem lüke annyira, hogy a saját ellensége legyen. Vagy ha igen, ott gond van a toronyban. Miért akarnák a csapat népszerűségét leépíteni? Minél jobban szerepel egy csapat, annál népszerűbb, annál több profitot termel. Kicsit sántít nekem ez az elmélet.
Összeesküvés elmélet 1.0.: Pontosan tudta az FO, hogy ez az év a rebuilding kezdete. Csak eladták ezzel a Tomsula=Kerr bs dumával. Nem sikerült megfelelő HC-t találni, aki vállalta volna ilyen kerettel/lehetőségekkel ezt a szezont. Ilyen értelemben itt valóban spórolás volt, előhúzták a cilinderből Jimmy T-t, házon belülről hozták az OC-t és a DC-t is. Lehet, hogy ők tudták már korábban, hogy PW és Cowboy (esetleg Borland) visszavonul, tisztában voltak azzal, hogy ezt egy év alatt nem lehet orvosolni, a rebuilding mellett döntöttek, csak reloadnak adták el. Elengedték a lejáró szerződésű, nagy nevű játékosokat, draftolni is inkább a jövőnek draftolt Baalke. Azzal nem számoltak, hogy A.Davis is visszavonul, illetve Aldonban is bíztak, így még nehezebb helyzetbe kerültünk. Viszont, ha már így alakult eldöntötték, itt a megfelelő idő, hogy továbblépjenek Kapen, akit végül is Harbó hozott a klubhoz. Jöttek a pletykák, a szivárogtatások mint Jimbo idejében a többit pedig már tudjuk. Win with class.
SFGaben
ezekkel a pletykákkal kiszivárogtatásokkal lett tele a hócipőm, és bár ez is a business része..
lehet hülyének nézni a szurkolókat illetve egy részüket, de a sok bullshit nyilatkozattal együtt ez már kiveri a biztosítékot..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hát nem tudom, én ebben nem hiszek, ez így nem működhet. Senki sem lüke annyira, hogy a saját ellensége legyen. Vagy ha igen, ott gond van a toronyban. Miért akarnák a csapat népszerűségét leépíteni? Minél jobban szerepel egy csapat, annál népszerűbb, annál több profitot termel. Kicsit sántít nekem ez az elmélet.
Összeesküvés elmélet 1.0.: Pontosan tudta az FO, hogy ez az év a rebuilding kezdete. Csak eladták ezzel a Tomsula=Kerr bs dumával. Nem sikerült megfelelő HC-t találni, aki vállalta volna ilyen kerettel/lehetőségekkel ezt a szezont. Ilyen értelemben itt valóban spórolás volt, előhúzták a cilinderből Jimmy T-t, házon belülről hozták az OC-t és a DC-t is. Lehet, hogy ők tudták már korábban, hogy PW és Cowboy (esetleg Borland) visszavonul, tisztában voltak azzal, hogy ezt egy év alatt nem lehet orvosolni, a rebuilding mellett döntöttek, csak reloadnak adták el. Elengedték a lejáró szerződésű, nagy nevű játékosokat, draftolni is inkább a jövőnek draftolt Baalke. Azzal nem számoltak, hogy A.Davis is visszavonul, illetve Aldonban is bíztak, így még nehezebb helyzetbe kerültünk. Viszont, ha már így alakult eldöntötték, itt a megfelelő idő, hogy továbblépjenek Kapen, akit végül is Harbó hozott a klubhoz. Jöttek a pletykák, a szivárogtatások mint Jimbo idejében a többit pedig már tudjuk. Win with class.