San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 10 éve
Hyde out ismétJöjjön vissza jövőre és mutassa meg. Addig csak egy nagyszájú faszkalap lesz.
AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett
www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
petey
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Hyde out ismétAD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett
www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
több mint 10 éve
Oké, leesettha jön RAYRAYMiért?Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.Reid goes IR? 😀
SFGaben
Josszi
SFGaben
Josszi
több mint 10 éve
ha jön RAYRAYMiért?Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.Reid goes IR? 😀
SFGaben
Josszi
SFGaben
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Miért?Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.Reid goes IR? 😀
SFGaben
Josszi
több mint 10 éve
Nem kéne, mert akkor tényleg fejbelőném magam.Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.Reid goes IR? 😀
SFGaben
Josszi
több mint 10 éve
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.Reid goes IR? 😀
SFGaben
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Traver volt a def. koordinátora tavaly. Most újra együtt dolgozhatnak, gondolom ő javasolta.
több mint 10 éve
A Browns topic lehangolo es vigasztalhatatlan hangulata utan altalban ide jovok es probalok feltoltodni egy igeretesebb frencsajz torteneseivel, erre ilyenekbe botlok, hogy latszolag teljesen homaly embereket claimelunk...Nem csak látszólag. A csávó konkrétan annyiban különbözik a farkamtól, hogy (még) nincs lyuk a fején.
Csiriba
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
hehe, múlthéten autózva a városban elhúzott mellettem egy No.1. Packers Fan óriási matricás telekjáró, a 2 pofa olyan gúnyvigyorral nézett át hogy.... 😀
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
A Browns topic lehangolo es vigasztalhatatlan hangulata utan altalban ide jovok es probalok feltoltodni egy igeretesebb frencsajz torteneseivel, erre ilyenekbe botlok, hogy latszolag teljesen homaly embereket claimelunk...
több mint 10 éve
cdn1.vox-cdn.com/thumbor/8OigKODzFpnY_4fIIXOeIF3m0qE=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2504498/lolraiderslol.0.gifTe jóóóóó ééééég 😀
van még kérdés?
petey
több mint 10 éve
Claimeltuk ray-ray armstrongot. En meg meg ketelkedtem, higy tudna-e ostobabbnak tunni a tarsasag.idézet a Raiders topicból:
dankodavid
"Nagyon buta, nagyon fegyelmezetlen=büntik és sérülésveszély (Nate Allent őt ütötte ki a szezon elején pl). D oldalra kevés a tudása és az esze nagyon, STben meg a szabálytalanságok miatt használhatatlan...a mi ligavége védelmünkbe se fért be sérülés nélkül rotációba sem"
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XDSzöszi jól reagálta le a dolgot.
Coolearie
több mint 10 éve
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XDaztán megjöttek a zsurnaliszták 😀 addig legalább megdumálta az időjárást a kamerás sráccal
Coolearie
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Gabbert sajtótájékoztatóján csak Ő(!!) maga volt jelen. Azért mert elfelejtettek szólni..XD
több mint 10 éve
Claimeltuk ray-ray armstrongot. En meg meg ketelkedtem, higy tudna-e ostobabbnak tunni a tarsasag.
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Ezt 10 hónapja írtam:"Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...
Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀"
Most már ömlik a gáz...
A remény meg utoljára hal meg... még 9-7 is lehet 😊

több mint 10 éve
Egyébként meg kell lennie egy középútnak, ahol megfelelő játékosok, megfelelő edzővel, megfelelő bérezés mellett tudnak eredményeket elérni. Szerintem nem működhet a tecsógazdaságos dolog sokáig, mert ez egy lefelé menő spirált eredményez amiből nehéz kiszállni. Mindenképp be kell fektetni dollárokat a csapatba, hogy aztán a szurkolóktól visszakapja őket kétszeresen. Ennyire azért nem hülyék amerikában se, hogy ezt ne lássák vagy tudják.
több mint 10 éve
oké, tényleg meg kell érteni, hogy ez egy iszonyat zsíros nagy üzlet. és van olyan owner aki pont leszarja hogy milyen a csapat, cserébe minden nap összegereblyézi reggel a pár milkáját a franchise-ból, stadionból stb..érteni és elfogadni nem ugyanaz...
petey
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
oké, tényleg meg kell érteni, hogy ez egy iszonyat zsíros nagy üzlet. és van olyan owner aki pont leszarja hogy milyen a csapat, cserébe minden nap összegereblyézi reggel a pár milkáját a franchise-ból, stadionból stb..
több mint 10 éve
Hát nem tudom, én ebben nem hiszek, ez így nem működhet. Senki sem lüke annyira, hogy a saját ellensége legyen. Vagy ha igen, ott gond van a toronyban. Miért akarnák a csapat népszerűségét leépíteni? Minél jobban szerepel egy csapat, annál népszerűbb, annál több profitot termel. Kicsit sántít nekem ez az elmélet.ezekkel a pletykákkal kiszivárogtatásokkal lett tele a hócipőm, és bár ez is a business része..
Összeesküvés elmélet 1.0.: Pontosan tudta az FO, hogy ez az év a rebuilding kezdete. Csak eladták ezzel a Tomsula=Kerr bs dumával. Nem sikerült megfelelő HC-t találni, aki vállalta volna ilyen kerettel/lehetőségekkel ezt a szezont. Ilyen értelemben itt valóban spórolás volt, előhúzták a cilinderből Jimmy T-t, házon belülről hozták az OC-t és a DC-t is. Lehet, hogy ők tudták már korábban, hogy PW és Cowboy (esetleg Borland) visszavonul, tisztában voltak azzal, hogy ezt egy év alatt nem lehet orvosolni, a rebuilding mellett döntöttek, csak reloadnak adták el. Elengedték a lejáró szerződésű, nagy nevű játékosokat, draftolni is inkább a jövőnek draftolt Baalke. Azzal nem számoltak, hogy A.Davis is visszavonul, illetve Aldonban is bíztak, így még nehezebb helyzetbe kerültünk. Viszont, ha már így alakult eldöntötték, itt a megfelelő idő, hogy továbblépjenek Kapen, akit végül is Harbó hozott a klubhoz. Jöttek a pletykák, a szivárogtatások mint Jimbo idejében a többit pedig már tudjuk. Win with class.
SFGaben
lehet hülyének nézni a szurkolókat illetve egy részüket, de a sok bullshit nyilatkozattal együtt ez már kiveri a biztosítékot..
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Hát nem tudom, én ebben nem hiszek, ez így nem működhet. Senki sem lüke annyira, hogy a saját ellensége legyen. Vagy ha igen, ott gond van a toronyban. Miért akarnák a csapat népszerűségét leépíteni? Minél jobban szerepel egy csapat, annál népszerűbb, annál több profitot termel. Kicsit sántít nekem ez az elmélet.Összeesküvés elmélet 1.0.: Pontosan tudta az FO, hogy ez az év a rebuilding kezdete. Csak eladták ezzel a Tomsula=Kerr bs dumával. Nem sikerült megfelelő HC-t találni, aki vállalta volna ilyen kerettel/lehetőségekkel ezt a szezont. Ilyen értelemben itt valóban spórolás volt, előhúzták a cilinderből Jimmy T-t, házon belülről hozták az OC-t és a DC-t is. Lehet, hogy ők tudták már korábban, hogy PW és Cowboy (esetleg Borland) visszavonul, tisztában voltak azzal, hogy ezt egy év alatt nem lehet orvosolni, a rebuilding mellett döntöttek, csak reloadnak adták el. Elengedték a lejáró szerződésű, nagy nevű játékosokat, draftolni is inkább a jövőnek draftolt Baalke. Azzal nem számoltak, hogy A.Davis is visszavonul, illetve Aldonban is bíztak, így még nehezebb helyzetbe kerültünk. Viszont, ha már így alakult eldöntötték, itt a megfelelő idő, hogy továbblépjenek Kapen, akit végül is Harbó hozott a klubhoz. Jöttek a pletykák, a szivárogtatások mint Jimbo idejében a többit pedig már tudjuk. Win with class.