A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118452/game-by-game-predictions-san-francisco-49ers

na a varázslók ezt olvasták ki a füstből... 7-9 , tippverseny emberek?Josszi
szerintem 10-6 kijöhet ebből.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118452/game-by-game-predictions-san-francisco-49ers

na a varázslók ezt olvasták ki a füstből... 7-9 , tippverseny emberek?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
wow 12 meccs "nézhető" időben, kevesebb szabi fog fogyni nálam 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Elég kiegyensúlyozott a sorsolás, végig jó erős. Csak egyszer van hazai dupla meccs, viszont idegenben kétszer. Hazai pályán kezdünk és végzünk is. Ha jól számoltam 4 primetime meccs van. Egy csütörtöki (SEA), egy hétfő (MIN) és két vasárnapi (CIN, NYG) viszont ebből 3 hazai.

 www.nfl.com/schedules/2015/REG/49ERS?icampaign=Schedule_release_Teams_HP_CP

 www.49ers.com/schedule/season-schedule.html
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na ez jó kérdés. ha ott maradunk 15-re, én vagy DL vagy WR - Armstead vagy DGB/Parker
petey
Legjobb az lenne, ha valamelyiküket egy letrade után sikerülne. Persze akkor Parker esélytelen. De Armstead talán, DGB jó eséllyelSFGaben
WR-ben nem aggódom, lesz aki csúszni fog, DL-be kell a mélység, CB sorba is bár idén nem túl veretes a lista. idén szerintem mindenképp érdemes lesz WR-be invesztálni mivel Boldinnak talán utsó éve, Smitht nem tudni hogy muzsikál majd, aztán kb ennyi. mindenképp kell Nr1 WR.

szóval maradok a WR picknél ha 15-re húzunkpetey
ILB is kellene, de emiatt sem kell aggódni, Baalke elég jókat szokott választani 3 körben.
WR picknek örülnék én is a legjobban első körben, és ha már lehet választani, akkor Parker 😛
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
na ez jó kérdés. ha ott maradunk 15-re, én vagy DL vagy WR - Armstead vagy DGB/Parker
petey
Legjobb az lenne, ha valamelyiküket egy letrade után sikerülne. Persze akkor Parker esélytelen. De Armstead talán, DGB jó eséllyelSFGaben
WR-ben nem aggódom, lesz aki csúszni fog, DL-be kell a mélység, CB sorba is bár idén nem túl veretes a lista. idén szerintem mindenképp érdemes lesz WR-be invesztálni mivel Boldinnak talán utsó éve, Smitht nem tudni hogy muzsikál majd, aztán kb ennyi. mindenképp kell Nr1 WR.

szóval maradok a WR picknél ha 15-re húzunk

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na ez jó kérdés. ha ott maradunk 15-re, én vagy DL vagy WR - Armstead vagy DGB/Parker
petey
Legjobb az lenne, ha valamelyiküket egy letrade után sikerülne. Persze akkor Parker esélytelen. De Armstead talán, DGB jó eséllyel
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 instagram.com/p/1d6Dn9tBFf/

ezt a Kapot szeretjük 😀 #swag

You know it's gone be a long night if the QB is running you over. #ManDown Kaps reaction when coach advised him to slide "they too little, coach" then the meeting proceeded. lolpetey
LOL SWAG YOLO 😀
rajta sok fog múlni, mert idáig nem igazán minőségi cserék sikerültek a távozók helyett... sajnos, mert ez így egyelőre nálam a 6-10 szezont vetíti előre... de cáfoljanak rám a srácokJosszi
azért várjuk meg a draftot meg a TC-t 😊petey
Ha már draft, melyik posztra húznál első körben?SFGaben
na ez jó kérdés. ha ott maradunk 15-re, én vagy DL vagy WR - Armstead vagy DGB/Parker

szerda éjjel 2-kor megtudjuk kiket és mikor fogunk otthon és idegenben ripityára verni 😀

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az új játékosok mezszámai:

WR Jerome Simpson – 14

RB Reggie Bush – 23

CB Shareece Wright - 29

RB Jarryd Hayne – 38

LB Nick Bellore – 50

LB Desmond Bishop – 51

G/T Erik Pears – 71

DT Darnell Dockett – 90

Note: Defensive lineman Glenn Dorsey, the previous owner of the number 90,
will select a uniform number at a later date.
Defensive lineman Kaleb Ramsey has changed his uniform to number 68.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 instagram.com/p/1d6Dn9tBFf/

ezt a Kapot szeretjük 😀 #swag

You know it's gone be a long night if the QB is running you over. #ManDown Kaps reaction when coach advised him to slide "they too little, coach" then the meeting proceeded. lolpetey
LOL SWAG YOLO 😀
rajta sok fog múlni, mert idáig nem igazán minőségi cserék sikerültek a távozók helyett... sajnos, mert ez így egyelőre nálam a 6-10 szezont vetíti előre... de cáfoljanak rám a srácokJosszi
azért várjuk meg a draftot meg a TC-t 😊petey
Ha már draft, melyik posztra húznál első körben?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 instagram.com/p/1d6Dn9tBFf/

ezt a Kapot szeretjük 😀 #swag

You know it's gone be a long night if the QB is running you over. #ManDown Kaps reaction when coach advised him to slide "they too little, coach" then the meeting proceeded. lolpetey
LOL SWAG YOLO 😀
rajta sok fog múlni, mert idáig nem igazán minőségi cserék sikerültek a távozók helyett... sajnos, mert ez így egyelőre nálam a 6-10 szezont vetíti előre... de cáfoljanak rám a srácokJosszi
azért várjuk meg a draftot meg a TC-t 😊

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
 instagram.com/p/1d6Dn9tBFf/

ezt a Kapot szeretjük 😀 #swag

You know it's gone be a long night if the QB is running you over. #ManDown Kaps reaction when coach advised him to slide "they too little, coach" then the meeting proceeded. lolpetey
LOL SWAG YOLO 😀
rajta sok fog múlni, mert idáig nem igazán minőségi cserék sikerültek a távozók helyett... sajnos, mert ez így egyelőre nálam a 6-10 szezont vetíti előre... de cáfoljanak rám a srácok

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
Alex Boone ellentmondásba keveredett saját magával. Talán jobb lett volna, ha csöndben marad %/
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-boone-harbaugh-wore-out-his-welcomeSFGaben
talán igen... főleg a tavalyi holdout és a kíváló teljesítménye miatt... ott a pont

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Alex Boone ellentmondásba keveredett saját magával. Talán jobb lett volna, ha csöndben marad %/
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-boone-harbaugh-wore-out-his-welcome
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
Mert a Rájdersz olyannyira jól halad..😀😀😀
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ezt vártam már, hogy visszajöjjön az önbizalma. Szerintem egy teljesen más Kaep lesz az idén a pályán, a pozitív értelemben véve.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 instagram.com/p/1d6Dn9tBFf/

ezt a Kapot szeretjük 😀 #swag

You know it's gone be a long night if the QB is running you over. #ManDown Kaps reaction when coach advised him to slide "they too little, coach" then the meeting proceeded. lol

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
jövő héten elvileg jön a menetrend. ki mit tippel mennyi prime time meccsünk lesz? én egy 4-5-öt.
Seahawks/Cards/Rams-ból tuti, Chicago a régi játékosaink, edzőink miatt, Packers mert már ki tudja mióta ütjük őket 😛 és Pittsburghpetey
4-5 körül tippelnék én is. Combos kis menetrendünk lesz 😛
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
jövő héten elvileg jön a menetrend. ki mit tippel mennyi prime time meccsünk lesz? én egy 4-5-öt.
Seahawks/Cards/Rams-ból tuti, Chicago a régi játékosaink, edzőink miatt, Packers mert már ki tudja mióta ütjük őket 😛 és Pittsburgh

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
Előre sose igyál a medve bőrére!Csiriba

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
Előre sose igyál a medve bőrére!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Annak ellenére, hogy sokan másképp gondolják nekem sokkal jobb érzéseim vannak az eddig történtek alapján, mint tavaly. Szerintem nem leszünk rosszak, egységesebb csapatunk lesz. Sok fiatal játékosnak itt lesz a lehetőség, felelősség kerül rájuk, ez pozitívan hathat rájuk. Crabtree attitűdje szerintem csak ártott volna.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
hát fejtsd ki bővebben légyszíves 😊 de ezt mindenképp tweeteld ki neki 😛
 www.facebook.com/pages/Oakland-Raiders-Training-Camp/267326046614176?rf=103025273092732

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
azt senki sem tudja pontosan merre tart a franchise, csak az általános negatív vélemények szerint tart arra amire utalsz
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?