San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Lassan kezdem érteni Fangio miért jött hozzánk. Halmozódnak a gondok rendesen.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Vagy Eric Reid :-/
Kemény lesz a felkészülés, engem mint szurkolót sokkolnak a hírek (mondjuk már nem lepődök meg semmin), nehéz lesz így 100% a munkára koncentrálni.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Fested csak nem ecsettel hanem baszott nagy festékszóróval...

Front 7-ből Front semmi lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Benne van a pakliban.


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vazzeg sajnálom Őt nagyon (meg minket is)! Most már tényleg nagyon ránkférne egy jó draft.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
durva...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát...ez meredek. Két játékost elveszíteni egy poszton. Erre nem tudok mit mondani. Az Ő élete, az Ő egészsége. Megértem, csak bosszantó, hogy egyre több a lyuk a csapatban.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Tátott szájjal a faszerdőben.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Borland visszavonul nem csökken inkább sokasodnak a gondjaitok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Chris Borland is visszavonult 😮 😮Hulkeinstein
hát ez kemény 😮

Borland, the 49ers' third-round pick last year, is calling it quits because of safety issues in the league, as he's concerned about the long-term effects of head trauma. "I just honestly want to do what's best for my health," Borland said. "From what I've researched and what I've experienced, I don't think it's worth the risk." Borland has been diagnosed with two concussions in his lifetime, but may have suffered others

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Chris Borland is visszavonult 😮 😮
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
miért ne?petey
Én még Hardy-ban reménykedem tik-tokban 😉


több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
remélem nem jut el hozzátok, mert holnap nálunk vizitál
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
(Y)


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
miért ne?

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesday

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.he7edik
Akkor már felmennék Amari Cooperért. Nincs bajom Parkerrel, elférne bőven a mostani WR sorba.Alabama Niners
Úgyanígy gondolom én is.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Fullbacknek ott van Trey Millard

közben RayMac meg beperelte a nőt, aki erőszakkal gyanúsította meg

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.he7edik
Akkor már felmennék Amari Cooperért. Nincs bajom Parkerrel, elférne bőven a mostani WR sorba.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.Alabama Niners
bízom benne hogy jön Red Bryant de Wilforkot is elviselné a csapat főleg ha futás akarunk megállítani, de kellhet még FB is ha Millert elmeszelik, és még egy power runner sem ártana... Freeney?Josszi
Szerintem nem nagyon lesz már FA mozgás, készülünk a draftra. Ha Cowboy bejelenti a visszavonulását, akkor még jöhet valaki.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 326
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.Alabama Niners
bízom benne hogy jön Red Bryant de Wilforkot is elviselné a csapat főleg ha futás akarunk megállítani, de kellhet még FB is ha Millert elmeszelik, és még egy power runner sem ártana... Freeney?

The Amazing Racoon