San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ti is kértetek interjú lehetőséget Terryl Austintól. Az Atlanta a másik csapat aki megkereste.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A ninersnation.com-on indítottak egy szavazást hogy ki lehet a következő HC.
Jelen állás szerint az első 6 hely:
1.Vic Fangio (364 votes)
2.Mike Shanahan (158 votes)
3.Mike Holmgren (155 votes)
4.Adam Gase (77 votes)
5.Rex Ryan (54 votes)
6.Jim Tomsula (49 votes)Montana
Eléggé furcsálom. Shanahan RGIII óta számomra emberileg zéró, nagyon remélem nem jön, Holmgren öreg, de ezeket már írtam. Csodálkozom, hogy Tomsula csak ennyit kapott és Fangio ennyire sokat.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A ninersnation.com-on indítottak egy szavazást hogy ki lehet a következő HC.
Jelen állás szerint az első 6 hely:
1.Vic Fangio (364 votes)- túlértékelt
2.Mike Shanahan (158 votes) - Vigyázat amorális, lény!!!
3.Mike Holmgren (155 votes) - 😊 Istenem, mekkora O koponya, csak az a gond, hogy akik a köpönyegéből bújtak ellő, már azok sem korszerűek!

4.Adam Gase (77 votes)
5.Rex Ryan (54 votes)
6.Jim Tomsula (49 votes)
Montana
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A ninersnation.com-on indítottak egy szavazást hogy ki lehet a következő HC.
Jelen állás szerint az első 6 hely:
1.Vic Fangio (364 votes)
2.Mike Shanahan (158 votes)
3.Mike Holmgren (155 votes)

4.Adam Gase (77 votes)
5.Rex Ryan (54 votes)
6.Jim Tomsula (49 votes)Montana
az igen!sapka
vannak bajok, ha ez egyezne a vezetőség véleményével
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A ninersnation.com-on indítottak egy szavazást hogy ki lehet a következő HC.
Jelen állás szerint az első 6 hely:
1.Vic Fangio (364 votes)
2.Mike Shanahan (158 votes)
3.Mike Holmgren (155 votes)

4.Adam Gase (77 votes)
5.Rex Ryan (54 votes)
6.Jim Tomsula (49 votes)Montana
az igen!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A ninersnation.com-on indítottak egy szavazást hogy ki lehet a következő HC.
Jelen állás szerint az első 6 hely:
1.Vic Fangio (364 votes)
2.Mike Shanahan (158 votes)
3.Mike Holmgren (155 votes)
4.Adam Gase (77 votes)
5.Rex Ryan (54 votes)
6.Jim Tomsula (49 votes)
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 m.youtube.com/watch?v=Bh8PWFRhcu0
Óriàsi,Montana arcoskodik 😊Montana
gyilkos reklám......
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Boldogságos újévet minden topiklakónak! 😊

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
 m.youtube.com/watch?v=Bh8PWFRhcu0
Óriàsi,Montana arcoskodik 😊
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Boldog Új Évet! Remélem nektek nem úgy indul az új év, hogy fáj mindenetek 😀😀
Személyszerint én is annak örülnék, ha házon belülről oldanánk meg a HC kérdést
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.he7edik
Gerincesség, frencsájz sztétment, bár már nincs itt Harbaugh (R. McD). Van egy Gore, Hyde, Hunter. És kellene nekünk ez a gyerekbántalmazó, nagylegény?diverdoc
mert egy gyökér

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Boldog , szuper-draftban , zseniális-új-offenseguru-edzőben , überfasza felkészülésben , sikeres off- , pre- és még sikeresebb , 14-2-es alapszakaszban , meccsenként 30+ pontban , kőkemény defense-ben gazdag , sikeres új évet kívánok minden Ninernek!!!!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
BUÉK Minden Kedves 9er-nek na és persze Minden Fórumozónak!!:A: 🏈
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Boldog Új Évet Kívánok minden nem 49ers drukkernek😊Coolearie
nekik sportsikerekben szegényet, főleg a kopasztott csirkéknek

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Boldog Új Évet Kívánok minden 49ers/nem 49ers drukkernek😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
AP-re semmi szükség, Gore marad kisebb pénzel mint eddig, és kevesebb carry-vel mint idén.
Ray McD jól kibaszott velünk, mert elküldése miatt 4,6M dead money keletkezett.
Az biztos Aldon, amennyiben nem csinál valami orbitális baromságot megint, kap egy új hosszútávú szerződést, messze a 9,5M értéke alatt, vagy cut és ott keletkezik egy nagy hely.
VD szerződés alatt van 2015-ben, amennyiben kirakjuk 2M DM és 5M hely keletkezik, remélem marad.
Brooks helyzete érdekes, jönnek mellette a feltörekvő újoncok, viszont még 2 évig elég nagy DM van utána,illetve ennek ellenére még annál is nagyobb cap space (8,7M/10,5M)
Steve Johnson elküldése esetén szép nagy hely keletkezik.
A Raiders szurkolók részéről jött kérdés PW-re, hogy kidobnánk e, mert jó nagy helyet lehetne vele 8M+ csinálni, személy szerint elképzelhetetlennek tartom, és az minimum a szentségtörés kategóriája lenne. a Willis-Bowman duó a csapat legnagyobb értéke és a franchise arcai is.
Nagyon örülnék, ha Crab maradna valamint a Cowboy még visszatérne egy évre.

Szerintem Tomsula HC pozícióba emelése jó ötlet és üdvözölném, Fangio maradjon DC és hozzanak Baalke-ék egy jó OC-t, akkor működhet és a keret együtt tartása és felrázása esetén elérhető az elmúlt évek sikeressége, de minimum megközelíthető.
Reálisan nézve amennyire volt szerencsétlen az elmúlt időszak annyira szerencsés is volt. Nüanszokon buktunk el a nagy sikerek kapujában, ellenben az alapszakaszban és rájátszásban is volt vastagon szerencse faktorunk, és messze elkerültek a sérülések, kivétel az idei szezon.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Spiller a Ti emberetek!

Szãnjon meg valaki, hogy kell Ipadon kikapcsolni a helyesírãsellenőrzőt.Helmut Zimmer
Na csak kibújt a Bills éned! Ő FA lesz? Rá sztem ugyanaz vonatkozna, hogy nem költenénk nagy pénzt.Amúgy hova szánnád? 1.2. 3. számú futónak? Ki helyett? Én magam részéről prioritásnak a Gore, Hyde duo megtartását tartanám RB poszton.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Jim mégsem kapott akkora zsozsót mint amit eddig beharangoztak.
 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/24923614/jim-harbaughs-michigan-contract-7-years-same-pay-as-49ersAlabama Niners
nem volt titok hogy nem a pénz miatt megy el... Michiganba a szíve is húzza gondolom, a játékosokkal is jobban kifog tudni jönni, kevesebb balhé stb stb...Josszi
Mint Ohio State szimpatizáns sajnálom hogy az ellenséget fogja erősíteni, de hátha ettől a rivalizációtól jobb lesz a Buckeyes is 😀
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Spiller a Ti emberetek!

Szãnjon meg valaki, hogy kell Ipadon kikapcsolni a helyesírãsellenőrzőt.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.he7edik
Gerincesség, frencsájz sztétment, bár már nincs itt Harbaugh (R. McD). Van egy Gore, Hyde, Hunter. És kellene nekünk ez a gyerekbántalmazó, nagylegény?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Barrows, Rato, Maiocco, őket tartom leginkább hiteles forrásnak.
Volt Maioccoval egy élő kérdezz-felelek, nagyon sok érdekes kérdés merült fel, ide szemezgetek néhány dolgot a véleményéről.


Crabtree és Vernon Davis megy, Cowboy visszavonul, Gore marad, Boldin a Nr1 WR.
diverdoc
én még Eric Branch és Tim Kawakami írásait követem a blog.sfgate.com-on és a mercurynews blogon a forumokon kívül.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jim mégsem kapott akkora zsozsót mint amit eddig beharangoztak.
 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/24923614/jim-harbaughs-michigan-contract-7-years-same-pay-as-49ersAlabama Niners
nem volt titok hogy nem a pénz miatt megy el... Michiganba a szíve is húzza gondolom, a játékosokkal is jobban kifog tudni jönni, kevesebb balhé stb stb...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A kosármeccsen, azért eléggé jól fogadták.

 now.nfl.com/play/97a59946-ca99-4fa0-bf7a-1ec18476fbcc?id=97a59946-ca99-4fa0-bf7a-1ec18476fbcc&campaign=Twitter_now_harbaugh
Nekem hiányozni fog


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Barrows, Rato, Maiocco, őket tartom leginkább hiteles forrásnak.
Volt Maioccoval egy élő kérdezz-felelek, nagyon sok érdekes kérdés merült fel, ide szemezgetek néhány dolgot a véleményéről.


Edzőkérdés:
Pep Hamilton mint HC? Nincs itt az idő szerinte fiatal, ruki HC-hoz. Veteran edző kellene, aki vagy régóta benn van a ligában, vagy jól ismeri a roostert.
Jim Mora HC ? Ha deffensive coachot akarnánk, akkor miért ne saját berken belülről? Így meg lehetne a szerződésben lévő staff nagy részét tartani
Holmgren? Nagyon sokat változott a foci, az azóta eltelt időben, amióta ő nincs benne a játékban. Ráadásul ő egy igazi WC system coach, és Kaep meg egy tipikusan nem C sytem QB. Nem lenne jó választás.
Tomsula? Fangio? Őket tartja a két leglogikusabb opciónak, csak nagy kérdés náluk az lenne, mi lesz az O#-el?
Ha Tomsula a befutó, marad-e Fangio? Elviekben, ebben az esetben benne van a pakliban, hogy Fangio nem maradna, mivel Tomsula kvázi átugorna a ranglétrán, és ekkor Donatell lehetne a DC. De ezt nem tartja valószínűnek, Fangio "is a smart guy", és ez a D# stáb megmaradhatna mellettük. Ezt tartja a legjobb lehetőségnek. Ha Fangio lenne a befutó Tomsula vsz maradna.
Lehet-e az új edző olyan sikeres mint Harbaugh? Maiocco egyértelmű válasza: közel sem lesz annyira sikeres mint Harbaugh ebben a négy évben.

Érdekes, hogy pl Quinn, JMcD, Gase, Shanahan, Ryan szóba sem került.

Játékosok:
Crabtree? Nem hiszi, hogy maradna, nem tudja elképzelni, hogy "top dollart" fizessenek érte. A perfect scenario az lenne, ha a Dallas kifizetné
Gore, fizetnénk-e neki nagyobb pénzt, hogy maradjon? Senkit nem fog a niners túlfizetni, így Goret sem. Az eddigi 6,45 M-t sem fogják neki közel sem kifizetni. Baalke akarja őt, Gore akar maradni, nem látja okát, miért ne egyeznének meg, és miért ne maradna?
Felmerült Adrian Peterson (wtf??) szerződtetése: Maiocconak Baalke mondta, hogy minden évben lehet jó RB-et draftolni, sok pénzt FA RB-re nem fognak költeni. Ráadásul itt van Hyde is, úgyhogy értelmetlen a dolog.
Vernon Davis? Egy edző (sajnos nem volt hajlandó megmondani ki) úgy nyilatkozott Vernonról, hogy "nem érdekelte ez a szezon" (ezt mondjuk mi is láttuk). 5 M-t kellene kapnia és ő jelenleg nem egy 5M-os TE. Egy esélyt lát a maradására, ha vmi csodás, erős off seasont produkál és meggyőzné a stábot, hogy motivált és akar is.
Ki lesz az első számú WR jövőre? Maiocco most is Boldinra fogadna, szerinte ő lesz a Nr1 WR-ünk.
Justin Smith? Őróla nagyon érdekes volt, amiket mondott. Úgy érzi, hogy visszavonul. De nem tud erről érdemben nyilatkozni. Cowboy praktikusan megközelíthetetlen. Abban az öltözőben van, ami újságíroktól elzárt, még ő sem tud bemenni. Több tucat megkeresés után (annak ellenére, hogy megígérte, hogy átmegy a nyílt öltözőbe) sem tudták megkérdezni. Nem kommentál, nem nyilatkozik. Szerinte inkább a visszavonulása mellett dönt (de rögtön hozzátette, hogy még a következő 4 hétben megváltoztathaja ezt)

Szóval összegezve, amit leszűrtem az ő véleményéből: Tomsula HC és Fangio is marad, és OC gurut kell hoznunk, más D# coach nagy valószínűséggel nem fut be. És akárki lesz, nem lesz az elmúlt 4 évhez hasonló sikersztori.
Crabtree és Vernon Davis megy, Cowboy visszavonul, Gore marad, Boldin a Nr1 WR.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P