San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Shermant ne hozzuk fel példának, hogy nem draftoltuk. Egy 6. körös játékost aki befut, nem lehet hibának felróna a 31 csapatnak , mert nem draftolta. Ilyen alapon mekkora barom volt anno mindenki, mert nem draftolta Brady-t.
Rhodes/Trufant vs. Reid, szerintem jó döntés volt, és safety-re nagyobb szükségünk volt, és értékelhető safetyért az első körben fel kellett menni, mert utána értékén csak a 3. körben jött volna újra. Ne felejtsük rookie évében pro bowler lett.
Lattimore-t meg kellett próbálni, 4. kör nem akkora rizikó, hogy ne érte volna meg.
Példa arra, hogy kik válnak be hátsó körökben: Dial, láttam több mint 20 meccsét az Alabamában, nem volt kiemelkedő játékos, jó iparos. Ugyanezt a szintet hozza itt is, ezzel simán elérheti azt amit Sopoaga vagy RJF tett le az asztalra itt.

Josszi kicsit boszorkányüldözést folytat mindenki ellen, mert Jim elmegy. Nem általános, hogy ilyen eredmények ellenére elküldünk egy edzőt, ennek okait (a véleményem szerint) már kifejtettem az elmúlt napokban.

Ami a sikeres jövőt sejteti nekünk az a mélysége a keretnek, igaz nagy részük még tapasztalatlan (volt eddig), de ez változik és a példátlan méretű sérüléshullám ellenére is nem volt annyira borzalmas a csapat.Alabama Niners
X ev alatt nem tudtak meghatarozo jatekost hozni wr posztra aki szethuzta volna a palyat akire szamitani lehetett volna es akiben benne van meg jo par ev. Nalam ez az igazi fail... hogy hoztuk az apro cbket az nem gaz mert a mi vedelmi semank nem a shutdown cornerekre es a nagydarab fizikalis safetykre epul. Oke hogy adott melyseget a vedelemnek bar ekkora seruleshullamra nem lehet keszulni. De az offense melysege es minosege egy vicc volt tavaly es az iden is...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
meg ne felejtsük el, hogy Baalke scout volt. petey
Kaep helyett Pondert akarta draftoltatni, csak Jim elment hozzá Renoba és egy közös edzés után elhozta a draftról. Szerintem nem bántuk meg. Draftolta Aldon Smith aki azért jó húzás volt, el kell ismerni. Hozta Reidet, de akkor még benn volt két sokkal cb, Xavier Rhodes, Desmond Trufant akik most meghatározó cb-i az nflnek. Nem mondom hogy Reid rossz, de sztem nem marad sokáig nfl játékos a sérülései miatt. (Ezt Baalke még akkor ugye nem láthatta)
2011-ben hozta Aldont, Kaepet, Cullivert, Kilgoret, Kendall Huntert, Bruce Millert és még 4 másik már máshol játszó vagy másnál rosteren lévő játékost. (viszont abban az évben Richard Sherman a 6. körig benn volt...) 10 pickből ma 6 minőségi játékos, sztem jó arány
2012-ben 7 pickből ma már senki nincs a kezdő csapat közelében sem, nem hogy meghatározó legyen. Eléggé fail.
2013-ban jött Reid, Tank Carradine, Vance McDonald, Lemonier, Patton, Dial akik még a csapatnál vannak és Lattimore aki tripla vagy semmi akart lenni, sajnos nem jött be, sajnálom őt is, meg a lehetőséget is. Meg másik 4 emberkét aki már nincs velünk. 11 pickből 6 használható játékos, 5 nem.
2014-ben Jött Ward, Hyde, Marcus Martin, Borland, Ellington, Lynch és még másik 6 ember akik nem férnek be a csapatba. Itt is hozza az 50%os használhatósági arányt. Nekem ez megfelel. És érdekesség, hogy az utóbbi 4 évben 4 safety és 6 !!! corner pickünk volt, míg a safetykből 2 használható, (egy kezdő, egy a depth miatt), addig a 6 cornerből egy. Na ez az ami igen szar, míg bennt hagytunk Shermant, Rhodest, Trufant, a teljesség igénye nélkül, és elbasztunk 10 picket, szinte egy teljes évi pickünket.

Nem tudom más csapatoknál hogy alakul a bust arány, de a 2012-es évet leszámítva (ami iszonyatosan szar volt, minősíthetetlen) folyamatosan hozza az 50% körüli arányt. Nekem ez jó, mert a draft eléggé lutri, hiába a scoutolás meg minden hacacáré. Egyedül secondaryt nem tudunk draftolni, de azt legalább nagyon nem 😀Csiriba
Szep lista, komoly munka volt osszeszedni.... offensbe egy FB es most Hyde aki lehet valaki. Ennyi ev alatt... mirol beszelunk? Akik tobbek mint az atlagok persze. Iden mi volt ismet szenvedes? Az offense...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Shermant ne hozzuk fel példának, hogy nem draftoltuk. Egy 6. körös játékost aki befut, nem lehet hibának felróna a 31 csapatnak , mert nem draftolta. Ilyen alapon mekkora barom volt anno mindenki, mert nem draftolta Brady-t.
Rhodes/Trufant vs. Reid, szerintem jó döntés volt, és safety-re nagyobb szükségünk volt, és értékelhető safetyért az első körben fel kellett menni, mert utána értékén csak a 3. körben jött volna újra. Ne felejtsük rookie évében pro bowler lett.
Lattimore-t meg kellett próbálni, 4. kör nem akkora rizikó, hogy ne érte volna meg.
Példa arra, hogy kik válnak be hátsó körökben: Dial, láttam több mint 20 meccsét az Alabamában, nem volt kiemelkedő játékos, jó iparos. Ugyanezt a szintet hozza itt is, ezzel simán elérheti azt amit Sopoaga vagy RJF tett le az asztalra itt.

Josszi kicsit boszorkányüldözést folytat mindenki ellen, mert Jim elmegy. Nem általános, hogy ilyen eredmények ellenére elküldünk egy edzőt, ennek okait (a véleményem szerint) már kifejtettem az elmúlt napokban.

Ami a sikeres jövőt sejteti nekünk az a mélysége a keretnek, igaz nagy részük még tapasztalatlan (volt eddig), de ez változik és a példátlan méretű sérüléshullám ellenére is nem volt annyira borzalmas a csapat.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nagyon nagyon jól draftoltatok, ezen ne is agyaljatok tovább!
Utógondozással több gond van, és én ezt láttam jimbo fő gondjának.
Amint elmúltak a kultúrális repedések, megint látni fogjátok, hogy mennyire erős a keret.
És megint jól fogtok draftolni, jó helyen, és needre, ahogy az utolsó simításoknál szokás....
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
meg ne felejtsük el, hogy Baalke scout volt. petey
Kaep helyett Pondert akarta draftoltatni, csak Jim elment hozzá Renoba és egy közös edzés után elhozta a draftról. Szerintem nem bántuk meg. Draftolta Aldon Smith aki azért jó húzás volt, el kell ismerni. Hozta Reidet, de akkor még benn volt két sokkal cb, Xavier Rhodes, Desmond Trufant akik most meghatározó cb-i az nflnek. Nem mondom hogy Reid rossz, de sztem nem marad sokáig nfl játékos a sérülései miatt. (Ezt Baalke még akkor ugye nem láthatta)
2011-ben hozta Aldont, Kaepet, Cullivert, Kilgoret, Kendall Huntert, Bruce Millert és még 4 másik már máshol játszó vagy másnál rosteren lévő játékost. (viszont abban az évben Richard Sherman a 6. körig benn volt...) 10 pickből ma 6 minőségi játékos, sztem jó arány
2012-ben 7 pickből ma már senki nincs a kezdő csapat közelében sem, nem hogy meghatározó legyen. Eléggé fail.
2013-ban jött Reid, Tank Carradine, Vance McDonald, Lemonier, Patton, Dial akik még a csapatnál vannak és Lattimore aki tripla vagy semmi akart lenni, sajnos nem jött be, sajnálom őt is, meg a lehetőséget is. Meg másik 4 emberkét aki már nincs velünk. 11 pickből 6 használható játékos, 5 nem.
2014-ben Jött Ward, Hyde, Marcus Martin, Borland, Ellington, Lynch és még másik 6 ember akik nem férnek be a csapatba. Itt is hozza az 50%os használhatósági arányt. Nekem ez megfelel. És érdekesség, hogy az utóbbi 4 évben 4 safety és 6 !!! corner pickünk volt, míg a safetykből 2 használható, (egy kezdő, egy a depth miatt), addig a 6 cornerből egy. Na ez az ami igen szar, míg bennt hagytunk Shermant, Rhodest, Trufant, a teljesség igénye nélkül, és elbasztunk 10 picket, szinte egy teljes évi pickünket.

Nem tudom más csapatoknál hogy alakul a bust arány, de a 2012-es évet leszámítva (ami iszonyatosan szar volt, minősíthetetlen) folyamatosan hozza az 50% körüli arányt. Nekem ez jó, mert a draft eléggé lutri, hiába a scoutolás meg minden hacacáré. Egyedül secondaryt nem tudunk draftolni, de azt legalább nagyon nem 😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Azt ne felejtsük, hogy a csapatok igazi főnöke a GM, nem a HC.
Baalke teljesítményét nem bagatelizálnám el, igencsak fontos eleme a sikereknek, nem konkrétan a pályán, hanem az irodában. Messze nem annyira látványos, viszont rettentően fontos.Alabama Niners
a 2012-es draft egy tragédia volt. bár nem is lehet elvárni, hogy minden egyes draft pick főnyeremény legyen. ez elég lutri így is. szerintem nem egy rossz GM, más csapatokéhoz hasonlítva. nem kell hogy szeresse egymást a HC és GM, de Jimbonak megvan az a reputációja, hogy nem sokszor húzta ki több helyen, sajnos itt sem lett kivétel.

meg ne felejtsük el, hogy Baalke scout volt. idén kell sokminden. OLB, OL, RB, TE, DL, QB, WR. ezért jó hogy Baalke mindig vagy 1000 picket szerez.petey
kár hogy az ezer pickból sok a bust... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Azt ne felejtsük, hogy a csapatok igazi főnöke a GM, nem a HC.
Baalke teljesítményét nem bagatelizálnám el, igencsak fontos eleme a sikereknek, nem konkrétan a pályán, hanem az irodában. Messze nem annyira látványos, viszont rettentően fontos.Alabama Niners
az idei éve az irodában sem volt sikeres ha csak azt nem tekintjük annak, hogy időben állt a jó oldalra, és hogy nem sikerült sem a pletykákat sem a kiszivárogatást megakadályoznia ami azért hazavágta a csapategységet... is. a tavalyi csere trade hírek (Jim - Cleveland) és a lobby hogy ne kapjon akkora emelést amekorát szeretett volna kivéve ha idén SB-t nyer... szóval ha a sikereknek fontos eleme akkor a kudarcoknak is nem? az idei idény elment a csináljunk Bustot Harbaoughból ahelyett hogy a SB-re összpontosítottak volna... hát a két célból az egyik bejött...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Trindon Holliday aláírt hozzánk két éver.Remélem ezzel erősödik a ST punt és kick off visszahordások terén.
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Place-G-Alex-Boone-S-Bubba-Ventrone-on-Injured-Reserve-Sign-WR-Trindon-Holliday-/75032225-fe2c-498e-855f-5c855ba56391?adbid=10152458799146875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141226_37966577he7edik
En meg mindig Ginnt sirom vissza 😀 de jo lenne ha a returner poszton lenne olyan aki oda valo. Bruce Ellingtont kar osszetoretni, serulekeny alkat? Vagy csak pechje volt iden?Josszi
Hát nekem nincsenek álmatlan éjszakáim ,mert Ginn elment, a Seahawks elleni dupla TD visszahordáson kívül nem volt túlzottan értékelhető a teljesítménye. Olcsón jött, és túl sokat nem alkotott...azóta sem máshol.
Nem tudom volt e valaha értékelhető visszahordónk, de az elmúlt 10 évben tuti nem.Alabama Niners
na azért a tavalyi éve nem volt rossz a Panthersnél...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Azt ne felejtsük, hogy a csapatok igazi főnöke a GM, nem a HC.
Baalke teljesítményét nem bagatelizálnám el, igencsak fontos eleme a sikereknek, nem konkrétan a pályán, hanem az irodában. Messze nem annyira látványos, viszont rettentően fontos.Alabama Niners
a 2012-es draft egy tragédia volt. bár nem is lehet elvárni, hogy minden egyes draft pick főnyeremény legyen. ez elég lutri így is. szerintem nem egy rossz GM, más csapatokéhoz hasonlítva. nem kell hogy szeresse egymást a HC és GM, de Jimbonak megvan az a reputációja, hogy nem sokszor húzta ki több helyen, sajnos itt sem lett kivétel.

meg ne felejtsük el, hogy Baalke scout volt. idén kell sokminden. OLB, OL, RB, TE, DL, QB, WR. ezért jó hogy Baalke mindig vagy 1000 picket szerez.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azt ne felejtsük, hogy a csapatok igazi főnöke a GM, nem a HC.
Baalke teljesítményét nem bagatelizálnám el, igencsak fontos eleme a sikereknek, nem konkrétan a pályán, hanem az irodában. Messze nem annyira látványos, viszont rettentően fontos.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Trindon Holliday aláírt hozzánk két éver.Remélem ezzel erősödik a ST punt és kick off visszahordások terén.
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Place-G-Alex-Boone-S-Bubba-Ventrone-on-Injured-Reserve-Sign-WR-Trindon-Holliday-/75032225-fe2c-498e-855f-5c855ba56391?adbid=10152458799146875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141226_37966577he7edik
En meg mindig Ginnt sirom vissza 😀 de jo lenne ha a returner poszton lenne olyan aki oda valo. Bruce Ellingtont kar osszetoretni, serulekeny alkat? Vagy csak pechje volt iden?Josszi
Hát nekem nincsenek álmatlan éjszakáim ,mert Ginn elment, a Seahawks elleni dupla TD visszahordáson kívül nem volt túlzottan értékelhető a teljesítménye. Olcsón jött, és túl sokat nem alkotott...azóta sem máshol.
Nem tudom volt e valaha értékelhető visszahordónk, de az elmúlt 10 évben tuti nem.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Baalke számít Gore-ra 2015-ben is, biztosan kap valamilyen ajánlatot a csapattól.Alabama Niners
Baalke ugy ugral ahogy Yorkek futyulnek.... jo persze ok a gazdak. Felepult a csilivili stadion kit erdekel a szakmaisag... kell is Gore mert Baalke draftjai offense oldalon mind bustok voltak. Hyde aki kivetel meg a Boldin trade bar az nem volt zsenialitas annyiert a Ravens nem akarta megtartani...
kivancsi leszek mennyit dobnak Franknek... akiben meg van potencial.Josszi
A Boldin trade inkább Jimnek és a tesójának volt köszönhető, mert nem akarták, hogy Boldin cut legyen, és netán a Cleveland megfizesse, csoporton belül. Így biztos volt hogy kapnak érte valamit, ha nem is sokat, és jó messze lesz, nekik nem konkurenciát jelentő csapatnám. Ha tudnék egy ilyen bizniszt én is a tesómat hívnám először. Ennyit Baalke szerepéről benne 😀Csiriba
Na igen. Ennyit rola... 😀 de majd jovo ilyenkor ertekeljuk megint.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Trindon Holliday aláírt hozzánk két éver.Remélem ezzel erősödik a ST punt és kick off visszahordások terén.
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Place-G-Alex-Boone-S-Bubba-Ventrone-on-Injured-Reserve-Sign-WR-Trindon-Holliday-/75032225-fe2c-498e-855f-5c855ba56391?adbid=10152458799146875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141226_37966577he7edik
En meg mindig Ginnt sirom vissza 😀 de jo lenne ha a returner poszton lenne olyan aki oda valo. Bruce Ellingtont kar osszetoretni, serulekeny alkat? Vagy csak pechje volt iden?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Baalke számít Gore-ra 2015-ben is, biztosan kap valamilyen ajánlatot a csapattól.Alabama Niners
Baalke ugy ugral ahogy Yorkek futyulnek.... jo persze ok a gazdak. Felepult a csilivili stadion kit erdekel a szakmaisag... kell is Gore mert Baalke draftjai offense oldalon mind bustok voltak. Hyde aki kivetel meg a Boldin trade bar az nem volt zsenialitas annyiert a Ravens nem akarta megtartani...
kivancsi leszek mennyit dobnak Franknek... akiben meg van potencial.Josszi
A Boldin trade inkább Jimnek és a tesójának volt köszönhető, mert nem akarták, hogy Boldin cut legyen, és netán a Cleveland megfizesse, csoporton belül. Így biztos volt hogy kapnak érte valamit, ha nem is sokat, és jó messze lesz, nekik nem konkurenciát jelentő csapatnám. Ha tudnék egy ilyen bizniszt én is a tesómat hívnám először. Ennyit Baalke szerepéről benne 😀
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Trindon Holliday aláírt hozzánk két éver.Remélem ezzel erősödik a ST punt és kick off visszahordások terén.
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Place-G-Alex-Boone-S-Bubba-Ventrone-on-Injured-Reserve-Sign-WR-Trindon-Holliday-/75032225-fe2c-498e-855f-5c855ba56391?adbid=10152458799146875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141226_37966577


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Baalke számít Gore-ra 2015-ben is, biztosan kap valamilyen ajánlatot a csapattól.Alabama Niners
Baalke ugy ugral ahogy Yorkek futyulnek.... jo persze ok a gazdak. Felepult a csilivili stadion kit erdekel a szakmaisag... kell is Gore mert Baalke draftjai offense oldalon mind bustok voltak. Hyde aki kivetel meg a Boldin trade bar az nem volt zsenialitas annyiert a Ravens nem akarta megtartani...
kivancsi leszek mennyit dobnak Franknek... akiben meg van potencial.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Egyre valószínűbb hogy Jim a Michiganhez megy. Hát mit is mondjak..Nagyon sajnálom őt.
1 NFC győzelem, Super-Bowl résztvevő, és ezen a szezonon kívül ott voltunk vele mindig a Playoffba..😥
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Boone és Ventrone is IR-en fejezi be a szezont. semmi új.
IR watch: 18
a teljesség igénye nélkül:
CB Kenneth Acker
OG Alex Boone
ILB Chris Borland
ILB NaVorro Bowman
TE Derek Carrier
TE Garrett Celek
CB Chris Cook
DL Glenn Dorsey
OG Fouimalo Fonoti
RB Kendall Hunter
WR Chuck Jacobs
C Daniel Kilgore
TE Vance McDonald
WR Kassim Osgood
S Bubba Ventrone
DB Jimmie Ward
NT Ian Williams
ILB Patrick Willispetey
Hát ehhez nyugodtan rakd hozzá Carlos Hyde, Stevie Johnson, Eric Reid, Brooks és nagy valószínűséggel Elligton, Cox, Brock is out. Meg kétlem, hogy Crabtree sok snapnel lesz pályán.
Ilyen ez a szezon 😕
Cards is rohadt peches ebből a szempontból, őszintén mondom nagyon sajnálom őket.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Boone és Ventrone is IR-en fejezi be a szezont. semmi új.
IR watch: 18
a teljesség igénye nélkül:
CB Kenneth Acker
OG Alex Boone
ILB Chris Borland
ILB NaVorro Bowman
TE Derek Carrier
TE Garrett Celek
CB Chris Cook
DL Glenn Dorsey
OG Fouimalo Fonoti
RB Kendall Hunter
WR Chuck Jacobs
C Daniel Kilgore
TE Vance McDonald
WR Kassim Osgood
S Bubba Ventrone
DB Jimmie Ward
NT Ian Williams
ILB Patrick Willis

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
 www.csnbayarea.com/49ers/jeff-garcia-id-be-happy-help-kaepernick

remélem elfogadja Kap, Garcia egy stabil, jó QB volt.petey
bizony jó lenne.

Amúgy meg éljen az O-line és OC megbonthatatlan egysége
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-davis-following-firegregroman-twitterdiverdoc
Teljes a káosz a csapaton belül, gyorsan legyünk túl az utsó meccsen és kezdjünk keresni egy új edzőt.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.csnbayarea.com/49ers/jeff-garcia-id-be-happy-help-kaepernick

remélem elfogadja Kap, Garcia egy stabil, jó QB volt.petey
bizony jó lenne.

Amúgy meg éljen az O-line és OC megbonthatatlan egysége
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-davis-following-firegregroman-twitter


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Frank Gore:
" I want to be a Niner. Like I said before, it’s all I know. I’ve been here since I was 21; 21-year-old, like a kid. I know there will be changes, but I think the guys at the key positions, that’s what matters. Next year, I think Kap will get back to himself. Anquan Boldin will come back. Stevie Johnson is still under contract. Vernon Davis is still under contract. Joe Staley, Anthony Davis. I look at Patrick Willis will be back, NaVorro Bowman, Aldon Smith, for the season. So I think the guys at the key spots are good enough for me to say, ‘Yeah, I want to be back.’"
Reméljük így lesz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/jeff-garcia-id-be-happy-help-kaepernick

remélem elfogadja Kap, Garcia egy stabil, jó QB volt.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Megvannak a csapat díjazottak erre az évre:
Bethea kapta a Walsh Awardot, továbbiak Gore, Borland, Staley, Justin Smith, Osgood. Blue collarok: Justin Smith, Boldin és Osgood.
Jó választások szerintem, talán az MVP-n lehetne vitatkozni picit.
Félek: nehogy Cowboynak és Gore-nak az utolsó meccsük jöjjön!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
 www.jibjab.com/view/wnlTM6b_RM6f_cjZKhiJ3A

KKÜ!

The Amazing Racoon