San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Egy érdekes cikk arról, hogy Jim mögött mennyire szükséges Baalke vagy sem:
 49ers.pressdemocrat.com/49ers-gm-trent-baalke-pass-fail/

Azért írnak benne jókat 😀Csiriba
igen, elgondolkodtató írás

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
KIVÉVE KOMLÓ!!!Alabama Niners
Elmentek ti a sunyiba! 😀
Ott is élnek emberek, bár nem itt éltem mindig, de már igen. 😊Buchert.Csaba
emberek???? 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀
több mint 9 éve
Buchert.Csaba 38 — NFL fan
KIVÉVE KOMLÓ!!!Alabama Niners
Elmentek ti a sunyiba! 😀
Ott is élnek emberek, bár nem itt éltem mindig, de már igen. 😊
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az Orsós család szabadlábon védekező és szökésben lévő tagjai nevében kívánok minden Niners szurkolónak és NFL barátnak Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket!😀😀


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
TKO megmondja rovatunk következik

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Minden kedves Niner szurkolónak és amerikaifoci-rajongónak kívánok kellemes , békés , rántotthúsos-bejglis karácsonyi ünnepeket!😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Baalke számít Gore-ra 2015-ben is, biztosan kap valamilyen ajánlatot a csapattól.Alabama Niners
sőt a Cowboyban is van még 1 év szerintem

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baalke számít Gore-ra 2015-ben is, biztosan kap valamilyen ajánlatot a csapattól.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Mindenkinek kellemes Ünnepeket kívánok!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Minden niners szurkernek nagyon boldog, áldott Karácsonyt kívánok egy friscoi képpel és ezzel az orvostudomány-mikrobiológia sefítségével gombákból "rajzolt" karácsonyfával


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Dontae-Johnson-vs-Chargers/0418c845-7f7c-461b-b70c-daacdbfcccaa

Dontae Johnson is egy mókás figura 😊 nagy arc

Minden kedves 9ers szurkernek Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hát Iupati egy vicc hogy bekerült. akkor már sokkal inkább Borland vagy Bethea.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Remélem azért nem megy el a Michiganhez..Bár most az előbb arról is olvastam, hogy Baalke elmondta a sajtónak hogy már meg is eggyezett a Michiganel..Coolearie
John, teso is lenyilatkozta, hogy Jimbo mar dontott es dobbant.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Staley és Iupati Pr Bowler lett.

Sajnos ez sokat elmond a Pro Bowl jelentőségéről, és komolyságáról.
Egyiküknek sem volt jó szezonja, Staley még hagyján, de Iupati......

Idei gyenge teljesítménye ellenére én örülnék, ha hosszabbítanánk Iupatival, mert előtte tényleg All-Pro szezonokat hozott.Alabama Niners
Közben Jimbo alàírt egy 8 èves kontaktot ,így õ tuti nem jön 😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Staley és Iupati Pr Bowler lett.

Sajnos ez sokat elmond a Pro Bowl jelentőségéről, és komolyságáról.
Egyiküknek sem volt jó szezonja, Staley még hagyján, de Iupati......

Idei gyenge teljesítménye ellenére én örülnék, ha hosszabbítanánk Iupatival, mert előtte tényleg All-Pro szezonokat hozott.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Karácsonyt 9erek!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Biztos komoly lehet az az FO szakmai munka, amelyből egy olyan statement jön ki hogy olyan fiatal tehetséges off coordokat néznek kívülről vezetőedző posztra, aki visszaállítja Kopernikusz fejlődését a megfelelő pályára,...
(Lásd. in Rapoport ma az Nfl.comon)
Ez legalább olyan szofisztikált cél, hogy mindegy, csak legyen tapasztalata Pete Caroll legyőzésében 😕 Nem örömkönnyek, mert a hoxnak kell egy erős rivalry. Nem szeretm a Patst, nem szerete a Jetst, Miami csak csak, Arizona csak csak, de a Ninerst kedvelem, és nem örülök, hogy túristák hoznak döntéseket.
Persze majd a HC ácsolgatja Kaep fejlődését, a többi 52 meg a ps tagjai meg majd jól ellesznek. Vagy mégsem, azokkal majd ellfoglalkozgatnak a koordinátorok, hiszen ők felenek a stratégiáért, az arculatért, az öltözőért, a szervezetért a... gameplanért, ja mégsem az a vezetőedző.
Ha Rapoportnak tényleg ilyet mondott valaki a 9ers főhadiszállásán, akkor kimaxolta az inkompetencia métert, és sokkal nagyobb gondotok van, mint Jim Harbaugh!!! 😕 😕 😕Helmut Zimmer
nem olvastam, mit írt Rapoport?
azt már tudjuk, hogy a FO-ban valmi nem kerek. valakinek túl közel ül a tűzhöz és az szítja a feszkót szerintem. nem Baalke, mert ő azért megvolt Jimboval. azt sutyorogják Paraag Marathe az, a team president..

amúgy ha Josh Mcd jönne OC-nak azt nem bánnám, de kell egy tökös HC, aki élvezets futballt csinál, mert ez nem az amit láttunk idén. tudja outcoacholni a divízió edzőit, ne csak nézzen mint hal a szatyorban. 2. félidő valaki?
szóval nem egyszerű, de ha Chip Kelly meg tudta csinálni akkor nekünk is tudni kell.

kérdés hogy mit akar a FO, bólogató Jánost, vagy Vic Fangio-féle őszinte tiszta no bullshit embert...

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Biztos komoly lehet az az FO szakmai munka, amelyből egy olyan statement jön ki hogy olyan fiatal tehetséges off coordokat néznek kívülről vezetőedző posztra, aki visszaállítja Kopernikusz fejlődését a megfelelő pályára,...
(Lásd. in Rapoport ma az Nfl.comon)
Ez legalább olyan szofisztikált cél, hogy mindegy, csak legyen tapasztalata Pete Caroll legyőzésében 😕 Nem örömkönnyek, mert a hoxnak kell egy erős rivalry. Nem szeretm a Patst, nem szerete a Jetst, Miami csak csak, Arizona csak csak, de a Ninerst kedvelem, és nem örülök, hogy túristák hoznak döntéseket.
Persze majd a HC ácsolgatja Kaep fejlődését, a többi 52 meg a ps tagjai meg majd jól ellesznek. Vagy mégsem, azokkal majd ellfoglalkozgatnak a koordinátorok, hiszen ők felenek a stratégiáért, az arculatért, az öltözőért, a szervezetért a... gameplanért, ja mégsem az a vezetőedző.
Ha Rapoportnak tényleg ilyet mondott valaki a 9ers főhadiszállásán, akkor kimaxolta az inkompetencia métert, és sokkal nagyobb gondotok van, mint Jim Harbaugh!!! 😕 😕 😕
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem azért nem megy el a Michiganhez..Bár most az előbb arról is olvastam, hogy Baalke elmondta a sajtónak hogy már meg is eggyezett a Michiganel..Coolearie
Amúgy jó döntés a Michigan, igaz rizikós, de meg tudja oldani szerintem.
Az egyik legnagyobb háttérrel rendelkező egyetemi csapat, 100 ezer+ néző minden meccsen. Az elmúlt éveik nem úgy sikerültek, ahogy szerették volna, oda is egy új impulzusra van szükség, majd Jim megadja. QB-k terén nagyon szenvedtek, Jim tapasztalata jól jön majd oda.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Remélem azért nem megy el a Michiganhez..Bár most az előbb arról is olvastam, hogy Baalke elmondta a sajtónak hogy már meg is eggyezett a Michiganel..
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Egy érdekes cikk arról, hogy Jim mögött mennyire szükséges Baalke vagy sem:
 49ers.pressdemocrat.com/49ers-gm-trent-baalke-pass-fail/

Azért írnak benne jókat 😀Csiriba
ugh, Grant és Lowell Cohnt felejtsétek el. Kawakamit is. szörnyűek.

Maiocco/Barrows a top2 akik értik is mit írnak, és van mögötte tudás.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egy érdekes cikk arról, hogy Jim mögött mennyire szükséges Baalke vagy sem:
 49ers.pressdemocrat.com/49ers-gm-trent-baalke-pass-fail/

Azért írnak benne jókat 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Josszi, látom nagyon kiállsz Jim mellett. Az eredményei önmagáért beszélnek, viszont a kudarcai is. Óriásit lendített a csapaton, és csak egy pici hiányzott, hogy a csúcsra érjünk vele. Sajnos ennek az esélye vele már minimális, az ok, hogy miért, nem tudom, de a csapat (legalábbis nagy része) kifarolt mögüle. Emiatt a jövőnk vele már nem lehet sikeres. Új impulzusok kellenek, hogy a csapat visszatérjen arra az útra ami csúcs felé vezet. Biztosan hibázott Ő is, és ugyanúgy az is 100%, hogy sok játékos hibázott még nagyobbat nála is. A csapatot nem lehet alóla kicserélni teljesen, még akkor sem ha Ő hibátlan lenne. Egy kisebbfajta újraépítés kell, egy módosított koncepció, ami esélyt adhat újabb SB-re. Aztán persze ez nem garancia, ha lecseréljük és jön más azzal majd meglesz. Véleményem szerint pedig vele már nem jönne össze.
Kérdés a keretet mennyire tudjuk egyben tartani, ki az aki jön, mennyi sérültünk lesz.
Kell a remény a szurkolóknak a következő szezonra, és ezt most az edzőváltás fogja lendíteni tovább.Alabama Niners
Ertem mit akarsz mondani, es az erveket is. De ugy erzem ezt a szezont igy felaldoztak a sok furkalodassal York es Baalke reven. Nem volt egy fair tortenet, es megosztotta a csapatot. Kivancsi vagyok mit hoz egy uj edzo es mit tud kovacsolni a gardabol... igen kialltam mellette mert ugy ereztem tobben is hatbaszurtak es mert attol a naptol kovettem a csapatot napi szinten amikor o idekerult... tehat emocionalisan ia erinte vagyok 😀Josszi
Neked még csak az első edződ, és Mariuccival kezdtem....Alabama Niners
Seifert 😊

amúgy itt egy jó slideshow hol törhetett el a dolog több helyen.  blog.sfgate.com/49ers/2014/12/23/top-10-reasons-jim-harbaughs-relationship-with-the-49ers-soured/

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Josszi, látom nagyon kiállsz Jim mellett. Az eredményei önmagáért beszélnek, viszont a kudarcai is. Óriásit lendített a csapaton, és csak egy pici hiányzott, hogy a csúcsra érjünk vele. Sajnos ennek az esélye vele már minimális, az ok, hogy miért, nem tudom, de a csapat (legalábbis nagy része) kifarolt mögüle. Emiatt a jövőnk vele már nem lehet sikeres. Új impulzusok kellenek, hogy a csapat visszatérjen arra az útra ami csúcs felé vezet. Biztosan hibázott Ő is, és ugyanúgy az is 100%, hogy sok játékos hibázott még nagyobbat nála is. A csapatot nem lehet alóla kicserélni teljesen, még akkor sem ha Ő hibátlan lenne. Egy kisebbfajta újraépítés kell, egy módosított koncepció, ami esélyt adhat újabb SB-re. Aztán persze ez nem garancia, ha lecseréljük és jön más azzal majd meglesz. Véleményem szerint pedig vele már nem jönne össze.
Kérdés a keretet mennyire tudjuk egyben tartani, ki az aki jön, mennyi sérültünk lesz.
Kell a remény a szurkolóknak a következő szezonra, és ezt most az edzőváltás fogja lendíteni tovább.Alabama Niners
Ertem mit akarsz mondani, es az erveket is. De ugy erzem ezt a szezont igy felaldoztak a sok furkalodassal York es Baalke reven. Nem volt egy fair tortenet, es megosztotta a csapatot. Kivancsi vagyok mit hoz egy uj edzo es mit tud kovacsolni a gardabol... igen kialltam mellette mert ugy ereztem tobben is hatbaszurtak es mert attol a naptol kovettem a csapatot napi szinten amikor o idekerult... tehat emocionalisan ia erinte vagyok 😀Josszi
Neked még csak az első edződ, és Mariuccival kezdtem....
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
baggio
(Y)