NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szerintem nyerünk, 17-7-re...vagy nem
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
na tipp: 49ers- Chargers 10-14

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)diverdoc
Baranya power! 4en vagyunk legalább már így.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Edzőkérdésben állítólag a Patriots offensive coordinatora, Josh McDaniels és a Broncosnál szintén offensive coordinator Adam Gase lehet az esélyes ha Harbó távozik.Érdekes hogy pont zsebirányítós OC-k neve merül fel.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Reid a Baldwin gyilkosságért kapott 10.000-es büntit. Tényleg vicc.

Jól néz ki az injury reportunk mára:
Out
LB Chris Borland (ankle)
CB Tramaine Brock (hamstring)
RB Carlos Hyde (ankle)
WR Stevie Johnson (knee)
Questionable
LB Ahmad Brooks (thumb)
WR Michael Crabtree (knee)
T Anthony Davis (concussion)
RB Frank Gore (concussion)
S Raymond Ventrone (groin)
LB Michael Wilhoite (hip)
Probable
CB Perrish Cox (ankle)
CB Chris Culliver (knee)
DT Quinton Dial (knee)
DE Tony Jerod-Eddie (foot)
T Jonathan Martin (illness)
C Marcus Martin (knee
LS Kyle Nelson (back)
DE Justin Smith (back)

Volt már szó a LB-ről. Már amugy is Moody volt a kezdőbe jelölve Wilhoite mellé, na ha most ő sem fog játszani, akkor tényleg igen érdekes lesz az ILB poszt. Azt hzogy nincs nagyon passzjáték nincs WR megszoktuk. Most futónk se, meg LB-nk se lesz. Marad az erős mentalis állapotunk. Fasza kilátások.
Na mindegy game day, GO NINERS


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kommentár nélkülMontana
Áldom a jó soromat, hogy élőben még láthattam.
Szomorú ezt látni (meg santa clara eddig olyan nagyon-nagyon nem jött be, de majd ma)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez így elég torokszorító látvány.Cziri
Na legalább Rád nem lehet mondani, hogy bandwagoner lennél 😊
Üdv köztünk (Ráadásul pécsiként 😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
HC Jon Gruden , OC pedig Kyle Shanahan, NFL tapasztalt edző kell most... de fiatal.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kommentár nélkül
Montana
vettem volna egy széket ha lett volna rá lehetőség.
több mint 9 éve
Cziri San Francisco 49ers California Golden Bears 5
Ez így elég torokszorító látvány.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Kommentár nélkül
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Visszatérve a HC kérdésre,szerintem Mike Holmgren is jó választás lehet.Igaz hogy nem fiatal(66) de a tapasztalata az garantált.QB volt, segíthet Kap-nak,86-91 között dolgozott is nálunk QC majd OC-ként.Van egy gyűrűje is 96-ból a Packersel,majd sokáig a hóksznál volt HC.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈Montana
Sejtettem, hogy neked tetszene az ötlet! Majd a döntőben Saban leoktatja! 😊Alabama Niners
Csak jussunk el odáig,Rákláb szétdobálja a secondarytokat 😛 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈Montana
Sejtettem, hogy neked tetszene az ötlet! Majd a döntőben Saban leoktatja! 😊
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!Alabama Niners
Jimbo! (Y) 🏈
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dobálgassunk be edzőket akiket el tudnánk képzelni a padon Jim után.
Nálam az egyik jelölt Jimbo Fischer lenne, elég meggyőző amit az FSU-val alkotott az elmúlt években, van tapasztalata a futkározós QB-k terén, HC posztja előtt OC/QB coach volt 1988-2009-ig Samford, Auburn, Cincinatti, LSU, FSU egyetemeknél. Az alábbi irányítóknak volt edzője: Matt Flynn és JaMarcus Russel az LSU-bó, Ponder, E.J Manuel, Winston az FSU-ból. Persze ezek mind bebuktak az NFL-ben (Winston még vissza van), viszont eljutottak kezdő pozícióig.
Mivel nagyon sokáig volt OC szerintem előnyös nálunk, mert pont ez a gyengébbik része a csapatnak.
Nem elfelejtendő, hogy olyan HC-k mellett volt OC mint (az általam egekig magasztalt) NICK SABAN és a floridai edzőlegenda BOBBY BOWDEN. Mindemellett 5 év HC tapasztalat a legmagasabb szinten. Bajnoki cím OC-ként LSU-nál Saban alatt, és az FSU-val HC-ként tavaly.
Várom a reakciókat és a további jelölteket!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?Josszi
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?he7edik
nem SS 😊
van még Sammie Coates is 😀 de egyelőre a Strong bandwagonon vagyok. sasoljátok majd a Senior Bowlt és a Combine-t.

2. körben Hundley 😀petey
Nemrég írtam Hundley-t, 2. kört megéri, nem nagy veszteség, ha nem jön be. Kell QB Kaep mögé, Gabbert nem megoldás.
Mariota és Winston kimegy az elején aztán hosszú szünet és jön Hundley.
Amari Cooperért oda adnám a fél kezem 😛 Julio Jones is bevált az Atlantánál, és Cooper jobb nála.
Aztán kell hozni falembereket mindkét oldalra, lehet az FA-ről is meg CB/S kell. Ne felejtsük valami épkézláb TE is kell, mert ha így folytatja Davis......McDonald meg nem sokat tett le eddig az asztalra. És így tovább....
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?Josszi
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?he7edik
nem SS 😊
van még Sammie Coates is 😀 de egyelőre a Strong bandwagonon vagyok. sasoljátok majd a Senior Bowlt és a Combine-t.

2. körben Hundley 😀

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Megnéztem a highlight-okat róluk. Amari nagyon mobilisnek tűnik Devin meg jó magas de nekem legjobban Strong tetszett aki igazi bravúr elkapásokra is képes. Williams pedig nem SS?


több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brooks majdnem biztos megy, vagy pedig nagyon le kell adnia, tehát máris egy minusz a felsoroltakból. Bowmann rizikós, rá nem szabad alapozni. Borland szenzációsan játszott, de nagyon sokat kell tanulnia és erre Willis ideális. Ha megnézed a sok tacklet amit csinalt az gyönyörű, de pl Willis a helyet illetően, tehát hol csinálja, abban más dimenzió. Aldon hihetetlen nagy tehetség, de a tipikus "balhés" srác. Megint csinál vmi faszságot és cut ez tuti. Idén nagyjából a szezonunk is ráment a hülyeségére. Mondjuk nem említetted de Lynch, Skuta is itt van még, bennük is van potenciál, tehát tényleg erősek vagyunk ezen a téren. Draft ide nem lesz. De ne felejtsd el, hogy a backup, backupjainak a backaupjai is már sérülés miatt dőltek ki idén nálunk. Ez mellett, ahogy írtad ő a D# vezére, arca, az egész frencsájz kirakatfigurája. Nem tudom elképzelni, hogy megy.diverdoc
Ok köszi.
Akkor mondjuk Brooks pl előbb repül, akár Lynch erős szereplése miatt...
Aldon meg gondolom nem azon a 9+M-n fog játszani, ha ennyire kardélen táncol...
Na így már kicsit valóban más a leányzó fekvése 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Üdv!Rolni
Írod a karácsonyi kívánság listádat? 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Brooks majdnem biztos megy, vagy pedig nagyon le kell adnia, tehát máris egy minusz a felsoroltakból. Bowmann rizikós, rá nem szabad alapozni. Borland szenzációsan játszott, de nagyon sokat kell tanulnia és erre Willis ideális. Ha megnézed a sok tacklet amit csinalt az gyönyörű, de pl Willis a helyet illetően, tehát hol csinálja, abban más dimenzió. Aldon hihetetlen nagy tehetség, de a tipikus "balhés" srác. Megint csinál vmi faszságot és cut ez tuti. Idén nagyjából a szezonunk is ráment a hülyeségére. Mondjuk nem említetted de Lynch, Skuta is itt van még, bennük is van potenciál, tehát tényleg erősek vagyunk ezen a téren. Draft ide nem lesz. De ne felejtsd el, hogy a backup, backupjainak a backaupjai is már sérülés miatt dőltek ki idén nálunk. Ez mellett, ahogy írtad ő a D# vezére, arca, az egész frencsájz kirakatfigurája. Nem tudom elképzelni, hogy megy.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Üdv!

Lenne egy szigorúan elméleti kérdésem.
Van sztetek arra reális esély, hogy Patrick Willis-t elküldjétek szezon után?
Mielőtt csípőből mindenki lehülyézne kérlek olvassátok el, amit összeszedtem:

-nem lesz fiatalabb ő sem már
-a fizetése elég magas lesz 15-ben (8,2M) és 16-ban(9,6M) is
-csak 843k dead money lenne utána, ha kirakjátok, ami majdnem 7,5M megtakarítást jelent
-kereten van Bowman aki talán már jobb is, mint Ő és fiatalabb is, illetve hasonlóan jól meg van fizetve
-kereten van Borland, aki idén nagyon jól játszik, képes lehet Bowman mellett remek megoldást nyújtani
-a Bowman-Borland páros jóval olcsóbb lenne és nem hiszem, h sokkal rosszabb
-Wilhoite személyében van 3. bevethető ember már most is kereten, illetve úgy fest az FO ért az ILB-k draftolásához amúgy is
-2015ben Kaep 17M-t megeszik a sapiból, őt követné az LB core 4 tagja. Smith (9,7M), Brooks (9,6M), Bowman (8,4M), Willis (8,2M). Rajtuk kívül még van 6 emberke 6M fölötti cap értékkel.
-jelenleg 150M a cap számotok 2015-re, ami elég sok, lévén idén 133 a cap, jövőre maximum 150-et mondanak
-ott van pl Boone aki már idén is keveselte a pénzét. Iupati lelépésével az ő pénzét gondolom rendezni kell
-az új HC gondolom szeretne majd pár FA-t hozni, jön még egy draftclass
-PWillis-t leszámítva a nagy cap számmal bíró emberkék elég komoly dead money-t vonnának maguk után, így vele lehetne a legnagyobbat spórolni magasan Steve Johnson után...gondolnám Aldon nem kivágandó tétel...nála egy szerződés hosszabbítás sokat dobhat persze az egész helyzeten, de azért az látszik, h nem dúskáltok majd a cap spaceben sztem.


Tudom, h a D vezére és a csapat egyik arca, de mivel olyan poszton játszik, ami talán a legtömöttebb és sokat lehetne rajta spórolni úgy, hogy a pályán nem változna talán nagyot az egység játéka sztem jogos a kérdés.

Ti ismeritek igazán a tulajt, GM-et, ezért kérdezem. Lehetséges, h szóba kerül az ő elküldése vagy szent tehén és bármi áron megtartják inkább máshol vágnak inkább a számokon?

Előre is köszi
R

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
most hogy release lett McDonáld, az dead money lett?Josszi
hát az eléggé az lett mármint az annak számító része a szerződéséből
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
most hogy release lett McDonáld, az dead money lett?

The Amazing Racoon