NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
nyomjátok a tippeket mert abszolut homály vagyok a college foci világában, hogy kiket nézegessek figyeljek.szóval kikre érdemes figyelni ha gyors elkapót akarunk?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
Amari Cooper!!! Csak sajnos nem draftolunk annyira magasan még 7-9-el sem, hogy elérjük. Támogatnám ezerrel!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.petey
És talán vmelyikből még ikon is lehet mint Flash 80 volt annak idején.

és akkor az cikkek nem mentalis problémákról szólnának hanem pl

És még a karácsonyfára is kitehetnénk 😊


Na ennyit a nosztalgiázásról.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
lehet félreérthetően fogalmaztam. úgy értettem, hogy elég furán alakult az idei offseason(Culliver, Aldon balhék, Kap szállodai nőügye, Jim trade Clevelandbe stb), és valami látszódott hogynem kafa. jöttek a hírek hogy nem fér össze a vezetőség(szerintem Baalke és Jimbo megvolt, inkább a FO volt amivel nem jött ki Harbs), öltözői pletykák.
aztán jött még több érdekes nyilatkozat és Ray Mac ügye...amire azt mondta Jim ha valaki kezet emel egy nőre az repül. ehelyett ment a szerecsenmosdatás. szóval sok-sok
szóval nem ezt várja az ember egy dicső dinasztiás csapattól, ez inkább olyan Raiderses 😉

szóval most hogy elmegy Harbaugh, aki egy remek edző, talán más szelek fognak fújni és nyugodtság lesz.petey
Ja hogy úgy! Na ezt adom. Mac ügye egyébként már akkor felcseszett, és mondjuk az nem volt gerinces, hogy nem repült akkor. Na mindegy. Összességében én Harbaught ettől eltekintve kifejezetten karakán, markáns jó edzőnek tartom. Lesz ő még nfl edző és kurvára szar lesz ellene játszani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
Amari Cooper/Jaelen Strong/Devin Funchess/Duke Williams mind jöhetne.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikámpetey
hát kell is valaki Ann Arborba, mert amilyen fostalicska éveket nyomtak az elmúlt időszakban, csak azon csodálkoztam, hogy nem lincselték meg az edzőket. Frappánsan 49 milliót ígérnek neki...

Ezzel mindenki jól járna, Jim megkapja a zsetont amit akart, nekünk meg lehet új edzőnk.
Ja és Fangio-t nem viheti magával....Romant viszont kötelező! 😀Alabama Niners
Fangio szerződés alatt van, remélem neki is tele a töke az offenzzel és inkább maradna hátha lesz egy jó OC-nk

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.diverdoc
lehet félreérthetően fogalmaztam. úgy értettem, hogy elég furán alakult az idei offseason(Culliver, Aldon balhék, Kap szállodai nőügye, Jim trade Clevelandbe stb), és valami látszódott hogynem kafa. jöttek a hírek hogy nem fér össze a vezetőség(szerintem Baalke és Jimbo megvolt, inkább a FO volt amivel nem jött ki Harbs), öltözői pletykák.
aztán jött még több érdekes nyilatkozat és Ray Mac ügye...amire azt mondta Jim ha valaki kezet emel egy nőre az repül. ehelyett ment a szerecsenmosdatás. szóval sok-sok
szóval nem ezt várja az ember egy dicső dinasztiás csapattól, ez inkább olyan Raiderses 😉

szóval most hogy elmegy Harbaugh, aki egy remek edző, talán más szelek fognak fújni és nyugodtság lesz.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
j
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.
petey
Miért szerinted Harbaugh miatt lettünk nem gerinces csapat?
Spec én sajnálom, hogy elmegy. lehet, hogy gerincesek leszünk, de jobbak attól nem

Az megvan egyébként, hogy Bruce Miller volt a legjobb elkapónk a hóksz ellen?
WR corps 😊 😊. Na ezen a fronton (is) kellene változtatni, rohadt nagyot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
jó döntés
tökéletes megkoronázása az egész évnek, balhék, letartóztatások. úgy érzem új szelek fognak fújni ezután
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.

Celek meg IR. semmi új..petey
Harbo miatt nem volt gerince a frencsajznak? Ja kivartak hogy nem jutunk be a PO-ba es most raktak ki MC-t, a szezon elejen levo balhejat meg elkentek... legyen igazad Petey... en sajnalom h elmegy...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikámpetey
hát kell is valaki Ann Arborba, mert amilyen fostalicska éveket nyomtak az elmúlt időszakban, csak azon csodálkoztam, hogy nem lincselték meg az edzőket. Frappánsan 49 milliót ígérnek neki...

Ezzel mindenki jól járna, Jim megkapja a zsetont amit akart, nekünk meg lehet új edzőnk.
Ja és Fangio-t nem viheti magával....Romant viszont kötelező! 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
wáztákurva  michigan.247sports.com/Bolt/Report-Michigan-offering-Harbaugh-6-Yrs49M-33944453

all in Klárikám

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
jó döntés
tökéletes megkoronázása az egész évnek, balhék, letartóztatások. úgy érzem új szelek fognak fújni ezután
és Harbaugh távozásával visszaállunk egy gerinces franchise-zá.

Celek meg IR. semmi új..

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Ray McDonald házában volt házkutatás valami nemi erőszakos ügyben, de nem ő volt a gyanúsított.
Viszont most telt be a pohár és Baalke jelentette be hogy kirakták a csapatból.Fucu
sexual assault alleged as suspects, nemi erőszak elkövetésével gyanúsított

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Release-DT-Ray-McDonald/dbb0e0f6-d3e7-4541-971d-2f2f5b9c3454

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ray McDonald házában volt házkutatás valami nemi erőszakos ügyben, de nem ő volt a gyanúsított.
Viszont most telt be a pohár és Baalke jelentette be hogy kirakták a csapatból.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.sportsoutwest.com/2014/12/17/nfl-2014-should-the-49ers-move-on-from-jim-harbaugh/
Jim ekézése előtt egy kis infó... nem tudom ki jön helyette, de ezt felülmúlni csak egy gyűrűvel lehet...
szerintem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amennyit huhogtam paráztam a secondary miatt, annyira kellemes csalódás volt a teljesítményük, Bethea jól összefogta a fiatalokat és WHitnerel ellentétben ha szerelt keményen de szabályosan csinálta. Cowboynak még egy éve van és Fangio azt mondta ha kell nyáron lemegy hozzá horgászni és sörözni hogy maradásra bírja.Josszi
amennyiben Fangio is marad.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszipetey
teljesen egyetértek, ha ilyet kapna egy játékosunk nem sírnék, szerintem ez tök szabályos volt, ettől is szép a foci. Kaptunk már ilyet, de nem fújták be. Ebben a drive-ban kapott Reid 2x15 yardot, az egyik ez volt, a másik amikor a pálya szélén (talán tényleg kicsit kívül) lökött.

A védelemmel nincs gond illetve a fiatalítás is eléggé megoldott, Ian Williams, Dial, Lynch, Reid, Borland, Moody, Tank, D. Johnson. A többi kezdő sem túl öreg egyedül Cowboy aki az.
A DB szekciót erősíteném, mert a Brock, Cully, Cox tengely mellé elfér még az erősítés.Alabama Niners
amennyit huhogtam paráztam a secondary miatt, annyira kellemes csalódás volt a teljesítményük, Bethea jól összefogta a fiatalokat és WHitnerel ellentétben ha szerelt keményen de szabályosan csinálta. Cowboynak még egy éve van és Fangio azt mondta ha kell nyáron lemegy hozzá horgászni és sörözni hogy maradásra bírja.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszipetey
teljesen egyetértek, ha ilyet kapna egy játékosunk nem sírnék, szerintem ez tök szabályos volt, ettől is szép a foci. Kaptunk már ilyet, de nem fújták be. Ebben a drive-ban kapott Reid 2x15 yardot, az egyik ez volt, a másik amikor a pálya szélén (talán tényleg kicsit kívül) lökött.

A védelemmel nincs gond illetve a fiatalítás is eléggé megoldott, Ian Williams, Dial, Lynch, Reid, Borland, Moody, Tank, D. Johnson. A többi kezdő sem túl öreg egyedül Cowboy aki az.
A DB szekciót erősíteném, mert a Brock, Cully, Cox tengely mellé elfér még az erősítés.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321


a mi beastünk - Lynchpetey
Brooks helyere? így is ment a hiszti... cutolni Brooksot 2015 jun.1. után 2millió körüli deadmoney lenne, trade?
vagy nyáron megdolgozik a kezdő pozícióért Lynchel?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár


a mi beastünk - Lynch

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.red6t6
köszi, ezt értem szabály szerint. viszont az elapás után ment még vagy 3 lépést mikor kapta a hitet. nekem nincs bajom ezekkel akár kapjuk akár adjuk, mivel nem dirty mód ment Reid. ez lenne a foci. csak azért kérdem, mert a Seahawks(jajj majdnem Seacocksot írtam 😛) védelme meg ezért van az egekbe magasztalva. Reid ezzel a két megmozdulással, ami 2 sárgát eredményezett meg akarta adni az alaphangot.
ez van. csak érdekességképp kérdeztem, köszi

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
 v.cdn.vine.co/r/videos/11D617DE301156032592240349184_27547cd9dfa.5.1.3318253828403613194.mp4?versionId=.h2CCs_uk7bK0Y.zW.bWc_5H7cMOsJ1_

valakinek ötlet, hogy ez miért volt zászló?(Unnecessary Roughness)petey
Az elkapó az elkapás utáni pillanatokban védtelen játékosnak számít, mivel nem tud felkészülni az ütközésre, mert még a labdára koncentrál. Védtelen játékost tilos a fej/nyak környékén támadni! Igaz, hogy egy kicsit bele is gugolt, így lett fej tájékának támadása, de ha Reid a derekára ugrott volna, ugyanúgy meg lett volna.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Tank is coming for you. Istenem, ha jövőre felgyógyul mindenki a védelemből...
és még egy kis Tank love fest 😍
 www.youtube.com/watch?v=VSY2nRqD3ecpetey
Petey, a védelem idén sem volt rossz.... és jó lehet ő föleg ha pl Cowboy is visszavonul jövőre 😕 amúgy 3rd hely yardokban, passz ellen 3, futás ellen 8. talán? jó lenne már az offensebe invesztálni valamit 😀 draftot mert így jövőre nem lesz SB hazai pályán, illetve lesz csak nem nekünk...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
pár szösszenet


egy jó írás a hogyan fajult el a kapcsolat York, Baalke és Harbough között...
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2014/12/16/jed-york-trent-baalke-couldve-handled-much-better-still-planned-harbaugh-free-future/

1.
Baalke York bizalmi embere, nem is lehetne máshogy GM, amikor Jim több pénz akart akkor kapott 2 év pluszt a 4 év helyett nem top fizetésért, miközben felépült egy stadion 1,3 milliárd dollárért, közben a viszonyuk amig nem volt felhőtlen Baalkeval tovább romlott, York Baalkeval együtt jutott arra hogy nem kap kiemelt pénzt amíg nem nyer SB-t. Közben mint egy átlagos közösségben kiszivárogtak infók, a játékosok tudták már a nyáron hogy Jim valószinű menni fog, vagy trade vagy ha pocsék szezon lesz valószínű előbb. Ez igazán jót tett a csapatszellemnek, gratula annak aki szivárogtatta ki a belső infókat a játékosok közötti ellentétekről vagy hogy Jim bácsi kinek mit tiltott meg amitől ment a hiszti... aminek lehet következménye is volt a nyári Davis, Boone holdout, Boone játékán meg is látszott ez a szezon első felében, Davisről meg... hát láttátok mint megbízható menekülési pont Kapnek 😀 ha jól emlékszem 42 kisérletből 6 drop? a megbízható blokkolása is lelketlenül és pontatlanul működött...
66 TE-ből a 61 helyen áll ebben a mutatóban azok között akik leaglább 25 snapben fent voltak, értem én hogy festészet, meg jamba juice... de így nem lesz maradása.
ja és ez meg is látszott a futójátékunkon.
 bleacherreport.com/articles/2302163-if-the-san-francisco-49ers-arent-going-to-use-vernon-davis-they-should-move-on
itt van pár video, ahogy nem blokkol.... illetve szemmel veréssel próbálkozik... 😀


2.
Crabtree szintén pocsék szezont zárt, kedvetlenül enerváltan játszott. Csiripelik a madarak hogy menne Texasba... Stevie Johnson nem fogja tudni pótolni, tehát kell egy jó WR aki gyors is még tudja nyújtani a pályát, Boldin jó h megbízható de már 36 éves lesz, kéne a jövőre gondolva hozni vagy draftolni valakit.

3.Gore és Hyde
Kendall Hunter jövőre felépül így meg lesz a tartalék RB, kérdés megkapja e Gore a 2 év szerződést amit szeretne és nem akar egyelőre 2. számú RB lenni tehát ez a legyen mentorra Hyde-nak kevesebb pénzért nem tudom működni fog e... Gore nem tervezi a visszavonálást ha nálunk szar ajánlatot kap menni fog tovább mert úgy érzi van még benne 2 jó szezon.

4.jövő évi cap, avagy mi legyen a veteránokkal
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-face-decisions-high-priced-vets

The Amazing Racoon