NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
én adom ezeket Jay, de akkor gondolkodjunk el hogy mit akarunk faragni belőle. már többször elhangzott, hogy pl. Wilsonnál pont arra építenek amiben jó(rollout, bootleg, playaction) ő sem egy zsebpasszer.
Kapnál nincs egy egészséges ritmus amit össze tudnának hozni, a tegnapi TD drive-nál is tök fasza playek voltak, semmi hosszú, csak rövid WCO szerű hívások. erre kész, leállunk vele és megint ezeket az 5-7 stepes dropokat tolják. nem értem. tudjuk hogy Kapnak rengeteget kell tanulnia szintén, de miért vették el tőle a pistolt? csak remélni tudom hogy jön egy olyan stáb, aki ehhez ért, emlékszünk Jimbo is azt ígérte hogy visszahozza a WCO-t. ja. látjuk. csak az a fura, amikor először játszott Kap, akkor alig futott, és igen végigment a readeken, 1,2,3 passz. ez is eltűnt szépen.petey
Én Kapet sose láttam igazán végigmenni readeken, szerintem az csak szép emlék. 😊 (Tisztázzuk gyorsan: az nem végigmenetel, ha közben már nincs is zsebben, vagy ott van, de 5-6mp-e van. 2-3 read-en egy NFL franchise QB-nak 1.5-2mp alatt végig kell tudnia menni.)

A pistol és read-option elvétele érdekes kérdés. Hiszen elég egyértelmű, hogy Kaepnek az a "haja", anélkül elég eszköztelen. Lehet, hogy azért történt, mert Harbaugh látott benne valamit, hosszú távra gondolkodott, és pocket passert akart belőle faragni azon az áron is, hogy rövid távon leromlik? Ennek lenne értelme. De ahogy Harbaugh szekere áll, azt gondolná az ember, hogy feladja a tervet és visszatér a működőhöz, ha másért nem, hát azért, hogy a saját bőrét mentse. Aztán mégse.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Első snap után rögtön int. Na itt gondoltam, hogy kikapcsolom. De ahogy red is írta, ez a mi csapatunk. Úgyhogy még szenvedtem. Az hogy fos az O# cakkpakk azt tudtuk. De valahogy most az volt az érzésem, hogy a D# sem tette oda magát. Mintha az lett volna bennük, hogy unjuk a banánt, hogy mindig mi húzzuk ki a csapatot a szarból, állandóan pályán vagyunk a folyamatos puntok után. Nem tudom elképzelni, hogy edzőbuktatásra, tankolásra játszana egy csapat, de ennek ellenére ezt éreztem. Kaep elsősorban pszichesen alkalmatlan erre a feladatra. Összezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
Harbaughn a teljes tanácstalanságot láttam, és elértem arra a pontra, hogy én is úgy gondolom menthetetlen.
DE mással sem hiszem, hogy jobb lessz. Fosok a jövőtől. Petey ahogy írta a Nolanos, Szamurájos időket vizionálom én is. Ebben a csapatban (edzők + játékosok) ez az elmúlt 3 év volt benne (meg talán egy icipicivel több, ami sajnos nem jött össze). Nagyon sajnálom hogy a nagy öregek (mint Gore, Cowboy, Willis, Bowman stb) nem tudtak gyűrűt nyerni.Mert ennek mostanában a közelében sem leszünk.
Szomorú vagyok és mocskosul csalódott. De ez van. A CLinken a mészárlást nem nézem végig, de a többi L-t igen. És szurkolok. GO NINERS, FAITHFULL


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
...
Petey-vel ellentétben én nézek még meccset a PO-ig is,bár biztosan nem a mi meccseinket!Elég volt idénre,na és jövőhéten utazunk Seattle-be..azt ki meri megnézni??
Montana
Én továbbra is nézem a meccseinket, nem azért, mert mazohista vagyok, hanem azért, mert ŐK a CSAPATOM.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Nem is tudtam,hogy balkezes! 😀
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ha már ez a téma veszem a bátorságot és kiteszem ezt a képet,szerintem ennyi trollkodást megérdemel Kap egy ilyen meccs után.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
LEszögezem nem értek az O-hoz semmilyen szinten de minden GB meccset láttam és majdnem minden Kap meccset. Ez a srác legnagyobb bánatomra IQ-ban nem NFL szint. Egy play vagy akkor sikeres ha nagyon bézik, vagy improvizáció következménye, esetleg az elkapó "wide wide open". Precíz pass playt nem tud kivitelezni. Lassú fejben, nem érzi a timingot, a D-re csak a saját lábával tud reagálni. Akkor dob ha látja a tiszta célpontot, ez majdnem mindig késő. A sok GB meccsel szembe állítva ez még szembetűnőbb. A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
én adom ezeket Jay, de akkor gondolkodjunk el hogy mit akarunk faragni belőle. már többször elhangzott, hogy pl. Wilsonnál pont arra építenek amiben jó(rollout, bootleg, playaction) ő sem egy zsebpasszer.
Kapnál nincs egy egészséges ritmus amit össze tudnának hozni, a tegnapi TD drive-nál is tök fasza playek voltak, semmi hosszú, csak rövid WCO szerű hívások. erre kész, leállunk vele és megint ezeket az 5-7 stepes dropokat tolják.
nem értem. tudjuk hogy Kapnak rengeteget kell tanulnia szintén, de miért vették el tőle a pistolt?
csak remélni tudom hogy jön egy olyan stáb, aki ehhez ért, emlékszünk Jimbo is azt ígérte hogy visszahozza a WCO-t. ja. látjuk.
csak az a fura, amikor először játszott Kap, akkor alig futott, és igen végigment a readeken, 1,2,3 passz. ez is eltűnt szépen.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Azta.Most neztem csak az eredmenyt.Erthetetlen szamomra ami nalatok zajlik iden...hmmm.Fel a fejjel!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
LEszögezem nem értek az O-hoz semmilyen szinten de minden GB meccset láttam és majdnem minden Kap meccset. Ez a srác legnagyobb bánatomra IQ-ban nem NFL szint. Egy play vagy akkor sikeres ha nagyon bézik, vagy improvizáció következménye, esetleg az elkapó "wide wide open". Precíz pass playt nem tud kivitelezni. Lassú fejben, nem érzi a timingot, a D-re csak a saját lábával tud reagálni. Akkor dob ha látja a tiszta célpontot, ez majdnem mindig késő. A sok GB meccsel szembe állítva ez még szembetűnőbb. A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
Teljesen egyetértek veled,bár Kaep-et hasonlítani a liga legjobb QB-jéhez? 😀
Petey-vel ellentétben én nézek még meccset a PO-ig is,bár biztosan nem a mi meccseinket!Elég volt idénre,na és jövőhéten utazunk Seattle-be..azt ki meri megnézni??
Előző szezonban te jöttél nekünk szurkolni,idén én megyek hozzátok😊.Mindig is kedveltem A-Rod-ot a Lambeau-t a Tundrát,na és ott lehűtöm azt a tüzet amit idén a Niners Harbóval,Kaep-el és Roman-el okozott!
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nyilvánvaló volt eddig is amit leírsz de már bizonyította azt is hogy lehet vele számolni, csak nem pont a gyengeségeire kellene építeni. ami működik azon meg nem kell változtatni

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
LEszögezem nem értek az O-hoz semmilyen szinten de minden GB meccset láttam és majdnem minden Kap meccset. Ez a srác legnagyobb bánatomra IQ-ban nem NFL szint. Egy play vagy akkor sikeres ha nagyon bézik, vagy improvizáció következménye, esetleg az elkapó "wide wide open". Precíz pass playt nem tud kivitelezni. Lassú fejben, nem érzi a timingot, a D-re csak a saját lábával tud reagálni. Akkor dob ha látja a tiszta célpontot, ez majdnem mindig késő. A sok GB meccsel szembe állítva ez még szembetűnőbb. A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk ez a meccs már nem osztott-szorzott a PO reményeinken.Mostmár lehet nyugodtan tankolni jövőre.Sőt minden szempontból az lenne a legjobb ha csak a 4.-ek lennénk a csoportban.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hát én befejeztem a meccsnézést idénre. majd a PO-t.
amiben reménykedem az az, hogy York nem lesz pussy és idehoz valami tényleg nagy nevet, kerül amibe kerül. ha most nem fogja meg a csapatot akkor mehetünk vissza az Erickssonos/Nolanos/Singes sötét középkorba.
és kell egy új QB is szerintem. tegnap amit láttam, ez a csapat feladta.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Úgy látom Haribó előlépett potenciális Raiders edzővé! o_o
Ennél azért messze jobb ez a csapat. (na nem Kepörnik)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nem lehetett sajnos más az eredmény. 😕
Nulla pass rush, harmat gyenge secondary, nulla O# fal, a szokásos idióta play hívások, Kap eddigi leggyengébb meccse (2 int, 3 delay of game, az 5 sackből 3-nál simán eldobhatta volna a labdát, rengeteg homály dobás, rossz döntések).
Ellington rohadtul nem érzi, hova fog leesni a labda egy puntnál, megint kétszer sikerült megcsinálnia, hogy hagyta leesni, és jöhettünk 5 yardról. Mentségére szolgál, hogy legalább most beszélhettünk visszahordásról is. Dawson megint kihagyott egy FG-t. Ez a meccs több sebből is vérzett, nem hiszem, hogy ennél fogunk még szarabbul is játszani. A PO már elment, de nem ezzel a vereséggel. Attól tartok elveszítjük Harbaugh-t, Roman menjen, ne is lássam! Nem tudom ki jön helyettük, de tartok tőle, hogy nem lesz jobb, sőt...red6t6
Teljesen egyet értek Veled!
Szomorú dolog ez, imádtam az utóbbi évek rivalizálását, és szerintem mind a két csapatnak jót tett, mert mind a két öltözőt öszetartotta, vagy legalábbis nagyban hozzájárult, hogy a srácok ne a belső feszkókra figyeljenek.
Mágikus volt mind a két csapat...😕
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem mennie kell Harbough-nak is. Úgy néz ki a pletykák megalapozottak voltak. A tanácstalanságot látom rajta folyamatosan a meccs alatt, és ez főedzői probléma. Már jó ideje nem tud belenyúlni a meccsekbe ahogy az első és második évben. Egyfolytában felülmúlnak minket az ellenfelek taktikailag, nincsenek váratlan húzásaink, meglepő play hívások, elveszett a fineszesség a taktikai repertoárból. Roman playbookja egy rakás szar, Jimbo sem tud felülemelkedni ezen.
Friss impulzusra van szükség, mert elmúlt a Jimbo faktor!
Fangio-t megtartanám (bár tegnap Ő is leszerepelt) meg a #D edzőket ott kevesebb a gond.
A Jimbo faktor elvesztése Kaepernickben rejtőző lehetőségeket is korlátozza, viszont nem lehet elmenni amellett, hogy Kaep leeresztett mint a lufi. Teljesen mindegy, hogy engedik futni vagy nem, a passzolás sem megy, se zsebből, se futtából. Kapott egy b@szott nagy szerződést és semmit sem ad vissza belőle. Véleményem szerint olyan edző kell aki alapoz a benne rejlő futóteljesítményre, és nem azon parázik összetörik vagy sem. Kell draftolni most egy QB-t aki hasonló játékstílusú, van annyi mint a dög az NCAA-ben. Aztán, ha agyoncsapják Kaepet beáll az, nem lesz túl nagy visszaesés (sajnos). Talán még motiválná is, ha kapna a nyakába egy 2.-3. köröst. Azt be kell látnunk, hogy Gabbert egy fillért sem ér. Mondjuk Brett Hundley UCLA, magas mozgékony és nem egy világklasszis, mint Kaep. Fizikai paramétereik szinte teljesen azonosak.
Második körben elérhető:  www.youtube.com/watch?v=4pIRtnLOnU8 egy az egyben Kaep klón
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az egész stáb takarodhatgaborik
ez a tegnapi meccsen vegleg beigazolodott, teljesen egyetertek.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem lehetett sajnos más az eredmény. 😕
Nulla pass rush, harmat gyenge secondary, nulla O# fal, a szokásos idióta play hívások, Kap eddigi leggyengébb meccse (2 int, 3 delay of game, az 5 sackből 3-nál simán eldobhatta volna a labdát, rengeteg homály dobás, rossz döntések).
Ellington rohadtul nem érzi, hova fog leesni a labda egy puntnál, megint kétszer sikerült megcsinálnia, hogy hagyta leesni, és jöhettünk 5 yardról. Mentségére szolgál, hogy legalább most beszélhettünk visszahordásról is. Dawson megint kihagyott egy FG-t. Ez a meccs több sebből is vérzett, nem hiszem, hogy ennél fogunk még szarabbul is játszani. A PO már elment, de nem ezzel a vereséggel. Attól tartok elveszítjük Harbaugh-t, Roman menjen, ne is lássam! Nem tudom ki jön helyettük, de tartok tőle, hogy nem lesz jobb, sőt...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
szégyen....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
gyors összefoglaló a meccsről negyedekre lebontva:
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
az egész stáb takarodhat

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
34-13 ide
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
49-0 nektek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
31 - 17 ide

The Amazing Racoon