San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 11 éve
Köszi Cowboy, élmény volt látni játszani! (1 évet még maradhattál volna még 😥 )
több mint 11 éve
www.49ers.com/news/article-2/Justin-Smith-Announces-Retirement-from-NFL/9cce36bb-2b62-43f6-ae0d-a3d5dc3201e0Sajnos búcsút kell intenünk a Cowboynak is 😥
Annak az egynek örülök, hogy egy pár évig legalább láthattam játszani
több mint 11 éve
Justin Smith says he has made his decision. He would not tell me one way or another but an announcement by #49ers is expected later today.
több mint 11 éve
ja ja, pontosan, sot meg jobb osztalyzatot kapott a draftunk mint mashol, hogy Kaep nevet miert nem irja le az gondolom nemi frusztracio az elmult par veresegert a csapatanak amiben Kaepnek igencsak resze volt 😉 amugy meg a draftot majd a kovetkezo szezon szezonok fogjak osztalyozni igazan... who cares?Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.Csiribagoingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
én megálltam az első mondatnál, a szerző nem tudom ki de az egész tragédia. süllyedő hajó? 😀😀😀Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.Csiribagoingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
hagyjuk is az ilyen cikkeket.
több mint 11 éve
Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
több mint 11 éve
Packers szurkoló az ipse, az nem derült ki miért ilyen stílusban írt a csapatról. Itt van megnézheted az utolsó hosszabb post az övé:goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
goingdeep.reblog.hu/mi_is_draftoltunk
több mint 11 éve
goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)
több mint 11 éve
Jim Tomsula-t kérdezték az alábbi játékosainkról:Bowman: nagyon jól halad a rehabilitációja (nem a JF féle 😀 ), lenyűgöző az eddigi edzéseken a teljesítménye viszont mindeközben ő is nagyon odafigyel magára és a műtött térdére.
Cowboy: ha jön jön, ha nem nem, dióhéjban ennyi, szerinte nem kell semmit se belemagyarázni a San Diego-i edzésébe (nem a Chargessel), szerinte ő ilyen ember, edzeni fog élete hátra lévő részében is. Hamarosan meg tudjuk hogy fog dönteni.
Jarryd-ről: lenyűgözte Tomot, hogy mindent képes volt az ausztrál ott hagyni, és itt mindent elölről kezdeni. Nagyon tetszik neki a hozzáállása, de egyelőre még túl sok mindent nem tud róla mondani, mert még nem látta felszerelésben játszani. Szerinte most még rögbiznek, mert csak rövid ujjú és rövid gatya van rajtuk. Gyakorolta a puntolást is, meg szeretné tanulni azt is. Nagyon tetszik neki, hogy mennyire elhivatott és profi a mentalitása és a hozzáállása.
Wilhoite: Baalke jelezte, hogy hosszú távú szerződést szeretnének vele kötni, de Tom ebbe nem üti az orrát (látszik az új felállás, Jim biztos beleszólt volna), ez nem az ő kompetenciája. Viszont örülne neki hogy ha meg tudnának egyezni.
Nick Moody: Briggs és Moody vannak még belső lb depth miatt a listánkon, de valszeg Briggstől meg fognak válni Moody nagyon érzi ezt a defenset és nagyon tetszik neki a játéka, mondta róla. (valszeg Briggs már tényleg lassú lesz ide)
Dylan Thomas QB: gyorsan tanul a fickó, tényleg tehetséges, szépen dobál, ahogy utólag a filmelemzéseken is kiderült. Mint 3. számú qb komolyan számolnak vele. (kíváncsi leszek rá az előszezonban)
Tehát eddig minden szép, minden jó. Na persze, nincs bajnokság és kínos vereségek 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Srácok! Jarryd hayne-val mi a helyzet? Mert nem látom, se a rosteren, se sehol..
több mint 11 éve
www.ninersnation.com/2015/5/16/8614763/video-of-charles-haley-working-with-aldon-smith-and-tank-carradinekirály, Haley egy állat volt, a pszicho 😀 kár hogy eltrédeltük a legnagyobb riválishoz, a Boyshoz, bár nem volt sima a kapcsolat közte és Seifert/Young között.
hát ő tud mutatni Aldonnak és Tanknak pár trükköt
több mint 11 éve
mármint a közös edzés alatt értetteA Broncos elleni pre-season meccs előtt együtt fog gyakorolni a két csapat. A secondarynak jó kis teszt lesz P.Manning ellen játszani.SFGabenkb 1 percet ha fog jatszani az alapszakasz qb.. 😀Vegita
több mint 11 éve
A Broncos elleni pre-season meccs előtt együtt fog gyakorolni a két csapat. A secondarynak jó kis teszt lesz P.Manning ellen játszani.SFGabenkb 1 percet ha fog jatszani az alapszakasz qb.. 😀
Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
A Broncos elleni pre-season meccs előtt együtt fog gyakorolni a két csapat. A secondarynak jó kis teszt lesz P.Manning ellen játszani.
több mint 11 éve
ma vagy holnap cseverészik Cowboy és Baalke a hogyantovábbról. csak még egy évet plíz 😀
több mint 11 éve
És armstead vagy ő még nem kapott?kapitnonoNeki még le kell zárnia az egyetemi tanulmányait, ha jól tudom addig nem kaphat. Viszont rookie minicampre jöhet.
több mint 11 éve
Megvannak a rookie mezszámok:És armstead vagy ő még nem kapott?
WR Issac Blakeney - 1
WR Darius Davis - 3
P Bradley Pinion - 5
WR Dres Anderson - 6
QB Dylan Thompson - 13
WR DeAndre Smelter - 15
WR DeAndrew White - 18
WR DiAndre Campbell - 19
RB Mike Davis - 20
S Jaquiski Tartt - 29
S Jermaine Whitehead - 38
DL Marcus Rush - 45
TE Busta Anderson - 48
LB Eli Harold - 58
OL Ian Silberman - 62
OL Patrick Miller - 68
OL Trent Brown - 77
TE Blake Bell - 84SFGaben

több mint 11 éve
Megvannak a rookie mezszámok:WR Issac Blakeney - 1
WR Darius Davis - 3
P Bradley Pinion - 5
WR Dres Anderson - 6
QB Dylan Thompson - 13
WR DeAndre Smelter - 15
WR DeAndrew White - 18
WR DiAndre Campbell - 19
RB Mike Davis - 20
S Jaquiski Tartt - 29
S Jermaine Whitehead - 38
DL Marcus Rush - 45
TE Busta Anderson - 48
LB Eli Harold - 58
OL Ian Silberman - 62
OL Patrick Miller - 68
OL Trent Brown - 77
TE Blake Bell - 84
több mint 11 éve
túl sokat ne várj tőle, meglepődnék, ha az 53-as rosterre kerülne, a PS is necces neki.Nem várok, nyilván nem véletlenül nem draftolták. 😊 De ha Smelternek ki kell hagynia a szezont, akkor talán valamelyik UDFA WR rostert tud fogni.
Nem volt egy kiemelkedő játékos, pedig az utolsó 2 évben az Alabama történetének legtöbb yardját passzolták az irányítók, ebből Amari Cooper profitált a legtöbbet, vagy miatta tudtak ennyit passzolni.Alabama Niners
Más. Érdekes depth chart:
www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/SF
LDT Tony Jerod-Eddie
LILB Nick Moody
Az már nem meglepő, hogy Lynch is Brooks előtt van, mint LOLB.
több mint 11 éve
DeAndrew White UDFA WR nem ügyetlen:túl sokat ne várj tőle, meglepődnék, ha az 53-as rosterre kerülne, a PS is necces neki.
www.ninersnation.com/2015/5/9/8577381/deandrew-whites-ridiculous-highlight-reel-catchSFGaben
Nem volt egy kiemelkedő játékos, pedig az utolsó 2 évben az Alabama történetének legtöbb yardját passzolták az irányítók, ebből Amari Cooper profitált a legtöbbet, vagy miatta tudtak ennyit passzolni.
több mint 11 éve
DeAndrew White UDFA WR nem ügyetlen:www.ninersnation.com/2015/5/9/8577381/deandrew-whites-ridiculous-highlight-reel-catch
több mint 11 éve

Az önbizalma, úgy tűnik, kezd rendbe jönni, legalábbis a tag alapján optimista a srác.
Pulvis et umbra sumus.
több mint 11 éve
Boone-t elzavarnám a fenébe! Tavaly is ment a hiszti, és nem voltam hasra esve a tejesítményétől. Inkább menjen!
