NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article4272971.html
Borland a november újonca!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉petey
jó az a profil kép 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 213
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.petey
Épp az 1/1-re hajtunk 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?he7edik
minimum első körös, de minek menne olyan csapathoz akinek nincs első körös pickje? 😀

meg aztán Jimbó túl büszke lenne ahhoz hogy eltrédeljék. inkább kirúgatja magát.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Raiders vagy a Jets milyen picket adna Jimboért?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...Josszi
hát nesokára kiderülnek a dolgok. ha meg PO akkor még várni kell kicsit 😉

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.diverdoc
Nekem a szivemhez nott... azota kovetem a csapatot naprol napra amiota o idekerult...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.petey
Egy évvel ezelőtt mondjuk nem így nézett ki a dolog. 😊 De az igaz, hogy idén egy rutinosabb irányítóval és minőségi skill playerekkel már kiegyensúlyozottabb offense-t tudott játszatni.

Malzahn college-ban futtatott sémájába szerintem is tökéletesen illene Kaepernick; kérdés, hogy az NFL-ben mennyit változna a rendszere. De azt én se tartom valószínűnek, hogy Malzahn a következő szezonban NFL HC lesz.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.vassadi
ami szimpatikus a filozófiájában hogy eléggé balanszban van a run/passz. na meg a hurry up, no-huddle. Kap szerintem ebben tudna élni.
más kérdés hogy szerintem úgysem jön.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált.Alabama Niners
Chizik? @) Ugyan már. Abból az Auburnből pont hogy Malzahn és Newton csinált bajnokcsapatot.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
Nem tudom Malzahn mennyire lenne jó megoldás, azért ne felejtsük, hogy a college sémák nem kompatibilisek az NFL-el, és az Auburnből bajnokcsapatot az elődje Chizik csinált. Az, hogy tavaly döntős volt az Auburn földöntúli mázlik sorozatának volt köszönhető, az SC elleni elkapás, a Bama elleni kick six. Idén messze nem ragyognak annyira.
Olyan OC kell aki tudja használni Kaepet, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt hozzon lábon és passzal is. Amennyiben el tudnánk érni a 250y passz + 60-70y futást vele, ami messze nem elképzelhetetlen, stabil PO csapat lennénk.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Magam részéről megtartanán Harbaught. szerintem jó edző. Itt nálunk egy kellemes bunkó, máshol meg átkerülne büdös bunkó statuszba 😊. Nálunk minőségi változást hozott, kétlem hogy igazi upgradet találnánk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
igen csökönyös egy ember 😀 ezért is nem fog Roman sem távozni idő előtt... de várjuk ki a szezon végét, lehet lesz még örömben részünk 😀 és itt nem az edzőváltásra gondolok...Josszi
hát Jim kijelentette hogy supportálja az edzőit. nagyon arra játszik hogy rúgjuk ki szezon végén, ugye 1 év még hátravan neki. ha trédelni akarnánk azt meg ő tudja megvétózni.
csak remélni tudom, hogy a srácok összeültek és vérszerződést kötöttek hogy kerül amibe kerül innen nyernek.
ideje az avatar cserének 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HCpetey
igen csökönyös egy ember 😀 ezért is nem fog Roman sem távozni idő előtt... de várjuk ki a szezon végét, lehet lesz még örömben részünk 😀 és itt nem az edzőváltásra gondolok...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...Josszi
remélem nem Tomsula. szeretem, a játékosok, klub is, de véleményem szerint Sing 2.0.
a gond ott van, hogy Jed szerintem már eldöntötte hogy megválik Jimbótól, lásd a tweet.
ugye Jim elég fafejű és bizony ő nem fog kompromisszumba menni. nem is tudom mi lenne a legjobb.

akit most el tudnék képzelni az Gus Malzahn, Auburn HC

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.petey
Tomsula lesz az, Jim akkor marad ha bejutunk a PO-ba és ha ő lesz a legtöbbet kereső HC a ligában...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTUzolika26
Lol Greenbay es Felcsut egy mondatban 😉 khm khm...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTUzolika26
köszönjük, gondolom párszor megkaptad hogy mennyire irigyelnek 😊

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egy hosszabb beszámoló a Levi's Stadiumban tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTU


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálvaJosszi
tudod mikor 😀

a másik szép téma Harbó. tippeket kérek, megy, marad? kirúgnátok, megtartanátok? Ki jönne a helyére?

őszintén én megtartanám szívesen, nem tudom mikor lenne ilyen edzőnk megint. ami biztos, hogy offenz oldalon kell valaki kreatív, veszélyes elme. egy Chip Kelly féle.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Vegita
akkor tiéd az úccsó kulcstartó 😀 mivel már nyertél eggyet elküldöd ajándékba Romannak 😀 dedikálva

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 petey
szerintem legyen az, hogy akkor a Josszi rendel neked Petey feliratu mezt az nfl.comrol, mert megerdemled!😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Teljesen felesleges bármiben is reménykedni, ne hitegessük magunkat mert csak még keserűbb lesz a december.he7edik
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 mert azért valljuk be, láttunk már furcsa dolgokat. Otthon a Chargers/Cards meglehet, idegenben a Raiders, és hát a nagy számok törvénye alapján akár nyerhetünk is Seattle-ben is...tény, az elmúlt hetekben levő játékunk nem ezt tükrözi, de reménykedni lehet?petey
lehet! de ahogy Frank nyilatkozta: "Take it one game at a time."
szóval drukkoljunk vasárnap , aztán jövő vasárnap megint derby. kemény fizikai csata ahol nekünk nincs vesztenivalónk... emlékezzünk a tavalyi nfc döntőre... ahol a végén szúrtuk el...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ÁÁÁÁÁ ezt a vitriolos ömlengést 😊 😊 Ray bátyó tényleg nem normális!


A massive collision of the depressed and defeated, with two fan bases that long not for this game, but for a new start next year.

Yes, it’s 49ers-Raiders, live from Pyongyang, with words and music by Soren Kierkegaard, and choreography by Joseph Stalin.😛 Party down, middle-agers.

The two teams meet in the famous Stadium Of Blight, the Oakland-Alameda County And Whatever Fly-By-Night Sponsor You Can Find To Attach Itself To This Damp Gray Eyesore Stadium. They come off a week of football in which they combined to lose their games by an aggregate total of 71-3. Both coaches are active and presumed dead, with one perhaps replacing the other in a ballet of careerist madness that would make Twyla Tharp saw off her own feet. Both young quarterbacks are being treated for battle fatigue, and both offensive coordinators are being blamed for Benghazi long after everyone has forgotten what that trumped-up nonsense was about to begin with.
😛 😛
Sunday’s game is a big one locally if you have the Xanax to plow through it ... I don’t know about you, but I’m down for some big fun."diverdoc
ehehehee sajnos találó. 😀 én beveszem a xanaxom és vigyorogva nézem ahogy 3 ponttal nyerünk...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
hát érdekesen alakulnak a dolgok. A Cards kikapott megint, így 9-3-mal áll. Seahawks 8-4, de egy esetéleges vereséggel, és a mi győzelmünkkel mindketten 8-5 lehetünk.
szóval 4 meccsel a vége előtt bármi lehet még, pláne a divízión belüli körbeverések miatt.petey
Teljesen felesleges bármiben is reménykedni, ne hitegessük magunkat mert csak még keserűbb lesz a december.he7edik
na jó, de ha a csillagok/bolygók/akármi szerencsés együttállása esetén bejutunk egy WC, ne adj isten csoportgyőztes helyre akkor mi legyen? 😀 mert azért valljuk be, láttunk már furcsa dolgokat. Otthon a Chargers/Cards meglehet, idegenben a Raiders, és hát a nagy számok törvénye alapján akár nyerhetünk is Seattle-ben is...tény, az elmúlt hetekben levő játékunk nem ezt tükrözi, de reménykedni lehet?