NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Roman és Harbó is felelős a kialakult helyzetért, ez már sok ahhoz, hogy csak Romant hibáztassuk, viszont én csak Romant cserélném le, és lássuk mit tud kihozni az offenzből egy másik OC
mivel még most is kinéz a pluszos szezon, így Hárbót nem cserélném le, mégis csak ő rakott vissza minket a térképre
értem én, hogy Kap egy tanulási folyamat közepén van, hogy többet szeretnék kihozni belőle, de nem lett volna elég a szezon első felében, és bye weektől az eredményeségre menni? erős csoportban és erős sorsolás mellett nem fog menni a kettő együtt

játékost nem nagyon küldenék el, problémák egyedül Brooksszal voltak, de aztán beállt a sorba, és ő egy sok oldalú játékos, akikkel nagyon nem vagyok elégedett az Boone és Iupati, de sanszos, hogy Iupati nem épült fel teljesen a sérüléséből

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
aki nem látta élőben, az ne is nézze meg, de tényleg!Gábor
ezt elobb kellett volna elolvasnom 😀 megneztem, de mint sajtreszelovel rejszolni....Vegita
ilyen irányú tapasztalatom nincsen 😀

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
kérdésem srácok: kinek kellene mennie szerintetek? Harb és Roman, csak Roman?
játékosok közül?Josszi
Harb és Roman,
VD,Crabtree
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
After Thursday’s 19-3 loss to the Seahawks, coach Jim Harbaugh was asked if it was time to reevaluate the offense and make major changes.
Harbaugh responded: “We always do that. We’ll do that again. We’ll evaluate it. I don’t know what you refer to with major changes.”
Under fourth-year offensive coordinator Greg Roman, the 49ers entered Thursday ranked 21st in scoring (20.7 points per game) and 19th in offensive yards (340 per game).

kérdés Harbough van e olyan tökös mint a testvére hogy kirúgja az OC-t menet közben?
szerintem nem fogja...

megalol

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
kicsit elragadtattuk magunkat nem? 😀 Wilsonnál maradjunk annyiban hogy remek politikus. pár hete még a hardcore Seahawks fanok a búsba kívánták. meg aztán az öltözői pletykák szerint PC kiskedvence státuszban van és sokmindent megtehet.
nézd, a legnagyobb playek akkor jönnek tőle amikor kifut a zsebből és addig kergetőzik amíg az elkapó nem marad szabadon, ezt csinálják 2 éve. még bírja, de ő is csak egy kiba nagy hitre van attól hogy IR.
nem tudom mennyi college ballt nézel, de Kap rettentő jól nyomta Nevadában. abban érezte jól magát, itt ezt évről évre vették el tőle. neki a határ a csillagos ég, mert elképesztő adottságai vannak, csak hozzá kell szabni a playbookot, ahogy Wilsonnál is. neki megvan az a luxus hogy ott van Lynch még idén, jövőre más kérdés lesz ha esetleg elmegy és nem lesz még egy ilyen(Turbin és Krisztina közel sincs hozzá).
azért Kap is többször hozta a meccseket ilyen meneküléssel, csak nem ennyiszer, szóval ő is lát de elég lenne inkább kidobni a lasztit neki.
és itt jön be az edzői gárda, hogy hívják az 5-7 stepes dropokat amikor képtelen elszakadni a WR-ek és persze megölik a QB-t meg az OL-t. ilyenkor kell a WCO, rövid passzos stabil lassú játék.

egyetértünk Fangio egy fél backup D-ből csinál elit védelmet. a másik oldal egy nagy ordenáré szutyok.
ezt mondjuk 3 hete, attól tartok az NFCW a PO-ban(akárki jut be az one és done lesz)petey
őő.... de. nagyon is elragadtattam magam... kijött a frusztráció 😀

hogy Wilsonról mit tartanak a hc szihóksz fanok nem érdekel. van saját véleményem 😀
szerintem több benne a játékintelligencia ami nfl qb poszton nem hátrány... ritkán nézek college focit, de ez nem a college ball ahol megoldod fizikálisan... az tény hogy Kap az ha nem a legatlétikusabb írányító de ha a konditerem helyett többet töltene a videószobában és nézné miket csinál hív át, vesz észre Manning vagy Brady vagy hogyan scannelt Joe vagy Young .... és ide mindenki gondolja azt akit akar... szóval van amit tanulhat ha meg van rá az alap szint, de ha elhitetjük vele mint qb suttogó (Harb) hogy vááá fantasztikus vagy dobd csak a hosszút sikerülni fog... az nem mindig jó.
Roman meg csökönyös, kiismerhető és ki is ismerték azt a sematikus gameplant amit híni tervezni tudott... ezért is kell mennie.
rövid passzokat elfelejteni nagy hiba volt, ez nem WC style ebben egyetértünk. istenem hát telepakolták a boxot futás ellen mert tudták hogy rövid passzt úgy sem hívunk illetve gyors WR híján nem kell betojniuk. nem tudom mennyi 1-1 volt tegnap de nem kellett aggódniuk a hosszú passzaink miatt... de ez nem csak Kap hibája... hogy Davis formahanyatlása minek köszönhető nagy talány, talán ha kap egy kis emelést a nyáron... amit ugye Boone megkapott talán motivált és ezért nem értettem hogy kijelenti Harb hogy na ez itt nálunk nem megy addig nincs tárgyalás amíg nem jelenik meg a campben, aztán Boonek meg engedett tekintély vesztés, majd Mcdonald ügye (aki itt asszonyra kezet emel az azonnal repül) tekintély vesztés ismét mert a tények elég ellentmondásosak mi is történt ott. Szóval VD idén nem szakadt meg a pályán és ez nagyon látszott... sokszor olyan volt mintha 10-en lettünk volna a pályán..
mondjuk ez már management felelősége is...
idén volt már olyan meccs ahol totál azt éreztem hogy edzőbuktatásra játszunk... a sok pletyka nem volt alaptalan az öltözői hangulatatról, eddig tartott a Harb magic, egy csapat morált felvinni elhitetni leírt vagy kiégett sztárokkal hogy a legjobbak nem könnyű, de a szellemet fent tartani tartósan na az müvészet azt hiszem, és ami müködött Collegeban az nem biztos hogy bejön az NFL-ben, nincs zene a repülőn nincs kártya mitudomén.
az is érdekes volt hogy mennyi balhé volt az elmúlt 2 évben nálunk, pia, fegyverek, asszonyverés.
a sok büntetés az első pár meccsen, amikor sokszor felesleges szabálytalanságokkal vetettük magunkat észre. Vagy hogy a return letudtuk azzal hogy majd Ellington, megsérül? jó akkor Cox... aki hát finoman szólva is nem teljesített fényesen... tavaly LaMichaelt próbálgatták de minek?... ST 2-es alá...
és az hogy Kap nem tudja megdobni az üres WR-t? vagy ha dob akkor rosszul? túldob mellédob? Timing? pocsék... eh

kérdésem srácok: kinek kellene mennie szerintetek? Harb és Roman, csak Roman?
játékosok közül?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Sándor Gaál @pfbusiness
Jim Harbaugh állítólag ultimátumot kapott a Seahawks elleni mérkőzést követően. Harbaugh idény végén, Greg Roman már akár a napokban mehet.Stez
hát lesz aki segít neki csomagolni...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sándor Gaál @pfbusiness
Jim Harbaugh állítólag ultimátumot kapott a Seahawks elleni mérkőzést követően. Harbaugh idény végén, Greg Roman már akár a napokban mehet.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Valami egyetemi offense gurut szeretnék látni jövőre Roman helyén aki tele van friss ötletekkel.he7edik
Te biztos Steve Spurrier JR.-ra gondolsz !

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
igen, ez jól summázza. szomorú nagyon. nincs a szájbaverős OL futásokhoz, nincs kreatív séma, Kap nem futhat, nincs rá gameplan mint volt. nincs egy igazi nr1 gyors WR évek óta.
- meg kell tartani Fangiot, Tomsulát, Donatellt. Harbsban kezdek csalódni kicsit...
- újra kell rakni az OL-t, Crabtree/Iupati/VD mehet

lehet Bevell sem egy zseni a Hawksnál, de leagalább tökéletesen csináltatják a bootleget Wilsonnal, hiszen ő sem pocket passer.
és persze naggyá kellett tenni ezt a nagypofájú Shermant, akit nem lehetett látni eddig...petey
Wilson nem az, de nem is próbáltak azt faragni belőle mint nálunk Kapből... (ó hát a régi időkben Young lábát összekötözték edzésen hogy ne meneküljön rögtön stb stb...) hát a kreatívitást kiölték belőle, sikeresen mantrázták hogy ágyúkarú fiú isteni precíz pocket passer lehetsz.... csak bmeg ha a játékintelligenciája nincs meg hozzá plussz szar a fal, és rövid passzokat ne is hívjunk, valamint jobb híjján BruceMiller megy TE-be?...
és egy gyors WR nem hiányzik ide??? jah hogy Cox a returner aki fél a kontaktól? Hybe legalább beleállt....
ezekre mi ha nem felelőtlenség nem készülni? oké Jim hogy elhagyod a süllyedő hajót és véget ér a "mágiád" de Romant te hoztad ide úgyhogy te is benne vagy ezekben jócskán... nyáron még azon agyaltok hogy Gore cut??? aztán lesérül Hunter Lattimoról aki zsákbamacska volt és elment rá draft feleslegesen... akkor jó az öreg a háznál? aki egy homály fejben nem ott lévő OL-el töreti magát rongyá???
hát menjetek a ........ Oaklandbe na...
ennyi most a hirtelenharag...

és a faxom is kivan a dolgozunk tovább, nem foglalkozom az edzőkkel csak az offenze az én dolgom bullshittel...
Kap szép a hajad meg az izmok egy félisten vagy, gyönyörűek a tetkóid is, de közel ülő szemeidből sajnos nem az értelem süt mint Wilsonéból... néztem vele egy hosszú riportot és ha nem is ugrok fel a seahawks bandvagonra max benyalok csontig MERT!az a srác igazi sportember és kib.szerény.... pedig már nyert egy gyűrűt... és kap rendesen a vacak faluk mögött... de mégis menekülve is lát a pályán és megoldja bmeg hihetetlen szitukban is...

és mea culpa meglengetem a süvegem a seahawks előtt... mert egy szintén sérültek tüzedelte top elkapó nélküli csapattal jutnak be a PO-ba... igaz egy lynchel akiről pattanak le az emberek továbbra is... UFO!

egy miatt érdemes idén néznem a csapatot és az a védelem... Fangio egy isten aki a gyengébb secondaryval is tartja a védelmet a top5ben.... na ez a nem semmi...
csak az a fájó basszameg hogy egy ilyen kerettel nem tudtk feltenni a koronát az elmúlt 3 évben.. az a paraszthajszál túl soknak bizonyult....Josszi
kicsit elragadtattuk magunkat nem? 😀 Wilsonnál maradjunk annyiban hogy remek politikus. pár hete még a hardcore Seahawks fanok a búsba kívánták. meg aztán az öltözői pletykák szerint PC kiskedvence státuszban van és sokmindent megtehet.
nézd, a legnagyobb playek akkor jönnek tőle amikor kifut a zsebből és addig kergetőzik amíg az elkapó nem marad szabadon, ezt csinálják 2 éve. még bírja, de ő is csak egy kiba nagy hitre van attól hogy IR.
nem tudom mennyi college ballt nézel, de Kap rettentő jól nyomta Nevadában. abban érezte jól magát, itt ezt évről évre vették el tőle. neki a határ a csillagos ég, mert elképesztő adottságai vannak, csak hozzá kell szabni a playbookot, ahogy Wilsonnál is. neki megvan az a luxus hogy ott van Lynch még idén, jövőre más kérdés lesz ha esetleg elmegy és nem lesz még egy ilyen(Turbin és Krisztina közel sincs hozzá).
azért Kap is többször hozta a meccseket ilyen meneküléssel, csak nem ennyiszer, szóval ő is lát de elég lenne inkább kidobni a lasztit neki.
és itt jön be az edzői gárda, hogy hívják az 5-7 stepes dropokat amikor képtelen elszakadni a WR-ek és persze megölik a QB-t meg az OL-t. ilyenkor kell a WCO, rövid passzos stabil lassú játék.

egyetértünk Fangio egy fél backup D-ből csinál elit védelmet. a másik oldal egy nagy ordenáré szutyok.
ezt mondjuk 3 hete, attól tartok az NFCW a PO-ban(akárki jut be az one és done lesz)

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
aki nem látta élőben, az ne is nézze meg, de tényleg!Gábor
ezt elobb kellett volna elolvasnom 😀 megneztem, de mint sajtreszelovel rejszolni....

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
igen, ez jól summázza. szomorú nagyon. nincs a szájbaverős OL futásokhoz, nincs kreatív séma, Kap nem futhat, nincs rá gameplan mint volt. nincs egy igazi nr1 gyors WR évek óta.
- meg kell tartani Fangiot, Tomsulát, Donatellt. Harbsban kezdek csalódni kicsit...
- újra kell rakni az OL-t, Crabtree/Iupati/VD mehet

lehet Bevell sem egy zseni a Hawksnál, de leagalább tökéletesen csináltatják a bootleget Wilsonnal, hiszen ő sem pocket passer.
és persze naggyá kellett tenni ezt a nagypofájú Shermant, akit nem lehetett látni eddig...petey
Wilson nem az, de nem is próbáltak azt faragni belőle mint nálunk Kapből... (ó hát a régi időkben Young lábát összekötözték edzésen hogy ne meneküljön rögtön stb stb...) hát a kreatívitást kiölték belőle, sikeresen mantrázták hogy ágyúkarú fiú isteni precíz pocket passer lehetsz.... csak bmeg ha a játékintelligenciája nincs meg hozzá plussz szar a fal, és rövid passzokat ne is hívjunk, valamint jobb híjján BruceMiller megy TE-be?...
és egy gyors WR nem hiányzik ide??? jah hogy Cox a returner aki fél a kontaktól? Hybe legalább beleállt....
ezekre mi ha nem felelőtlenség nem készülni? oké Jim hogy elhagyod a süllyedő hajót és véget ér a "mágiád" de Romant te hoztad ide úgyhogy te is benne vagy ezekben jócskán... nyáron még azon agyaltok hogy Gore cut??? aztán lesérül Hunter Lattimoról aki zsákbamacska volt és elment rá draft feleslegesen... akkor jó az öreg a háznál? aki egy homály fejben nem ott lévő OL-el töreti magát rongyá???
hát menjetek a ........ Oaklandbe na...
ennyi most a hirtelenharag...

és a faxom is kivan a dolgozunk tovább, nem foglalkozom az edzőkkel csak az offenze az én dolgom bullshittel...
Kap szép a hajad meg az izmok egy félisten vagy, gyönyörűek a tetkóid is, de közel ülő szemeidből sajnos nem az értelem süt mint Wilsonéból... néztem vele egy hosszú riportot és ha nem is ugrok fel a seahawks bandvagonra max benyalok csontig MERT!az a srác igazi sportember és kib.szerény.... pedig már nyert egy gyűrűt... és kap rendesen a vacak faluk mögött... de mégis menekülve is lát a pályán és megoldja bmeg hihetetlen szitukban is...

és mea culpa meglengetem a süvegem a seahawks előtt... mert egy szintén sérültek tüzedelte top elkapó nélküli csapattal jutnak be a PO-ba... igaz egy lynchel akiről pattanak le az emberek továbbra is... UFO!

egy miatt érdemes idén néznem a csapatot és az a védelem... Fangio egy isten aki a gyengébb secondaryval is tartja a védelmet a top5ben.... na ez a nem semmi...
csak az a fájó basszameg hogy egy ilyen kerettel nem tudtk feltenni a koronát az elmúlt 3 évben.. az a paraszthajszál túl soknak bizonyult....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Leszedtem nemrég mobilra a maddent, az ingyenes verzióban 3-4 basic play van a playbookban, na valami ilyesmit láttam ma hajnalban.JayB
lehet nem ment az upgrade és csak az maradt kéznél...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Elmeny volt.... negativ.Josszi
Abból is a rosszabb fajta.Nem tudtam dönteni mi a rosszabb:
1.-offense
2.-Ricsi kommentàrja
3.-eredmènykövetõ jaguars módraMontana
Off
Az utóbbi pár ember szorgos romboló munkája miatt valóban teljesen élvezhetetlen.
Sajnálom, mert régen tényleg voltak érdekes hozzászólások de mára átment olyanba amit csak az a pár ember élvez és eltűntek az oldal igazán hozzáértő arcai.
ON
Hová tűnt Tank???Bazzani
ebben egyetértünk... trollfest grafomán belterjes poánkodással... de hát nem kötelező olvasni. csak ja.....

ez egy jó kérdés... talán nem fér bele az elképzelésébe Harboughnak... nem tudom

új eseménydús topikok..
 www.49erswebzone.com/forum/niners/180380-bye-jim-thanks-first-years/

idézet : "Don't forget to take Roman and Kap with ya when you leave...."
Read more at  www.49erswebzone.com/forum/niners/180380-bye-jim-thanks-first-years/#5Q5lw9HbJMLBbxKZ.99

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Elmeny volt.... negativ.Josszi
Abból is a rosszabb fajta.Nem tudtam dönteni mi a rosszabb:
1.-offense
2.-Ricsi kommentàrja
3.-eredmènykövetõ jaguars módraMontana
1! a 2.kimarad mert nem sport tv-n nézem... legalább is a PO-ig nekem nem jön be a style
a 3.pont szintén kimarad mert ha a hülyeségeket olvasom lemaradok a meccsről
úgyhogy marad az 1.pont %/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elmeny volt.... negativ.Josszi
Abból is a rosszabb fajta.Nem tudtam dönteni mi a rosszabb:
1.-offense
2.-Ricsi kommentàrja
3.-eredmènykövetõ jaguars módraMontana
Off
Az utóbbi pár ember szorgos romboló munkája miatt valóban teljesen élvezhetetlen.
Sajnálom, mert régen tényleg voltak érdekes hozzászólások de mára átment olyanba amit csak az a pár ember élvez és eltűntek az oldal igazán hozzáértő arcai.
ON
Hová tűnt Tank???

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 884
Leszedtem nemrég mobilra a maddent, az ingyenes verzióban 3-4 basic play van a playbookban, na valami ilyesmit láttam ma hajnalban.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Elmeny volt.... negativ.Josszi
Abból is a rosszabb fajta.Nem tudtam dönteni mi a rosszabb:
1.-offense
2.-Ricsi kommentàrja
3.-eredmènykövetõ jaguars módra
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Borlandot most láttam először játszani, de tetszett a játéka. Persze voltak lecsúszó szerelései, de ez a lábra ugrálása látványos 😊rantotthus
Ezert hivjak pittbullnak 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Elmeny volt.... negativ.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
igen, ez jól summázza. szomorú nagyon. nincs a szájbaverős OL futásokhoz, nincs kreatív séma, Kap nem futhat, nincs rá gameplan mint volt. nincs egy igazi nr1 gyors WR évek óta.
- meg kell tartani Fangiot, Tomsulát, Donatellt. Harbsban kezdek csalódni kicsit...
- újra kell rakni az OL-t, Crabtree/Iupati/VD mehet

lehet Bevell sem egy zseni a Hawksnál, de leagalább tökéletesen csináltatják a bootleget Wilsonnal, hiszen ő sem pocket passer.
és persze naggyá kellett tenni ezt a nagypofájú Shermant, akit nem lehetett látni eddig...

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Megnéztem a meccset , bár ne tettem volna.
Nem találok szavakat a Offense-re. Talán a szánalmas , ötlettelen , egysíkú , sótlan jó összefoglaló.
Anno azért szerettem bele ebbe a csapatba(konkrétan majdnem ebbe a játékosállományba) mert olyan sziporkázó , változatos támadójátékot mutattak a fiúk , hogy öröm volt nézni. Kezdem élvezni a védelem játékát is , de az a támadójáték , amikor az ellen csak a fejét forgatja hogy hol a labda , nagyon hiányzik , bevallom nektek. Nem tudom mi hiányzik , de Kaepernick játéka is egyre jelentéktelenebb. Az első szezonban még hülyét csinált minden védelemből , tavaly már laposabb volt , idén a teljes sivárság. Lehet ennek oka a gyengébb támadófal (az is mitől lett gyengébb???) , de fő ok szerintem az edzői kar. Ha nem is Harbough , Greg Roman mindenképpen fő ludas az ügyben. Sablon playeket látok , sehogyan sem keverik a játékot , pont az a kiszámíthatatlanságot vették ki a játékból , ami eredményes és látványos játékot hozott.
Szomorú vagyok , nagyon szomorú.

Go NINERS!
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Borlandot most láttam először játszani, de tetszett a játéka. Persze voltak lecsúszó szerelései, de ez a lábra ugrálása látványos 😊
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Valami egyetemi offense gurut szeretnék látni jövőre Roman helyén aki tele van friss ötletekkel.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
Na akkor innentől nyugodtan hátradőlhetünk, és nincs más dolgunk, mint szorítani, hogy Roman itt hagy minket a szezon végén. 😕red6t6
Biztos csak Roman? Jed York a meccs után:
Thank you #49ersfaithful for coming out strong tonight. This performance wasn't acceptable. I apologize for thatTessu
2 éve Jim tesója is meghúzta hogy kirúgta az OC-t december előtt. meg is táltosodtak. bizony az edzői kar vastagon benne van, és kit vegyenek elő ha nem azt az embert akik tervezik az offenzív gameplant.

#49ers Michael Crabtree on Richard Sherman: “I’m not worried about that dude. It’s more scheme. It’s not one-on-one. It’s scheme."

olvastam Jed és Baalke az edzői irodák környékén cirkáltak rendesen, nem jó jel.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
meg sem rázott különösebben ez. várható volt hogy a 3 meccsen győzelmi balfaszkodás előbb-utóbb a végére ér. nem tarthat minket életben a védelem örökké.
ha PO-t akarunk akkor innen minden meccs must win. kérdés akarjuk-e. jöjjön vissza minden sérültünk jövőre, ha kell új edzői stábbal, akár új QB-val mit bánom én, csak ezt a borzalmat amit idénre összehoztak ne lássuk.
hihetetlen hogy van egy top gárdájú csapat és ennyit képesek felmutatni hetente.