NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
eleg gyengen szerepeltunk, ezzel igy a shehawks ellen nem lesz eselyunk. elszomorito, de en mar nem varok po-t. majd jovore, talan..Vegita
Azért nem kell kétségbeesni, a Seahawks sem remekel egyáltalán idén. Szerintem eléggé érzelemdús meccs vár ránk, és ahogy hétről-hétre látható az NFL-ben bármi megtörténhet...meg annak az ellenkezője is. Hazai pályán reális esélyünk van ellenük, egy jól felpörgetett Aldon-Lynch duó rommá sackeli majd Wilsont.Alabama Niners
Így igaz és így utólag talán nem is baj hogy egy futó csapattal játszottunk szoros meccset,ez a redskins amolyan Hóksz Light volt😊
Láttuk mik a hibáink futás ellen(pl.hogy a belső lb-ket hogyan pakolták félre),és ezt kamatoztathatjuk pénteken.
S ahogy írod itt bármi megtörténhet még,motivációval nem lesz gond,plusz hazai pálya stb...
Alig várom már!Montana
mar a szezon eleje ota latjuk, mi a hibank, de valtozas nem tortenik. jo tudom, ezzel altatunk.. 😀 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
viszont én ahányszor beírtam az EK-ba hogy game over, mindig nyertünk 😀 mi ez? (Philly, Giants, Skins)

nem kell beszarni a Hawkstól, magunktól kell 😀 megvan az állományunk hogy törpicsek ne futkározzon mint a fejetlen csirke. ezt már bizonyítottuk párszor(igaz Bowmannal), de amíg Lynch, Aldon és a Cowboy letáborozik a Hawks backfielden nincs gond.
Lynch párszoir el fog szaladni, ez ilyen.
de mint mondtam a Hawks totyikban, egy védelmi állóháború lesz, totál Dben első és második helyezett csatája.
fifti/fiftipetey
kérdés a mi törpicsekünk mit fog nyújtani futás ellen. 😀 kétszer vakra ment de nem lehet mindig 10+ tackle összehozni. hogy a váltott Aldon, Lynch, Brooks trió mit fog összehozni az kiderül... nem tudom Skuta pályán lesz e, az ő rutinja hiányozhat majd. Cowboy jó volt vasárnap, de kérdés mennyit vett ki belőle a meccs. és most csak 3 napja van regenerálódni. Kapnek nem volt rossz meccse a vasárnapi, sőt... okosan játszott. viszont ha Davis nem kapja össze magát akkor pad és kezdjen Carrier. Bruce Milleren lesz a világ szeme úgy érzem 😀 lesz valami trükkös play.... Crabtree pedig ne kedvetlenül játszon. volt egy két pillanat amikor a tavalyelőtti önmagát idézte. na az a Crab kéne csütörtökön.
Stevie sokat pihent vasárnap, remélem ez azt jelenti több lehetőséget kap majd...
nem tudom Mebane játszik e a Kormoránoknál, ha nem az előny a futásnál... és akkor nem kell sok 3 és longot behomálykodnunk. amit persze nem kicsiben oldunk meg hanem LONG és punt.. (jó esetben).
nagy csata lesz, izgalmas meccset várok. közhelyszótár off.

ps.: ja mi nyerünk 20:19-re 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 626 — Csodabogár
viszont én ahányszor beírtam az EK-ba hogy game over, mindig nyertünk 😀 mi ez? (Philly, Giants, Skins)

nem kell beszarni a Hawkstól, magunktól kell 😀 megvan az állományunk hogy törpicsek ne futkározzon mint a fejetlen csirke. ezt már bizonyítottuk párszor(igaz Bowmannal), de amíg Lynch, Aldon és a Cowboy letáborozik a Hawks backfielden nincs gond.
Lynch párszoir el fog szaladni, ez ilyen.
de mint mondtam a Hawks totyikban, egy védelmi állóháború lesz, totál Dben első és második helyezett csatája.
fifti/fifti

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egyébként ha Hyde nem ejti el a labdát 7-0-nál a félpályán lehet sokkal könnyebb meccset játszunk de ebben a szezonban imádjuk xopatni magunkat.he7edik
"ha" és "lehet" 😊
de ez a "kormorán" szezon is most, szóval jó lesz december 😊funkyparduc
Addig mondjuk momentuma nem volt a Skins-nek és az #O is prosperált még normálisan.
Amúgy ja, még a Cards se biztos hogy megnyeri a csoportot és az is benne van a pakliban hogy 3 csapat megy tovább a Westből.


több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
eleg gyengen szerepeltunk, ezzel igy a shehawks ellen nem lesz eselyunk. elszomorito, de en mar nem varok po-t. majd jovore, talan..Vegita
Azért nem kell kétségbeesni, a Seahawks sem remekel egyáltalán idén. Szerintem eléggé érzelemdús meccs vár ránk, és ahogy hétről-hétre látható az NFL-ben bármi megtörténhet...meg annak az ellenkezője is. Hazai pályán reális esélyünk van ellenük, egy jól felpörgetett Aldon-Lynch duó rommá sackeli majd Wilsont.Alabama Niners
Így igaz és így utólag talán nem is baj hogy egy futó csapattal játszottunk szoros meccset,ez a redskins amolyan Hóksz Light volt😊
Láttuk mik a hibáink futás ellen(pl.hogy a belső lb-ket hogyan pakolták félre),és ezt kamatoztathatjuk pénteken.
S ahogy írod itt bármi megtörténhet még,motivációval nem lesz gond,plusz hazai pálya stb...
Alig várom már!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egyébként ha Hyde nem ejti el a labdát 7-0-nál a félpályán lehet sokkal könnyebb meccset játszunk de ebben a szezonban imádjuk xopatni magunkat.


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
eleg gyengen szerepeltunk, ezzel igy a shehawks ellen nem lesz eselyunk. elszomorito, de en mar nem varok po-t. majd jovore, talan..Vegita
Azért nem kell kétségbeesni, a Seahawks sem remekel egyáltalán idén. Szerintem eléggé érzelemdús meccs vár ránk, és ahogy hétről-hétre látható az NFL-ben bármi megtörténhet...meg annak az ellenkezője is. Hazai pályán reális esélyünk van ellenük, egy jól felpörgetett Aldon-Lynch duó rommá sackeli majd Wilsont.Alabama Niners
de jó lenne ha Skuta felépülne, szükség lesz rá is... Borland nem tudom mit fog nyújtani futás ellen... kemény meccs vár rá is... szidhatjuk az offenset de Davis és Crab halovány teljesítménye rányomja a bélyegét az egészre... Derek Carrier kaphatna több snap-et, van olyan keze mint Davisnek, Vance sérült nem 100%os... amilyen motiválatlan VD... tegnap Boldin mentette az irhánkat.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
eleg gyengen szerepeltunk, ezzel igy a shehawks ellen nem lesz eselyunk. elszomorito, de en mar nem varok po-t. majd jovore, talan..Vegita
Azért nem kell kétségbeesni, a Seahawks sem remekel egyáltalán idén. Szerintem eléggé érzelemdús meccs vár ránk, és ahogy hétről-hétre látható az NFL-ben bármi megtörténhet...meg annak az ellenkezője is. Hazai pályán reális esélyünk van ellenük, egy jól felpörgetett Aldon-Lynch duó rommá sackeli majd Wilsont.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
eleg gyengen szerepeltunk, ezzel igy a shehawks ellen nem lesz eselyunk. elszomorito, de en mar nem varok po-t. majd jovore, talan..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egy kicsit aggasztó a 3 eladott labda, meg hogy nem fogtuk nagyon a futást. Rossz előjelek a Hax ellen, de épp ezért bizakodó vagyok, hogy legalább itthon egy szoros meccsen legyőzzük őket. 20:13 ide, a tippem.red6t6
Ilyen #O-val nincs esélyünk egy komolyabb csapat ellen.


több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Egy kicsit aggasztó a 3 eladott labda, meg hogy nem fogtuk nagyon a futást. Rossz előjelek a Hax ellen, de épp ezért bizakodó vagyok, hogy legalább itthon egy szoros meccsen legyőzzük őket. 20:13 ide, a tippem.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Jó-jó , szeretek izgulni a meccsen , de nem ártana már egy olyan is , amikor hátradőlök és élvezem a sziporkázó , ötletes és látványos támadófocit úgy , hogy simán megyünk 20 ponttal!
Nem értem hogy egy ilyen nevekből álló és képességekkel megáldott Offense 17 pontot tud felrakni a táblára , azt is eléggé nyögve-nyelősen.
Roman elhagyta a playbookot , és találomra hívogatja a fogalmatlan playeket?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roman Go home!
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
csak tartalékoltak a Seachickens ellen

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Greg Roman a durva anyád!!!


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 626 — Csodabogár
Win

ezen felül kapja be mind az offenz

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
én megyek, gyertek ti is!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
oké.Mindenki a Cards-Hawx eredménykövetőbe!


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
menjünk a chargersébe kevesen vannak kitúrjuk őket 😀

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
menjünk a Hawks-Cards topikba, ott biztos szívesen látnak minket 😊

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jó lenne az eredménykövető. Valaki tud admint, akinek lehet írni?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
RG3 lerokkan a félidőre, ha így folytatjuk...
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
 crichd.tv/channel-3-live-stream.php

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Borland ma is ipari áram fokozatban tolja 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem írjatok rá egy adminra pm-ben, hogy nyisson eredménykövetőt.