San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amugy meg, meg 1 td beferhetett volna, hogy 49-et kapjunk. mennyivel jobban mutatna.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat ez mi a faszom volt? engem az se erdekel, ha kikapunk a hawks-tol, de hogy igy leegni egy broncostol. szanalmas.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Na ezt gyorsan felejtsük el!! Mint egy rosszul sikerült pre season meccs. Azt sejtettem, hogy nem fogunk nyerni, de hogy eleve csak asszisztálni megyünk Manning történelmi TD-jéhez, hát menjen az egész csapat az edzői stábbal együtt oda, ahova gondolom 😕 Ennyire fogalmatlan, lelketlen játékot én még ettől a csapattól nem láttam. Komolyan én szégyellem magam! Nálam ez a mentalitás nem fér bele... 😕
Az edzői impotenciához most a teljes csapat hozzá rakta magát! Ilyen játék a Szamuráj idejében elképzelhetetlen lett volna! Nekem most lett tele a zsákom Harbaugh-ékkal, remélem eltünnek a szezon végén. Kapják be!
Ja, és ennyit a rosterünk mélységéről... létszámban megvagyunk, de a minőség egyelőre hagy kívánni valót maga után. A Hawks mindent megtesz, hogy bejussunk a PO-ba, de számomra ez a csoda kategória lenne. Mire fel tud állni a kezdő csapat, már mindegy lesz talán 😕
Bocs a sok negatívumért, de ezt elkeserítő volt nézni. Ha tudom, hogy pre season meccsnek vesszük, már rêg aludnék.
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hát ennek a Hawksnak se Harvinnal , se Harvin nélkül nem megy jelenleg!😊Harlequin
voltunk mi is így tavaly.... vagy a Baltimore az SB győzelem után...
a lényeg hogy mi nyerjünk! bár ma nekem belefér a vereség is Denverben...
sok Niners fan ment szurkolni, jó lehet a hangulat...
ki lesz meccskövetőben?Josszi
azt hiszik még mindig félnek tőlük a tavalyi után. sok meccset nyertek tavaly az utolsó pillanatokban(Rams, Texans, Tampa) mákos playekkel.
eddig visszanyal a fagyi. de ez nem tárgya topikunknak :cool:

én nem leszek, csak nyugodtan szurkoljatok 😊

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Hát ennek a Hawksnak se Harvinnal , se Harvin nélkül nem megy jelenleg!😊Harlequin
voltunk mi is így tavaly.... vagy a Baltimore az SB győzelem után...
a lényeg hogy mi nyerjünk! bár ma nekem belefér a vereség is Denverben...
sok Niners fan ment szurkolni, jó lehet a hangulat...
ki lesz meccskövetőben?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Hát ennek a Hawksnak se Harvinnal , se Harvin nélkül nem megy jelenleg!😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Willis, Iupati out a hétvégén. Borland és Looney time. a többiekről egyelőre nincs hírpetey
Looney Tunes.... Borland remélem nem pörgi túl magát, inkább a rutin és az írányitás fog hiányozni Willis nélkül... Looneynak nagyon össze kell szednie magát mert eddig nem volt meggyőző... rajta (is) lesz a világ szeme...Josszi
szerintem elfogadható szintet hoz, Iupati valahogy árnyéka önmagának idén. szörnyű nézni

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Kezd érdekesen alakulni a csoportunk. Ma nem szabad hagynunk meglépni az Arizonát. Szerintem ők tutira behúzzák a mait (ezt megtippelni jelen pillanatban nem kell nagy kurázsi). Szóval van egy kis W-need-ünk is. (Most kezd fájni különösen az Arizona elleni L.)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊
red6t6
Én is szeretnék egy ilyet.. 😕 😊49ersfan
tessék ügyesen tippelni! 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Willis, Iupati out a hétvégén. Borland és Looney time. a többiekről egyelőre nincs hírpetey
Looney Tunes.... Borland remélem nem pörgi túl magát, inkább a rutin és az írányitás fog hiányozni Willis nélkül... Looneynak nagyon össze kell szednie magát mert eddig nem volt meggyőző... rajta (is) lesz a világ szeme...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
31-28ra nyerünk
Go 9ers!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊
red6t6
Én is szeretnék egy ilyet.. 😕 😊49ersfan
😊 neked van 9ers-es táskád nem? az majdnem olyan mint matrica az autón 😀 *woman edition*

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár

LOL

több mint 9 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊
red6t6
Én is szeretnék egy ilyet.. 😕 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
sokszor meg kéne ütni... 2 leggyorsabban dobó qb aktuálisan... 😀Josszi
ha fogjuk a célpontjait akkor nem fog elfutni a DL elől azt garantálom 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sztem meg nem. A hóksz nem az a csapat, amibe Harvin kellett. Ebben az évben nem a hóksz játékot játszották. Így , hogy elmegy visszafognak térni saját magukhoz, ami jobban fog menni nekik. Tate hiányát jobban megérzik, mint Harvinét. Ha már ennyire a hókszot taglaljuk itt, sztem ami bizatató lehet számunkra, hogy a védelmük teljesítménye lett szarabb. LOB????diverdoc
A védelem visszaesése részben a támadósor gyengülése miatt is lehet. Nincsenek elég időt a pályán, egy csomó 3&out-juk van, és LOB ide vagy oda, nincs az a védelem amelyik 35+ percig bírja szusszal. Illetve tavaly talán lett volna, de ahhoz meg olyan depth kell ami tavaly megvolt. De a depth eligazolt, idén nincs olyan minőség sem a front7-ben sem a secondary-ban Shermanék mögött, mint tavaly. Ha nem szedik össze az offense-et, akkor csilloghatnak Shermanék, nem jutnak oda a mézesbödön közelébe se.

Engema Denver meccs sokkal jobban érdekel. Bár sztem egy denveri L abszolut vállalható és reális dolog. Sok pontos mérkőzés lesz, és bizzunk benne, hogy Coxék proból formát hoznak, meg PM-t agyon vegzáljuk. Ha ez meglesz, aakor talán hozható a meccs. Ha meg nem az sem lesz tragédia.diverdoc
Sérültek ide vagy oda, a kezdő védelmetek (a front7-ben legalábbis) szerintem így is erős. Viszont a denveri magaslaton, ha a Denver tudja vezetni az 5-8 perces drivejait, akkor cserélni kell, mert elfogy a szusz. Ezért ott általában az tud nyerni, aki képes hosszú drive-okkal járatni az órát és lent tartani Manningéket a pályáról. Így nyert a Chargers tavaly, és idén így tudta a Chiefs megszorongatni őket. Ezt kéne csinálnia Kaepnek is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
Sztem meg nem. A hóksz nem az a csapat, amibe Harvin kellett. Ebben az évben nem a hóksz játékot játszották. Így , hogy elmegy visszafognak térni saját magukhoz, ami jobban fog menni nekik. Tate hiányát jobban megérzik, mint Harvinét. Ha már ennyire a hókszot taglaljuk itt, sztem ami bizatató lehet számunkra, hogy a védelmük teljesítménye lett szarabb. LOB???? De mindegy ez nem a mi dolgunk, rágják magukat ők ez miatt, de szerintrem önámítás ezt számunkra pozitív trade-nek felfogni.

Engema Denver meccs sokkal jobban érdekel. Bár sztem egy denveri L abszolut vállalható és reális dolog. Sok pontos mérkőzés lesz, és bizzunk benne, hogy Coxék proból formát hoznak, meg PM-t agyon vegzáljuk. Ha ez meglesz, aakor talán hozható a meccs. Ha meg nem az sem lesz tragédia.

Go ninersdiverdoc
a L vállalható, a bukiknál is underdogok vagyunk nem gyengén... ezért az esélytelenk nyugalmával, én speciel kiváló pass rush-al megáldott saját D-t ,nyitott gappekkel szétlyugatott morálisan instabil Denvert D látok a varázsgömbben , a tippem: 31 : 28 ide
😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
Sztem meg nem. A hóksz nem az a csapat, amibe Harvin kellett. Ebben az évben nem a hóksz játékot játszották. Így , hogy elmegy visszafognak térni saját magukhoz, ami jobban fog menni nekik. Tate hiányát jobban megérzik, mint Harvinét. Ha már ennyire a hókszot taglaljuk itt, sztem ami bizatató lehet számunkra, hogy a védelmük teljesítménye lett szarabb. LOB???? De mindegy ez nem a mi dolgunk, rágják magukat ők ez miatt, de szerintrem önámítás ezt számunkra pozitív trade-nek felfogni.

Engema Denver meccs sokkal jobban érdekel. Bár sztem egy denveri L abszolut vállalható és reális dolog. Sok pontos mérkőzés lesz, és bizzunk benne, hogy Coxék proból formát hoznak, meg PM-t agyon vegzáljuk. Ha ez meglesz, aakor talán hozható a meccs. Ha meg nem az sem lesz tragédia.

Go niners


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...Josszi
Hát kétlem,és remélem hogy nem 😊
Nézzük kik maradtak wéerek:Baldwin,Kearse,a két rookie P-Rich és Norwood,az ST-s Lockette na meg Walters.
Ez jelenleg a liga alja szerintem,nem lepődnék meg ha a Rams vasárnap elkapná őket.Bár a jövőt nézve P-Rich nagy erősség lehet.Montana
hát így minden meccsen 8-9 ember lesz a boxban Lynch ellen. plusz az OL-jük is ramaty. nem néz ki jól a helyzet. Így a Boldin trade valami brilliáns volt nekünk tavaly :cool: amúgy meg:

😀

koncentráljunk a Denver ellenire. ki fogja Thomast fogni? Borland, plusz Reid? hogy fogja Staley és AD kivenni Von Millert és Ware-t? tudjuk-e nyomni Peytont? sokdzor és gyakran meg kell ütni. izgalmas lesz, a végén lehet egy Dawson FG fog dönteni.petey
sokszor meg kéne ütni... 2 leggyorsabban dobó qb aktuálisan... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
annyira vicces vagy ezzel a "kormorán" dumával
szerintem mindenki a hasát fogja nevettében, bármikor amikor leírodfunkyparduc
u mad bro?

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...Josszi
Hát kétlem,és remélem hogy nem 😊
Nézzük kik maradtak wéerek:Baldwin,Kearse,a két rookie P-Rich és Norwood,az ST-s Lockette na meg Walters.
Ez jelenleg a liga alja szerintem,nem lepődnék meg ha a Rams vasárnap elkapná őket.Bár a jövőt nézve P-Rich nagy erősség lehet.Montana
hát így minden meccsen 8-9 ember lesz a boxban Lynch ellen. plusz az OL-jük is ramaty. nem néz ki jól a helyzet. Így a Boldin trade valami brilliáns volt nekünk tavaly :cool: amúgy meg:

😀

koncentráljunk a Denver ellenire. ki fogja Thomast fogni? Borland, plusz Reid? hogy fogja Staley és AD kivenni Von Millert és Ware-t? tudjuk-e nyomni Peytont? sokdzor és gyakran meg kell ütni. izgalmas lesz, a végén lehet egy Dawson FG fog dönteni.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...Josszi
Hát kétlem,és remélem hogy nem 😊
Nézzük kik maradtak wéerek:Baldwin,Kearse,a két rookie P-Rich és Norwood,az ST-s Lockette na meg Walters.
Ez jelenleg a liga alja szerintem,nem lepődnék meg ha a Rams vasárnap elkapná őket.Bár a jövőt nézve P-Rich nagy erősség lehet.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
kormoránok? 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊
red6t6
Jóóó 😀 (Y)

The Amazing Racoon