Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 362 — settenke1976@gmail.com
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Richardsonra visszatérve, mint Browns szurkoló láttam amit művelt és ha finom leszek és nőies akkor azt mondom, hogy egyáltalán nem hatott meg. Amit meg a Coltsnál letett az asztalra, az a no comment kategória. Egyszerűen röhejes volt látni ahogy nem lát a pályán, nem tud blokkolni, és úgy szórja a labdát mint bolond gyerek a lisztet. Szóval nem kár érte.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/SFGaben
Akkor jon Bush? Beleferne

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!Alabama Niners
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!Alabama Niners
Ahogy elszalltak az arak abszolut jah

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Jól elgurult a gyógyszere valakinek ott a fővárosban. Illetve jó az ügynöke Chris-nek.
Most leírom előre, hogy nem fogja beváltani a hozzáfűzött reményeket. Uff én beszéltem.Alabama Niners
Skins mint a Real. játékostemető sok pénzért.

Per Tom Pelissero: Chris Culliver's 4-year, $32 million deal with #Redskins includes $16M fully guaranteed over first two years.
BWAHAHAHAHAAA LMAO@Snyder

Cook státusz: Per Maiocco: The 49ers have spoken to free-agent CB Chris Cook about returning, but they’ve had no recent conversations, according to a source.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Jól elgurult a gyógyszere valakinek ott a fővárosban. Illetve jó az ügynöke Chris-nek.
Most leírom előre, hogy nem fogja beváltani a hozzáfűzött reményeket. Uff én beszéltem.
több mint 11 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Tényleg elképesztően elszaladtak a CB-k fizetései. Nem csodálom, hogy nem tartottuk meg ennyiért, akkor inkább jöjjenek a fiatalok.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
RayMac-nek amúgy most mi a státusza?


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Jóllakott napközis és a tanárnéni :p


több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Rá gondoltam volna kb utolsóként, hogy bajba kerül.SFGaben
ő meg a kertészre gondolt utolsóként hogy ... 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Rá gondoltam volna kb utolsóként, hogy bajba kerül.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Crabtree körül mi ez a nagy csönd? Ennyire ijesztő volt a tavalyi performance? 😛
Cully is érdekes, bár nála tényező lehet a múltbeli problémái.SFGaben
lehet ha nem kapja meg a pénzt amit ügynöke gondol akkor marad, és Simpsonnal küzdenek majd hogy ki legyen bent többet?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Cully megy vizitálni Washingtonba, Cox pedig a Brownshoz, holnap meg a Titanshoz.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Ingram is nagyon gyengén játszott első 3 évében a pass heavy offense Saintsbe most meg összeszedte magát ahogy több snapet kap.he7edik
Ingram nem való olyan csapatba mint a Saints, nem is értettem miért igazolták le. Más stílusú csapatban már rég sokkal sikeresebb lett volna. Meg hát alabamai Louisianában???? Az milyen paradoxon!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
ezé' nem fogják évekre eltiltani


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Ingram is nagyon gyengén játszott első 3 évében a pass heavy offense Saintsbe most meg összeszedte magát ahogy több snapet kap.


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree körül mi ez a nagy csönd? Ennyire ijesztő volt a tavalyi performance? 😛
Cully is érdekes, bár nála tényező lehet a múltbeli problémái.SFGaben
Nem fog kelleni egyik sem senkinek és veterán minimumért aláírnak hozzánk még 5-5 évre. 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Én Keenan Lewis-t is el bírnám viselni , úgy hírlik nem igazán tud megegyezni a Szentekkel és odament Browner is.