San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 11 éve
Minden idők legjobb aranyásó futója THE 21:www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Frank-Gores-Final-Game-as-49ers-RB/3523facc-4c11-4348-a561-e0daf7681a49
több mint 11 éve
Emlékezzünk a felejthetetlen 52-re:www.49ers.com/video/videos/Best_of_Patrick_Willis_Micd_Up/097fec2e-5561-45a1-b236-dc2c553f8b58
www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Micd_Up_in_London_vs_JAX/c7182a42-c016-4e3f-81b7-d3c093eb6463
www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Last_Time_Ever_Micd_Up/35f5e4a6-0899-481f-bb57-03f674808a52
www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Micd_Up_in_Candlestick_Park_Finale/53e937e1-0dd9-4b79-925f-af6767bd81f3
több mint 11 éve
Ertem... hat remelem nem one season wonder volt 😀más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziSzerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
2.korben az lesz.CB draftoljunk könyörgöm nem LB-the7edikSzerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGabenmás.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziSzerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Tippjeim az elso 3 korre😀E CB WR
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
nem valami jó a felhozatal belőlük jobb lett volna FA piacról hozni.. bár még elcserélhetnénk VD-t...gaborikKit hozznál a szabadügynök piacról? Browner vagy Sterling Moore?

több mint 11 éve
#Bills Free agent OG Erik Pears will visit the #49ers. #NFL
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 11 éve
nem valami jó a felhozatal belőlük jobb lett volna FA piacról hozni.. bár még elcserélhetnénk VD-t...
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 11 éve
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-tSzerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGabenmás.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziSzerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners

több mint 11 éve
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziSzerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
több mint 11 éve
Nemnagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziEngem csak az érdekelne,hogy mióta elment Haribó volt-e olyan intézkedés,amit te pozitívan éltél meg?😊csrnyei
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziEngem csak az érdekelne,hogy mióta elment Haribó volt-e olyan intézkedés,amit te pozitívan éltél meg?😊
több mint 11 éve
meg a fizuReggie Bush jön tárgyalni.más running scheme is jön akkor valószínű, Gore jobban blokkol,jobban megy át a kisebb réseken, viszont Bush jobban kap el, gyorsabb és mozgékonyabb. gondolom a Fal összetételének változása is faktor lehetett a döntésnél. de várjuk meg marad e nálunk.Josszi
Éles váltás.Höri

több mint 11 éve
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziSzerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.
több mint 11 éve
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀JossziTessék SÁR!
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
Reggie Bush jön tárgyalni.más running scheme is jön akkor valószínű, Gore jobban blokkol,jobban megy át a kisebb réseken, viszont Bush jobban kap el, gyorsabb és mozgékonyabb. gondolom a Fal összetételének változása is faktor lehetett a döntésnél. de várjuk meg marad e nálunk.
Éles váltás.Höri
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
Stveie Johnson release várható. www.csnbayarea.com/49ers/source-49ers-expected-release-johnson-keeping-door-open-return
több mint 11 éve
Annyira nem vagyok elájulva a draft WR felhozataltól, és T. Smith igazolása sem old meg minden problémát.Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGabenSzerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.he7edik
több mint 11 éve
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGabenSzerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.

több mint 11 éve
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.
több mint 11 éve
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?Alabama NinersHivatalos bejelentés nincs, szerintem gyakorlatilag visszavonult. Van egy olyan érzésem, hogy P.Willis döntésére várt és most megy ő is. De lehet, hogy rosszul gondolom.
több mint 11 éve
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?