NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nyerünk 31-17re

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nyerünk 28-26 -ra, GO 9ERS! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Szokásos Maiocco féle Mailbag rovatban nagyon jó levezetés az O-line hibáiról, és hogy miért nem csak csóri Martin a hibás
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-mailbag-rookie-martin-not-only-one-blame-o-line
"Martin was responsible for some of the problems, but certainly not all of them. Every member of the 49ers’ offensive line, as well as quarterback Colin Kaepernick and the running backs had a hand in the issues."

Más: Niners invasion a Szentek városában 😊
 v.cdn.vine.co/r/videos/F3CD77B8F21143101585975844864_317291b9c68.0.1.2789472047299489008.mp4?versionId=mqsL224stTHrsPmpDPzLkBJja_Rad7HOdiverdoc
Olvastam. Nem is kente senki egy szemelyben ra az OL hibait es a nyomast ami szetkente az offenset. Stales Boone is gyenge napot fogott ki...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Game predictions: Mindenhol underdogkent vagyunk, kivéve:
Will Leitch of Sports on Earth: 49ers 19, Saints 17

"Here's a bet that the 49ers have one last kick left in them."
😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szokásos Maiocco féle Mailbag rovatban nagyon jó levezetés az O-line hibáiról, és hogy miért nem csak csóri Martin a hibás
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-mailbag-rookie-martin-not-only-one-blame-o-line
"Martin was responsible for some of the problems, but certainly not all of them. Every member of the 49ers’ offensive line, as well as quarterback Colin Kaepernick and the running backs had a hand in the issues."

Más: Niners invasion a Szentek városában 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Skuta is kérdéses. Egyre jobb.
Valahogy úgy érzem, hogy minden negatív előjel ellenére, a fos játékunk után most összekapják magukat. Sztem nem a denveri scenario fog ismétlődni. Nem a túlzott optimizmus jellemez, de most 20-17-et tippelek ide.
BTW: egyszer játszhatnánk már a Szentekkel odahaza is, nem tudom, hogy a faxba mindig mi vagyunk ellenük úton.diverdoc
Skuta nélkül szopó lesz... ha lesz ideje dobni Brees szétkap minket mint gyöngytyúk a taknyot...
a zebrákra is kíváncsi leszek... na majd kiderül. Go Niners!Josszi
Chase Thomast aktiválták. hát hajrá fiatalember!

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Skuta is kérdéses. Egyre jobb.
Valahogy úgy érzem, hogy minden negatív előjel ellenére, a fos játékunk után most összekapják magukat. Sztem nem a denveri scenario fog ismétlődni. Nem a túlzott optimizmus jellemez, de most 20-17-et tippelek ide.
BTW: egyszer játszhatnánk már a Szentekkel odahaza is, nem tudom, hogy a faxba mindig mi vagyunk ellenük úton.diverdoc
Skuta nélkül szopó lesz... ha lesz ideje dobni Brees szétkap minket mint gyöngytyúk a taknyot...
a zebrákra is kíváncsi leszek... na majd kiderül. Go Niners!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
hát ez így elég zord lesz, PWIll valószínű kihagyja a meccset. Borland vs Graham. van köztük vagy fél méter különbség.
Denver meccs 2.0 megintpetey
csak 20 centi és vagy 15kg... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
.
BTW: egyszer játszhatnánk már a Szentekkel odahaza is, nem tudom, hogy a faxba mindig mi vagyunk ellenük úton.diverdoc
Az alapszakszban, 2010. Week 2. 😀 (25-22)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
remélem Brooks vagy Lynch nem fog félmunkát végezni idén 😀
amúgy ja, az elmúlt 9 meccsből 7 alkalommal mentünk oda, eléggé wtf.



több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Skuta is kérdéses. Egyre jobb.
Valahogy úgy érzem, hogy minden negatív előjel ellenére, a fos játékunk után most összekapják magukat. Sztem nem a denveri scenario fog ismétlődni. Nem a túlzott optimizmus jellemez, de most 20-17-et tippelek ide.
BTW: egyszer játszhatnánk már a Szentekkel odahaza is, nem tudom, hogy a faxba mindig mi vagyunk ellenük úton.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát ez így elég zord lesz, PWIll valószínű kihagyja a meccset. Borland vs Graham. van köztük vagy fél méter különbség.
Denver meccs 2.0 megintpetey
lehet jobb volna mondjuk Coxot ráállítani, bár a Denver ellen is azt hittem CB-t használunk a TE védekezésre, de aztán mégsem

nagyon nem nekünk áll a meccs, amiben bízok, hogy az ilyen szitukban Jimbo mindig összeszedte a csapatot, plusz a Saints szenvedni szokott ellenünk

23-20 nekünk

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Én nem vagyok hajlandó a saját vereségünkre tippelni (és ezzel nyerni is), habár a múlt heti "produktum" után én is arra számítok!😕

Éppen ezért:20-14 ide!😊
49ers FOREVER!!!
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
meg is rakom a meccset, siman 28-13-as buktara. innen mar nem josolok gyozelmet a csapatnak, ezek utan. de majd meglatjuk jovore 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
hát ez így elég zord lesz, PWIll valószínű kihagyja a meccset. Borland vs Graham. van köztük vagy fél méter különbség.
Denver meccs 2.0 megint

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
pont az a pici hiányzik hogy meglegyen a 6. SB, NFCCG 2x. az hogy lejár az idő már vagy 3 éves gond, a Phiullynél ez az uptempós offenz kiküszöböli. nálunk állítólag sok play van hívva. de, át szokta hívni a játékot Kap, nincs ezzel gond. a gond ott van hogy az OLnek csúfolt valami még 1 mp-t se ad. nem tudom milyen playek vannak installálva, de vasárnap nem tudtuk megverni a blitzet, pedig a 3 step drop, screen, RO ezt lelassítaná.
én arra teszek hogy Jimbo menni fog.
viszont PWill megint kihagyta az edzést tegnap. no bueno :/
elátkozott egy év ez valamiért.petey
annyira sok a play, hogy nem tudnak mit hivni es lejar az ido... lassan mar ott tartunk, hogy innen Mo-rol, amirol ok asse tudjak, hogy eszik vagy isszak, megoldanank a csapat problemajat (N) (N) (N)

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2014/11/5/7159495/49ers-offensive-line-has-plenty-of-fingerprints-on-offensive-woes

na ez így még fájdalmasabb nézni az OL-t. szerencsétlen Kap, volt amikor adtak neki kis időt, de inkább próbált futni. nem hibáztatom mert sok volt neki már a fű a szájában.

We played like shit - Joe Staley

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
elgondolkodtato a jelenlegi helyzet. Jimbo kihozta a maximumot a csapatbol az elmult 3 evben. igaz, sajnos a gyuru elmaradt es el is marad meg jo ideig. iden viszont kurva elet, hogy nem megyunk po-ba. en megtartanam Jimbot. Erdemes azert megnezni, hogy a Pats-nel a Billy ba' 14 eve hc, evrol evre szallithato garantalt po-val. (vagy a vasas brigad, rotlivel es tomlinnal) nalunk evrol evre a qb tehetetlen. meg lehet nezni smith-t is, meg most is,colinnal is teljesen halott a jatek stilus. mintha nem is gondolkodna, de pl a read optionnal se tudom mi lett. az ilyen hibakrol, hogy rendre lejar az ido, nem is szolok. a phillynel egy drive ugy zavarodik le, hogy 15-20mp idejuk meg van!! nalunk meg mindig az idovel megy a baszakodas, meg az elettelen play hivasok. azonkivul, 100+millabol nincs annyi esze, hogy athivja? nem is ertem.. az meg, hogy nem tudjuk odadobni, ahova kell. ah. ennek ellenere hagynam Jimbot, de az uj OC-t mar erre a szezonra kellett volna hozni.Vegita
pont az a pici hiányzik hogy meglegyen a 6. SB, NFCCG 2x. az hogy lejár az idő már vagy 3 éves gond, a Phiullynél ez az uptempós offenz kiküszöböli. nálunk állítólag sok play van hívva. de, át szokta hívni a játékot Kap, nincs ezzel gond. a gond ott van hogy az OLnek csúfolt valami még 1 mp-t se ad. nem tudom milyen playek vannak installálva, de vasárnap nem tudtuk megverni a blitzet, pedig a 3 step drop, screen, RO ezt lelassítaná.
én arra teszek hogy Jimbo menni fog.
viszont PWill megint kihagyta az edzést tegnap. no bueno :/
elátkozott egy év ez valamiért.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
elgondolkodtato a jelenlegi helyzet. Jimbo kihozta a maximumot a csapatbol az elmult 3 evben. igaz, sajnos a gyuru elmaradt es el is marad meg jo ideig. iden viszont kurva elet, hogy nem megyunk po-ba. en megtartanam Jimbot. Erdemes azert megnezni, hogy a Pats-nel a Billy ba' 14 eve hc, evrol evre szallithato garantalt po-val. (vagy a vasas brigad, rotlivel es tomlinnal) nalunk evrol evre a qb tehetetlen. meg lehet nezni smith-t is, meg most is,colinnal is teljesen halott a jatek stilus. mintha nem is gondolkodna, de pl a read optionnal se tudom mi lett. az ilyen hibakrol, hogy rendre lejar az ido, nem is szolok. a phillynel egy drive ugy zavarodik le, hogy 15-20mp idejuk meg van!! nalunk meg mindig az idovel megy a baszakodas, meg az elettelen play hivasok. azonkivul, 100+millabol nincs annyi esze, hogy athivja? nem is ertem.. az meg, hogy nem tudjuk odadobni, ahova kell. ah. ennek ellenere hagynam Jimbot, de az uj OC-t mar erre a szezonra kellett volna hozni.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Marcus Lattimore to Retire

 www.49ers.com/news/article-2/Marcus-Lattimore-to-Retire/fc88e5a0-4f1d-4156-a804-521ff78280fa?adbid=10152365742366875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141105_35078737

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Lattimore-al most.mi a helyzet?ZoliZoltán
Ez engem is érdekelne.Stylee
még nem tudni. de úgy tűnik nem lesz belőle NFL játékos 😕

több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Lattimore-al most.mi a helyzet?ZoliZoltán
Ez engem is érdekelne.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 253 — E/1
Lattimore-al most.mi a helyzet?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
a Liga nem rövidítette meg Aldon felfüggesztését, így majd csak jövő héten fog játszani.
hát, a falnak van a hátunk, innen kb miinden meccset nyerni kell, max 1 vereség fér még bele a WC versenyben. aztán ki tudja mi lesz.
én bízom bennük, de látva a vasárnapi rettenetet nem jósolok nagy jövőt. és jövőre meg egy bazi nagy ? lesz. Ha Jim megy akkor megy vele Roman is biztos, remélem Fangio nem. a másik hogy ki lenne helyette? mennyi játékos fogja befejezni, vagy elmenni máshova. egyelőre elég homályos a jövő.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Borland jelölve a Rookie of the Week-re! 😊Hajrá..
Szavazzatok:http://www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/9