NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szerencsére nem tudtam nézni a meccset csak az elejét,mert annyira szarok voltak a streamek meg a netem hogy nézhetetlen volt.Szeritem nem maradtam le semmiről,a lényeg a W és kicsi Borlandünk 12 tackle 2 INT 😊
Na és a c8-on tudtam nézni hogyan verik el a hókszt 😛
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
borzalmas volt, én most ezt szépen ráfogom a keleti parti egy órás meccsre, aztán el is felejtem

grat a védelemnek!

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Tényleg nem értem ezt az Offense-t!!!
Van JÓ! elkapó bőven , van egy Gore-unk meg egy Hyde-unk , és nem rakunk fel 20 pontot a táblára!
Csak bennem fogalmazódik meg hogy balfasz az O# kordinátor????
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Megint tragédia volt az offense, nem hiszem el.


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ekkora raklapot se láttam még, de szerencsére behúztuk

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harbough Oaklandba igazol és a kedvenc idézetét csak egy picit kell megváltoztatnia:

Who's got it better then us?

Nobody....sorry...Everybody
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
..na ennek vajon mennyi valóságalapja lenne?

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kodielsoyanuu5egpf3e
Could the Oakland Raiders land Jim Harbaugh?
Ian Rapoport reports that it would be a "surprise" if Jim Harbaugh was back in San Francisco next season. Could the coach stay in Northern California -- but move across the Bay to the Raiders?


egy szezon alatt el is cseszné az itt 4 év alatt elért mérlegét az NFL-ben 😛
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Skuta is Brock is out. McFadden a 4. CB-nk

 mtc.cdn.vine.co/r/videos/4870F416C71145516600410218496_3e1664fb5c2.0.1.16978919651980021564.mp4?versionId=HJEKyF2hMCSvkmR_NE1BvPW_BtrJHOwk

Na akkor hajrá!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
A Hawks szétfutotta múlt héten az óriásokat , remélem Roman megnézte azt a meccsvideót és ma Gore és Hyde is 100+ yard zár és szétfutjuk őket.
Aldonra negyon kíváncsi vagyok , meg Borlandra is , kitart-e a jó formája.
Tényleg lehet hogy bevetjük a Tank-ot?

24-14 49ers W
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kíváncsi vagyok hogy lesz-e ma TE játék ill. hogy Aldon milyen formában tér vissza?


több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
valakinek innen van egy zold peugeotja, amin SF matrica figyel hatul? meg talan egy SF-s szormok is van a kalaptarton? 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja ebben a szezonban egy rakat sérültünk volt/van. Az elején pár meccses WR, TE hiánytól eltekintve tulajdonképpen Kilgore az egyetlen lényeges O# kiesés, Martin beugrás stb. Ettől eltekintve a védelmünk tizedelődött meg brutál módra. És ennek ellenére nem a D# fog múlni, bármi is lesz ebben a szezonban. Tök csere LB sor, tizedelt, sérült, csere secondary az egész szezonban. Van mélységünk, és le a kalappal Fangio és a backup játékosaink előtt. Faszkalap Roman fele annyira értené a dolgát mint Fangio 7-2-vel állnánk (de akár az arizonai meccset is ide vehetném a Rams és Bears hazai O# balfaszkodásunk mellé) és nyugodtan várhatnánk a januárt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/10
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2014/REG/10

Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69diverdoc
Igen , Borland megérdemli , utolsó 2 meccsen zseniálisat játszott.
Viszont ami nekem hiányzik , az Eric Reed tavalyi jó játéka. Jó rookie évet hozott , de most mintha szürkébb lenne. Szerintetek mi lehet az oka? Kevesebb sót eszik meg Bethea mellett? Ő viszont lényegesen jobb mint wHitner volt , jó csere!!!Harlequin
Reid állítólag kisebb boka/lábsérüléssel bajlódik.
Ward IR. :/ kemény ez a szezon 😕

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/10
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2014/REG/10

Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69diverdoc
Igen , Borland megérdemli , utolsó 2 meccsen zseniálisat játszott.
Viszont ami nekem hiányzik , az Eric Reed tavalyi jó játéka. Jó rookie évet hozott , de most mintha szürkébb lenne. Szerintetek mi lehet az oka? Kevesebb sót eszik meg Bethea mellett? Ő viszont lényegesen jobb mint wHitner volt , jó csere!!!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/10
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2014/REG/10

Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Brock megint maródi, Ward is kihagyta az edzést. The Walking Wounded :/
kíváncsi leszek a front7-re vasárnap. Ian Williams kidőlt, el is kezdett futni a Saints. Dorsey jó lenne minnél előbb visszatérne.
viszont így aktiválva volt Tank, aki jegyzett egy tackel-t és pár QB siettetést. remélem vasárnap többször rotálják majd Cowboyjal és RayMc-kel, ugye ő 5 tech. adjuk hozzá Dialt, Lynch, Aldon és ott a beast front7. Borland mekkorákat játszik már 2 hete, a Broncos és Rams meccs után. mikor a méret nem számít 😉 hihetetlen a faszi amit művelt Grahaman és Ingramon is. a Pitbull 😀 ő is limitált volt edzésen váll miatt.

Bowmant meg meglátjuk, gondolom ez nem annyira szokatlan hogy szakadás után fáj az ember térde igénybevétel után. meglátjuk, van 3 hete hogy kiderüljön.

Brock hiányában Cully-Cox-Johnson lesz a felállás úgy tűnik.petey
Borland vállán nem csodálkozom, annyi hit után, mint egy mérges darázs olyan a srác 😀
Bowmannál nem tudom normális e ez... remélem nem Lattimore történet lesz... de nem hajt minket az idő gondolom megoldják odafent

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

R.C Owens most lett volna 80. San Franciscoi hallhatatlan "alley oop" receiverünk. Hihetetlen súlypontemelkedéssel. Kapuban blokkolt FG-ja után ő miatta hozták be a goal-tending szabályt.



"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Brock megint maródi, Ward is kihagyta az edzést. The Walking Wounded :/
kíváncsi leszek a front7-re vasárnap. Ian Williams kidőlt, el is kezdett futni a Saints. Dorsey jó lenne minnél előbb visszatérne.
viszont így aktiválva volt Tank, aki jegyzett egy tackel-t és pár QB siettetést. remélem vasárnap többször rotálják majd Cowboyjal és RayMc-kel, ugye ő 5 tech. adjuk hozzá Dialt, Lynch, Aldon és ott a beast front7. Borland mekkorákat játszik már 2 hete, a Broncos és Rams meccs után. mikor a méret nem számít 😉 hihetetlen a faszi amit művelt Grahaman és Ingramon is. a Pitbull 😀 ő is limitált volt edzésen váll miatt.

Bowmant meg meglátjuk, gondolom ez nem annyira szokatlan hogy szakadás után fáj az ember térde igénybevétel után. meglátjuk, van 3 hete hogy kiderüljön.

Brock hiányában Cully-Cox-Johnson lesz a felállás úgy tűnik.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Bowmant sem kéne erőltetni... jövőre nyerünk SB-t hazai pályán😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Sajnálom Willist,nagy kedvencem.megnéztem a meccseteket és nagyon tetszik ez a Borland gyerek.ismét bebizonyosodott,hogy a draft klisék mennyire nem érnek semmit és a legfontosabb a "football IQ".remélem így tolja majd a srác végig.Peter
Én pont így vagyok Mosley-val 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sajnálom Willist,nagy kedvencem.megnéztem a meccseteket és nagyon tetszik ez a Borland gyerek.ismét bebizonyosodott,hogy a draft klisék mennyire nem érnek semmit és a legfontosabb a "football IQ".remélem így tolja majd a srác végig.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Nem is igazán értem Willis esetét. 1-2 hét volt az első info. Most meg sason ending surgery. Nem tudom elképzelni, hogy egy lábújjtörésen mit operálnak? Ráadásul, úgy hogy már visszatért az edzésbe is. Vmi nem stimmel. diverdoc
 www.sfgate.com/49ers/article/Reinjured-big-toe-ends-season-for-49ers-5886570.php

rásérült és évek óta kínozza ez a dolog... nem hiszem hogy sima törés, de hát te vagy a doki 😀 tessék konzultálni velük.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ha mindenki egészséges lenne akkor sem lenne nagy változás.
Kilgore helyett van Martin. Willis helyett van Borland.
Ugye Bowman-ről lehetett tudni, hogy sokáig nem lesz (alapból Wilhoite kezdett év elején) és Aldon Smith eltiltása is tudható volt (Skuta és Lynch jó kis páros a helyén).Fucu
Borland más stílusban nyomja, és a tapasztalat is hiányzik. Martinnak is volt egy jó és egy pocsék meccse (igaz az volt az első kezdőként) Borland Willis Bowman trió inkább a taktikai repertoárt színesíthetné, ahogy remélem jövőre fogja is 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha mindenki egészséges lenne akkor sem lenne nagy változás.
Kilgore helyett van Martin. Willis helyett van Borland.
Ugye Bowman-ről lehetett tudni, hogy sokáig nem lesz (alapból Wilhoite kezdett év elején) és Aldon Smith eltiltása is tudható volt (Skuta és Lynch jó kis páros a helyén).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Lenne hozzátok egy érdekes kérdésem!

Szerintetek ha mindenki egészséges lenne a roosteren (gyakorlatilag isteni csoda kategória) , szerintetek hogyan állna fel az offense és a defense?

Várom az összeállításokat , szerintetek kik a legjobbak a csapatnál!😊