NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lenne egy érdekes kérdésem , amin már rágódom egy ideje , mivel itt nálam többen és jobban értenek a focihoz , gondolom megkérdezem , hátha jó kis beszélgetés lesz belőle.

Szerintetek mitől sikeres egy csapat?
Úgy értem ugye a niners a 90-es években begyűjtött 5 SB-t Montanaval , azóta viszont PO is alig volt , kivéve az utolsó 2 évet. Biztos nem csak az irányítón múlik(lásd Flacco tavaly , hisz ő nincs bent szerintem a TOP10-ben az irányítókat tekintve)!
Szerintetek mi kell ahhoz , hogy egy csapat 10-12 évig is PO csapat legyen? Volt egyáltalán már ilyenre példa? Volt olyan csapat , akiket folyamatosan rájátszásba vártak , és be is jutott oda. Van tradicionális "erős" csapat az NFL-ben?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Harlequin
Mivel már több mint 10 éve követem a ligát hétről hétre, így talán tudok segíteni:

Patriots,Steelers,Colts iskola példája a huzamosabb időn keresztül PO-ban szereplő csapatoknak.
Ahhoz,hogy hosszú távon sikeres legyen a frencsájz, kell egyrészt egy jó GM szemlélet, és állandóság szakmai téren. Meg lehet nézni mennyi edzőt fogyasztott a Pats vagy a Steelers az utóbbi 10 évben. De akár a GB-t is ide tehetném, viszont náluk olyannyira erős a csoport,hogy nehéz sokszor egymás után vinni a címet.
Ezzel el is érkeztünk oda,hogy nem elég,hogy a saját frencsájzod magas színvonalon van évről évre, kell azért,hogy a közvetlen csoportriválisaid elbénázzanak valamit.
Patriots csoportjában pl a Miami-Jets-Bills hármas nem az állandóságról híre. Egyiknek sem volt az elmúlt 5-10 évben rendes frencsájz irányítója. Velük ellentétben a Steelers azért nehezebb helyzetben van/volt, mert vele együtt párhuzamosan a Ravens is beleszólt a csoportelsőségért vívott csatába, de a fent említett GB is jó példa erre, hiszen ott pedig a Chicago-Minnesota páros adott néha bivaly csapatot.

Tehát pár sorban összegezve:
1.Átgondolt építkezés a GM részéről, jó draftok, vagy jó "kukázás" az UDFA közül, nem pedig a fél frencsájzt eladva játékost szerezni(pl Washington)
2. Szakmailag magas szinvonalon álló edzők, akik a saját rendszerükbe tudnak hozni olyan embereket akik máshol nem kellenek (Pl Saints, Pats (Woodhead-Welker stbstb), Hawks), és rendesen kompetitív csapatot tudnak pályára küldeni, jó gameplannel.
3. Frencsájz Qb. Szintén a Hazafiaknál maradva, a 10 évvel ezelőtti csapatból már csak kb Brady van ott 😊
4.Esetlegesen gyengébb divízió
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Lenne egy érdekes kérdésem , amin már rágódom egy ideje , mivel itt nálam többen és jobban értenek a focihoz , gondolom megkérdezem , hátha jó kis beszélgetés lesz belőle.

Szerintetek mitől sikeres egy csapat?
Úgy értem ugye a niners a 90-es években begyűjtött 5 SB-t Montanaval , azóta viszont PO is alig volt , kivéve az utolsó 2 évet. Biztos nem csak az irányítón múlik(lásd Flacco tavaly , hisz ő nincs bent szerintem a TOP10-ben az irányítókat tekintve)!
Szerintetek mi kell ahhoz , hogy egy csapat 10-12 évig is PO csapat legyen? Volt egyáltalán már ilyenre példa? Volt olyan csapat , akiket folyamatosan rájátszásba vártak , és be is jutott oda. Van tradicionális "erős" csapat az NFL-ben?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
ha összejön a pénz ez lesz kiplakátolva Seattleben 😀

Josszi
szerintem meg mindkettő elég láma dolog. a zászlóreptetés, ami senkit nem fog érdekelni, vagy a plakát, ami jóeséllyel nem éri meg a másnapot. :[] (vagy akkorra időzítsék miután Seattle kiesett a PO-ból) 😀

Josszi, Snyder nem rossz, de nem is jó. néha nagyot játszik, néha meg úgy viselkedik, mint valami rookie, gyermeteg hibákkal.
backupnak nem rossz, de kösse fel a gatyáját.petey
nem tudom melyik lesz a jobb megoldás ha Staley játszik (gondolom telenyomva Cortizonnal stb stb..) nem 100%-osan kockáztatva hogy rásérül vagy hogy marad a múltkori kevert OL.. na majd kiderül ma este.
a lényeg ha Wilsont nem hagyjuk dobálni , és bár ügyesen szaladgál el a zsebből nem lesz mindig malaca... sőtg szerintem (az első meccsen is 20 körül passszolt csak) Aldon nagyon elfogja kapni.. főleg ha Cowboy újra olyan jól fogja nyomni mint pl a Rams ellen.. akkor már csak az az "egyszerű" feladat vár Willis and Co-ra hogy megállítsák Lyncht..
Gore ma sokat fog dolgozni... szét fogja futni őket..
a Legion of Boomból pedig Legion of Boooo lesz 😀Josszi
Úgy legyen!
Ha bejön , jövök neked egy sörrel!😊
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Meg kell mondanom ÉN nyugodt vagyok az estével kapcsolatosan. Biztos vagyok a győzelemben, hazai pályán hozi kell.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ha összejön a pénz ez lesz kiplakátolva Seattleben 😀

Josszi
szerintem meg mindkettő elég láma dolog. a zászlóreptetés, ami senkit nem fog érdekelni, vagy a plakát, ami jóeséllyel nem éri meg a másnapot. :[] (vagy akkorra időzítsék miután Seattle kiesett a PO-ból) 😀

Josszi, Snyder nem rossz, de nem is jó. néha nagyot játszik, néha meg úgy viselkedik, mint valami rookie, gyermeteg hibákkal.
backupnak nem rossz, de kösse fel a gatyáját.petey
szerintem meg poén mind a kettő 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ha összejön a pénz ez lesz kiplakátolva Seattleben 😀

Josszi
szerintem meg mindkettő elég láma dolog. a zászlóreptetés, ami senkit nem fog érdekelni, vagy a plakát, ami jóeséllyel nem éri meg a másnapot. :[] (vagy akkorra időzítsék miután Seattle kiesett a PO-ból) 😀

Josszi, Snyder nem rossz, de nem is jó. néha nagyot játszik, néha meg úgy viselkedik, mint valami rookie, gyermeteg hibákkal.
backupnak nem rossz, de kösse fel a gatyáját.petey
nem tudom melyik lesz a jobb megoldás ha Staley játszik (gondolom telenyomva Cortizonnal stb stb..) nem 100%-osan kockáztatva hogy rásérül vagy hogy marad a múltkori kevert OL.. na majd kiderül ma este.
a lényeg ha Wilsont nem hagyjuk dobálni , és bár ügyesen szaladgál el a zsebből nem lesz mindig malaca... sőtg szerintem (az első meccsen is 20 körül passszolt csak) Aldon nagyon elfogja kapni.. főleg ha Cowboy újra olyan jól fogja nyomni mint pl a Rams ellen.. akkor már csak az az "egyszerű" feladat vár Willis and Co-ra hogy megállítsák Lyncht..
Gore ma sokat fog dolgozni... szét fogja futni őket..
a Legion of Boomból pedig Legion of Boooo lesz 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
ha összejön a pénz ez lesz kiplakátolva Seattleben 😀

Josszi
szerintem meg mindkettő elég láma dolog. a zászlóreptetés, ami senkit nem fog érdekelni, vagy a plakát, ami jóeséllyel nem éri meg a másnapot. :[] (vagy akkorra időzítsék miután Seattle kiesett a PO-ból) 😀

Josszi, Snyder nem rossz, de nem is jó. néha nagyot játszik, néha meg úgy viselkedik, mint valami rookie, gyermeteg hibákkal.
backupnak nem rossz, de kösse fel a gatyáját.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ha összejön a pénz ez lesz kiplakátolva Seattleben 😀


The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na de hogy topiknál maradjunk, Staley úr játékra jelentkezik vasárnappetey
ja ja.... de mi bajod Snyderrel? nem olyan rossz ő mint bárholbevethető tartalék vagy jumbo kiegészítő... és ha meg kell állítani a mamutot (Lynch) akkor sem fogja telerotyogni a gatyáját..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék? ez csak 1 sport. ajánlom Saul Rosenzweig munkásságát a frusztráció témájában.

én nem tudom miért, de úgy látom mostanság szinte mániákusan foglalkozol velem, nem arra amit írok, hanem a személyemre irányuló szurkapiszkával. nem szoktam statisztikát hamisítani(lol wtf), mindent linkekkel támasztok alá ami olyan. a stadionos kérdésedre doki leírta amit én is szerettem volna, erre benyögöd hogy fent van a hawks.comon is. akkor minek kérdezed ha tudod? ráadásul ilyen seggedből rángatlak ki stílussal(nem érsz annyit..), vegyél vissza kérlek.

a csúsztatások mestere vagy az tuti, ugyanis nem azt írtam hogy rosszak vagytok idegenben hanem hogy nem túl dominánsak, nem úgy mint otthon, dacára a mérlegnek(Texans pick 6, Panthers fumble, Rams utolsó play stb), de keresd vissza nyugodtan, úgy mint a 4 hónappal ezelőtti hszemet és másold be a hawks topikba "parasztságból", ha olyan büszke voltál arra. vagy mondhatnám azt is hogy bedobsz 1-2 hírt rólunk hogy mekkora ekék ott SF-ben, de a korrekt tájékoztatásra már nem futja, pedig elég lenne megkérdezni hogy erre mit szólunk..hm? ezért is írtam arra a hírre.

én komolyan nem értem, endoval, -akivel már 1000 éve forumozunk, Helmuttal, garrettal, Baltazárral meg még pár emberkével onnan semmi de semmi bajunk/bajom nincs, idejönnek az égvilágon senki nem bántja őket.
te idejössz, a MI topikunkba, írsz 20 hszt, legtöbbször tök jókat, ilyenkor mindig reménykedem hogy végre leszel az a jó arc aki idekerült nemrég, de aztán gyorsan belémrúgsz vagy másba aztán játszod a sértődöttet ha visszaszólunk, vagy light csesztetésből be merünk rakni egy képet, végülis káanyázhatnánk akár. *nem*
kérlek szedd össze magad, ez tényleg csak egy sport, és a forumon bármit írsz nem lesz hatással a csapatunk teljesítményére.
engem nem bánt vagy nem lesz szar napom ha ekézed a csapatom, de soha ne az embert.

hang ügyben meg gyere Fehérvárra egy Volán meccsre, vendégem vagy egy zsíros kenyérre meg teára, a legjobb. és ki lehet ordítani magad, meg tapsolni 😊

tessék ez máról:


sportbaráti üdvözlettel:

p.petey
korrekt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
na de hogy topiknál maradjunk, Staley úr játékra jelentkezik vasárnap

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊petey
bmeg!!!!!!!!!!! akkor a malacok tegnap a sógoroknak röfögtek,.,Josszi
tudod, ahol osztrák ligában játszunk, osztrák zebrákkal, és osztrák csapattal, ott sok érdekes dolog történik 😀😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék?.petey
Erről van szó, ez az igazán fontos!(meg a 49ers😀 )
Amúgy eléggé keveset láthatnak, mert úgy nézem minden fehérvári sportrezdülést élőben nézel, még jó hogy nincs gombfocicsapatotok 😊 Vagy viszed a srácokat is? Én 5-6 éves koruktól vittem őket. Úgy egyébként van 2 tollascsapata is városodnak (Albatoll ill. Fehérvár Badminton SE), oda is kimehetnél néha ezzel a nézőszám 10%-al emelkedne😀diverdoc
igen, aktív részesei vagyunk a városi sportéletnek családostól, már második otthon a Jégcsarnok, Sóstói Stadion, Kosárcsarnok :cool: lányom most kezdte a kézit, így bekerült a programba a Köfém csarnok is. edzése után jönnek a suliba tollasok, majd megkérdem kik ők. 😀 a srácom meg röplabdázik és teniszezik.
ha erre jártok szólj mindenképp!

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék?.petey
Erről van szó, ez az igazán fontos!(meg a 49ers😀 )
Amúgy eléggé keveset láthatnak, mert úgy nézem minden fehérvári sportrezdülést élőben nézel, még jó hogy nincs gombfocicsapatotok 😊 Vagy viszed a srácokat is? Én 5-6 éves koruktól vittem őket. Úgy egyébként van 2 tollascsapata is városodnak (Albatoll ill. Fehérvár Badminton SE), oda is kimehetnél néha ezzel a nézőszám 10%-al emelkedne😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊petey
bmeg!!!!!!!!!!! akkor a malacok tegnap a sógoroknak röfögtek,.,

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék? ez csak 1 sport. ajánlom Saul Rosenzweig munkásságát a frusztráció témájában.

én nem tudom miért, de úgy látom mostanság szinte mániákusan foglalkozol velem, nem arra amit írok, hanem a személyemre irányuló szurkapiszkával. nem szoktam statisztikát hamisítani(lol wtf), mindent linkekkel támasztok alá ami olyan. a stadionos kérdésedre doki leírta amit én is szerettem volna, erre benyögöd hogy fent van a hawks.comon is. akkor minek kérdezed ha tudod? ráadásul ilyen seggedből rángatlak ki stílussal(nem érsz annyit..), vegyél vissza kérlek.

a csúsztatások mestere vagy az tuti, ugyanis nem azt írtam hogy rosszak vagytok idegenben hanem hogy nem túl dominánsak, nem úgy mint otthon, dacára a mérlegnek(Texans pick 6, Panthers fumble, Rams utolsó play stb), de keresd vissza nyugodtan, úgy mint a 4 hónappal ezelőtti hszemet és másold be a hawks topikba "parasztságból", ha olyan büszke voltál arra. vagy mondhatnám azt is hogy bedobsz 1-2 hírt rólunk hogy mekkora ekék ott SF-ben, de a korrekt tájékoztatásra már nem futja, pedig elég lenne megkérdezni hogy erre mit szólunk..hm? ezért is írtam arra a hírre.

én komolyan nem értem, endoval, -akivel már 1000 éve forumozunk, Helmuttal, garrettal, Baltazárral meg még pár emberkével onnan semmi de semmi bajunk/bajom nincs, idejönnek az égvilágon senki nem bántja őket.
te idejössz, a MI topikunkba, írsz 20 hszt, legtöbbször tök jókat, ilyenkor mindig reménykedem hogy végre leszel az a jó arc aki idekerült nemrég, de aztán gyorsan belémrúgsz vagy másba aztán játszod a sértődöttet ha visszaszólunk, vagy light csesztetésből be merünk rakni egy képet, végülis káanyázhatnánk akár. *nem*
kérlek szedd össze magad, ez tényleg csak egy sport, és a forumon bármit írsz nem lesz hatással a csapatunk teljesítményére.
engem nem bánt vagy nem lesz szar napom ha ekézed a csapatom, de soha ne az embert.

hang ügyben meg gyere Fehérvárra egy Volán meccsre, vendégem vagy egy zsíros kenyérre meg teára, a legjobb. és ki lehet ordítani magad, meg tapsolni 😊

tessék ez máról:


sportbaráti üdvözlettel:

p.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.undisputedly
ja ja.. nem mérvadó egy ilyen kép... csalódott szurkolót találni akár SB győztes csapatban is 😀Josszi
És pont ezért felesleges ilyen képekkel vagdalkozni. Minden szurkolótábor elég heterogén ahhoz,hogy mindenféle embert megtalálj.
És ezért is felesleges olyan parttalan vitába belemenni,hogy melyik a jobb, ezért sem hangoztt még el szerintem egyik itteni topic lakótól sem, legyen bármelyik csapat fanja,hogy övék a legjobb.
Persze ettől még én érezhetem úgy, hogy a legjobb bázis a miénk, de ugyanígy egy Browns fan is,mert a szurkolói vér ezt mondatja velem. Azért ingerültnek lenni,meg ilyeneket kommentelni,mert most egyik tábor több figyelmet kap a médiától mint a másik, szimplán bolondság.
Eddig is volt community activity , ezután is lesz, nem csak nálunk, nálatok is, az Oaklendél is, Denvernél is.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.undisputedly
ja ja.. nem mérvadó egy ilyen kép... csalódott szurkolót találni akár SB győztes csapatban is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Csak hogy teljes legyen a mezőny. Itt van mind a 21 csapat ( lehet hogy van több is , de én nem kerestem )
 www.jest.com/article/167869/21-nfl-teams-with-paper-bag-headed-fans/page:3BigBaltazar
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Csak hogy teljes legyen a mezőny. Itt van mind a 21 csapat ( lehet hogy van több is , de én nem kerestem )
 www.jest.com/article/167869/21-nfl-teams-with-paper-bag-headed-fans/page:3

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!diverdoc
Amúgy meg fogsz lepődni, de én is csíptem az öreget 😊 No nem annyira,hogy szurkoljak a csapatának, de szerintem érdekes figurája volt a csapatnak.

Amúgy ez a hanghatás érdekes téma 😊 Nagyon alaposan utána néztél, ennyire talán nem is kellett volna, a hawks.com-on is van a témáról brossúra.
Egyedül petey-t frusztrálja ezek szerint nagyon a tény,hogy hangos a stadion.
Szerintem eléggé gyerekes lenne olyat állítani,hogy egy szurkolói csoport jobb a másiknál azért,mert hangosabb. Sőt, tovább megyek, két szurkoló tábort nagyon nehéz összehasonlítani,még akkor is,ha egy divízióba tartoznak. ismerek pár bay-area-bán élő 9ers fant, teljesen rendes normális körülmények között szurkoló fan mindegyik.
Szerintem olyat is lehetetlen olvasni Hawks fanoktól,hogy a 9ers fan az lentebb lenne a táplálékláncban mint a hawks fan 😉
Éppen ezért olyat sem mond senki ,hogy mérhető adatokkal alátámasztható,hogy melyik szurkolótábor a jobb, mert ilyen nincs. Mindegyik más.
Az,hogy miénk képes nagyobb hanghatás kiváltására, elhiszem,hogy böki sokak csőrét, de mint Hawks fan, elhihetetd, nem bánom. Ha valaki viszont objektíven megkérdi,hogy ez azért van-e mert a miénk mindenkiénél jobb fan base, akkor mondanám,hogy beleszól az akusztika is.
Tagadta amúgy valaki a mi topikunkban? Szerintem nem.

A Jaguáros bolondságra meg csak annyit,hogy több győzelmünk van idegenben, mint a 9ersnek otthon. Ez rögtön meg is cáfolja peety kollega egyik blődségét amit a napokban olvastam valahol, miszerint idegenben rosszak lennénk 😊


szerk:
Ha érdekel a stadion, ezt is nézd meg: