NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!diverdoc
lássuk!!!!!!!!!! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne.petey
Amikor megdőlt a hangrekord a CL-en akkor utánanézegettem ennek a hanghatásnak. Mint kiderült ez másokat is érdekelt akik a strukturális akusztikával foglakoznak ( Pl SSA Acoustic, vagy a Penn's State Applied Research Laboratory).
Egyértelmű a fizikája a stadionnak, bár mint kiderült nem a hanghatás volt a cél. Paul Allen a tervezőt Jon Niemuthot (ő cégének (AECOM Ellerbe Becket) volt köze többek között a Ford Fiedhez, a Soldier Fieldhez, Lambeau Field)arra kérte, hogy kvázi college filingje legyen a stadionnak, és a Husky Stadium volt a "minta". A hanghatást a tervező "happy accident"-ként aposztrofálta. A lényeg, hogy bár nem fedett stadionként tartják számon, de tulajdonkép 70 %-a az üléseknek fedett. A két nagy oldalsó lelátó (canopy) mint két hatalmas parabola működik A parabola hajlása olyan fókuszpontokat hoz létre, hogy a maximalis hanghatás fokuszáltan megy a pályára. Ráadásul ezt erősíti, hogy a fedett lelátó alsó részén külön tető van, ami mintegy az aljzata a felső résznek, és erről az aljzatról duplán verődik a hang.Ezenkívül a fedetlen lelátó az északi end zone-nál aluminiumból van, amin elég hangosan lehet dörömbölni. Meg az ülések sincsenek annyira távol a pályától. Szóval összegzésként: bunched-up seating, aluminum benches and canopiesmagyarázzák a hóksz home-field előnyét. Az egyik akusztikus szaki egyébként ezt mondta a szurkolókról és a hanghatásról:“Fans get caught up in it.They experience an intense increase in the sound levels that they would not normally experience in an outdoor environment" Na és itt van elásva a kutyus. Respect a 12.-nek, de pl a Candlestick Parkban ha kinyomnák az aranyerüket, akkor sem tudnák ezt a hanghatást elérni.
Csak vessünk egy pillantást a két stadionra


és ezek után ezt a hang, meg szurkolói felsőbbrendűséget kéretik elfelejteni!diverdoc
miket tanul az ember, köszi doc! azt hittem a hidegben sürübb levegő miatt hangosabbak.. meg hát ha fázik az ember 3,14csája csak jobban kajabál.. 😀 de ezek szerint más faktor is akad..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne.petey
Amikor megdőlt a hangrekord a CL-en akkor utánanézegettem ennek a hanghatásnak. Mint kiderült ez másokat is érdekelt akik a strukturális akusztikával foglakoznak ( Pl SSA Acoustic, vagy a Penn's State Applied Research Laboratory).
Egyértelmű a fizikája a stadionnak, bár mint kiderült nem a hanghatás volt a cél. Paul Allen a tervezőt Jon Niemuthot (ő cégének (AECOM Ellerbe Becket) volt köze többek között a Ford Fiedhez, a Soldier Fieldhez, Lambeau Field)arra kérte, hogy kvázi college filingje legyen a stadionnak, és a Husky Stadium volt a "minta". A hanghatást a tervező "happy accident"-ként aposztrofálta. A lényeg, hogy bár nem fedett stadionként tartják számon, de tulajdonkép 70 %-a az üléseknek fedett. A két nagy oldalsó lelátó (canopy) mint két hatalmas parabola működik A parabola hajlása olyan fókuszpontokat hoz létre, hogy a maximalis hanghatás fokuszáltan megy a pályára. Ráadásul ezt erősíti, hogy a fedett lelátó alsó részén külön tető van, ami mintegy az aljzata a felső résznek, és erről az aljzatról duplán verődik a hang.Ezenkívül a fedetlen lelátó az északi end zone-nál aluminiumból van, amin elég hangosan lehet dörömbölni. Meg az ülések sincsenek annyira távol a pályától. Szóval összegzésként: bunched-up seating, aluminum benches and canopiesmagyarázzák a hóksz home-field előnyét. Az egyik akusztikus szaki egyébként ezt mondta a szurkolókról és a hanghatásról:“Fans get caught up in it.They experience an intense increase in the sound levels that they would not normally experience in an outdoor environment" Na és itt van elásva a kutyus. Respect a 12.-nek, de pl a Candlestick Parkban ha kinyomnák az aranyerüket, akkor sem tudnák ezt a hanghatást elérni.
Csak vessünk egy pillantást a két stadionra


és ezek után ezt a hang, meg szurkolói felsőbbrendűséget kéretik elfelejteni!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Az a helyzet,hogy annyit nem érsz,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊
Amúgyha már felhoztad reflektálj légyszíves a Jaguáros részre is, szerintem sokan kíváncsiak hogy vezetted le ezt az elméletet. Ezúttal legyél olyan kedves és ne hamisíts statisztikát, és a hasracsapásszerű kitalációt is mellőzd. 😀
Tudom így a hozzászólásoknál használatos rutinod kicsit megbomlik, de talán képes leszel rá,hogy ezúttal valós adatokkal érvelj.undisputedly
annyit nem érsz... LOL ez aztán az alázás...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
a vicc az, hogy nem is olyan rég még papírzacskóval ültek a félig üres stadionban a Seahawks szurklolók, és azt sem tudták mi az a 12. ember...

hétvégén meg a bánat tudja. már jár nekik egy szájbalépés 😊petey
? Ez nem is olyan reg mikor volt? Csak mert en olyan 2004 ota nezek meccseket es akkor mar boven fullhazak mentek.

Amugy ja, banat tudja. Viszont ertem, ha frusztraltak vagytok.. 😊 Jo esetben egy kiraly meccs lesz, nem egyik oldal tulereje. Az nem rossz, ha mienk a dominancia, de azert megiscsak elvezetesebb egy jo oda-vissza zuzas.endorphyn
hát én 2011 tavasztól követem szorosan a NFL-t, (mármint főleg a Niners részét..) pont mikor Harbaugh jött, előtte csak az eredményeket néztem meg ha eszembe jutott..
meg nézegettem az SB-at. jah a legelső egy bizonyos Montana vezette 49ers volt a Bengals ellen 1989 januárban.. 😀

érdekes 1996ban csömörlöttem meg a hazai focitól (soccer) és kb 2010-re a nemzetközitől..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
apa kezdődik..........
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Az a helyzet,hogy annyit nem érsz,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊
Amúgyha már felhoztad reflektálj légyszíves a Jaguáros részre is, szerintem sokan kíváncsiak hogy vezetted le ezt az elméletet. Ezúttal legyél olyan kedves és ne hamisíts statisztikát, és a hasracsapásszerű kitalációt is mellőzd. 😀
Tudom így a hozzászólásoknál használatos rutinod kicsit megbomlik, de talán képes leszel rá,hogy ezúttal valós adatokkal érvelj.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
őőőőő belenézek a varázsgömbömbe..
20 - 17 nekünk..Josszi
az eleg szoros. Hauscha kihagyja?endorphyn
ááá 1 lesz neki azt bezúzza, lesz egy td passzotok meg Lynch szalad egy másikat, nálunk meg: 2 FG és Davis + Crabtree TD.. ja a félidöben ti fogtok menni még 14 - 3 ra 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
kint is megy az oltás...

"The Seadderoll Cheathawks. Their entire defense is on some time of amphetamines. lets kill em the old fashioned way" xD


The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
LT Joe Staley says he's feeling better and expects to play Sunday. (via @957thegame)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
a vicc az, hogy nem is olyan rég még papírzacskóval ültek a félig üres stadionban a Seahawks szurklolók, és azt sem tudták mi az a 12. ember...

hétvégén meg a bánat tudja. már jár nekik egy szájbalépés 😊petey
Na mert ti az elmúlt évtizedben sokat örülhettetek 😀Gyurma Pappa
? most nem is arról van szó hogy meddig nem "örültünk". az elmúlt 10 év szopóroller volt mind FO, csapat és tulaj szempontjából. de akkor is sosem ültek az emberek papírzacsival a fejükön, hanem mindig kint voltak, és hordták a mezeket, nem volt üres a stadion, mert a Dinasztia ott volt.

amit mondani akartam hogy a Seahawks-Rams elleni PO meccsre kaptak 24 órás hosszabbítást nehogy blackout legyen pl OTTHON. csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
Srácok , az a gond hogy szerintem is kikapunk!😕
Ami nem nagy baj...
De a PO-ban majd bezuzzuk őket , és újra jöhet a SB!!!
GO NINERS!!!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
őőőőő belenézek a varázsgömbömbe..
20 - 17 nekünk..Josszi
az eleg szoros. Hauscha kihagyja?

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
kabow, puff, csatt , durr.....Josszi
Reszemrol buksi-simi es Amen!😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
a vicc az, hogy nem is olyan rég még papírzacskóval ültek a félig üres stadionban a Seahawks szurklolók, és azt sem tudták mi az a 12. ember...

hétvégén meg a bánat tudja. már jár nekik egy szájbalépés 😊petey
? Ez nem is olyan reg mikor volt? Csak mert en olyan 2004 ota nezek meccseket es akkor mar boven fullhazak mentek.

Amugy ja, banat tudja. Viszont ertem, ha frusztraltak vagytok.. 😊 Jo esetben egy kiraly meccs lesz, nem egyik oldal tulereje. Az nem rossz, ha mienk a dominancia, de azert megiscsak elvezetesebb egy jo oda-vissza zuzas.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
a vicc az, hogy nem is olyan rég még papírzacskóval ültek a félig üres stadionban a Seahawks szurklolók, és azt sem tudták mi az a 12. ember...

hétvégén meg a bánat tudja. már jár nekik egy szájbalépés 😊petey
Na mert ti az elmúlt évtizedben sokat örülhettetek 😀

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bármi lesz a vége vasárnap, az férfi munka lesz!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ismeritek azt a viccet, ami úgy kezdődik,hogy "egy Niners és egy Seahawks fan békésen beszélget"? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
kabow, puff, csatt , durr.....

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
őőőőő belenézek a varázsgömbömbe..
20 - 17 nekünk..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/staley-returns-practice-field

biztató, de én arra teszek hogy nem fog játszani, sem Iupati