NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...Josszi
pl regebbi cuccot vettek, vagy, ot nem az edzo kozpont "tamogatja", esetleg nem szoltak neki, hogy hamarosan jon az ellenorzes. az usaban komoly az ellenorzes, de pl braziliaban leszar jak(lasd ufc -> vitor belfort).
en sajnalom az o sszes olyan elsportolot, aki ezen bukik meg, mert ez szimpla kepmutatas. nyilvan, senki nem hiszi el, hogy messi, vagy ceronaldo lefutkarozik x km-ert es 2-t nem szusszan, nincs elfaradva.Vegita
Nem teljesitmeny fokozoval bukott meg, hanem velhetoen O Is fuvel,cskugy,ahogyan Thurmond is.undisputedly
orvosilag kellett 😀 jah hogy nem minden államban lehet még? 😀 Aldonnak is.. neki a doki írta fel a töményet meg a zöldetJosszi
Washington államban legális a marihuana saját célú felhasználása. Sem Thurmond, sem Brownwer ellen nem emelt vádat a rendőrség. "Csak" az NFL meszelte el őket.BigBaltazar

xD

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na Urak, megnézve a meccsrt pár dolog:

- LMJ végre ad nekünk némi return képességet, előbb kellett volna.
- a Skins is azt csinálta mint eddig mindenki. 8-9 ember a boxba aztán passzoljunk. Kap megoldotta, ami jó volt hogy szépen ment végig a readeken, ha kellett eldobta, Boldin TD-jénél, nem pánikolt, nyert kis időt, és dobott egy lézer passzt.
- ismét Kap-Boldin. volt 2 olyan dobás amiket többször be kell vállani, oldja meg Boldin és meg is oldotta. ezt a Kap-et ismerjük.
- időben leértek a playek, és volt ált. 10 másodperce Kapnek védelmet olvasni. egyből jobb volt a játék.
- Kapnek többet kell checkdownt dobálni ha nincs más, most is volt 3-4 alkalom amikor ott ált a RB üresen az underneath zónában. sima 5-10 yard.
- védelem PO/SB szint, secondary mostanában nagyon horzsol. Wright is kezdi felvenni a ritmust.
- üdv ismét Aldon! 😊 Brooks egy vaddisznó.
- Snyder hát, inkább Iupati, bár ő sem megy most jó évet.
- MM jó hogy visszatért
- Playcalling: azt hittem hallucinálok, volt slant route 😀 egyből Boldin és ManHam meg is csinálta a 1st downokat.

összességében, jó felhozó meccs a Rams ellen. otthon nyerni kell.

Patton is együtt edzett Crabbyvel, úgyhogy ő is lassan visszajön.

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ha a három csoport meccsből hozunk legalább kettőt, akkor meglehet a rájátszás, egyébként meg nem...szerintem.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321

Sztem ez volt a kulcs a W-hez. RG amit kapott, szegény csórikám.A net 200 y alatt tartott Skins támadóegység mellett végre Kaep 130 feletti QB ratinget hozott össze. Márpedig ha 90 felett volt akkor nem vesztettünk eddig. Szóval szar O# és szar D# ellen már jók vagyunk. Nem csodabogári hullám, de azért a csopi elsőség eléggé irreálisnak tűnik, és ettől a győzelemtől nek kell elszállni. Két kőkemény csoportmeccs egymás után. Necces lesz már a Rams meccs is, és a hóksznak vannak azért nem füvező játékosai is, sztem semmit nem gyengül a second-jük. A két csoportidegen elleni meccs vszínű meglesz, és utána a sivatagi show zárásként. Na sztem ott fog sokminden eldölni. 11-5 jó esetben, de inkább 10-6 a reális. És azért a hóksz csak összehoz még egy W-t. Szóval a csoportelsőség nem hinném, hogy életszerű lenne. Bízzunk benne, hogy a pintyek nem életük sorozatát hozzák a továbbiakban és a akkor egy WC-os PO beugraó a miénk. Addigra miondenki egészséges lesz, underdogként meg majd masírozni kezdünk.diverdoc
hát ott nem volt Brees faktor.. mostmár hogy Manningham nagyjából 100% bír, és Vernon is viszi a csapatot középen (durva volt a fumble hányan is lógtak rajta a végén? 4en? ) és Boldin is felszívta magát, igaz nem volt olyan szoros rajta a kiséret állandóan mint eddig, és jön vissza KingCrab + a védelmünk hozza magát mint idáig nem lesz gond a playoff, sem... nem értékelem túl ezt a győzelmet de úgy néz ki a végére erősödünk.. mentálisan és fizikálisan is..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Sztem ez volt a kulcs a W-hez. RG amit kapott, szegény csórikám.A net 200 y alatt tartott Skins támadóegység mellett végre Kaep 130 feletti QB ratinget hozott össze. Márpedig ha 90 felett volt akkor nem vesztettünk eddig. Szóval szar O# és szar D# ellen már jók vagyunk. Nem csodabogári hullám, de azért a csopi elsőség eléggé irreálisnak tűnik, és ettől a győzelemtől nek kell elszállni. Két kőkemény csoportmeccs egymás után. Necces lesz már a Rams meccs is, és a hóksznak vannak azért nem füvező játékosai is, sztem semmit nem gyengül a second-jük. A két csoportidegen elleni meccs vszínű meglesz, és utána a sivatagi show zárásként. Na sztem ott fog sokminden eldölni. 11-5 jó esetben, de inkább 10-6 a reális. És azért a hóksz csak összehoz még egy W-t. Szóval a csoportelsőség nem hinném, hogy életszerű lenne. Bízzunk benne, hogy a pintyek nem életük sorozatát hozzák a továbbiakban és a akkor egy WC-os PO beugraó a miénk. Addigra miondenki egészséges lesz, underdogként meg majd masírozni kezdünk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...Josszi
pl regebbi cuccot vettek, vagy, ot nem az edzo kozpont "tamogatja", esetleg nem szoltak neki, hogy hamarosan jon az ellenorzes. az usaban komoly az ellenorzes, de pl braziliaban leszar jak(lasd ufc -> vitor belfort).
en sajnalom az o sszes olyan elsportolot, aki ezen bukik meg, mert ez szimpla kepmutatas. nyilvan, senki nem hiszi el, hogy messi, vagy ceronaldo lefutkarozik x km-ert es 2-t nem szusszan, nincs elfaradva.Vegita
Nem teljesitmeny fokozoval bukott meg, hanem velhetoen O Is fuvel,cskugy,ahogyan Thurmond is.undisputedly
orvosilag kellett 😀 jah hogy nem minden államban lehet még? 😀 Aldonnak is.. neki a doki írta fel a töményet meg a zöldetJosszi
Washington államban legális a marihuana saját célú felhasználása. Sem Thurmond, sem Brownwer ellen nem emelt vádat a rendőrség. "Csak" az NFL meszelte el őket.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...Josszi
pl regebbi cuccot vettek, vagy, ot nem az edzo kozpont "tamogatja", esetleg nem szoltak neki, hogy hamarosan jon az ellenorzes. az usaban komoly az ellenorzes, de pl braziliaban leszar jak(lasd ufc -> vitor belfort).
en sajnalom az o sszes olyan elsportolot, aki ezen bukik meg, mert ez szimpla kepmutatas. nyilvan, senki nem hiszi el, hogy messi, vagy ceronaldo lefutkarozik x km-ert es 2-t nem szusszan, nincs elfaradva.Vegita
Nem teljesitmeny fokozoval bukott meg, hanem velhetoen O Is fuvel,cskugy,ahogyan Thurmond is.undisputedly
orvosilag kellett 😀 jah hogy nem minden államban lehet még? 😀 Aldonnak is.. neki a doki írta fel a töményet meg a zöldet

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Sose értettem, hogy füvezés miatt miért tiltanak el játékosokatGábor
na ja.. tiltott relax.. 😀
valaki volt aki PED miatt kapott 4 meccset talán?

más de ide is vág..
 magyarnarancs.hu/c_kozep/usain-bolt-megmondta-a-doppingtutit-87589

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sose értettem, hogy füvezés miatt miért tiltanak el játékosokat

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...Josszi
pl regebbi cuccot vettek, vagy, ot nem az edzo kozpont "tamogatja", esetleg nem szoltak neki, hogy hamarosan jon az ellenorzes. az usaban komoly az ellenorzes, de pl braziliaban leszar jak(lasd ufc -> vitor belfort).
en sajnalom az o sszes olyan elsportolot, aki ezen bukik meg, mert ez szimpla kepmutatas. nyilvan, senki nem hiszi el, hogy messi, vagy ceronaldo lefutkarozik x km-ert es 2-t nem szusszan, nincs elfaradva.Vegita
Nem teljesitmeny fokozoval bukott meg, hanem velhetoen O Is fuvel,cskugy,ahogyan Thurmond is.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...Josszi
pl regebbi cuccot vettek, vagy, ot nem az edzo kozpont "tamogatja", esetleg nem szoltak neki, hogy hamarosan jon az ellenorzes. az usaban komoly az ellenorzes, de pl braziliaban leszarjak(lasd ufc -> vitor belfort).
en sajnalom az osszes olyan elsportolot, aki ezen bukik meg, mert ez szimpla kepmutatas. nyilvan, senki nem hiszi el, hogy messi, vagy ceronaldo lefutkarozik x km-ert es 2-t nem szusszan, nincs elfaradva.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?Vegita
nem, nem hiszem el..
kérdés hol mennyire komoly az ellenőrzés és kik akadnak fent..
de a szar ne legyen már mérce...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..Josszi
engem ilyenkor csak egyetlen kerdesre erdekelne a valasz: elhiszed azt, hogy az elsportban csak nehanyan nyomjak a cuccot?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?
Josszi
Nem, sőt Thomas és Chancellor példaértékűek lehetnek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
"Seahawks CB Browner suspended 1 year for substance abuse."
na ennyit a legion of boomról 😕
tényleg náluk már mindenki bukott meg a secondaryból tiltott cuccok miatt?

nálunk meg csak a pia.. egyelőre..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Swagtree aktiválva 😊
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Na, végre sikerült megnéznem a meccset. Roman kezd fejlődni, volt egy-két egész jó play. Végre rájött, hogy nem megy a pass protection a falnak, ezért szükség van a gyors passzokra, működött is. Teljesen meghatódtam, volt egy futó play, ami Kapre készült! 😊
Jó lenne, ha végre a pályán lenne Cashtree, mert akkor működik csak a passzjáték, ha Boldinnak van kedve játszani, az meg ugye max. három meccsenként...
A futás nem nagyon megy továbbra sem... 😕
A D hozta a szokásosat, sőt még Hitnert is észre lehetett venni, talán az első ilyen meccse a szezonban 😊 Aldon is kezd visszatérni, de nálam Brooks volt a D legjobbja, hatalmasat játszott. Lehet, hogy még a 10-6 is összejöhet... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
Romo nem rossz csak divat fikázni... Giants védelem meg jó szvsz.. 😀Josszi
Én úgy fogalmaznék,hogy az alapszakaszban jól teljesít,de amikor élesedik a helyzet akkor elillan a jó forma,mint tavaly decemberben a Skins ellen.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
Romo nem rossz csak divat fikázni... Giants védelem meg jó szvsz.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ahogy azért várható volt feküdt nekünk ez a meccs

tetszett, hogy Aldon nagy kedvel és felszabadultan játszott, jó hátassal volt ez az egész DL-ra, biztató 😊
O oldalon a második Boldin TD, Kap kimozogva, keresztbe szépen megdobta, ez az amit Alex nem tudott volna

jön a Rams, tartok a meccstől, kezdenek beindulni, ezen a meccsen sok fog múlni, de úgy néz ki végre visszatér Crabs 😊
Hawks témában Szasziával értek egyet, kéne a W, de nem mindenáron

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Mondjuk így végiggondolva a visszalévőket, tényleg nem ment ez még el, de továbbra is tartom, hogy két a 14. játékhéten mindent kiadni veszélyes. Meglátjuk, drukkolok 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
még sok minden történhet.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
ők sem szárnyalnak, de nagyon veszélyes csapat még mindig

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?