NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
oké, értem. 😀 azért csak verjük meg a szíhokszót is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
nem szeretnem a skinst leszolni, de eleg gyengen muzsikaltak(remelem jovore rg is osszekapja magat). nem csoda, hogy viszonylag konnyeden nyertunk. (igaz, kb. 5x elaludtam a meccs alatt 😀 ) majd, amikor a hoksz ellen hasonlokeppen duruzsolunk jovo hetvegen akkor beszelhetunk arrol, hogy van celpont 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
én csak a végére ébredtem fel.. de milyen jó volt látni az eredményt... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na akkor hajrá mi! előre pajtások!

Crabs nem lesz

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
remélem nem ilyen lesz a mai meccs!!! 😊
 www.youtube.com/watch?v=5x28ndoqKGY&feature
Go 49ers!!!Shawlong
LOller

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
remélem nem ilyen lesz a mai meccs!!! 😊
 www.youtube.com/watch?v=5x28ndoqKGY&feature
Go 49ers!!!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 youtu.be/wELAtDTaqnw

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
a sok kicsi Csodabogár topikja 😀


több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machinered6t6
Lejátszottam. Mentek a Bearshez WC meccsre.
Uff, én beszéltem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machinered6t6
jópofa!
Ha felteszem ,hogy a kötelezőt hozzuk és mindketten kikapunk a Seahawks-tól, akkor az Arizona elleni meccsel kezdődik a rájátszás és lehet, hogy azzal is ér véget! 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Egyértelműen a három csoport meccsünkön fog eldőlni, hogy látjuk-e még a csapatot januárban. A mostani formából kiindulva, nem... de akkor is GO 9ERS!red6t6
megnéztem, játszottam.. 😀

szerintem meg lesz a playoff..
és most következik egy csomó IF
IF IF IF IF IF IF ..................

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Egyértelműen a három csoport meccsünkön fog eldőlni, hogy látjuk-e még a csapatot januárban. A mostani formából kiindulva, nem... de akkor is GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
doka San Francisco 49ers 111
Azért azt én nem gondoltam volna, hogy a Cards nyerni fogja ezt a meccsét, így nagyon érdekes lesz még a csoportban a helyzet.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Szerintem van jónéhány play a tarsolyban, amit nem akarnak még meghívni. Egyszerűen azért, mert akkor kell kiszélesíteni a pályát, amikor itt van és éles a top WR is. Most már az a cél, hogy elkocogjunk valahogy a PO-ig (szerintem ez pipa), és ott egy egészen új arcot fogunk látni. Crabtree (igazi, teljes gőzzel bedobott) visszatérését is szerintem húzzuk, amíg csak lehet, mert addig sem kell a jelenleg bemutatott szisztémát bontani. Ha túl hamar váltunk, akkor felkészülési lehetőséget adunk, most altatunk, és elhitetjük, hogy ennyi van a book-ban. Szerintem a csoport elment, erről lemondtunk, és ebben a pillanatban született meg az altatós taktika. Be kell húzni 3-4 W-t, és ez ezzel a play callinggal is meglesz, utána pedig szélesítjük és nyújtjuk is a pályát 😊 Egyszerűen látszik Kap-en is, hogy visszafogja magát bizonyos helyzetekben. Korábban azt hittem, önbizalom hiány, hezitálás, most már biztos vagyok benne, hogy nem adunk ki mindent magunkból. Pozícionáltuk magunkat #32. helyre passz alapján, így az ellenfelek Sec-je el is könyvelt minket így. Szerintem meg fogunk lepődni PO-ban 😊szaszia
hétfőit behúzzuk mert én majd csak 4:00től nézem késleltetve 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Szerintem van jónéhány play a tarsolyban, amit nem akarnak még meghívni. Egyszerűen azért, mert akkor kell kiszélesíteni a pályát, amikor itt van és éles a top WR is. Most már az a cél, hogy elkocogjunk valahogy a PO-ig (szerintem ez pipa), és ott egy egészen új arcot fogunk látni. Crabtree (igazi, teljes gőzzel bedobott) visszatérését is szerintem húzzuk, amíg csak lehet, mert addig sem kell a jelenleg bemutatott szisztémát bontani. Ha túl hamar váltunk, akkor felkészülési lehetőséget adunk, most altatunk, és elhitetjük, hogy ennyi van a book-ban. Szerintem a csoport elment, erről lemondtunk, és ebben a pillanatban született meg az altatós taktika. Be kell húzni 3-4 W-t, és ez ezzel a play callinggal is meglesz, utána pedig szélesítjük és nyújtjuk is a pályát 😊 Egyszerűen látszik Kap-en is, hogy visszafogja magát bizonyos helyzetekben. Korábban azt hittem, önbizalom hiány, hezitálás, most már biztos vagyok benne, hogy nem adunk ki mindent magunkból. Pozícionáltuk magunkat #32. helyre passz alapján, így az ellenfelek Sec-je el is könyvelt minket így. Szerintem meg fogunk lepődni PO-ban 😊szaszia
ámen! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Szerintem van jónéhány play a tarsolyban, amit nem akarnak még meghívni. Egyszerűen azért, mert akkor kell kiszélesíteni a pályát, amikor itt van és éles a top WR is. Most már az a cél, hogy elkocogjunk valahogy a PO-ig (szerintem ez pipa), és ott egy egészen új arcot fogunk látni. Crabtree (igazi, teljes gőzzel bedobott) visszatérését is szerintem húzzuk, amíg csak lehet, mert addig sem kell a jelenleg bemutatott szisztémát bontani. Ha túl hamar váltunk, akkor felkészülési lehetőséget adunk, most altatunk, és elhitetjük, hogy ennyi van a book-ban. Szerintem a csoport elment, erről lemondtunk, és ebben a pillanatban született meg az altatós taktika. Be kell húzni 3-4 W-t, és ez ezzel a play callinggal is meglesz, utána pedig szélesítjük és nyújtjuk is a pályát 😊 Egyszerűen látszik Kap-en is, hogy visszafogja magát bizonyos helyzetekben. Korábban azt hittem, önbizalom hiány, hezitálás, most már biztos vagyok benne, hogy nem adunk ki mindent magunkból. Pozícionáltuk magunkat #32. helyre passz alapján, így az ellenfelek Sec-je el is könyvelt minket így. Szerintem meg fogunk lepődni PO-ban 😊szaszia
Én szívesen meglepődnék!😀
Nekem csak annyi bajom van a dologgal,hogy Kap eléggé búval baszottan nyilatkozott az utóbbi meccsek után és néhány helyzetben én inkább azt éreztem,hogy nem biztos a dolgában.DE kívánom,hogy a próféta szóljon belőled!
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Ha pedig kitekintünk Alexre, a mai teljesítményét clock-management-ből érdemes megnézni. Számomra döbbenet, hogy visz egy winning drive-ot, de túl gyorsan, és nem késleltet semmit, erre 1:10 alatt a SD felszántja a pályát, és viszi a meccset. Simán lehozhatta volna Alex....
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem van jónéhány play a tarsolyban, amit nem akarnak még meghívni. Egyszerűen azért, mert akkor kell kiszélesíteni a pályát, amikor itt van és éles a top WR is. Most már az a cél, hogy elkocogjunk valahogy a PO-ig (szerintem ez pipa), és ott egy egészen új arcot fogunk látni. Crabtree (igazi, teljes gőzzel bedobott) visszatérését is szerintem húzzuk, amíg csak lehet, mert addig sem kell a jelenleg bemutatott szisztémát bontani. Ha túl hamar váltunk, akkor felkészülési lehetőséget adunk, most altatunk, és elhitetjük, hogy ennyi van a book-ban. Szerintem a csoport elment, erről lemondtunk, és ebben a pillanatban született meg az altatós taktika. Be kell húzni 3-4 W-t, és ez ezzel a play callinggal is meglesz, utána pedig szélesítjük és nyújtjuk is a pályát 😊 Egyszerűen látszik Kap-en is, hogy visszafogja magát bizonyos helyzetekben. Korábban azt hittem, önbizalom hiány, hezitálás, most már biztos vagyok benne, hogy nem adunk ki mindent magunkból. Pozícionáltuk magunkat #32. helyre passz alapján, így az ellenfelek Sec-je el is könyvelt minket így. Szerintem meg fogunk lepődni PO-ban 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
kicsit túl sokat aggódsz? 😊
én sem, más sem tudja mi történt. csak az edzők. nekem úgy tűnik túl sok RO playt tanítottak a nyáron. most menet közben kell váltani, ami részben sikerült is a Colts meccs után, aztán megint megállt a szekér. meglátjuk hogy hogy váltanak az utolsó nagy rohamra.

az hogy padozott Kap nem jelenti azt hogy automatikusan jó lesz. kb alig kapott éles snapet, 1 éve kezdte el működtetni az O-t, Rodgers 4 évet padozott és Favre mögött azért többet lehetett tanulni mint Smitty mögött 😉 ez bizony kőkemény tanulóév, mikor igazi golyók röpködnek.

Gore mögött ott van Lattimore, aki már edz. sérülés snélkül top 5 pick. Gore is egy 3. körös volt 2 rossz térddel...
Hunter egy change of pace back, LMJ pedig tipikus off tackle RB, ezért jó Lattimore aki egy büntetős back.
van egy fiatal QB-nk, akinek iszonyat magas a plafonja, ezt ki kell belőle hozni, Harbs képes rá mint volt QB. itt ugye több évre tervezünk, ez az 1 év most ilyen, ha cserébe ott leszünk a következő 5+ évben a topon akkor ezt pont be lehet áldozni.petey
lehet.. 😀 sokat? aha.. én mint egyszerű szurkoló nem viselném szívesen a beáldozott szezont jövőépítés ide vagy oda..
ha neked ez így deal akkor ok.. nekem nem 😀
na majd meglátjuk...
Gore-ra visszatérve igaz hogy ő sérült volt és aztán még a vállai is kaptak a térdein kivül.. de ő bizonyított utána.. sokszorosan..
tudom hogy LMJ más tipusú back mint Gore , és hogy Hunter sem az a megyek előre a legkisebb résen is mint az ágyúlövedék stilusú player..
LMJ egyelőre nem bizonyított.. igaz lehetőséget sem kapott... bár visszahordásnál talán volt 1-2 esélye mutatni valamit de ott és akkor semmit sem mutatott..Josszi
és mielőtt valami félreértés lenne.. én nem bíráltam Kap-et.. nekem ő az Isten
az viszont hogy Jim semmit sem vesz magára a felelőségből vagy elkeni az együtt kaptunk ki cimű szép mesébe.. szóval amikor a vereségekből nem veszi ki a részét ami járna neki és Romannak.. az nem tetszik.. pedig ezzel tehermentesíthetné a játékosokat és Kap-et is mentálisan..

The Amazing Racoon