NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ez a védelem (QB) futást kiált. 3 man pass rush van, 2 LB védekezik sekély zónában, egy drawnál könnyen lehetett volna haladni. Akár big playt is. Semmiképp nem jó a választott megoldás.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó


Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
végiggondolva az elmúlt 2 meccset, összesen 4 pont volt a difi amivel kikaptunk. ez barátaim még így is mesüvegelendő az O gyengeségeivel együtt, pláne hogy a Panthers nem volt jobb, mint mi, illetve Breest is majd 300 yard/TD-n tartottuk.

a sérülésekkel idén nem tudom mi van, hullunk mint a legyek. eddig hatalmas szerencsénk volt az elmúlt 2 évben, most kijött egy ilyen lépés. HA visszanyerjük a tvalyi/év végi formánkat ismét ott lehetünk a végén, mert ez a csapat komoly károkat tud okozni.

Palikot idézve: Hová tűnt az év eleji playbook? GB úgy jött ki hogy megállítják a futást és RO-t. meg is tették, Kap pedig szétcincálta őket. nem hiszem nem működött volna a Panthers és Saints ellen is, pláne miután Greer lesérült.
Kapnak csak jót tesz majd ez a szezon, és hiszem hogy egy érettebb QB lesz jövőre, még csak most fejezte be az első full szezonját.petey
Tipikus sophmore season, a második szezonban visszaesnek a QB-k általában, az első éves remeklésükhöz képest. PO meglesz szerintem, SB már kérdéses, de nem lehet minden évben döntőzni, pláne nem az NFL-ben!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
végiggondolva az elmúlt 2 meccset, összesen 4 pont volt a difi amivel kikaptunk. ez barátaim még így is mesüvegelendő az O gyengeségeivel együtt, pláne hogy a Panthers nem volt jobb, mint mi, illetve Breest is majd 300 yard/TD-n tartottuk.

a sérülésekkel idén nem tudom mi van, hullunk mint a legyek. eddig hatalmas szerencsénk volt az elmúlt 2 évben, most kijött egy ilyen lépés. HA visszanyerjük a tvalyi/év végi formánkat ismét ott lehetünk a végén, mert ez a csapat komoly károkat tud okozni.

Palikot idézve: Hová tűnt az év eleji playbook? GB úgy jött ki hogy megállítják a futást és RO-t. meg is tették, Kap pedig szétcincálta őket. nem hiszem nem működött volna a Panthers és Saints ellen is, pláne miután Greer lesérült.
Kapnak csak jót tesz majd ez a szezon, és hiszem hogy egy érettebb QB lesz jövőre, még csak most fejezte be az első full szezonját.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..Josszi
Szerintem én sem próbáltam meg a véleményemet veled kimondatni, szerintem fordítva se próbáld meg. És egyébként is ha végigolvasol egy sornál többet, akkor lehet megérted, hogy mit is akartam mondani. De nem biztos.Gyurma Pappa
elolvastam ez egészet figyelmesen és nyugodtabban, sry, és peace, jó értékelés , köszönöm
a Brees dologban nem értünk egyet de ez nem baj.Josszi
Nem kell mindenben egyetérteni, ez a vélemény lényege. Igyekszem tárgyilagos lenni, amennyire csak lehet.

Peace.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vérlázító! Brooksot megbüntették $15.750-ra, Brees földreviteléért, ezek szerint az NFL új neve National Flag Football League!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Próbáld ki, hogy kapsz egy ütést a nyakadra, hogy utána kapsz-e levegőt. 😉 Soldados
1. Vertem már be a nyakamat azon a részen, ahol most Brees kapta az ütést, nem kezdtem el fulladozni tőle. Nincs 4 gégém a nyakam minden "sarkában".

2. De tényleg értelmetlen az egész vita, ha valaki az ügyben bármennyire is törekedne az általad oly nagy becsben tartott és hangoztatott objektivitásra, akkor legkésőbb a szerelés befejező momentumának megtekintése után nem vitatná a zászló jogosságát, legfeljebb az okát. Brees sisakos földhöz vágása kis túlzással már a Steelers harmadik bajnoki címének idejében is tilos lett volna, nem hogy napjaink körülményei között.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..Josszi
Szerintem én sem próbáltam meg a véleményemet veled kimondatni, szerintem fordítva se próbáld meg. És egyébként is ha végigolvasol egy sornál többet, akkor lehet megérted, hogy mit is akartam mondani. De nem biztos.Gyurma Pappa
elolvastam ez egészet figyelmesen és nyugodtabban, sry, és peace, jó értékelés , köszönöm
a Brees dologban nem értünk egyet de ez nem baj.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na tekintsünk a Washington elleni meccsre már 😀
kit mit vár?Josszi
győzelmet!Alabama Niners
bővebben? 😀Josszi
27-13Alabama Niners
agree 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Jelen esetben nehéz lenne cáfolni a fizika és a biológia törvényeit. Meg se próbálkozott vele senki, csak szimplán figyelmen kívül hagyta. 😊
Soldados
Neked sikerült cáfolni, hiszen szerinted ha valakit nyakon találnak, akkor ő fulladozni fog percekig, függetlenül attól, hogy a nyak a légcsőn kívül sokkal inkább áll még izmokból és csontokból.
De hát nem lehet mindenki egyszerre annyira objektív és anatómiából képzett, mint te.atapapa
Próbáld ki, hogy kapsz egy ütést a nyakadra, hogy utána kapsz-e levegőt. 😉 Tanulságos lesz, egy életre emlékezni fogsz rá, az tuti. Ajjaj, ezt inkább ne, mert veszélyes (és tényleg az)! De ha csak sréhen oldalról nyomod (tehát nem is középen és nem is ütöd, vagy szorítod) a nyakad, már akkor sem 100%-os a légzésed. 😉 De ha nekem nem hiszel, kérdezze meg kezelőorvosát, vagy gyógyszerészét. 😊

De kíváncsian várom a fizikai részre is a választ. Hogy létezik az, hogy a test elindul az ütés hatására a fej pedig marad a helyén (és ezáltal ugye a képeken jól láthatóan nyúlik a nyak a távolodó test és fej között) A megfejtéseket postán kérem feladni, hogy békén hagyjuk végre a Frisco fanokat. 😉Soldados
LOL

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na tekintsünk a Washington elleni meccsre már 😀
kit mit vár?Josszi
győzelmet!Alabama Niners
bővebben? 😀Josszi
27-13
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
"I will see Ahmad on Monday and I will have a check in hand for half of the fine."RL
Hatalmas tisztelet Ray Lewisnak!csrnyei
ha jól tudom Tedy Bruschi is beállt a sorba 😀
 www.49erswebzone.com/news/63585-tedy-bruschi-brooks-penalty-get-tough-drew-brees/

16 kiló azért nem uzsonnapénz. végülis el is tilthatták volna :cool:

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jelen esetben nehéz lenne cáfolni a fizika és a biológia törvényeit. Meg se próbálkozott vele senki, csak szimplán figyelmen kívül hagyta. 😊
Soldados
Neked sikerült cáfolni, hiszen szerinted ha valakit nyakon találnak, akkor ő fulladozni fog percekig, függetlenül attól, hogy a nyak a légcsőn kívül sokkal inkább áll még izmokból és csontokból.
De hát nem lehet mindenki egyszerre annyira objektív és anatómiából képzett, mint te.atapapa
Próbáld ki, hogy kapsz egy ütést a nyakadra, hogy utána kapsz-e levegőt. 😉 Tanulságos lesz, egy életre emlékezni fogsz rá, az tuti. Ajjaj, ezt inkább ne, mert veszélyes (és tényleg az)! De ha csak sréhen oldalról nyomod (tehát nem is középen és nem is ütöd, vagy szorítod) a nyakad, már akkor sem 100%-os a légzésed. 😉 De ha nekem nem hiszel, kérdezze meg kezelőorvosát, vagy gyógyszerészét. 😊

De kíváncsian várom a fizikai részre is a választ. Hogy létezik az, hogy a test elindul az ütés hatására a fej pedig marad a helyén (és ezáltal ugye a képeken jól láthatóan nyúlik a nyak a távolodó test és fej között) A megfejtéseket postán kérem feladni, hogy békén hagyjuk végre a Frisco fanokat. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"I will see Ahmad on Monday and I will have a check in hand for half of the fine."RL
Hatalmas tisztelet Ray Lewisnak!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..Josszi
Szerintem én sem próbáltam meg a véleményemet veled kimondatni, szerintem fordítva se próbáld meg. És egyébként is ha végigolvasol egy sornál többet, akkor lehet megérted, hogy mit is akartam mondani. De nem biztos.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Hát ez a meccs nem lesz a kedvencem...
Mondjuk a Saints ellen én L-t vártam , jó csapat , ettől függetlenül verhetőek lettek volna , de nem így. Potensebb , sziporkázóbb O-val , váratlan playhívással meg lehetett volna. Tényleg nem érdemeltünk W-t , bár a D bitang jó volt. Reid nagy pick volt , élvezet nézni a játékát.
Viszont a Redskins ellen nincs mese , kell a W , ráadásul a Panthers a Pats-et is megverte. Nálunk gyengébb csapatok is megverték őket , remélem nem jövő héten táltosodnak meg.
Csak hogy én is elmondjam a véleményemet a Brees-esetről. Nem tudom hogy szabályos volt-e , de ha az az ütés a nyakát éri , Brees minimum jövő évig sérültlistára kerül , ha bele nem hal. Aki ezzel vitatkozik , keressen meg modellezük le. Nem vagyok profi NFL játékos , de ha 102 kilómmal nekiszaladok a nyakának , biztos nem áll fel mint Brees.Harlequin
az idei év elmegy Kaep képzésére.. ezt el kell fogadnunk hogy még nem kész játékos.. így döntöttek odafent.. :-/
de az OL is mehet vissza fejlődni... jó lenne már a tavalyi formát látni! Lupati sérülése sem jött jól...

 www.49ers.com/news/article-2/Morning-Tailgate-Willis-to-Keep-49ers-Positive/6c04ad15-cd86-43a1-b2a3-a7efc6873168

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na tekintsünk a Washington elleni meccsre már 😀
kit mit vár?Josszi
győzelmet!Alabama Niners
bővebben? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
négy momentumot kaptatok, mégse volt elég.Tocy
köszönjük szépen, hogy ti csak úgy osztogatjátok a momentumokatGábor
Ezt az erőltetett cinizmust már az eredménykövetőben is kiröhögtem, most sincs másképp. Az a baj, hogy így volt. Tenisz nyelven: kaptatok két ki nem erőszakolt hibát (muffed punt és a touchback INT), amiből TD és FG lett, lett egy INT (lásd lent a véleményem), két percnél visszakaptátok a labdát. Ennél több azért nem szokott kelleni. A 4-ből 2-höz semmi közötök nem volt, tehát azt biztosan kaptátok.

Ahogy már írtam: ti vagytok a liga legjobb csapata, ami az ellenfél hibáinak kihasználását illeti. Nem csak és nem elsősorban azért, mert CK tud 11 yardról TD-t csinálni, hanem inkább és elsősorban azért, mert a D képes a legkisebb hibát is megtorolni. A Brooks INT a legtöbb csapat ellen inkább incomplete lett volna, sőt inkább Graham 20 yard DB-vel a hátán. Brooks viszont visszalépett, ugrott, leszedte. Kicsi hiba volt (Graham túl sokáig maradt a pocketban besegíteni), Brooks kiszúrta, és levédekezte. Nem azért jó a védelmetek, mert Whitner/Hitner (most is elgépeltem Hitlerre, nem szándékosan) kifejeli a WR-eket, hanem ezért. Lehetne sorolni 1000 ilyen esetet, a legtöbb nem lett ekkora play, de fontos volt. Nyilván vannak olyan defensive playek, amik tökéletes playt tesznek tönkre (4&4-re a védekezés Hillen), de számomra az teszi egyedivé a 49ers D-t, hogy csak tökéletes playekkel és végrehajtással van esélye az ellenfélnek, ha hibázik az O, akkor azt kegyetlenül megtoroljátok.

Nagyon kemény a D még mindig, de ha DL "akadozása" megfogja az egész védelem agresszivitását. A Cowboy nem 100%-os,(amit egyrészről nagyon sajnálok, mert nála jobb nincs az iparban), a többiek pedig kicsit beleszürkültek a "munkájukba". Viszont a secondary Reiddel szintet lépett: nagyon jó játékos, mindig ott az akció körül, jó pick volt (nem volt rossz az a tavalyi S class 😊 ). Viszont azt nem tudjátok nekem megmagyarázni, hogy Eric Wright egyáltalán backupnak elég.

Sok sikert a továbbiakhoz, inkább 49ers, mint Seahawks.

(És hogy ne menjek el a slágertéma mellett: flag meg flag volt. Nem én mondom, Matt Maiocco mondja:

"While Brooks’ initial contact with Brees appeared to be at the shoulders, replays indicate Brooks’ right biceps did come in contact with Brees’ neck area. Corrente made a split-second judgment call that appeared to be consistent with how the rule is written.

However, that brings into question the rule itself, and whether the NFL goes too far to protect offensive players."

 www.csnbayarea.com/49ers/was-brooks-penalty-correct-callMatt Maiocco
Az utolsó idézett mondaton lehet vitatkozni hogy jó-e ez vagy sem, de amíg 100 millió dolláros befektetések futkosnak, addig ne lepődjünk meg semmin.

Közben az nfl is elmondta:  www.csnbayarea.com/49ers/nfl-correct-call-was-made-against-ahmad-brooks )Gyurma Pappa
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jelen esetben nehéz lenne cáfolni a fizika és a biológia törvényeit. Meg se próbálkozott vele senki, csak szimplán figyelmen kívül hagyta. 😊
Soldados
Neked sikerült cáfolni, hiszen szerinted ha valakit nyakon találnak, akkor ő fulladozni fog percekig, függetlenül attól, hogy a nyak a légcsőn kívül sokkal inkább áll még izmokból és csontokból.
De hát nem lehet mindenki egyszerre annyira objektív és anatómiából képzett, mint te.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊 Hát van, hogy az ember érzékszervei csalnak, nem akarja észrevenni, látni, hallani, ami valójában történt. Sőt, van, hogy a szubjektivitást nélkülöző fizikát és biológiát is figyelmen kívül hagyja. Csakis azt és úgy látja, hallja, amit érzelmei által vezérelve az agyával fel akar fogni. Ilyen az ember, nemcsak sportban szurkolóként, hanem kapcsolatrendszereiben is, mindenki számos példát tudna erre az életéből, hány hülyeséget csinált, nem látott, nem hallott, amikor például szerelmes volt, pedig mindenki más észrevette rajta kívül. 😊 Nem véletlen mondják, a szerelem vak, vagy a szerelem elvakítja az embert, ugyanis az érzékszervei ilyenkor nem a valóságot tükrözik az embernek. Jelen esetben nehéz lenne cáfolni a fizika és a biológia törvényeit. Meg se próbálkozott vele senki, csak szimplán figyelmen kívül hagyta. 😊

Move on.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
mellesleg brees nyaka teljesen latszik a kepen, ez eleve kizarja h oda utott volna, mert akkor a kar kitakarna a zsirafnyakat, legalabbis szamomra igy tunik logikusnak.MMMS
Brees nyakának csak egy része látszik a képen. A másik részét befedi Brooks bicepsze. És van egy rész, amit ez a szög nem mutat. Na azt üti a vállvédő.


ata az a baj, hogy Te ezt egy bizonyos szemüvegen keresztül nézed, vagy akarod látniSoldados
Nyilván én hordom a szemüveget és nem az, aki már akkor is a bírók által különösen védett személynek látta Brees-t, amikor ezt az ítéletek statisztikái nem támasztották alá.
Nyilván én hordom a szemüveget, meg Pereira, aki azt mondta, hogy ezt a hitet 10-ből 10 bíró befújja.
A Saints-ért nem éppen rajongó Peter Kingnek is én adtam a szemüveget, amikor véleményt alkotott az ügyről, de a már többször idézett SF beat writer mondatait is én diktáltam.
Meg a zebrák góréjának is én fogalmaztam a véleményét, amikor ezt közölte
You can't make forcible contact to the head or the neck area, even if the contact starts below the neck and rises up, If there's force to that contact, it's a foul. Watch the initial contact, maybe around the shoulder, but it rides up into the neck area and brings the quarterback down with force



Az eleje véleményes, a vég nem...
clbass
Ennyi.
Ha bárkinek is kétsége van az eredeti ítélet felől, az csak látja itt, hogy Breest nem a vállvédőnél, nem a "nyakvédőnél", nem a "mellvédőnél", hanem a sisakjánál fogva veri a földhöz a védő.
Ennél csak az lett volna szabálytalanabb, ha a landolás után megmarkolja a rácsnál és még párszor a földhöz kocogtatja a fejét.
Nyilván még azt is meg tudta volna védeni néhány szemüveg nélküli ember.

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
na tekintsünk a Washington elleni meccsre már 😀
kit mit vár?Josszi
győzelmet és azt, hogy végre az Offense is életjeled ad magáról
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Hát ez a meccs nem lesz a kedvencem...
Mondjuk a Saints ellen én L-t vártam , jó csapat , ettől függetlenül verhetőek lettek volna , de nem így. Potensebb , sziporkázóbb O-val , váratlan playhívással meg lehetett volna. Tényleg nem érdemeltünk W-t , bár a D bitang jó volt. Reid nagy pick volt , élvezet nézni a játékát.
Viszont a Redskins ellen nincs mese , kell a W , ráadásul a Panthers a Pats-et is megverte. Nálunk gyengébb csapatok is megverték őket , remélem nem jövő héten táltosodnak meg.
Csak hogy én is elmondjam a véleményemet a Brees-esetről. Nem tudom hogy szabályos volt-e , de ha az az ütés a nyakát éri , Brees minimum jövő évig sérültlistára kerül , ha bele nem hal. Aki ezzel vitatkozik , keressen meg modellezük le. Nem vagyok profi NFL játékos , de ha 102 kilómmal nekiszaladok a nyakának , biztos nem áll fel mint Brees.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
. de hogy tovább feszegessem, volt 2 olyan eset, mikor VD és Boldin meze nyúlott érdekesen az utána futó DB felé, no sárga...kommenteltük is. nem kell válaszolni, nyeretetek.
petey
Erre nem azért válaszolok, mert, hanem ezért mert: a DPI/OPI megítélés szörnyű. Sokkal rosszabb, mint a sokat vitatott holding (nem) ítéletek, mivel sokszor látványosabbak külső szemlélő számára is. A bírók nem tudják eldönteni, hogy mikor dobják be és mikor nem. Ha következetes lenne ebben a kérdésben a bíráskodás, akkor vagy védekezni nem lehetne, vagy elkapni, de tiszta catch talán a lehetőségek 50%-a. Viszont amikor "elvárnánk", hogy beleszóljanak egy meccsbe, akkor nem szólnak bele.

Röviden: egy rossz szót nem szóltam azért, mert ehhez hozzászóltatok, sőt az őszinte véleményem az, hogy minden ilyen nem call csak erősíti azt az elképzelést, hogy a bírók "belenyúlnak" a meccsbe, pedig egyszerűen annyira szubjektív ennek a megítélése, amit teljes sebességénél néha nehéz megítélni, főleg amikor oda-vissza megy. Nagyon nem tetszik nekem sem ez a szabályalkalmazás.

Hogy miért foglalkozunk ezzel a kérdéssel? Mert unatkozunk. Szerintem. Tény,hogy nem ezért kaptatok ki. 2:11-nél visszakaptátok a labdát, és azért azt kijelenti, hogy annál a fumble-nél game over, szintén merész, eltekintve a SF O addigi munkáját. Brees elég könnyedén elgyalogol jó védelmek ellen is FG távba 60 sec alatt.

És hogy erre is reagáljak: ahogy a Saints topikban írtam, elég könnyű helyzetet teremtettek nekünk a szar playcallinggal. Ezt nem fogja más elkövetni szvsz. Kaep nem szar, csak 1) tapasztalatlan 2) nem jól felkészített. A legjobb példa volt, amikor kifutott az utolsó drive-ban, megállítva az órát.

(petey: a tavalyi vitára nem emlékszem, de mondjuk hogy egál. 😊 tök jó ez a rivaly, kár hogy viszonylag ritkán találkozunk 😛 )