NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Safety-Eric-Reid/41cce16b-df5f-4120-a9be-803dbdacaf68
Reid "bedrotozva" . 1.20-nal 😀
egyre inkabb orulok, hogy goldson elhuzott innen!Vegita
new star has born.. 😀Josszi
was born, has been born
Amúgy igen, nagy játékosunk leszdiverdoc
oké.. létige sux

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
KC-tól szerintem az várható , amit picstii leírt. Broncos nyeri a másik meccset is , így csak Wild Card helyen megy a PO-ba , ott talán azt a meccset hozza , de a főcsoport elődöntő megnyeréséhez nem elég erősek. De mint mindenben , ez is változhat a sérülések miatt.
Egy valamit nem értek az O-val kapcsolatban. Futócsapat a Niners , van egy Gore-unk és egy Hunter-ünk. Többen mondják hogy Kaep nem tud passzolni. Akkor hogy tudta a GB ellen az első fordulóban a passzaival szétszedni azt a D-t? Tudom , a GB defense nem ligaelső passz ellen , de amit ott benyeltek...
Azóta miért nem tudjuk ugyanazt a passzjátékot nyújtani , ha az ellenfél megöli a futásunkat?
Volt egy teljes felkészülési idényünk hogy Kaep-re írják a playbookot. Hiányolom a csapat képességeire szabott playhívásokat.
Vélemények?
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Szabálytalan volt szerintem a befejezés miatt. És rohadtul túl volt ragozva.(büntetetés meg kabaré) Jobbak voltak, nyertek és kész. Ez várható-kalkulálható L volt. diverdoc
teljesen egyetertek. kuzdosportoltam 3 evig(kempo-thai box egyutt) es nekem is volt utes, rugas nyakra, szar volt.(persze mas szint az nfl) en szemely szerint is a befejezest latom szabalytalannak. ha feltesszuk a plusz 20 pontot, akkor ez a buntetes nem er szot sem. legkozelebb a tamado szekcionak pontra kell valtani a lehetosegeket.



na itt a tuti magyarázom a bizonyítványt..
az Én szurkolói szememnek ez egy nagy nagy.. bullshit..

 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Colin-Kaepernick-to-Battle-His-Way-Out/ccaad68b-eb3a-48c8-a55d-44f1358a1965Josszi
ezt roviden leirnad? sajnos annyira nem jo az angolom, hogy ez atjojjon ugy, hogy meg is ertsem a lenyeget. koszi 😊


mas tema picit: KC-tol mit vartok? Smith a denver ellen jot jatszott, sajnos a denver vedelme megfogta a kc o-t. vajon, PO-ban meddig jutnak? illetve, jovoheten verik otthon a denvert?Vegita
Összefoglalva annyi, hogy a statok alapján ha Kap jól játszik nyerünk (győztes meccseken 9 TD, 1 INT) ha szarul játszik vesztünk ( 2TD, 6 INT vesztes meccseken), aztán jön a szokások duma Romantól, h nem nézik a statokat, és h ők látják h Kap jól játszik. Valamint Roman szerint Colin rengeteget tanulhat most, és később majd a hasznára lesz, hogy ilyen nehéz időszakon megy keresztül. És végül Willis nagymester osztja meg velünk gondolatait, miszerint ő minden meccs előtt elmondja Kap-nek és mindenkinek, hogy csak menjenek ki és játszanak, a Def majd segít ha baj lesz, és h ő hisz az Offense Team ben.

Ha megint egy vállalhatatlan mecs lesz O részről akkor Roman bának kijár a fülbetréfa...

KC témához: PO-ban Wild Card körben nyernek, utána kiesnek. Nem gondolom, hogy meg tudják verni a Broncost.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szabálytalan volt szerintem a befejezés miatt. És rohadtul túl volt ragozva.(büntetetés meg kabaré) Jobbak voltak, nyertek és kész. Ez várható-kalkulálható L volt. diverdoc
teljesen egyetertek. kuzdosportoltam 3 evig(kempo-thai box egyutt) es nekem is volt utes, rugas nyakra, szar volt.(persze mas szint az nfl) en szemely szerint is a befejezest latom szabalytalannak. ha feltesszuk a plusz 20 pontot, akkor ez a buntetes nem er szot sem. legkozelebb a tamado szekcionak pontra kell valtani a lehetosegeket.



na itt a tuti magyarázom a bizonyítványt..
az Én szurkolói szememnek ez egy nagy nagy.. bullshit..

 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Colin-Kaepernick-to-Battle-His-Way-Out/ccaad68b-eb3a-48c8-a55d-44f1358a1965Josszi
ezt roviden leirnad? sajnos annyira nem jo az angolom, hogy ez atjojjon ugy, hogy meg is ertsem a lenyeget. koszi 😊


mas tema picit: KC-tol mit vartok? Smith a denver ellen jot jatszott, sajnos a denver vedelme megfogta a kc o-t. vajon, PO-ban meddig jutnak? illetve, jovoheten verik otthon a denvert?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Safety-Eric-Reid/41cce16b-df5f-4120-a9be-803dbdacaf68
Reid "bedrotozva" . 1.20-nal 😀
egyre inkabb orulok, hogy goldson elhuzott innen!Vegita
new star has born.. 😀Josszi
was born, has been born
Amúgy igen, nagy játékosunk lesz


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
a Brees nyakát ért élettani hatásokról meg megvárjuk a "háziorvosunkat" diverdocot, hogy állítsa fel a helyes diagnózist.petey
Megszólítattam. Közel egy hétig nem vot net elérhetőségem, ezért csak most. Sok mindenben Soldival értek egyet, tuti, hogy nem a nyaka kapta a teljes ütést. Anatomiailag nézve ha előlről kapja, az légcső gége, oldalról akkor jó eséllyel vagotonia-szívmegállás is akár. Egy ekkora tiszta nyak ütés után nem kelt volna fel. De ez értelmetlen, és nem lehet ezt így levezetni. Szabálytalan volt szerintem a befejezés miatt. És rohadtul túl volt ragozva.(büntetetés meg kabaré) Jobbak voltak, nyertek és kész. Ez várható-kalkulálható L volt. Necces lesz a Skins meccs, de valahogy biztos vagyok benne, hogy behúzzuk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na itt a tuti magyarázom a bizonyítványt..
az Én szurkolói szememnek ez egy nagy nagy.. bullshit..

 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Colin-Kaepernick-to-Battle-His-Way-Out/ccaad68b-eb3a-48c8-a55d-44f1358a1965

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
és mit lehetne tenni? slant passzok? vagy futás? a látszik a felállásból hogy rush lesz miért nem lehet áthívni a játékot? nincs a playbookban semmi ez ellen? vagy köti Kap-et ami ST.Roman hívott? vagy nincs meg a rutin hogy átlássa mi készül "ellene"? heh Bruce Miller FB a 3. legeredményesebb elkapónk.... na ez is érdekes vagy mégsem ilyen wr corps mellett?.. :-/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Safety-Eric-Reid/41cce16b-df5f-4120-a9be-803dbdacaf68
Reid "bedrotozva" . 1.20-nal 😀
egyre inkabb orulok, hogy goldson elhuzott innen!Vegita
new star has been born.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Brock 4 évvel hosszabbított 16 millió dollárért amiből 7 garantált, és 4 milla aláírásit kapott. A Rézbőrűek ellen kezdő lesz Brown helyén. Ahoz képest, hogy UDFA volt kicsi egyetemről, és elvileg annak is örült, hogy a rosteren maradt, igencsak szép idényt fut. 4INT és ebben egy pick six.Alabama Niners
idáig nagyon jó, évente hosszabították a szerződését, voltak olyan meccsei mikor csak az ST-ben lépett pályára talán?.. teljesül egy újabb "álom" most éppen neki avagy a kemény munka meghozta gyümölcsét, tartsa a jó formáját azt kívánom! 4 éven keresztül!!! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Brock 4 évvel hosszabbított 16 millió dollárért amiből 7 garantált, és 4 milla aláírásit kapott. A Rézbőrűek ellen kezdő lesz Brown helyén. Ahoz képest, hogy UDFA volt kicsi egyetemről, és elvileg annak is örült, hogy a rosteren maradt, igencsak szép idényt fut. 4INT és ebben egy pick six.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nemírokpetey
Az Soldi részére ment, csak nehéz megállani, amikor valaki a tárgyilagosat játszva annyira szorgalmasan, alaposan és legfőképpen önelégülten bizonygatja a.... butaságot.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Flagnek kellett volna lennie.
Gyurma Pappa
Ahogy a héten kiderült, az ilyen a QB hibája, miért nőtt ilyen nagyra. Ha egy fejjel alacsonyabb lenne, akkor Hicks csak a levegőbe kapkodott volna.atapapa
nemíroknemíroknemíroknemírok

😕)

ettől függetlenül nektek szorítok, az obvious indokokon kívül, hogy kíváncsi vagyok mire mentek megint a Qwest CLinken.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Flagnek kellett volna lennie.
Gyurma Pappa
Ahogy a héten kiderült, az ilyen a QB hibája, miért nőtt ilyen nagyra. Ha egy fejjel alacsonyabb lenne, akkor Hicks csak a levegőbe kapkodott volna.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?Josszi
Ez nem volt blitz, 3 ember ment rushra, 2 LB sekély zónát védett, a DB meg fogtak mindenkit. Amikor Gore maradt blokkolni, akkor indult el az egyik LB még befelé. Egyrészt Gore rossz döntést hozott, amikor nem indult e kifelé, látnia kellett volna, hogy 3 ember van csak rushon, esetleg egy checkdown és majd lesz valami play jó lett volna. Snap előtt Kaep áthívhatta volna egy draw optionre a play, de ő alapból a shotgun után dropbackleni kezdett, ezzel elvetve minden esélyét egy tervezett futás playnek. Esetleg egy fake handoff Gore-nak, scramble balra és abból vagy passz van futás. A dropback volt a legrosszabb variáció.
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Flagnek kellett volna lennie.

Ha költői, hanem, idézem én is magamat az eredménykövetőből: "Hicks két hét alatt a második facemasket úszta meg. Oké, lelkes meg minden, de azért nem kéne meccsenként 15 yardokat kockáztatni. Brooks hithez hasonlítani meg hülyeség, ott a OLB érkezett 100 km/h-val, én inkább ezt vállalnám be.(Ezt Jake poénkodására írtam, hogy ez durvább volt, ami persze baromság.) De zászlót azt kellett volna rá dobni, ettől függetlenül."Gyurma Pappa
oké továbbküldtem Romannak elemzésre 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?Josszi
Ez nem volt blitz, 3 ember ment rushra, 2 LB sekély zónát védett, a DB meg fogtak mindenkit. Amikor Gore maradt blokkolni, akkor indult el az egyik LB még befelé. Egyrészt Gore rossz döntést hozott, amikor nem indult e kifelé, látnia kellett volna, hogy 3 ember van csak rushon, esetleg egy checkdown és majd lesz valami play jó lett volna. Snap előtt Kaep áthívhatta volna egy draw optionre a play, de ő alapból a shotgun után dropbackleni kezdett, ezzel elvetve minden esélyét egy tervezett futás playnek. Esetleg egy fake handoff Gore-nak, scramble balra és abból vagy passz van futás. A dropback volt a legrosszabb variáció.
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Flagnek kellett volna lennie.

Ha költői, hanem, idézem én is magamat az eredménykövetőből: "Hicks két hét alatt a második facemasket úszta meg. Oké, lelkes meg minden, de azért nem kéne meccsenként 15 yardokat kockáztatni. Brooks hithez hasonlítani meg hülyeség, ott a OLB érkezett 100 km/h-val, én inkább ezt vállalnám be.(Ezt Jake poénkodására írtam, hogy ez durvább volt, ami persze baromság.) De zászlót azt kellett volna rá dobni, ettől függetlenül."

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.atapapa
költői kérdés volt, nem kell mellre szívni 😉petey
ja tényleg :p

BTW nálunk meg Thomas rovására fogtak sisakrácsot elég szépen este, 0 zászló, de még meg se ismételték, észre se vették. Nem is lett nfl.comos címlap belőle, de hát az előzmények után ez érthető.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.atapapa
költői kérdés volt, nem kell mellre szívni 😉

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Safety-Eric-Reid/41cce16b-df5f-4120-a9be-803dbdacaf68
Reid "bedrotozva" . 1.20-nal 😀
egyre inkabb orulok, hogy goldson elhuzott innen!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
nyilvan, mert ez mar nem nyakra ment, 😛 de ha megis ( 😀 ), attol meg a vegen, amikor a foldre kerult ryan, nem lett letepve a feje 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Nem tudok dönteni,hogy Sanko vagy Ray Lewis é a nagyobb ember!😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a védelem (QB) futást kiált. 3 man pass rush van, 2 LB védekezik sekély zónában, egy drawnál könnyen lehetett volna haladni. Akár big playt is. Semmiképp nem jó a választott megoldás.Gyurma Pappa
7 ember van csak a boxban. Nekünk is volt ilyen csomagunk még PC első évében ha jól emlékszem. Mi Banditának neveztük, viszont nálunk a kényszer szülte, ugyanis szar volt a passrush, és varázsolnunk kellett.

Amúgy Capy fiú ellen is használtunk már hasonlót.