San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
IR: Out McDonald, Patton, Doubtfull Celek, Questionable: Davis, Manningham, Reid, Skuta, Miller. Ha Miller és Davis nem játszik, O# halott. Skuta engem eléggé meggyőzött eddig, Aldon nem tudom mit tud majd nyújtani, mert vszínű így többet játszik. Mondjuk pass rush nagyon fontos lenne szerezhetne Brownnak pár rossz percet! Mondjuk a kérdésesek azért sztem játszani fognak.

Sérülések kapcsán ahogy olvasgatom a kinti fórumokat érdekes felvetéseket látok a draft politikánkat illetően.
3 kommentet kimásolok kis vitaindítónak:
1.We suck. and yes, can we please draft healthy players? baalke's drafts last 2 years are pretty bad. Loss at new orleans will put us out of wildcard. never thought we would get this bad so quick.
2. Eric Reid. The only player from the 2012 & 2013 draft to help the team.
3. The focus in the upcoming draft is to draft only healthy players who can start for us next year. Too many injured, inactive players drafted this past spring and it hurt us. We need to activate Carrier or Thomas for this game. (Carrier aktiválását illetően mondjuk Harbaugh eléggé ködösített, inkább 52es roostert tart sztem, Thomas fizetését viszont megemelték egyetlen emberként a PS-ban ez mondjuk Reid statuszát illetően aggodalommal tölt el, mert nem hiszem, hogy a stanfordi közös szép emlékekre tekintettel történt mindez)

Na ki hogy látja ezt? A sok draft cetlit elpocsékoltuk, bevállalva felesleges rizikót, vagy a jövőt illetően, amikor a potenciális fogásaink egészségesek lesznek (pl Tank) akkor fogunk örömködni, és a mostani szezon nem annyira lényeges?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem tudom, hogy volt e már, de Kaepernicket $7,875-ra büntették, amiért megfogta A.J. Klein facemaskját. Ez milyen hülyeség?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Coach Jim Harbaugh told reporters Friday Marcus Lattimore (reserve/NFI, knee) will resume practicing ahead of Week 12.
Lattimore has been begging for the opportunity to get out there with his teammates despite the fact that the Niners have "no plan to have him play" this year. Lattimore is recovering from severe knee and leg injuries.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42aJosszi
nézzen is szépen magába, mert a legnagyobb felelősség egyértelműen az övé, de félek tőle, hogy sok jóra a Saints ellen se számíthatunk...picstii
majd meglátjuk... ha szerzünk 29 pontot nyerhetünk... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42aJosszi
nézzen is szépen magába, mert a legnagyobb felelősség egyértelműen az övé, de félek tőle, hogy sok jóra a Saints ellen se számíthatunk...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42a

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322


nyilvánvaló hogy Kap most megy át a felnőtté válás útján. Sajnos nem volt olyan WR-ünk aki kisegítette volna, mint Wilsont pl. Tate. lesz olyan is amikor Wilson fog átmenni ilyen időszakon, lehet hogy Tate vagy Lynch lesérül és akkor nem lesz olyan aki levegye a terhet, és meglátjuk a mákfaktor meddig tart nekik.
világos, itt coaching oldalon van a bibi. GOre 4 futás a 2. félidőben. wtf, pedig a Panthers nem csukta le teljesen a futójátékot.
VD sem volt a második félidőben, ha visszajön Crabs, leveszi a duplázást Boldinról, még ha nem százas is. így ManHam és VD is 1-1-ben lehet LB/DB-kkel. ahogy olvasom Patton is nekiállt edzeni. zsír.

ja igen, nem nekimenni 4 és 1-re elég bukovári dolog, csak 1 TD_t kellett volna bepuncsolni és ennyi.
Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.petey
a magas sráccal mi van miért nem játszik? Bolwdin.. nem olyan rossz és blokkolni is tud ha kell


jóó a kép Petey 😀 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.csrnyei
Hox falánál nincs ótvarabb, oszt mégis!Helmut Zimmer
Nem ismerem a Hox falát,de Russelben meg van az a képesség,hogy a fal mögül kimozogva mindig feldobja a labdát és valaki mindig elkapja.csrnyei
szegénynek ki kell mozognia hogy lássa a célpontokat 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.csrnyei
játszik, ő és Davis már non contact edzést tolt ma, Aldonnal meglesz a pash rush... és futni is fogunk az OL bírni fogja.. kérdés Kap hogyan dolgozta fel a kudarcot amiért nem ő volt a hibás..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.csrnyei
Nem igazán. Azon múlik, hogy tudtok-e nyomást gyakorolni Breesre vagy sem. Ha nem lesz pass rush, a Saints check downokkal is végigsétál a pályán. Brees egyetlen ellenfele a jó pass rush. Bármilyen secondaryt szétkap, de ha nincs pass rush a top5 DB is állhat szemben, meg fogja találni a célpontot.

Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.petey
Ez pontosan így van. A tavalyi alapszakasz meccs a szar D miatt nem túl jó mérce (ott Drew is másképp játszott). Az igazi meccs a 2011-es PO volt, hasonló összecsapásra számítok, de szerintem most kevesebb eladott labdával, a tét is kisebb stb.

Kevesen tudják, a mai NFL nézők közül, de a Saints - 49ers egy igen komoly párharc volt, csoporttársak voltunk stb. Nem mindenki olvassa a Saints topikot, átmásolom ide, büszke vagyok rá 😉 :

A mi meccsünkhöz: a Saints-49ers régi párharc, egy csoportban voltunk az NFC South megalakításáig (2002). Azóta 8 meccset játszottunk, és abból 6-ot megnyertünk és kettőt vesztettünk: ez a kettő a tavalyi alapszakasz meccs és a fájdalmas 2011-es PO meccs. A Brees era alatt egyébként 4-2-vel állunk, átlagosan 29 pontot csináltunk és 21-et kaptunk, úgy hogy az első négy meccsen 10-10-17-22-t, az utolsó kettőn 36-ot és 31-et. És akkor az érdekesség: az örökmérlegünk 47-24-2 a SF javára, 1780-1339 arányban "szétlőttek" minket. Nyilván közben volt egy igen sikeres SF era, míg mi "kis csapat" voltunk. Azt is tegyük hozzá (kis túlzással), ha nincs a SF, szinte biztos hogy nem lesz Dome Patrol sem, hiszen az ő passzjátékuk semlegesítése prioritás volt.Gyurma Pappa

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kansasben nem Alex a siker forrása. Sztem igaza volt JH-nak tavaly. Kaepnek majd ki fog jönni a lépés, csak megfelelő gameplan kell neki és, hogy visszanyerje az önbizalmát. És mégegyszer az edzői kar hibáját ebben látom: rossz döntésekkel magára hagyták.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár


nyilvánvaló hogy Kap most megy át a felnőtté válás útján. Sajnos nem volt olyan WR-ünk aki kisegítette volna, mint Wilsont pl. Tate. lesz olyan is amikor Wilson fog átmenni ilyen időszakon, lehet hogy Tate vagy Lynch lesérül és akkor nem lesz olyan aki levegye a terhet, és meglátjuk a mákfaktor meddig tart nekik.
világos, itt coaching oldalon van a bibi. GOre 4 futás a 2. félidőben. wtf, pedig a Panthers nem csukta le teljesen a futójátékot.
VD sem volt a második félidőben, ha visszajön Crabs, leveszi a duplázást Boldinról, még ha nem százas is. így ManHam és VD is 1-1-ben lehet LB/DB-kkel. ahogy olvasom Patton is nekiállt edzeni. zsír.

ja igen, nem nekimenni 4 és 1-re elég bukovári dolog, csak 1 TD_t kellett volna bepuncsolni és ennyi.
Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amikor tavaly JH (latszolag) hirtelen felindulasbol lecserelte AS-t CK-ra, nagyon rossz erzeseim voltak. Ezek az erzesek azota csak erosodtek, barmennyire is jol szerepeltunk utana (dehogy szerepeltunk, eloszor buktunk SB-t ami SF szinten szvsz ciki). Azota Alex lelepett, latjuk mire kepes egy jol osszerakott csapattal, nem fut sokat, nem dob nagyot, de azert valahogy csak lemenedzseli a jatekokat (tudjatok, az eredmenyjelzo sosem hazudik) mi meg itt szopunk CK mentalis problemaival, sztarsagaval vagy kevesbe sztarsagaval es igen, az OC sincs a helyzet magaslatan, Egyedul abban bizom, hogy JH valamit nagyon titkol es az ucso meccsekre lesz kihegyezve a forma, de ez reszemrol csak amolyan kincstari optimizmus...kilences
Alex nem remekel Kansasben, irdatlanul jól megy ott a D és ezért nem jöttek ki eddig a hibái, itt lesz a két Denver elleni meccsük, amikor teljesítenie kell majd. ott kiderül mennyit is tud.
Kaepet nem temetem személy szerint, tavaly is a szezon második felében ment neki, mert akkor játszott.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Amikor tavaly JH (latszolag) hirtelen felindulasbol lecserelte AS-t CK-ra, nagyon rossz erzeseim voltak. Ezek az erzesek azota csak erosodtek, barmennyire is jol szerepeltunk utana (dehogy szerepeltunk, eloszor buktunk SB-t ami SF szinten szvsz ciki). Azota Alex lelepett, latjuk mire kepes egy jol osszerakott csapattal, nem fut sokat, nem dob nagyot, de azert valahogy csak lemenedzseli a jatekokat (tudjatok, az eredmenyjelzo sosem hazudik) mi meg itt szopunk CK mentalis problemaival, sztarsagaval vagy kevesbe sztarsagaval es igen, az OC sincs a helyzet magaslatan, Egyedul abban bizom, hogy JH valamit nagyon titkol es az ucso meccsekre lesz kihegyezve a forma, de ez reszemrol csak amolyan kincstari optimizmus...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.csrnyei
Hox falánál nincs ótvarabb, oszt mégis!Helmut Zimmer
Ebben igazad van, majd minden meccseteket láttam, és RW folyamatosan az életéért fut. Leírtam nálatok is, amíg vki le nem gyalulja. De addig hihetetlen módon vhogy mindig kihozza a játékot.
Nem temetjük Kaepet (Romannal már másképpen állok személy szerint). RW és CK hype között nagy különbség volt. A szezon közbeni megváltó szerep most visszaüt. Igazad van Helm, gyáván játszik. De erről az edzői stáb tehet megítélésem szerint, mint ahogy azt korábban leírtam. PO sztem is meglesz 11-5 legrosszabb esetben 10-6-tal. Ezt még akkor is tartom, ha most a Szenteknél megint szopni fogunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nem ismerem a Hox falát,de Russelben meg van az a képesség,hogy a fal mögül kimozogva mindig feldobja a labdát és valaki mindig elkapja.csrnyei
pont ezt akartam irni. erdekes modon, tavaly a hox mit menetelt, szerintem ott is ment a sztarolas, aztan rw meg sem szallt el, a csapat rendre szallitja a gyozelmeket iden. emiatt nem ertek azzal egyet, hogy colin a sztarolas es a media sulyat nem birja el.
azzal viszont egyetertek, hogy a play hivas komoly problema. miert nem valtoztatnak meccs kozben????????????? ha latom, ez nem megy, akkor hivom ezt. nincs plan b?
sajnos, nem erzem azt, hogy ebbol po lesz. nem erzek kuzdest a csapatban es elegge felek, hogy a saints atgurul rajtunk, ha igy 6 nap alatt nem fogunk felporogoni..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.csrnyei
Hox falánál nincs ótvarabb, oszt mégis!Helmut Zimmer
Nem ismerem a Hox falát,de Russelben meg van az a képesség,hogy a fal mögül kimozogva mindig feldobja a labdát és valaki mindig elkapja.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.csrnyei
Hox falánál nincs ótvarabb, oszt mégis!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
KW a Chiefsnél#LOLKA
Kansas lassan SF b csapata😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
sajnos az okokat rendesen telibelőtték!

Roman-nak kifelé áll a rúdja, lehet egy olyan OC kellene college-ről aki jobban ki tudná használni a Colin-ban rejlő potenciált.Alabama Niners
találó kis írás volt... gyakorlatilag összefoglalták amit látunk csak mi szofisztikáltabban fogalmaztuk meg 😀

College OC? és menne a 3 qb egyidőben fent? 😀
hát nemtudom.. mert így vagy egymást rakják erre szezonba szekrénybe Jimbo és Roman.. vagy?..
bár ha megtudta lépni a váltás tavaly qb poszton.. akkor ez is menni fog neki..
és Roman elmondhatja magáról hogy :he is the first offensive coordinator to complete consecutive seasons as the 49ers offensive coordinator since Greg Knapp in 2002 and 2003.Josszi
a Collage OC nem az jelenti amit írsz, az egyetemeken is van pro style egy csomó csapat. Kicsit komolyabb reakciót vártam. Azért írtam, hogy más OC kellene, aki jobban képben van az ilyen atletikus jellegű QB-k terén, akiknek van tapasztalatuk, és playbookjuk ilyen stílusra igazítva. Azt kell adaptálni NFL-be, mert most már folyamatosan jönnek az ilyen QB-k, lesz kereslet az őket eddig jól használó szakemberekre.Alabama Niners
értem, én poénra vettem sry.. 😀 tehát a College OC kellenek hogy Kaep Cam féle játékosokat beileszzék vagy hozzájuk igazítsák a playeket? erre gondolsz?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
sajnos az okokat rendesen telibelőtték!

Roman-nak kifelé áll a rúdja, lehet egy olyan OC kellene college-ről aki jobban ki tudná használni a Colin-ban rejlő potenciált.Alabama Niners
találó kis írás volt... gyakorlatilag összefoglalták amit látunk csak mi szofisztikáltabban fogalmaztuk meg 😀

College OC? és menne a 3 qb egyidőben fent? 😀
hát nemtudom.. mert így vagy egymást rakják erre szezonba szekrénybe Jimbo és Roman.. vagy?..
bár ha megtudta lépni a váltás tavaly qb poszton.. akkor ez is menni fog neki..
és Roman elmondhatja magáról hogy :he is the first offensive coordinator to complete consecutive seasons as the 49ers offensive coordinator since Greg Knapp in 2002 and 2003.Josszi
a Collage OC nem az jelenti amit írsz, az egyetemeken is van pro style egy csomó csapat. Kicsit komolyabb reakciót vártam. Azért írtam, hogy más OC kellene, aki jobban képben van az ilyen atletikus jellegű QB-k terén, akiknek van tapasztalatuk, és playbookjuk ilyen stílusra igazítva. Azt kell adaptálni NFL-be, mert most már folyamatosan jönnek az ilyen QB-k, lesz kereslet az őket eddig jól használó szakemberekre.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 322
hát sokminden elhangzott pro és kontra, de a legtöbb meglátás szerintem helyes. Kap egy rendkívüli atléta, akit fel kell építeni előlről, a tavalyi siker nem hiszem hogy a fejébe szállt, de meg lehet nézni milyen volt a draft előtti napon, utána a médiával pl. és most milyen. egy magába zuhant srác aki saját magában keresi a hibát. itt kellene bejönni a helyes coachingnak. és ehhez az OC, QB Coach, HC tud segítséget nyújtani.
tudom elég népszerű hogy one read and run QB, de nem az. most nem megyek bele mélyebben de van sok-sok meccs amikor bizony szórta szépen széjjel a labdát. az hogy nem tud passzolni meg egyenesen nevetséges...hagyjuk is.
szóval sok munka van még, magas a plafonja, de ebben nem segít hogy olyan playekre küldik fel amik eleve bukásra vannak ítélve. sajnos az utóbbi időkben attól kell félni hogy Roman milyen baromságokat talál ki, pedig futásban egy zseni a fickó.
nem értem pl. hogy a nyitó drive-ban amikor átmasíroztunk a Panthersen, miért nem lehetett ezt folytatni, csak minimális igazítással? Colts meccs, futásra épülő drive, TD. erre visszamegyünk passzra. felfoghatatlan.
Jim pedig, ahogy mondta tényleg hogy visszatérünk a WCO-hoz(most tekintsünk el attól hogy ugrottunk ezzel 30 évet), és sehol nem látunk 3 step dropokat, quick out, flare, drag, SLANT, routokat, swing, sweep, screen passz, ezek hol vannak?
ehhez képest azt látni hogy fussunk , és passzoljunk hosszút. ez így nem megy 😕 pont ez a ritmus marad ki Kap játékából.
Crabtree ebben volt nagy segítség tavaly, nyomták neki a slanteket, miért nem lehetett ezt idén is más WR/TE-vel?

szerintem rendben leszünk az alapszakasz végére, lássuk be, tavalyelőtt eléggé sokminden ment a mi oldalunkra, turnoverek, fumble-k. tavaly is a meglett a csoport egy döntetlennel, most Seattle felé billen minden(Panthers meccs végi fumble, HOU elleni pick 6, TB 21-0-ról elchokerkedte, Titans meccs, Rams meccs) de ez ilyen, csak náluk Wilson olyan mint egy bűvész, aki csak talál egy TD-t, FG távot. viszont ott is beeshet még 2-3 vereség, mi meg összeállunk év végére. sok van hátra még. PO meglesz ez nem vitás.petey
ja és igen tavaly bement a 63 yardról az FG.. nem voltak hülye büntik, és azért körbe is verték egymást a csoportban a népek.... de lehet erre rosszul emlékszem..
idén nem röfög a disznó az asztalunk alatt..
bizom benne hogy rendben leszünk... kiváncsi leszek a Saint ellen mit mutat majd az OL.. a DEF-ben bízom.. Brock 2 INT minimum 😀

The Amazing Racoon