San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
sajnos az okokat rendesen telibelőtték!

Roman-nak kifelé áll a rúdja, lehet egy olyan OC kellene college-ről aki jobban ki tudná használni a Colin-ban rejlő potenciált.Alabama Niners
találó kis írás volt... gyakorlatilag összefoglalták amit látunk csak mi szofisztikáltabban fogalmaztuk meg 😀

College OC? és menne a 3 qb egyidőben fent? 😀
hát nemtudom.. mert így vagy egymást rakják erre szezonba szekrénybe Jimbo és Roman.. vagy?..
bár ha megtudta lépni a váltás tavaly qb poszton.. akkor ez is menni fog neki..
és Roman elmondhatja magáról hogy :he is the first offensive coordinator to complete consecutive seasons as the 49ers offensive coordinator since Greg Knapp in 2002 and 2003.Josszi
a Collage OC nem az jelenti amit írsz, az egyetemeken is van pro style egy csomó csapat. Kicsit komolyabb reakciót vártam. Azért írtam, hogy más OC kellene, aki jobban képben van az ilyen atletikus jellegű QB-k terén, akiknek van tapasztalatuk, és playbookjuk ilyen stílusra igazítva. Azt kell adaptálni NFL-be, mert most már folyamatosan jönnek az ilyen QB-k, lesz kereslet az őket eddig jól használó szakemberekre.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
hát sokminden elhangzott pro és kontra, de a legtöbb meglátás szerintem helyes. Kap egy rendkívüli atléta, akit fel kell építeni előlről, a tavalyi siker nem hiszem hogy a fejébe szállt, de meg lehet nézni milyen volt a draft előtti napon, utána a médiával pl. és most milyen. egy magába zuhant srác aki saját magában keresi a hibát. itt kellene bejönni a helyes coachingnak. és ehhez az OC, QB Coach, HC tud segítséget nyújtani.
tudom elég népszerű hogy one read and run QB, de nem az. most nem megyek bele mélyebben de van sok-sok meccs amikor bizony szórta szépen széjjel a labdát. az hogy nem tud passzolni meg egyenesen nevetséges...hagyjuk is.
szóval sok munka van még, magas a plafonja, de ebben nem segít hogy olyan playekre küldik fel amik eleve bukásra vannak ítélve. sajnos az utóbbi időkben attól kell félni hogy Roman milyen baromságokat talál ki, pedig futásban egy zseni a fickó.
nem értem pl. hogy a nyitó drive-ban amikor átmasíroztunk a Panthersen, miért nem lehetett ezt folytatni, csak minimális igazítással? Colts meccs, futásra épülő drive, TD. erre visszamegyünk passzra. felfoghatatlan.
Jim pedig, ahogy mondta tényleg hogy visszatérünk a WCO-hoz(most tekintsünk el attól hogy ugrottunk ezzel 30 évet), és sehol nem látunk 3 step dropokat, quick out, flare, drag, SLANT, routokat, swing, sweep, screen passz, ezek hol vannak?
ehhez képest azt látni hogy fussunk , és passzoljunk hosszút. ez így nem megy 😕 pont ez a ritmus marad ki Kap játékából.
Crabtree ebben volt nagy segítség tavaly, nyomták neki a slanteket, miért nem lehetett ezt idén is más WR/TE-vel?

szerintem rendben leszünk az alapszakasz végére, lássuk be, tavalyelőtt eléggé sokminden ment a mi oldalunkra, turnoverek, fumble-k. tavaly is a meglett a csoport egy döntetlennel, most Seattle felé billen minden(Panthers meccs végi fumble, HOU elleni pick 6, TB 21-0-ról elchokerkedte, Titans meccs, Rams meccs) de ez ilyen, csak náluk Wilson olyan mint egy bűvész, aki csak talál egy TD-t, FG távot. viszont ott is beeshet még 2-3 vereség, mi meg összeállunk év végére. sok van hátra még. PO meglesz ez nem vitás.petey
ja és igen tavaly bement a 63 yardról az FG.. nem voltak hülye büntik, és azért körbe is verték egymást a csoportban a népek.... de lehet erre rosszul emlékszem..
idén nem röfög a disznó az asztalunk alatt..
bizom benne hogy rendben leszünk... kiváncsi leszek a Saint ellen mit mutat majd az OL.. a DEF-ben bízom.. Brock 2 INT minimum 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
igen jól látod!
szegény srác ég a rosszul hívott playekkel és könnyű lenne elvitetni vele a balhét, bár Jimbo következetesen we szót használ a meccs utáni pr eseményeken.. miért nem mondja mi (VAGYIS Roman és Én) elbasztuk csökönyösen hülyeségeket hívtunk stb...
a 3 drophoz kéne idő a fal részéről erős jól okosan blitzelő csapatok ellen, valamint a Slant passzokra ugorva,..és ez amit nem tudok felfogni mert Crab nem szeptemberben dőlt ki, hogy Boldin mellé egy k gyors biztoskezű elkapó úgyértem gyors hogy nagyon robbanékony..

hogy pszichésen nagy a nyomás ez várható volt.. és ehhez kevés a blue collar mentality.. na ehhez kell olyan edző aki magára vállalja ilyenkor a vereséget és ezzel tehermentesíti Kaep-et..petey

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
sajnos az okokat rendesen telibelőtték!

Roman-nak kifelé áll a rúdja, lehet egy olyan OC kellene college-ről aki jobban ki tudná használni a Colin-ban rejlő potenciált.Alabama Niners
találó kis írás volt... gyakorlatilag összefoglalták amit látunk csak mi szofisztikáltabban fogalmaztuk meg 😀

College OC? és menne a 3 qb egyidőben fent? 😀
hát nemtudom.. mert így vagy egymást rakják erre szezonba szekrénybe Jimbo és Roman.. vagy?..
bár ha megtudta lépni a váltás tavaly qb poszton.. akkor ez is menni fog neki..
és Roman elmondhatja magáról hogy :he is the first offensive coordinator to complete consecutive seasons as the 49ers offensive coordinator since Greg Knapp in 2002 and 2003.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hát sokminden elhangzott pro és kontra, de a legtöbb meglátás szerintem helyes. Kap egy rendkívüli atléta, akit fel kell építeni előlről, a tavalyi siker nem hiszem hogy a fejébe szállt, de meg lehet nézni milyen volt a draft előtti napon, utána a médiával pl. és most milyen. egy magába zuhant srác aki saját magában keresi a hibát. itt kellene bejönni a helyes coachingnak. és ehhez az OC, QB Coach, HC tud segítséget nyújtani.
tudom elég népszerű hogy one read and run QB, de nem az. most nem megyek bele mélyebben de van sok-sok meccs amikor bizony szórta szépen széjjel a labdát. az hogy nem tud passzolni meg egyenesen nevetséges...hagyjuk is.
szóval sok munka van még, magas a plafonja, de ebben nem segít hogy olyan playekre küldik fel amik eleve bukásra vannak ítélve. sajnos az utóbbi időkben attól kell félni hogy Roman milyen baromságokat talál ki, pedig futásban egy zseni a fickó.
nem értem pl. hogy a nyitó drive-ban amikor átmasíroztunk a Panthersen, miért nem lehetett ezt folytatni, csak minimális igazítással? Colts meccs, futásra épülő drive, TD. erre visszamegyünk passzra. felfoghatatlan.
Jim pedig, ahogy mondta tényleg hogy visszatérünk a WCO-hoz(most tekintsünk el attól hogy ugrottunk ezzel 30 évet), és sehol nem látunk 3 step dropokat, quick out, flare, drag, SLANT, routokat, swing, sweep, screen passz, ezek hol vannak?
ehhez képest azt látni hogy fussunk , és passzoljunk hosszút. ez így nem megy 😕 pont ez a ritmus marad ki Kap játékából.
Crabtree ebben volt nagy segítség tavaly, nyomták neki a slanteket, miért nem lehetett ezt idén is más WR/TE-vel?

szerintem rendben leszünk az alapszakasz végére, lássuk be, tavalyelőtt eléggé sokminden ment a mi oldalunkra, turnoverek, fumble-k. tavaly is a meglett a csoport egy döntetlennel, most Seattle felé billen minden(Panthers meccs végi fumble, HOU elleni pick 6, TB 21-0-ról elchokerkedte, Titans meccs, Rams meccs) de ez ilyen, csak náluk Wilson olyan mint egy bűvész, aki csak talál egy TD-t, FG távot. viszont ott is beeshet még 2-3 vereség, mi meg összeállunk év végére. sok van hátra még. PO meglesz ez nem vitás.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
Ja-ja, Baldin lassu, de minket szepen megcumiztatott az SB-ban. Az idennyiton meg o lett a het jatekosa, ha jol emlekszem. Akkor meg nem volt lassu? Most meg az?? Ugyan mar,
Tele van jobbnal-jobb elkapokkal a keret, elni kellene vele.
Mondjuk nem artana hozza egy kicsit combosabb OL meg egy kicsit higgadtabb Kaep.
Es persze normalis jatekhivasok.
Ugyebar mindig azt hallom, hogy azert kell futni, hogy "megagyazzunk" a dobasnak.
Mi meg azert futunk (kis tulzassal), mert csak futni tudunk (amig Frank birja szusszal..)
Es egy kicsit kevesebb media es egy kicsit tobb melo. Szerintem...
Abban amugy igaza van JH-nak, hogy a sajat kezunkben a sorsunk, de hat ehhez nem kell sok matek, hiszen
WC helyen vagyunk.
Kerdes, jovo heten is ott leszunk-e.kilences
igen ahhoz a szerephez és ahhoz ahogy készülnek rá lassú.... és ez nem vád.. hanem tény
ahhoz lassú hogy 3-4 mp alatt 40 yardra legyen lerázva a double cover és elkapjon... ezzel tehermentesítve Collint és az OL-t.. neki más az erőssége.. bár milyen érzés lehet úgy felmenni hogy tudja bakker rám fognak csak kurvára figyelni mert a másik WR futottak még kategória (ok Manningham már játszik, Crab meg majd egyszer visszakerül) így értettem hogy lassú, ha nem jut rá kiemelt figyelem akkor mint fizikális srác nagyon jó) tehát amit próbáltak vele játszani az csak a GB ellen működött.. és ezzel nem áll szándékomban bántani Boldint, az OC-t már annál inkább...

az OL vasárnap szar volt.. nem tudom mi volt velük de nem ez volt a csúcsmeccsük az idén..
az sem tett jót hogy 4 és 1 re nem vállaltuk be Jumboval a futást???? inkább jajdejó tuti FG.. hát ne már..
elötte meg a szánalmas hatalmas taktikai húzás hogy majd beugratjuk az ellen D hátha bemozdultak.. egyszer mozdultak is többen, de mi nem reagáltuk le, nem indult a play tehát a zseniális taktikai húzásunkból lett egy 4 és 1 amit FG re váltottunk csak... gyáva dolog volt..

igen rommá töretjük Gore-t és Huntert a run def 2 ellen? bravó...
ne hasonlítsuk már Joe the coolhoz Kapet.. és ne is akarjunk vele ilyet játszatni.. mert ahhoz kéne egy egészséges tavalyi Crabtree , hagyjuk már futni.. és bassza meg készüljünk már fel hogy igen lesznek késleltetett blitzek amikor megvárják adja e Gorenak és utána legyalulják és futhat az életéért..

igen meg a script az első negyedben, még aránylag jól.. aztán az ellen is jön fel, hiába a nagyon jó DEF teljesítmény.. és ahogy látjuk semmi olyan váratlan (heh ettől az OC-tól mi lenne az) húzás ami bejönne.. vagy legalább látnánk hogy oké próbálunk valamit változtatni.. mert nem megy amit erőltetünk..
csökönyös Jim mester is és Roman is.. ebben..
na uff én beszéltem, megyek elolvasom a cikket amit belinkeltetek..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
en is neztem, mi visszuk el a balhet! 😀Vegita
nagyon gyorsan keressetek más csapatot 😀😀😀
(Seattle? :cool: )petey
Seattle? elnézést nem élek drogokkal.. se teljesítményfokozókkal 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
"Wonder if Crabtree could be up this week. WR was cut, there is roster opening. We all know the need. Seemed few weeks away last week" BW twittercsrnyei
hát igen.. kell még 2-3 hét sztem..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
Kyle Williams cuttolva,személy szerint örülök neki,vele is csak többen voltunk... Cox követi.csrnyei
sokat vártam idén KWtől, de teljesen formán kivül voltGábor
én is.. örültem hogy a Giants elleni fiaskon mentálisan túltette magát.. de az adottságai alapján többet kellett volna bízonyítania.. ez van..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
Kaep tavaly nagyon gyorsan berobbant, SB-t játszott, brutális sztárolást kapott, az egész nyári hype hogy a Frisconak idén nyerni kell/fog rajta teljesedett ki. Ez a nyomás láthatóan nem tesz neki jót, nagyon bizonyítani akar és kicsit görcsös. Nem ezért kaptatok ki tegnap és van sok más hátráltató tényező is de ezen valahogy változtatni kéne. Felszabadult, önbizalomteli Kaepernickre van szükség. Swagtree reméljük segítségére lesz.JayB
ebben van sok igazságod, nem merült fel bennem hogy vissza Alexet, de a hirtelen jött hypeal egy komplex személyiség is nehezen tud mit kezdeni, de teher alatt nő a pálma.. voltak meccsek amikor már felnőtt a feladathoz és idén is bírta mentálisan, (Pl GB elleni meccs ) és volt mikor nem (Seattle és most) igaz az OL nem védte meg eléggé és kötve is volt a keze sokszor.. föleg szezon elején amikor nem 2hagyták futni" szerintem fizikailag nem gyengült sőt.. tehát a pszichés nyomás hogy már nem egy bizonyításra esélyt kapott rookie qb hanem neki kell vinni a csapatot mert ő a nr.1. és nincs más.. ez kemény teher és idén fog belenőni (remélem) a médiahype mekkora teher azt nem tudjuk nem ismerjük a pszichéjét mit bír honnan jön hol tart.. ezt az edzőknek kell kezelni segíteni és a csapattársaknak támogatni, hogy mennyi címlapot fotón pózol a szép tetkós felsőtestével... nos ez ismeretlen faktor egyelőre 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Wonder if Crabtree could be up this week. WR was cut, there is roster opening. We all know the need. Seemed few weeks away last week" BW twitter
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Kyle Williams cuttolva,személy szerint örülök neki,vele is csak többen voltunk... Cox követi.csrnyei
sokat vártam idén KWtől, de teljesen formán kivül voltGábor
én is így voltam vele,nem sikerült neki,Patton szerintem jobb lesz,ha majd felépül
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kyle Williams cuttolva,személy szerint örülök neki,vele is csak többen voltunk... Cox követi.csrnyei
sokat vártam idén KWtől, de teljesen formán kivül volt

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Kyle Williams cuttolva,személy szerint örülök neki,vele is csak többen voltunk... Cox követi.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
Nagy igazság van benne, de teljesen azért nem értek mindennel egyet. Screen pass és a felelőség levétel OK. Walsh nem volt csökönyös tudott változtatni, igazítani a game playen, persze ez is OK ( mondjuk JH nem BW, Kaep meg nem Joe papa). Jelenleg pass protection mint olyan nem működik, és Kaep igenis ki kell mondani nem egy passer QB. Nem Ann Arbor, de nem is a 90-es évek WCO-ját éljük. Hiába akarja Cohn ezt visszahozni, Kaep nem arra való. Alex inkább lett volna.
Harbaugh és Roman hibáját abban látom, ha összeakadunk egy rendesebb D#-el, akkor az adott necces meccseken SEMMIT NEM TUDNAK A JÁTÉKBA BELENYÚLNI. És általában azért necces a meccs, mert rossz a kiindulás és ez megmarad a meccs végéig. Ha futhatnánk, passzoltatják Kaepet és véletlenül se futunk (lsd hóksz és colt elleni meccs összesen 10 pontért), majd ha a liga egyik legjobb run D#-ével játszunk és mészárolják az RB-t, akkor véletlenül sem váltunk, középen bele a sürűjébe. Szarrá frusztrálják ezzel ezt a kölyköt (akinek kurva nagy pechje, hogy agyon hypeolták tavaly, és bár fizikálisan kurvára erős, de mentalisan ezt nem tudja feldolgolzni), és ami a legnagyobb erőssége volt azt nem meri jelenleg megtenni(lehet, hogy nem is engedik a read optiont és a futásokat, de szerintem ebben a benne rejlő önbizalomhiány és para is benne van). Azzal, hogy TE-det keresünk a FA piacon arra utal, hogy továbbra sem a mélységi célpontok lesznek az elsődlegesek (abba bele se merek gondolni, hogy Davis és Celek sérülése annyira komoly, hogy ez lenne az ok). Mondjuk halkan azt is meg kell jegyezni, hogy Davis 2. negyedes agyrázkódásáig összvissz egy elkapása volt 2 yardért, szóval TE játék se nagyon volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott vanpetey
sajnos az okokat rendesen telibelőtték!

Roman-nak kifelé áll a rúdja, lehet egy olyan OC kellene college-ről aki jobban ki tudná használni a Colin-ban rejlő potenciált.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.pressdemocrat.com/article/20131111/sports/131119910#page=1

nem szeretem nagyon Cohn-ékat, de ez a cikk most ott van

több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Ja-ja, Baldin lassu, de minket szepen megcumiztatott az SB-ban. Az idennyiton meg o lett a het jatekosa, ha jol emlekszem. Akkor meg nem volt lassu? Most meg az?? Ugyan mar,
Tele van jobbnal-jobb elkapokkal a keret, elni kellene vele.
Mondjuk nem artana hozza egy kicsit combosabb OL meg egy kicsit higgadtabb Kaep.
Es persze normalis jatekhivasok.
Ugyebar mindig azt hallom, hogy azert kell futni, hogy "megagyazzunk" a dobasnak.
Mi meg azert futunk (kis tulzassal), mert csak futni tudunk (amig Frank birja szusszal..)
Es egy kicsit kevesebb media es egy kicsit tobb melo. Szerintem...
Abban amugy igaza van JH-nak, hogy a sajat kezunkben a sorsunk, de hat ehhez nem kell sok matek, hiszen
WC helyen vagyunk.
Kerdes, jovo heten is ott leszunk-e.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
volt két meccs ahol Kap szabadjára volt engedve, és most jött megint egy erősebb D-vel rendelkező csapat és zsebirányítót játszatunk vele, pedig láthatóan nem érzi jól magát ebben a szerepkörben, megint nem mert futni, és inkább eldobta, ráadásul a falunk sem alkalmas erre.
félünk, hogy megsérül? most az mennyivel jobb, hogy 6szor sackelték..

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Kaep tavaly nagyon gyorsan berobbant, SB-t játszott, brutális sztárolást kapott, az egész nyári hype hogy a Frisconak idén nyerni kell/fog rajta teljesedett ki. Ez a nyomás láthatóan nem tesz neki jót, nagyon bizonyítani akar és kicsit görcsös. Nem ezért kaptatok ki tegnap és van sok más hátráltató tényező is de ezen valahogy változtatni kéne. Felszabadult, önbizalomteli Kaepernickre van szükség. Swagtree reméljük segítségére lesz.JayB
mi ez a kaptatok? leugrottál a wagonról? 😀😀😀 nem "kaptunk?" 😛
amúgy még mindig azt érzem meg van kötve kicsit a keze Kapnek. ahelyett hogy várna hogy jöjjön hozzá a play, mint tavaly, inkább pánikol. mondom, ne feledjük még csak most érte el a full szezon meccsszámot, rendben lesz ha visszatér az identitásához, éls a rá szabott playekhez.

VD és Reid rendben lesz, ha nem akkor behozunk 2 TE-t, mivel a mi rendszerünk 2 TE-re épül. de ha Roman így folytatja a playhívást jövőre váltani kell. komolyan ültem és nem hittem a szememnek. pl Hunter fumblija, küggyük be a darálóba. LMJ-nek esélyt nem adtunk screenre, draw, checkdown playekre.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
en is neztem, mi visszuk el a balhet! 😀Vegita
nagyon gyorsan keressetek más csapatot 😀😀😀
(Seattle? :cool: )

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Kaep tavaly nagyon gyorsan berobbant, SB-t játszott, brutális sztárolást kapott, az egész nyári hype hogy a Frisconak idén nyerni kell/fog rajta teljesedett ki. Ez a nyomás láthatóan nem tesz neki jót, nagyon bizonyítani akar és kicsit görcsös. Nem ezért kaptatok ki tegnap és van sok más hátráltató tényező is de ezen valahogy változtatni kéne. Felszabadult, önbizalomteli Kaepernickre van szükség. Swagtree reméljük segítségére lesz.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
en is neztem, mi visszuk el a balhet! 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
mondtam, hogy menjél aludni 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 324
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..

The Amazing Racoon