San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapniJosszi
ha minden igaz, akkor most az utolsó 2 hónapban jár, amikor túl van a műtéten, járócsizmán, kondícionáló edzéseken(medence, séta, futás, nyújtás), és ez az idő arra szolgál hogy felszedje az elveszített izmot a lábában, így csaknem elfelejti a szervezete a sérülést.

6. hét után arra számítok megindulunk jobban, MM jó eséllyek visszatér, Tank Carradine is lekerül a sérültistáról, aztán jön Crabby is meg Eric Wright. addig is el kell hozni a W-t Lajosból.

Közben akitválták Darryl Morrsit az aktívok közé. bírtam a srácot PS-ben, itt a lehetőség hogy villantson valamit. kicsit kicsi de skill az van.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lehet trade-ltek Gordonért a Browns-szal. Nem lenne hülyeség. Állítólag nem csak a Lions érdeklődik, én simán el tudom képzelni, hogy Ti is. Pick is van rá bőven.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapni

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
(btw, jo az avatarod 😀 😀 😀 😀)Vegita
rájöttél ki ez? 😛

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
PWill nem játszik csütörtökön. egyre jobb. :# dehát, fő a jókedv, jövő vasárnap már 3-2-vel fogunk állni 😉
Szerencsére Bow ott van, Wilhoite rendben lesz. mivel Aldon pihen rehabon van, remélem bevetik Lemonyiét passz rusher OLB-ként. SJax miatt nem kell aggódni, sovány vigasz 😀 aztán jön egy mini-bye.petey
aldon 1 honapot rehabozik, ugye?
(btw, jo az avatarod 😀 😀 😀 😀)Vegita
Jaja, egy hónapon keresztül mossák majd az agyát, mert van benne szemét elég 😀Csiriba
szemét? nem szemét az, komolyabb probléma, nem tudom mit vigyorogtok ezen hogy rehab meg ilyesmik... szerintem kurvára nem vicces.. 😕

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
PWill nem játszik csütörtökön. egyre jobb. :# dehát, fő a jókedv, jövő vasárnap már 3-2-vel fogunk állni 😉
Szerencsére Bow ott van, Wilhoite rendben lesz. mivel Aldon pihen rehabon van, remélem bevetik Lemonyiét passz rusher OLB-ként. SJax miatt nem kell aggódni, sovány vigasz 😀 aztán jön egy mini-bye.petey
Wilhoite tehesgéges kemény srác igyekezni fog, mér a preseasonban is keményen tolta, most megkapja a lehetőséget élesben starterként, Lemonniert nem ismerem annyira, max ha visszanézem a preseason meccseinket.
de bízom benne hogy lesz több több futás, és screen passok is néha jól, olyanok akik el is kapják.. 😀 és keményebb FAL!
ja az a magas elkapó srác mikor lép már pályára? aki chiefsből jött
ennyi, kérem kapcsolja ki..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
PWill nem játszik csütörtökön. egyre jobb. :# dehát, fő a jókedv, jövő vasárnap már 3-2-vel fogunk állni 😉
Szerencsére Bow ott van, Wilhoite rendben lesz. mivel Aldon pihen rehabon van, remélem bevetik Lemonyiét passz rusher OLB-ként. SJax miatt nem kell aggódni, sovány vigasz 😀 aztán jön egy mini-bye.petey
aldon 1 honapot rehabozik, ugye?
(btw, jo az avatarod 😀 😀 😀 😀)Vegita
Jaja, egy hónapon keresztül mossák majd az agyát, mert van benne szemét elég 😀
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
PWill nem játszik csütörtökön. egyre jobb. :# dehát, fő a jókedv, jövő vasárnap már 3-2-vel fogunk állni 😉
Szerencsére Bow ott van, Wilhoite rendben lesz. mivel Aldon pihen rehabon van, remélem bevetik Lemonyiét passz rusher OLB-ként. SJax miatt nem kell aggódni, sovány vigasz 😀 aztán jön egy mini-bye.petey
aldon 1 honapot rehabozik, ugye?
(btw, jo az avatarod 😀 😀 😀 😀)

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
PWill nem játszik csütörtökön. egyre jobb. :# dehát, fő a jókedv, jövő vasárnap már 3-2-vel fogunk állni 😉
Szerencsére Bow ott van, Wilhoite rendben lesz. mivel Aldon pihen rehabon van, remélem bevetik Lemonyiét passz rusher OLB-ként. SJax miatt nem kell aggódni, sovány vigasz 😀 aztán jön egy mini-bye.

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
rams-frisco mindig más. nagyon meglepődnék ha nem olyan meccs lenne ez mint a tavalyi kettő. tehát szoros kiélezett, 3esélyes 😊braxa88
örülnél egy döntetlennek mi? 😀 áh, inkább egy L-nek.

hát mi örök riválisok vagyunk, NFCW Derbypetey
megfogjuk verni a Ramst.... érzem 😀Josszi
az biztos, mert nem fogok nezni. amit eddig neztem, az eleg szarul sult el.. 😕 😀Vegita
én is felvételről nézem mert pénteken észnél kell lennem a munkahelyemen :-/ szóval reggel fél5kor felkellek és nézem majd. 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
rams-frisco mindig más. nagyon meglepődnék ha nem olyan meccs lenne ez mint a tavalyi kettő. tehát szoros kiélezett, 3esélyes 😊braxa88
örülnél egy döntetlennek mi? 😀 áh, inkább egy L-nek.

hát mi örök riválisok vagyunk, NFCW Derbypetey
megfogjuk verni a Ramst.... érzem 😀Josszi
az biztos, mert nem fogok nezni. amit eddig neztem, az eleg szarul sult el.. 😕 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
rehab nem segít azon, aki el van veszve a pályán... 😕Helmut Zimmer
ő sajnos nem a pályán van elveszve...Josszi
Hááát, azért egy picit de! Borzalmasan olvasott egy halom playt, blokkokat nem verte le konzisztensen!
Nem láttam még ilyen rosszul játszani.
De Brooks misstacklje Luckon annyira elhomályosított mindent, hogy még a metro is megállt az öböl alatt! 😕

Ezt a meccset el kell felejteni, van olyan edző Jimbo, hogy rendet tegyen a fejekben!Helmut Zimmer
igen az érdekes volt ahogy keresztül repült rajta.. ghost style luck

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
rams-frisco mindig más. nagyon meglepődnék ha nem olyan meccs lenne ez mint a tavalyi kettő. tehát szoros kiélezett, 3esélyes 😊braxa88
örülnél egy döntetlennek mi? 😀 áh, inkább egy L-nek.

hát mi örök riválisok vagyunk, NFCW Derbypetey
megfogjuk verni a Ramst.... érzem 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
most megy a tegnapi meccsünk, szerintem nem láttad :#

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény? szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?Josszi
Jól kezdődik a cikk, bár nem tudom mit ért azon, hogy kevesebb legyen pistol/read option és álljon vissza a csapat West Coast-ra?

Egyrészt szerintem éppenhogy kevesebb pistol-t ill. read optiont játszotok most, mint tavaly. Igaz, annyira nem követtem a meccseiteket, de a tegnapi és a tavalyi playoff meccsek alapján nekem ez a benyomásom. A West Coast-ot meg hogyan értette? Az egy klasszikusan pass happy stratégia, bármelyik verziójában, ami éppen azzal a "konzervatív" felfogással szakít, hogy a futással alapozza meg a passzjátékot. A Walsh féle west coast - ami a Niners sikerkorszakában működött - konkrétan rövid slantekkel és oldalpasszokkal húzta szét a védelmet, ezzel teremtve meg a középső hosszabb passzok és futások(!!) számára a terepet. Kaep-el ezt játszani? Ez Smithnek való.... Kaep-ből csak kiveszi az X faktort. Aztán a fene tudja, lehet, hogy félreértem.peterk2005
Nézve a tegnapi meccset, nekem is ez jutott eszembe,hogy ti. a 49ers talán túl korán cserélte el Smith-t. Kaep úgy járhat mint Vick a 2010-es szezon után.Burkus
talán az a baj hogy sokat raktak ebbe az epic pistol read optionbe a nyáron, ugyanakkor edzői részről ment egy ilyen kiméljük a preseasonban az edzéseken viseljen blue-t, de hát ettől volt olyan jó, ez a vigyázz magadra fiam csak elvette az önbizalmát, szinte látszott rajta hogy futna de nem mer, mert megbéklyózta a sok rárakott túltaktikázott dolog és az érthetetlen playek amit kényszerítenek rá.., elviselni hogy most csak rajta a teher mentálisan immáron egy teljes szezonon át..
tehát ez egy hullámvölgy kezdete de remélem már csütörtökön kapaszkodunk felfelé, az is furcsa hogy kikiáltjuk istenadta tehetségnek majd amikor megy a futójáték azt visszafogjuk (érthetetlenül) és várjuk tőle a csodát ilyen másodrangú WR sorral, remélem nem lesz fafejű Jim és átgondolja milyen playeket felejtsünk addig el amig nem jön vissza Crab és MM, Valamint tegye rendbe a dolgokat Gore-al.. az már nem a főiskola ahol ő az isten hanem bizonyított sztárok is vannak akik véleményére talán lehet adni is..
tehát nem varom Kap nyakába a 2 gyengébb meccset inkább azt mondom gondolkozzon el mindenki mit hibázott Greg Romannal és Jimmel az élen..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
rams-frisco mindig más. nagyon meglepődnék ha nem olyan meccs lenne ez mint a tavalyi kettő. tehát szoros kiélezett, 3esélyes 😊braxa88
örülnél egy döntetlennek mi? 😀 áh, inkább egy L-nek.

hát mi örök riválisok vagyunk, NFCW Derby

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.Amador
rams-frisco mindig más. nagyon meglepődnék ha nem olyan meccs lenne ez mint a tavalyi kettő. tehát szoros kiélezett, 3esélyes 😊
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, petey
Szerintem nem kell ahhoz csoda, félgőzzel is menni fog. Tegnap a Cowboys úgy legyalulta a Kosokat, hogy még a sokat látott Rams-szurkolóknak is kikerekedett a szeme.
több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Szerintem se Kap hibája az #O gyengélkedése, elcseszett playhívások, az #O line képtelen megvédeni állandóan futnia kell az életéért, az első szándékből való futások meg úgy látszik teljesen vannak neki tiltva, szal nyekk. Kérdés hogy mentálisan hogyan fogja viselni azokat a negatív kritikákat amiket kap, én tartok tőle, hogy ez csak roszabb lesz.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ha megverjük a Ramst valami csoda folytán, akkor abból lehet erőt meríteni egy 4-0-ás menetelésre(Rams, Texans Cards,Titans, Jags) aztán bye.
túl jó a roster hogy ennyire szét legyünk csúszva.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
rehab nem segít azon, aki el van veszve a pályán... 😕Helmut Zimmer
ő sajnos nem a pályán van elveszve...Josszi
Hááát, azért egy picit de! Borzalmasan olvasott egy halom playt, blokkokat nem verte le konzisztensen!
Nem láttam még ilyen rosszul játszani.
De Brooks misstacklje Luckon annyira elhomályosított mindent, hogy még a metro is megállt az öböl alatt! 😕

Ezt a meccset el kell felejteni, van olyan edző Jimbo, hogy rendet tegyen a fejekben!Helmut Zimmer
Mondjuk Aldon gyenge játékában talán pont az játszott szerepet, hogy nincs rend a fejében. Elég zűrös héten van túl. És talán még most jöhet a java. Mindenesetre lesz jobb a 49ers, ebben biztos vagyok. Épp a Helm által említettek miatt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
rehab nem segít azon, aki el van veszve a pályán... 😕Helmut Zimmer
ő sajnos nem a pályán van elveszve...Josszi
Hááát, azért egy picit de! Borzalmasan olvasott egy halom playt, blokkokat nem verte le konzisztensen!
Nem láttam még ilyen rosszul játszani.
De Brooks misstacklje Luckon annyira elhomályosított mindent, hogy még a metro is megállt az öböl alatt! 😕

Ezt a meccset el kell felejteni, van olyan edző Jimbo, hogy rendet tegyen a fejekben!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
rehab nem segít azon, aki el van veszve a pályán... 😕Helmut Zimmer
ő sajnos nem a pályán van elveszve...

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
rehab nem segít azon, aki el van veszve a pályán... 😕