San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Aldon Smithtel mi történt? Börtönbe megy?ThundersNFL
rehabra. akármit is jelent ezpetey
Az nem jó... lehet elvonókúra?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Aldon Smithtel mi történt? Börtönbe megy?ThundersNFL
rehabra. akármit is jelent ez

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Aldon Smithtel mi történt? Börtönbe megy?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény? szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?Josszi
Jól kezdődik a cikk, bár nem tudom mit ért azon, hogy kevesebb legyen pistol/read option és álljon vissza a csapat West Coast-ra?

Egyrészt szerintem éppenhogy kevesebb pistol-t ill. read optiont játszotok most, mint tavaly. Igaz, annyira nem követtem a meccseiteket, de a tegnapi és a tavalyi playoff meccsek alapján nekem ez a benyomásom. A West Coast-ot meg hogyan értette? Az egy klasszikusan pass happy stratégia, bármelyik verziójában, ami éppen azzal a "konzervatív" felfogással szakít, hogy a futással alapozza meg a passzjátékot. A Walsh féle west coast - ami a Niners sikerkorszakában működött - konkrétan rövid slantekkel és oldalpasszokkal húzta szét a védelmet, ezzel teremtve meg a középső hosszabb passzok és futások(!!) számára a terepet. Kaep-el ezt játszani? Ez Smithnek való.... Kaep-ből csak kiveszi az X faktort. Aztán a fene tudja, lehet, hogy félreértem.peterk2005
rengetegszer voltunk pistol/shotgun formációban, alig játszottunk Center alól. pedig az jobban megnyitotta volna a PA passzt, pláne miután toltunk egy 90+ yardos TD drive-ot. érthetetlen.
mondjuk nem sokat segített hogy egy darab WR sem tudott elszakadni az emberétől. ilyenkor kinek passzolsz? persze az egész Kaepen csapódik le, hogy mekkora szar. ahogy láttam mikor futott a védők elől is kereste kinek passzoljon.

csütörtökön Rams. csücsök lesz az 1-3 @) dehát mikor ha nem most kapjuk össze magunkat és fussunk rajtuk át.

Azt sem vágom Roman miért kísérletezget a playekkel, túl unalmas a futás vagy mi?

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény? szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?Josszi
Jól kezdődik a cikk, bár nem tudom mit ért azon, hogy kevesebb legyen pistol/read option és álljon vissza a csapat West Coast-ra?

Egyrészt szerintem éppenhogy kevesebb pistol-t ill. read optiont játszotok most, mint tavaly. Igaz, annyira nem követtem a meccseiteket, de a tegnapi és a tavalyi playoff meccsek alapján nekem ez a benyomásom. A West Coast-ot meg hogyan értette? Az egy klasszikusan pass happy stratégia, bármelyik verziójában, ami éppen azzal a "konzervatív" felfogással szakít, hogy a futással alapozza meg a passzjátékot. A Walsh féle west coast - ami a Niners sikerkorszakában működött - konkrétan rövid slantekkel és oldalpasszokkal húzta szét a védelmet, ezzel teremtve meg a középső hosszabb passzok és futások(!!) számára a terepet. Kaep-el ezt játszani? Ez Smithnek való.... Kaep-ből csak kiveszi az X faktort. Aztán a fene tudja, lehet, hogy félreértem.peterk2005
Nézve a tegnapi meccset, nekem is ez jutott eszembe,hogy ti. a 49ers talán túl korán cserélte el Smith-t. Kaep úgy járhat mint Vick a 2010-es szezon után.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény? szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?Josszi
Jól kezdődik a cikk, bár nem tudom mit ért azon, hogy kevesebb legyen pistol/read option és álljon vissza a csapat West Coast-ra?

Egyrészt szerintem éppenhogy kevesebb pistol-t ill. read optiont játszotok most, mint tavaly. Igaz, annyira nem követtem a meccseiteket, de a tegnapi és a tavalyi playoff meccsek alapján nekem ez a benyomásom. A West Coast-ot meg hogyan értette? Az egy klasszikusan pass happy stratégia, bármelyik verziójában, ami éppen azzal a "konzervatív" felfogással szakít, hogy a futással alapozza meg a passzjátékot. A Walsh féle west coast - ami a Niners sikerkorszakában működött - konkrétan rövid slantekkel és oldalpasszokkal húzta szét a védelmet, ezzel teremtve meg a középső hosszabb passzok és futások(!!) számára a terepet. Kaep-el ezt játszani? Ez Smithnek való.... Kaep-ből csak kiveszi az X faktort. Aztán a fene tudja, lehet, hogy félreértem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
This game better be a wake-up call for the coaching staff. Reduce the playbook. Get more WCO schemes out of the "Vault" and attack on the ground. Sometimes these coaches are so stubborn and pig headed. Harbaugh needs a serious reality check. They go in against the 27th ranked run defense in the NFL, Gore averages 7.5 yards a carry....and then they stop running the ball? B******T!

Instead of the classic WCO in 2011 and 2012, Roman is now running a poverty Mike Martz offense, with some idiotic gimmick-plays thrown in for good measure. I blame Greg Roman far more than anyone else, the offensive playcalling has been atrocious. Take out the Green Bay games with their weak ass defense and you see a pattern of a team that has struggled to move the ball, erratic playcalling, too much dependence on downfield passing...etc.

At Stanford, Harbaugh never deviated from good old fashioned power running and play action passing. There was no indication at all from the Stanford days that this would be the offense we would evolve into. We all thought we would maintain the style of offense we ran in 2011 and most of 2012, only it would get better overtime due to us adding more personnel to run it. I have no idea WTF he is trying to do right now with the 49ers, but I don't like it and it needs to be fixed big time.

This is what REALLY worries me though......... I fear the coaching staff scrapped much of what we did in the past, and fully installed a pistol/read-option offense during training camp. I wonder if they can change even if they wanted to. That would be an epic failure of preparation and anticipation.

epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény?
szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
ez konkrétan tragikus volt. mikor Sanyi is mondja a triviális megoldást, és csak a mi OC-nk nem, na ott gond van.

Gore fut majd' 100 yardot, erre leállunk. pedig a Colts csak nyomozta a labdát ilyenkor.
a másik hogy mit akarunk ilyen WR csapattal? Patton rookie, KW10 pedig 3-4.WR.
most kéne tradelni valakiért, komolyan.

egyetértek!!!

MM-Crabtree-VD, azért elég veretes névsor az offenzből.
a védelem előtt megint le a kalappal, ez SB D, sajnos nem lehetnek fent 40 percet a pályán.

igazad van, de Crabtree és MM nem az első meccsen sérült le, tudott volt már a nyár eéején hogy nem fognak visszatérni a szezonkezdetre.. miért nem igazoltunk????

PWill lágyéksérülés, Rams ellen out. fasza. ez így édeskevés lesz bármihez is. mire visszajönnek a sérültek elmehet a szezon.petey
igen de utánna már nem igazán ment a futás főleg középen mert már készültek rá, észrevették hogy elég Boldint kikapcsolni, és fókuszálhatnak a rush elleni védekezésre.. és híres OL hol volt??? úgy jöttek át mint a Sáskák.. Kap főleg csak menekült...
miért nem probáltunk futni szélen? miért nincs erre jól kidolgozott playünk? DIxont miért nem lehet így futtatni?
és miért FB hozunk miért nem egy legalább közepes elkapót aki tapasztalt és aki képes routet futni elszakadni a védőjétől???? bár minek ha a zsák olyan mint a szita és összeomlik 2 mp alatt?..
eh...
nem lehet hogy 2 ember kiesése ekkora gondot okozzon.. tény hogy nem 3 laza meccsel indult a szezonunk de akkor is...
ilyen támadó munkával a playoff sem lesz meg.

egyébként Willist pótolni fogja WIlhoitte nem a védelmünkkel lesz a gond a Rams ellen sem attól tartok.
ami pozítivum volt hogy végre bemerte rakni Celeket.. igaz kényszerből..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Na, erre az eredményre azt hiszem kevesen számítottunk. Egyik csapattopicban sem. Valami nem stimmel a támadósorban, és nem csak a sérültek miatt. A sérülések okozhatnak több hibát, eladott labdákat, stb., de Kaep-ék lényegében ledobták a vasmacskát. Fene tudja, lehet, hogy vissza kéne menni a "tervezőasztalhoz", és úkra átnézni az eredeti terveket.

Aldonnak mihamarabbi gyógyulást! Elég probléma ez a DUI történet is, nem hiányzik, hogy még hosszú távon ki is essen.peterk2005
jól látod a dolgokat...

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ez konkrétan tragikus volt. mikor Sanyi is mondja a triviális megoldást, és csak a mi OC-nk nem, na ott gond van.

Gore fut majd' 100 yardot, erre leállunk. pedig a Colts csak nyomozta a labdát ilyenkor.
a másik hogy mit akarunk ilyen WR csapattal? Patton rookie, KW10 pedig 3-4.WR.
most kéne tradelni valakiért, komolyan.

MM-Crabtree-VD, azért elég veretes névsor az offenzből.
a védelem előtt megint le a kalappal, ez SB D, sajnos nem lehetnek fent 40 percet a pályán.

PWill lágyéksérülés, Rams ellen out. fasza. ez így édeskevés lesz bármihez is. mire visszajönnek a sérültek elmehet a szezon.

több mint 11 éve
Kőpisti75 San Francisco 49ers 10
Van valami jo jatekos jövöre a Drafton, hogy egy Top10-es pick-re hajtunk?
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
hááát...!!!
P Willről vannak hírek?
Célpontja mikor lesz Kopernikusznak?
Hova lett a rettegett LB sor?
Hogyan tovább 49-ers???
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat, jo szarok voltunk. gratula a Coltsnak!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nincs hozzáfűzni valóm a tegnapi meccshez... ja de, GO9ERS!!!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, erre az eredményre azt hiszem kevesen számítottunk. Egyik csapattopicban sem. Valami nem stimmel a támadósorban, és nem csak a sérültek miatt. A sérülések okozhatnak több hibát, eladott labdákat, stb., de Kaep-ék lényegében ledobták a vasmacskát. Fene tudja, lehet, hogy vissza kéne menni a "tervezőasztalhoz", és úkra átnézni az eredeti terveket.

Aldonnak mihamarabbi gyógyulást! Elég probléma ez a DUI történet is, nem hiányzik, hogy még hosszú távon ki is essen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Aldon valóban nem játszik a Rams ellen, nem tudni mikor játszik legközelebb.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
VD ma out. Vance barátunk, step up son!

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BEATTHECOLTS

 www.49ers.com/video/videos/Coming-Soon-49ers-vs-Colts/6b5ae8a1-6f55-435c-b6c3-a142a9da47bf
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
Gore, az az alázat ahogy dolgozik vesztes és győztes szezonban sok játékos megiriyelhetné.
Cowboy. All motor guy. ahogy beszél mint egy Army Ranger vagy Navy Seal. 😊 nem vicc az ürge.
Andy Lee. All Pro for Life 😊petey
Én bevallom, a hosszú passzjátékok tetszettek meg először ebben a játékban , de szép lassan kezdek rájönni a játék többi elemének a szépségére is. Éppen ezért Cabtree és MM a kedvencem , hiányoznak is nagyon. Főleg Cabtree , tavaly nagyszerűen megértették egymást Kaep-el. Újabban bejön a védelem játéka is , igaz csak ettől az évtől , így amit eddig Eric Reed-től láttam , defense oldalon nagyon tetszik. Egy jól sikerült tackle-nél már én is ÓÓÓ-gatok és HŰŰŰŰŰŰŰ-zök!😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Vernon Davis meccsnapi döntés.
Eric Reid pedig átment az utolsó teszten, vasárnap játszhat, ahogy Ray Mac is visszatér a kezdők közé.

Aldon bírósági meghallgatása november 4-én lesz. az ügyvédje szerint ha lesz is eltiltás legkorábban jövő évben lép életbe.
 www.csnbayarea.com/49ers/aldon-smith-returns-practice

ettől függetlenül példát kell statuálni, ittas(befolyásoltság alatti) vezetés nálam 0 tolerancia. pláne reggel 7-kor ilyen alkoholszázalékkal. tragédia is történhetett volna, ha mondjuk mennek a gyerekek reggel iskolába.
4-6 meccs a minimum. szeretjük, de itt bizony arassa le amit vetett.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.petey
most látlak, mert idéztek téged... sajnos... vesztes topik lennétek? nem én mondtam... meg az, hogy neked visszavágók a sok súrmóságod után, csak annyit jelent, hogy suck it 😀 minősítem magam? egyszer? hát legyen... mondjuk te már nem is tudod minősíteni magad a ténykedéseid után, hisz minősíthetetlen vagy...SeaSzilaHawk


hihetetlen, nem bírnak lekopni innen. mi nyertünk múlt vasárnap? xD könyörgöm nehogy valaki idézze 😛
/ignore, befejeztem.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Alex, mert már nincs itt, és a higgadtsága sok gondot okozott...

...amúgy Vernon...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
Gore, az az alázat ahogy dolgozik vesztes és győztes szezonban sok játékos megiriyelhetné.
Cowboy. All motor guy. ahogy beszél mint egy Army Ranger vagy Navy Seal. 😊 nem vicc az ürge.
Andy Lee. All Pro for Life 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Egyébként nekem D# oldalon ő a kedvenc sztem indoklás nem kell (meg P Willis), O# oldalon meg Frank Gore és Joe Staley, mert ők sokszor tartották bennem a lelket


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.petey
most látlak, mert idéztek téged... sajnos... vesztes topik lennétek? nem én mondtam... meg az, hogy neked visszavágók a sok súrmóságod után, csak annyit jelent, hogy suck it 😀 minősítem magam? egyszer? hát legyen... mondjuk te már nem is tudod minősíteni magad a ténykedéseid után, hisz minősíthetetlen vagy...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”