San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Josszi
nem-nem, te aludni fogsz xDGábor
:-/ francba.... 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Josszi
nem-nem, te aludni fogsz xD

több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Én sem mertem eddig nézni semmit , most értem a meccs végére felvételről.
Ma se a netet be nem kapcsoltam , se a rádiót nem hallgattam , gyakorlatilag süketnek és vaknak kellett lennem, nehogy szembe jöjjön az eredmény.😊
megérte , nyertünk , ráadásul fölényesen
A védelem megette a rams offensét , igaz nem ligaelit offens , de biztató volt a játék , működött a futás is..
Ez kell ide!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!Vegita
a 2. felidore szepen feljavultunk(az elsohoz kepest). de ha valami uj wr nem erkezik boldin melle, akkor itt nem lesz sem po, se sb...Vegita
amig nem jön vissza Crab és Manningham , Baldwin jó lesz. addig futunk sokat és mennek a rövid passzok Davisnek pl... nem lesz itt baj.. ha a fejekben minden rendben lesz, a következő 7 meccset befogjuk húzni.... meglátjátok.. UFF

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!Vegita
a 2. felidore szepen feljavultunk(az elsohoz kepest). de ha valami uj wr nem erkezik boldin melle, akkor itt nem lesz sem po, se sb...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
A térde vagy a bokája sérült meg? mert a visszajátszások alapján nem volt egyértelműbalazs799
szerintem egyik sem. csak amikor a támasztó lábadra pont a térdhajlatba rúgnak az kurvára fáj 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
akkor a recept, hogy Josszi és Vegita alszik, Red fentmarad 😀 az biztos, hogy én nem számítok, mert mindet élőben néztem 😀

végre ment a futás, okos drive-okat vezettünk, D-ben is jól variáltunk, Bowman nagyot játszott, Brock is egész jó volt, okés a Rams gyengécske volt, de hát mégis csak a Rams, meg kellett nagyon ez a W, hiba volt, hogy elengedték Jacksont

Baldwin 2 rec, már megérte a trade 😀Gábor
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Bowman nagyon odatette magát!!!!
okos driveok voltak.. szép blockok gyönyörűen időzítve. ok hogy a RAMS már nem a tavalyi.. de akkor is ez nem volt egy csúnya W.. az első negyedes döcögést felejtsük el.. a győzelmet nem kell magyarázni. számomra 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.he7edik
Szerintem is! Meg a CB sor sem túl acélos, bár Brownnak tegnap volt néhány jó megmozdulása...meg is lepődtem! 😊red6t6
a CB sorunk maradt ami volt az elmúlt 2 szezonban.. mert szerintem Reid pótolja Goldsont..
ugye ugye? 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a ronda W is W



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
akkor a recept, hogy Josszi és Vegita alszik, Red fentmarad 😀 az biztos, hogy én nem számítok, mert mindet élőben néztem 😀

végre ment a futás, okos drive-okat vezettünk, D-ben is jól variáltunk, Bowman nagyot játszott, Brock is egész jó volt, okés a Rams gyengécske volt, de hát mégis csak a Rams, meg kellett nagyon ez a W, hiba volt, hogy elengedték Jacksont

Baldwin 2 rec, már megérte a trade 😀

több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Gratula a győzelemhez! végre felébred a csapat csipkejózsika álmából... 😉
már alig várom a 6. hetet... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Na jól van! Nagyon gyenge csapat ellen már alakulunk.diverdoc
rövid hét, idegenben egy rakat kezdő sérülttel...simán bevállalom a W-t 😊

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
A térde vagy a bokája sérült meg? mert a visszajátszások alapján nem volt egyértelmű


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na jól van! Nagyon gyenge csapat ellen már alakulunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.he7edik
Szerintem is! Meg a CB sor sem túl acélos, bár Brownnak tegnap volt néhány jó megmozdulása...meg is lepődtem! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.


több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
nem, MM jön vissza előbb, Crab kb. November.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na, megfogadtam hogy estig nem nézek semmit, persze a reggeli kv 6-kor már telóval a kezemben talált xD

ahogy olvastam az EK-t, nem kezdtünk valami fényesen. ma este kielemezzük.
pont ezt feszegettem, ha ma nyerünk akkor 10 nap a Texansig, gyógyulgatunk és elemzünk, otthon behúzhatjuk, innen meg kinézhet egy 7-2 is. a szezon második fele könnyebb.
huh, Staley, elkerültünk egy golyót it rendesen. papírkutya, mit üvöltözik! :cool:

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?Josszi
tutira, mert en sem nezem meg eloben 😀Vegita
hát ha ezen múlik bmeg ezentúl felvételről nézünk mindent 😀😀😀
5kor láttam az állást a telón, szép volt az ébredés 😀Josszi
a felidonel felkeltem, raneztem, mondom jol allunk, ugyhogy alszom reggelig. asszem iden tobb meccset nem nezek 😕 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
Köszi, közben én is megtaláltam! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ez van, ha élőben nézem a meccset! A szezon hátralévő meccseit kénytelen leszek élőben nézni... 😊

Azért ez sem úgy indult, hogy ez lesz a vége, ami lett. A fordulópont egyértelműen Whitner intje volt (de előtte mit művelt???). Ilyen apróságokon is múlnak a dolgok, meg persze azon, hogy futottunk is végre. De megint nem értettem a play hívásokat a harmadik TD után. Ment a buzizás megint... 😕
Kap is összehozott egy TD-t a Ramsnek, mert lazázott... Mindegy, örüljünk a W-nek, amihez azért kellett a Rams is. Remélem Joe megúszta a komolyabb sérülést, bár ahogy üvöltött, sok jót nem sejtet. Teljesen elfogyunk a végére. Talán lesz olyan meccsünk, amikor a legjobbak tudnak játszani.

Jól van, semmi baja! Joe Staley (@jstaley74) tweetelte 7:03 de. on P, szept. 27, 2013:
I'm good. And I scream like no dude should ever scream lol my bad.

Go 9ers!
Go Trojans!