San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Nem néztem a meccset , de az eredményből úgy látom működött a defense , a statisztikából pedig azt , hogy a futás is működött!😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Hoztam a meccset... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
hat, ugy latom aludnom kell a gyozelemhez 😀 3 intet porgetett schaub? huhuuu 😀 alig varom, hogy megnezhessem a meccset.Vegita
én is aludtam, és most értem a végére.. 😀 most rohanok melóba, váááá végre nem mi voltunk a szopóágon (nem Sopoagan!!!) xD

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Unalmas lesz 😊

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat, ugy latom aludnom kell a gyozelemhez 😀 3 intet porgetett schaub? huhuuu 😀 alig varom, hogy megnezhessem a meccset.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Gyerekek! Egykori üdvöskénk, A. Smith megállíthatatlan 😊szaszia
néztem 😀 nem volt egy tuti kezű, de volt 3 szép pontos passza... olan gamemanager styleban nyomta.. és hát 5:0, jöhet a pick

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Willis nem játszik, de nélküle is nyerünk mert felvételről nézem majd.. prütty

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Gyerekek! Egykori üdvöskénk, A. Smith megállíthatatlan 😊szaszia
helyes, jöhet a 2014-es második körös draft pick 😀

ma viszont nyerni kell, a Hawks torkozott egyet, így 1 meccsre zárhatjuk a rést. nem lesz könnyű, de ha nyomjuk Schaubot és elvesszük a futást akkor mehetnek lánc nélkül a passrusherek. iszonyat nagy matchupok lesznek, pl Boone-Watt 😊 de ha a Texansnál minden klikkel akkor hosszú esténk lesz. de nem így lesz :cool: Willis back, Baldwin nr.3 WR.

a mai meccs záloga, Gore/Hunter/Kap lábai. leccgó!

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Gyerekek! Egykori üdvöskénk, A. Smith megállíthatatlan 😊
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Szóval Willis lehet hogy nem játszik, gyakorlatilag az első meccs óta nem 100%-os Bowman nagyon jól vezényli nélküle is a LB sort, Wilhoite tudja majd pótolni remélhetőleg ha kell, futni és passzolni is fog ugyebár a Texans, és 2 TE is kemény náluk.. ő és Wilhoite extra terhelést fog kapni.. Aldon ugye nem lesz..
a secondaryból Rogers is kérdéses ő a térdét kímélte a héten..
az hogy Cowboy és Ray Mcdonald szintén kérdéses hogy játszik e már súlyosbítja a helyzetet. Vernon sem edzett rendesen viszont a Boldwin "gyerek" meg extra órákat gyakorol Kaep-el hogy jobb legyen az összhang..
mondjuk az a gáz hogy nem 1 hetünk volt regenerálódni hanem 3 nappal több... és mégis sok a questionable a listán...
most kiderül sok pozicióban mit tud a dept chart 2.Josszi
Ha Harbs-on múlna, az egész csapat questionable lenne...petey
ezt hogy érted Pet? 😀Josszi
hadd találgasson az ellenfél ki kezd és ki nem 😊petey
jaa 😀 értem... de ez kicsit idegesít engem... ne csinálja már..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szóval Willis lehet hogy nem játszik, gyakorlatilag az első meccs óta nem 100%-os Bowman nagyon jól vezényli nélküle is a LB sort, Wilhoite tudja majd pótolni remélhetőleg ha kell, futni és passzolni is fog ugyebár a Texans, és 2 TE is kemény náluk.. ő és Wilhoite extra terhelést fog kapni.. Aldon ugye nem lesz..
a secondaryból Rogers is kérdéses ő a térdét kímélte a héten..
az hogy Cowboy és Ray Mcdonald szintén kérdéses hogy játszik e már súlyosbítja a helyzetet. Vernon sem edzett rendesen viszont a Boldwin "gyerek" meg extra órákat gyakorol Kaep-el hogy jobb legyen az összhang..
mondjuk az a gáz hogy nem 1 hetünk volt regenerálódni hanem 3 nappal több... és mégis sok a questionable a listán...
most kiderül sok pozicióban mit tud a dept chart 2.Josszi
Ha Harbs-on múlna, az egész csapat questionable lenne...petey
ezt hogy érted Pet? 😀Josszi
hadd találgasson az ellenfél ki kezd és ki nem 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Megkerestétek Freemant, közölte h nem jön, mert kezdeni akar.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
szerencsére én nem dolgozom holnap 😊 győzelemre fel!

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
sajnalom, hogy a meccsunket felvetelrol kell majd neznem, de a gyozelemhez ez szukseges 😕 😀Vegita
jah igen nekem is... 😀 bár lehet hogy fentmaradok.. még kitalálom mit bírok majd holnap

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Szóval Willis lehet hogy nem játszik, gyakorlatilag az első meccs óta nem 100%-os Bowman nagyon jól vezényli nélküle is a LB sort, Wilhoite tudja majd pótolni remélhetőleg ha kell, futni és passzolni is fog ugyebár a Texans, és 2 TE is kemény náluk.. ő és Wilhoite extra terhelést fog kapni.. Aldon ugye nem lesz..
a secondaryból Rogers is kérdéses ő a térdét kímélte a héten..
az hogy Cowboy és Ray Mcdonald szintén kérdéses hogy játszik e már súlyosbítja a helyzetet. Vernon sem edzett rendesen viszont a Boldwin "gyerek" meg extra órákat gyakorol Kaep-el hogy jobb legyen az összhang..
mondjuk az a gáz hogy nem 1 hetünk volt regenerálódni hanem 3 nappal több... és mégis sok a questionable a listán...
most kiderül sok pozicióban mit tud a dept chart 2.Josszi
Ha Harbs-on múlna, az egész csapat questionable lenne...petey
ezt hogy érted Pet? 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szóval Willis lehet hogy nem játszik, gyakorlatilag az első meccs óta nem 100%-os Bowman nagyon jól vezényli nélküle is a LB sort, Wilhoite tudja majd pótolni remélhetőleg ha kell, futni és passzolni is fog ugyebár a Texans, és 2 TE is kemény náluk.. ő és Wilhoite extra terhelést fog kapni.. Aldon ugye nem lesz..
a secondaryból Rogers is kérdéses ő a térdét kímélte a héten..
az hogy Cowboy és Ray Mcdonald szintén kérdéses hogy játszik e már súlyosbítja a helyzetet. Vernon sem edzett rendesen viszont a Boldwin "gyerek" meg extra órákat gyakorol Kaep-el hogy jobb legyen az összhang..
mondjuk az a gáz hogy nem 1 hetünk volt regenerálódni hanem 3 nappal több... és mégis sok a questionable a listán...
most kiderül sok pozicióban mit tud a dept chart 2.Josszi
Ha Harbs-on múlna, az egész csapat questionable lenne...

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
sajnalom, hogy a meccsunket felvetelrol kell majd neznem, de a gyozelemhez ez szukseges 😕 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Szóval Willis lehet hogy nem játszik, gyakorlatilag az első meccs óta nem 100%-os Bowman nagyon jól vezényli nélküle is a LB sort, Wilhoite tudja majd pótolni remélhetőleg ha kell, futni és passzolni is fog ugyebár a Texans, és 2 TE is kemény náluk.. ő és Wilhoite extra terhelést fog kapni.. Aldon ugye nem lesz..
a secondaryból Rogers is kérdéses ő a térdét kímélte a héten..
az hogy Cowboy és Ray Mcdonald szintén kérdéses hogy játszik e már súlyosbítja a helyzetet. Vernon sem edzett rendesen viszont a Boldwin "gyerek" meg extra órákat gyakorol Kaep-el hogy jobb legyen az összhang..
mondjuk az a gáz hogy nem 1 hetünk volt regenerálódni hanem 3 nappal több... és mégis sok a questionable a listán...
most kiderül sok pozicióban mit tud a dept chart 2.

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Robi 6
A tavalyi meccs szenzációs élmény volt, így amint lehetett megvettem 2 jegyet a mostani meccsre. Aztán úgy alakult, hogy nem tudunk menni.
Vagyis van két jegyem - átadó!!!
NFL: San Francisco 49ers VS Jacksonville Jaguars
Wembley Stadium, London,
Sun 27 Oct 2013, 17:00

Seat location: section BK 549, row 4, seats 278-277
Total Charge: £101.60

Akit érdekel mielőbb jelentkezzen!
angyalhaza@gmail.com

Robi
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
van benne igazság sok amit írsz, és az is szubjektív ahogy kiszabják a bírságot néha. ez van..
csak valahogy Sherman meg Browner esetében a sárga zászló a sporik zsebében marad mindíg..

lehet, de ezzel innen nem tudunk mit kezdeni, és én igyekszem nem foglalkozni vele, 😉

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar


Igen erre a testre menőre gondoltunk, amitől úgy belé szorult a levegő, hogy agyrázkódást kapott.😉
Bár tökmindegy, csak ugye az egyenlő mérce stb. Van akinek hasonló 21000-be fáj.diverdoc
Hidd el nekem is összeszorul a szívem amikor sérülés van a pályán, és tudom az agyrázkódás nem tréfa dolog. Az hogy egy tackle milyen keményre sikerül az néha a szerencse dolga. Képzeld el ha a ebben az esetben a Kancellár nem így üti meg, és Davis TD csinál Caroll megdicséri, "hogy nem baj hogy TD de legalább nem esett baja". Te is tudod hogy akkora lebaszást kapott volna mint egy ház. Ez van.

A playek többségénél a bírók dobálhatnák a sárgákat mindenre ( holding, DPI ) . Amíg bírók lesznek, ezeknek a megítélése mindig is szubjektív dolog lesz.BigBaltazar
van benne igazság sok amit írsz, és az is szubjektív ahogy kiszabják a bírságot néha. ez van..Josszi
csak valahogy Sherman meg Browner esetében a sárga zászló a sporik zsebében marad mindíg..

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar


Igen erre a testre menőre gondoltunk, amitől úgy belé szorult a levegő, hogy agyrázkódást kapott.😉
Bár tökmindegy, csak ugye az egyenlő mérce stb. Van akinek hasonló 21000-be fáj.diverdoc
Hidd el nekem is összeszorul a szívem amikor sérülés van a pályán, és tudom az agyrázkódás nem tréfa dolog. Az hogy egy tackle milyen keményre sikerül az néha a szerencse dolga. Képzeld el ha a ebben az esetben a Kancellár nem így üti meg, és Davis TD csinál Caroll megdicséri, "hogy nem baj hogy TD de legalább nem esett baja". Te is tudod hogy akkora lebaszást kapott volna mint egy ház. Ez van.

A playek többségénél a bírók dobálhatnák a sárgákat mindenre ( holding, DPI ) . Amíg bírók lesznek, ezeknek a megítélése mindig is szubjektív dolog lesz.BigBaltazar
van benne igazság sok amit írsz, és az is szubjektív ahogy kiszabják a bírságot néha. ez van..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tank Carradine. alig várom hogy bemutatkozzon, Dial szintén.
 www.youtube.com/watch?v=C3o1HJ7YJXM
 www.youtube.com/watch?v=eFyF55YxWUA
 www.youtube.com/watch?v=iEjpvoaP8Ac
 www.youtube.com/watch?v=fvF3dn2MtnA

Aldon-Dorsey-Cowboy-RayMc-Tank-Quinton Dial(ALABAMA 😀) ez egy top DL, van depth, mögéjük kell még jövőre 1-2 jó pass rusher OLB. egyelőre célozzuk meg a 6. hetet 😉petey
Dial jó gyerek, remélem sikerül bentmaradnia a ligában (ha RJF-nek, meg Sopoagának sikerült)