San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Tank Carradine. alig várom hogy bemutatkozzon, Dial szintén.
 www.youtube.com/watch?v=C3o1HJ7YJXM
 www.youtube.com/watch?v=eFyF55YxWUA
 www.youtube.com/watch?v=iEjpvoaP8Ac
 www.youtube.com/watch?v=fvF3dn2MtnA

Aldon-Dorsey-Cowboy-RayMc-Tank-Quinton Dial(ALABAMA 😀) ez egy top DL, van depth, mögéjük kell még jövőre 1-2 jó pass rusher OLB. egyelőre célozzuk meg a 6. hetet 😉

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar


Igen erre a testre menőre gondoltunk, amitől úgy belé szorult a levegő, hogy agyrázkódást kapott.😉
Bár tökmindegy, csak ugye az egyenlő mérce stb. Van akinek hasonló 21000-be fáj.diverdoc
Hidd el nekem is összeszorul a szívem amikor sérülés van a pályán, és tudom az agyrázkódás nem tréfa dolog. Az hogy egy tackle milyen keményre sikerül az néha a szerencse dolga. Képzeld el ha a ebben az esetben a Kancellár nem így üti meg, és Davis TD csinál Caroll megdicséri, "hogy nem baj hogy TD de legalább nem esett baja". Te is tudod hogy akkora lebaszást kapott volna mint egy ház. Ez van.

A playek többségénél a bírók dobálhatnák a sárgákat mindenre ( holding, DPI ) . Amíg bírók lesznek, ezeknek a megítélése mindig is szubjektív dolog lesz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar


Igen erre a testre menőre gondoltunk, amitől úgy belé szorult a levegő, hogy agyrázkódást kapott.😉
Bár tökmindegy, csak ugye az egyenlő mérce stb. Van akinek hasonló 21000-be fáj.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
azért a lágyék húzódással kímélt hét után nem tudom mennyire lesz PW 100% , alattomos egy sérülés húzódás az.. remélem ready lesz. hú nagy csata lesz, Schaubot nyomni kell, zebráknak meg sok tiszta zászlót Hitnerhez.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar
igen. tiszta ütés volt, kb mint Whitneré múlt csütörtökön.

Denver az új Pats most, bele kell törődni.

Jó hír, PWill 90% hogy játszik vasárnap. most láttam hogy ez SNF lesz, akkor megint nem nézem ezt sem. 😀
ha úgy nyomjuk Schaubot, mint Bradfordot akkor nem lesz gond. Cushing(agyrázkódás) és JJ Watt(lágyék)sem edzett, meglátjuk hogy kezd-e mindkettő. nálunk Anthony Davis állapota kérdéses, Izgi lesz egy Boone/JJW csata. (Y)

Ha meglesz otthon a W onnan már nyomhatunk egy fullos nyerő szériát, meg visszajöhet Tank Carradine, Quinton Dial a DL rotációba, plusz remélhetőleg Manningham és aztán Eric Wright. ezek adnak egy kellő lökést D/O oldalon.

ezt most találtam, hát ez, sírok 😀😀 Seahawks Practice Squad, Wilson backupjai 😕)

több mint 11 éve
nfl_lover 912
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENwBigBaltazar
Én ironikus voltam, és ezért írtam, hogy háááát... 😊

Amúgy bízok benne, hogy bár sokat kap a DAllas, de sokat is fog adni, és egy valamelyest szoros meccs kialakulhat.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
mindekeppen. megpedig azert, mert eddig a szezonban egyetlen komolyabb ellenfele sem votl a denvernek, ahogy kb a patsen kivul nem is lesz(iden sem. jol valasztott csapatot pm..). azaz, ahogy multheten, ugy most is siman atgazol az ellenfelen. sajnalom, de nekem az nem szorakozas, hogy azt kell nezni minden heten, ahogy a denver agyon vag mindenkit. pl multheten a dallas -san diego lenyegesen izgalmasabb volt!

termeszetesen annyiban modositom a kommentet, hogy inkabb nezek streamen mast, csak azert a 320as felbontas nem nagy elmeny..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeotnfl_lover
Erre gondoltok,
 www.youtube.com/watch?v=fH1i1N1eENw

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
nfl_lover 912
tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.
hááát...meg ugye VD is azt mondta, hogy Chancellor ütése fejre ment, és ott is találta el, nem testre

(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)
szívesebben néznéd az Arizona-Carolina meccset egy parázs Dallas-Denver helyett? én nem, pedig nem igazán csípem a DEnvert, pláne a hypeot
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
whitner pedig nevet valtoztatott es elhagyta a W betut, hogy melto legyen a jatekohoz 😀 mondjuk mar instagrammon is igy tolta. oriasi a forma 😀Vegita
mondjuk vicc, hogy volt 2 kiba kemépny hitje Hitnernek, az egyik zászló a Colts ellen(UR 15 yard), pedig tiszta volt, a másik meg Rams ellen, ott meg ugye a védtelen receiver volt az ok. ez van, ez a futball, akár adjuk akár kapjuk. tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.petey
igen, ezt beszeltuk korabban, hogy iden rendszeresen rankdobjak a zaszlot........
(btw, megint denvert kell nezni a sport tv-n?? szanalmas!)

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
whitner pedig nevet valtoztatott es elhagyta a W betut, hogy melto legyen a jatekohoz 😀 mondjuk mar instagrammon is igy tolta. oriasi a forma 😀Vegita
mondjuk vicc, hogy volt 2 kiba kemépny hitje Hitnernek, az egyik zászló a Colts ellen(UR 15 yard), pedig tiszta volt, a másik meg Rams ellen, ott meg ugye a védtelen receiver volt az ok. ez van, ez a futball, akár adjuk akár kapjuk. tavaly is egy tiszta de kemény ütést kapott VD , senki nem reklamált.

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
"Az újonc irányítót, B.J. Danielst kivágta a #49ers, és remélték, hogy meg tudják tartani a practice squadban. Nem jött össze, mert nagy riválisuk, a #Seahawks felszedte a waiverről."FK! BLOGcsrnyei
Csak arra tudok gondolni, hogy nem a read optionban látjuk a jövőt és a sokat futó QB-kban, amire BJD is használható lett volna, hanem a pocket QB style lesz a rendszer, néha-néha RO playekkel megfűszerezve Kaep esetében.Alabama Niners
mintha ez látszott volna legutóbb már.. én nem bánom ha eredményre vezet.. a RO-t hamar kiismerték csak arra alapozni szerintem nem lett volna okos. de majd az eredményekből kiderül, a röhej hogy nem is mi játszottuk a legtöbb RO play-t tavaly.. Kaep tudjon menekülni a sack elől mint Wilson ha kell.. és ha közben lesz kinek dobni az ő dobási képességeivel nem lesz gond szerintem..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
"Az újonc irányítót, B.J. Danielst kivágta a #49ers, és remélték, hogy meg tudják tartani a practice squadban. Nem jött össze, mert nagy riválisuk, a #Seahawks felszedte a waiverről."FK! BLOGcsrnyei
az jó ómen... a GB is csinált hasonlót nem?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????Alabama Niners
mert jobb gamemanager qb mint Colt..Josszi
Skelton?

láttad már jászani?

Meg nem McCoy helyére jött, hanem BJD-ére.
Amúgy, ha game manager kell akkor: McElroy!!!! aztán draftolhatjuk McCarron-t jövőre!!!!Alabama Niners
láttam 😊 poénnak írtam.. nemtom miért hozták talán jobb 3. lesz mint Daniels

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Az újonc irányítót, B.J. Danielst kivágta a #49ers, és remélték, hogy meg tudják tartani a practice squadban. Nem jött össze, mert nagy riválisuk, a #Seahawks felszedte a waiverről."FK! BLOGcsrnyei
Csak arra tudok gondolni, hogy nem a read optionban látjuk a jövőt és a sokat futó QB-kban, amire BJD is használható lett volna, hanem a pocket QB style lesz a rendszer, néha-néha RO playekkel megfűszerezve Kaep esetében.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
whitner pedig nevet valtoztatott es elhagyta a W betut, hogy melto legyen a jatekohoz 😀 mondjuk mar instagrammon is igy tolta. oriasi a forma 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem nagyon értem ezeket a lépéseket, csak remélni tudom, hogy ők tudják mit csinálnak...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Az újonc irányítót, B.J. Danielst kivágta a #49ers, és remélték, hogy meg tudják tartani a practice squadban. Nem jött össze, mert nagy riválisuk, a #Seahawks felszedte a waiverről."FK! BLOG
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????Alabama Niners
mert jobb gamemanager qb mint Colt..Josszi
Skelton?

láttad már jászani?

Meg nem McCoy helyére jött, hanem BJD-ére.
Amúgy, ha game manager kell akkor: McElroy!!!! aztán draftolhatjuk McCarron-t jövőre!!!!Alabama Niners
Mi küldtük ide csak beiktattuk a Bengalst is hogy ne legyen olyan feltűnő az "akna" 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????Alabama Niners
mert jobb gamemanager qb mint Colt..Josszi
Skelton?

láttad már jászani?

Meg nem McCoy helyére jött, hanem BJD-ére.
Amúgy, ha game manager kell akkor: McElroy!!!! aztán draftolhatjuk McCarron-t jövőre!!!!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
valószínű nem lesz Cushing. mikor kiállt agyrázkódás miatt, egyből tudott Lynch futni középen, addig 0.
JJ Watt egy halálosztó ölőgép amit művel meccsenként, Staleynek megvan a házi azt hiszem 😊
itthon hozhatjuk a meccset egy jó OL/RB kombóval. de hogy Schaub így masnival átkötve adott 6 pontot az mi már :# remélem mi is részesülünk a bőségkosárból 😀petey
jó lesz ez az OL, bírom amikor Andy Snyder megy be plussznak akkor mindig érdekes futások várhatóak. Watt egyedül nem foghat meg mindent, Staley-t meg nem féltem. nyerünk és kész.Josszi
saját magunktól jobban tartok, mint a Texanstól 😊Gábor
a 2 pocsék és semm inem jött össze meccs óta nem tartok semmitől.. idén már megvolt a szopóág 80%-a.. még 2 vereségünk lesz az alapszakaszban.. Saints és még nemtom ki ellen.. 12-4lesz

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????Alabama Niners
mert jobb gamemanager qb mint Colt..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????Alabama Niners
no. 3 QB. ennyi. gondolom BJ-ben nem tetszett vmi. Cunningham meg pass rusher depth.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus
Skeltont vajon minek????????
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
csiripek:

49ers announced they signed former Patriots' second-round pick Jermaine Cunningham. 49ers also waived QB B.J. Daniels and FB Owen Marecic.

#49ers plan to sign QB John Skelton, whom they worked out last month.ulpianus