San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
McDonald sérülése állítólag nem súlyos:  espn.go.com/nfl/story/_/id/9791768/ray-mcdonald-san-francisco-49ers-avoided-serious-injury-coach-jim-harbaugh-says


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most én szeretnék egy játékra invitálni mindenkit.
Kíváncsi lennék kinek mi a véleménye az irányítók erősorrendjéről. Arra kérnék mindenkit , írja ide a szerinte TOP10 irányítót , szubjektív véleménye alapján , meglátjuk kinek mi a véleménye. Biztos érdekes lesz.😊
Kezdetnek itt az enyém:
1. Payton Manning
2. Tom Brady
3. Drew Brees
4. Aaron Rodgers
5. Alex Smith
6. Colin Kaepernick
7. Andrew Luck
8. Russel Wilson
9. Robert Griffin III
10. Joe Flacco

Várom mások erősorrendjét is😊Harlequin
Alex és Colin is overrated erőst sztem. Alex top 5-ös QB? Évekkel ezelőtt már kifejtettem erről a véleményem, petey majd (akkor még alexsexual) esetleg elmondja miért mégis az. Attól hogy a KC-nek most ennyire fut a szekér nem elsősorban Alex az oka. Ő egy jó game manager, a WCO (jellegű, mielőtt Helm legorombít) támadásokat labdabiztosan lehozza. Amíg nálunk volt, akkor sem volt top 5-ös, jobb nem lett Kansasben sem. Biztos ember és most a Főnökéknél a kapufáról bepattan minden, ha Alex 3 intet dob akkor is nyernek. Colin (jelenleg főleg) nem 6.-ik. Ezt picit elfogultnak érzem. Ezen kívül még RW-ra reagálok, mert ő közvetlenül érinti a sorsunkat. A mi meccseinken kívül a hóksznak láttam minden meccsét az elmúlt 8-9 fordulóban. A kis törpe zseniális. Az hogy a hóksz itt tart a brutál sec-ük mellett elsősorban neki köszönhető. 30 cm plussza lenne és ő lenne a Nr1. Amit kihoz a kurva szar szitukból egy szar OL mögül az fenomenális. Houdini hozzá képest kiscserkész! (Mondjuk még 3-4 ilyen meccs és vki úgy legyalulja, hogy jöhet a backupja) De ez már nagyon OFF így is, többiekre nem reagálnék, mert a végén a mi topikunkban megy majd az okoskodás a ki a jobbról.
Ja és még valami: Nézd meg az avatarom: Az én erősorrendemen mindig Ő lesz a a Nr1😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Először is köszi Schaub! Másodszor köszi Schaub! Harmadszor köszi Kubiak! Negyedszer köszi D#!
Győzelmet magyarázni nem kell, de azért ez így odacsap: Kaep-nek volt össz-vissz 6 jó passza . Összes O# y 284! Texans O# y 300 felett! Foster többet futott mint Gore! Schaub több y-ot passzolt mint Kaep! Ha ezeket így végigveszem, hihetetlen hogy ennyire nyertünk!
A return y közel 100 volt, és D# brutál jó volt. A backupok felnőttek a feladathoz és bizonyítottak. McCoy kár hogy a több snapje során nem dobhatott, kiváncsi lettem volna rá. Tetszett, hogy a végén nem mentünk alázásra, esetleges sérülésre és letérdelgettük az utolsó két percet a RZ-ban. Örvendetesen kevés volt a bünti.
Nagyon nehéz első 5-ösön vagyunk túl, és így nem annyira gyászos a 2 L. Ha a hóksz Caroline és Houston elleni mákfaktorát is belevesszük akkor főleg nincs okunk panaszkodni. De egy biztos: O# és Kaep részről több kell.diverdoc
Tényleg döbbenetes, hogy statisztikailag majdnem minden fontosabb mutatóban megvertek minket, ennek ellenére a végeredmény érthetetlen nagy különbséget mutat. Aminek örülök, hogy közelebb kerültünk csoporton belül, szerintem kicsit meg is tört a Hawks, mi meg remélem elkapjuk a fonalat. Általában - ritka kivételektől eltekintve - egy csapat sem tudja az egész szezonban konzisztensen ugyanazt a teljesítményt nyújtani (sérülések, az ellenfelek kiismerik és felkészülnek a játékstílusból és nincs elég megújulás a tarsolyban, mentális mélypont). A Hawks nagyon bekezdett, szerintem most kicsit megpihennek, mi lassan kezdünk összeállni, remélem a második felére összeérünk, így remélem, a következő 4 forduló után már nem kell izgulni csoportért. Addigra pedig a Denver is kifullad.... 😊szaszia
a statisztika egy dolog.. nézd vissza a meccset csak a tiszta játékidőt.. hányszor volt INT és volt hogy csak puntig jutottak?
a DEF megette őket.
.Josszi
Te meg olvasd el mit írtam! 😉
Annak ellenére, hogy a stat egy dolog a 280 O# yard mellett a 30+ pont azért min érdekes (szaszia ezt nevezte érthetetlennek és hát tényleg nem szokásos) meg az ami foci már csak ilyen statisztikás műfaj!diverdoc
oké! végigolvastam figyelmesebben.. félreértettelek.. 😀
sry

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ezt szerintem nyugodtan felteheted az NFC West csevegőben inkább 😊

több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
1. Mayton Petting
2. Drew Brees
3. Tom Brady
4. Aaron Rodgers
5. Andrew Luck
6. Alex Smith
7. Matt Ryan
8. Tony Rom(e)o
9. Colin Kaepernick
10. Russell Wilson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Drew Brees, killa
2. Tom Brady, várunk mikor fogadja el az erő sötét oldalát
3. Payton Manning, még tart benne az 50+ multivitamin
4. Andrew Luck, hátha a Hiltin Hotel mellett megjön Fleener elkaphatnékaj is
5. Aaron Rodgers, ppp
6. Joe Flacco, túl Cool
7. Robert Griffin III, hogy három lába lenne
8. Russel Wilson, ccc
9. Colin Kaepernick, one year wonder
10. Alex Smith, project
Harlequin
sutianap
Süti na nemár hogy Big Bent nem rakod be vagy ő úgyis mindenek fölött áll 😉 😛?dande
99. Problem's BigBen: Lose your skills, 😕 evvan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
1. Drew Brees, killa
2. Tom Brady, várunk mikor fogadja el az erő sötét oldalát
3. Payton Manning, még tart benne az 50+ multivitamin
4. Andrew Luck, hátha a Hiltin Hotel mellett megjön Fleener elkaphatnékaj is
5. Aaron Rodgers, ppp
6. Joe Flacco, túl Cool
7. Robert Griffin III, hogy három lába lenne
8. Russel Wilson, ccc
9. Colin Kaepernick, one year wonder
10. Alex Smith, project
Harlequin
sutianap
Süti na nemár hogy Big Bent nem rakod be vagy ő úgyis mindenek fölött áll 😉 😛?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Drew Brees, killa
2. Tom Brady, várunk mikor fogadja el az erő sötét oldalát
3. Payton Manning, még tart benne az 50+ multivitamin
4. Andrew Luck, hátha a Hiltin Hotel mellett megjön Fleener elkaphatnékaj is
5. Aaron Rodgers, ppp
6. Joe Flacco, túl Cool
7. Robert Griffin III, hogy három lába lenne
8. Russel Wilson, ccc
9. Colin Kaepernick, one year wonder
10. Alex Smith, project
Harlequin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Most én szeretnék egy játékra invitálni mindenkit.
Kíváncsi lennék kinek mi a véleménye az irányítók erősorrendjéről. Arra kérnék mindenkit , írja ide a szerinte TOP10 irányítót , szubjektív véleménye alapján , meglátjuk kinek mi a véleménye. Biztos érdekes lesz.😊
Kezdetnek itt az enyém:
1. Payton Manning
2. Tom Brady
3. Drew Brees
4. Aaron Rodgers
5. Alex Smith
6. Colin Kaepernick
7. Andrew Luck
8. Russel Wilson
9. Robert Griffin III
10. Joe Flacco

Várom mások erősorrendjét is😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Először is köszi Schaub! Másodszor köszi Schaub! Harmadszor köszi Kubiak! Negyedszer köszi D#!
Győzelmet magyarázni nem kell, de azért ez így odacsap: Kaep-nek volt össz-vissz 6 jó passza . Összes O# y 284! Texans O# y 300 felett! Foster többet futott mint Gore! Schaub több y-ot passzolt mint Kaep! Ha ezeket így végigveszem, hihetetlen hogy ennyire nyertünk!
A return y közel 100 volt, és D# brutál jó volt. A backupok felnőttek a feladathoz és bizonyítottak. McCoy kár hogy a több snapje során nem dobhatott, kiváncsi lettem volna rá. Tetszett, hogy a végén nem mentünk alázásra, esetleges sérülésre és letérdelgettük az utolsó két percet a RZ-ban. Örvendetesen kevés volt a bünti.
Nagyon nehéz első 5-ösön vagyunk túl, és így nem annyira gyászos a 2 L. Ha a hóksz Caroline és Houston elleni mákfaktorát is belevesszük akkor főleg nincs okunk panaszkodni. De egy biztos: O# és Kaep részről több kell.diverdoc
Tényleg döbbenetes, hogy statisztikailag majdnem minden fontosabb mutatóban megvertek minket, ennek ellenére a végeredmény érthetetlen nagy különbséget mutat. Aminek örülök, hogy közelebb kerültünk csoporton belül, szerintem kicsit meg is tört a Hawks, mi meg remélem elkapjuk a fonalat. Általában - ritka kivételektől eltekintve - egy csapat sem tudja az egész szezonban konzisztensen ugyanazt a teljesítményt nyújtani (sérülések, az ellenfelek kiismerik és felkészülnek a játékstílusból és nincs elég megújulás a tarsolyban, mentális mélypont). A Hawks nagyon bekezdett, szerintem most kicsit megpihennek, mi lassan kezdünk összeállni, remélem a második felére összeérünk, így remélem, a következő 4 forduló után már nem kell izgulni csoportért. Addigra pedig a Denver is kifullad.... 😊szaszia
a statisztika egy dolog.. nézd vissza a meccset csak a tiszta játékidőt.. hányszor volt INT és volt hogy csak puntig jutottak?
a DEF megette őket.
.Josszi
Te meg olvasd el mit írtam! 😉
Annak ellenére, hogy a stat egy dolog a 280 O# yard mellett a 30+ pont azért min érdekes (szaszia ezt nevezte érthetetlennek és hát tényleg nem szokásos) meg az ami foci már csak ilyen statisztikás műfaj!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Crabset november közepére várja vissza Harbough, az több mint jó lenne. Már elvileg fut.JayB
ja ja és jön a többi erősítés is.. pl Manningham, jó lesz ez srácok offense szinten is.. (Y)
 www.49ers.com/news/article-2/Mario-Manningham-Reinforcements-on-the-Way/b6dd7ef9-67df-4753-b756-1686c5873914

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Crabset november közepére várja vissza Harbough, az több mint jó lenne. Már elvileg fut.JayB
Aso hogy nyomja nálatok?Amadeus91
most pont sérült, de előtte kb közepesGábor
Brock már elvette tőle a 3.helyet 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Először is köszi Schaub! Másodszor köszi Schaub! Harmadszor köszi Kubiak! Negyedszer köszi D#!
Győzelmet magyarázni nem kell, de azért ez így odacsap: Kaep-nek volt össz-vissz 6 jó passza . Összes O# y 284! Texans O# y 300 felett! Foster többet futott mint Gore! Schaub több y-ot passzolt mint Kaep! Ha ezeket így végigveszem, hihetetlen hogy ennyire nyertünk!
A return y közel 100 volt, és D# brutál jó volt. A backupok felnőttek a feladathoz és bizonyítottak. McCoy kár hogy a több snapje során nem dobhatott, kiváncsi lettem volna rá. Tetszett, hogy a végén nem mentünk alázásra, esetleges sérülésre és letérdelgettük az utolsó két percet a RZ-ban. Örvendetesen kevés volt a bünti.
Nagyon nehéz első 5-ösön vagyunk túl, és így nem annyira gyászos a 2 L. Ha a hóksz Caroline és Houston elleni mákfaktorát is belevesszük akkor főleg nincs okunk panaszkodni. De egy biztos: O# és Kaep részről több kell.diverdoc
Tényleg döbbenetes, hogy statisztikailag majdnem minden fontosabb mutatóban megvertek minket, ennek ellenére a végeredmény érthetetlen nagy különbséget mutat. Aminek örülök, hogy közelebb kerültünk csoporton belül, szerintem kicsit meg is tört a Hawks, mi meg remélem elkapjuk a fonalat. Általában - ritka kivételektől eltekintve - egy csapat sem tudja az egész szezonban konzisztensen ugyanazt a teljesítményt nyújtani (sérülések, az ellenfelek kiismerik és felkészülnek a játékstílusból és nincs elég megújulás a tarsolyban, mentális mélypont). A Hawks nagyon bekezdett, szerintem most kicsit megpihennek, mi lassan kezdünk összeállni, remélem a második felére összeérünk, így remélem, a következő 4 forduló után már nem kell izgulni csoportért. Addigra pedig a Denver is kifullad.... 😊szaszia
a statisztika egy dolog.. nézd vissza a meccset csak a tiszta játékidőt.. hányszor volt INT és volt hogy csak puntig jutottak?
a DEF megette őket..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Crabset november közepére várja vissza Harbough, az több mint jó lenne. Már elvileg fut.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
hát Kap-re már készülnek igencsak.. Josszi
én azért el tudnék képzelni több RO játékot

meccsről:
Schaub nagyott játszott, kezd összeszokni Brockkal 😀
viccet félretéve, Brock már második meccsen játszik jól, de most az egész sec a csapat legjobbja volt, Pass rush gyengécske, Bowman azért viszi a csapatot a hátán, de jó lenne ha mihamarabb hadrafoghatóak lennénak a sérültek, O akadozott, de igazából nem kelllett több, Scaubnak köszönhetöen a Texans szétesett

jöhet a Cards, kemény meccset várokGábor
jó volt az egész DEF.. a LB sor pedig mindenki nagyot alakított.. secondary meg 110% 😀
Reid ismét nagyon jó volt.. jobb mint Goldson valaha is.. Wilhoite pótolta Willist, Dan Skuta is jó volt.. és Watt-ot is sikerült úgy ahogy tartani... nehéz volt ellenük passzolni.. talán ezért is em erőltettük asok passzt.. ment a futás 😀 na jó az INT-ek is jól jöttek.. idáig most játszott úgy a DEF mint a tavaly elötti szezonban és tavaly a regular seasonban.. van mélységünk jó a 2.sorban lévő emberek teljesítménye is. Kap meg éretten nyugodtan és nem kockáztatva játszott...
nem tudom hogyan tetek rendet a fejekben JIM papáék de mint lelkileg mint taktikailag felrázták a csapatot és a csapat saját magát.. nem félek a Cards meccstől, kemény lesz de a védelem felfogja őket darálni..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Először is köszi Schaub! Másodszor köszi Schaub! Harmadszor köszi Kubiak! Negyedszer köszi D#!
Győzelmet magyarázni nem kell, de azért ez így odacsap: Kaep-nek volt össz-vissz 6 jó passza . Összes O# y 284! Texans O# y 300 felett! Foster többet futott mint Gore! Schaub több y-ot passzolt mint Kaep! Ha ezeket így végigveszem, hihetetlen hogy ennyire nyertünk!
A return y közel 100 volt, és D# brutál jó volt. A backupok felnőttek a feladathoz és bizonyítottak. McCoy kár hogy a több snapje során nem dobhatott, kiváncsi lettem volna rá. Tetszett, hogy a végén nem mentünk alázásra, esetleges sérülésre és letérdelgettük az utolsó két percet a RZ-ban. Örvendetesen kevés volt a bünti.
Nagyon nehéz első 5-ösön vagyunk túl, és így nem annyira gyászos a 2 L. Ha a hóksz Caroline és Houston elleni mákfaktorát is belevesszük akkor főleg nincs okunk panaszkodni. De egy biztos: O# és Kaep részről több kell.diverdoc
Tényleg döbbenetes, hogy statisztikailag majdnem minden fontosabb mutatóban megvertek minket, ennek ellenére a végeredmény érthetetlen nagy különbséget mutat. Aminek örülök, hogy közelebb kerültünk csoporton belül, szerintem kicsit meg is tört a Hawks, mi meg remélem elkapjuk a fonalat. Általában - ritka kivételektől eltekintve - egy csapat sem tudja az egész szezonban konzisztensen ugyanazt a teljesítményt nyújtani (sérülések, az ellenfelek kiismerik és felkészülnek a játékstílusból és nincs elég megújulás a tarsolyban, mentális mélypont). A Hawks nagyon bekezdett, szerintem most kicsit megpihennek, mi lassan kezdünk összeállni, remélem a második felére összeérünk, így remélem, a következő 4 forduló után már nem kell izgulni csoportért. Addigra pedig a Denver is kifullad.... 😊
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Aso hogy nyomja nálatok?Amadeus91
most pont sérült, de előtte kb közepes

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Aso hogy nyomja nálatok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Először is köszi Schaub! Másodszor köszi Schaub! Harmadszor köszi Kubiak! Negyedszer köszi D#!
Győzelmet magyarázni nem kell, de azért ez így odacsap: Kaep-nek volt össz-vissz 6 jó passza . Összes O# y 284! Texans O# y 300 felett! Foster többet futott mint Gore! Schaub több y-ot passzolt mint Kaep! Ha ezeket így végigveszem, hihetetlen hogy ennyire nyertünk!
A return y közel 100 volt, és D# brutál jó volt. A backupok felnőttek a feladathoz és bizonyítottak. McCoy kár hogy a több snapje során nem dobhatott, kiváncsi lettem volna rá. Tetszett, hogy a végén nem mentünk alázásra, esetleges sérülésre és letérdelgettük az utolsó két percet a RZ-ban. Örvendetesen kevés volt a bünti.
Nagyon nehéz első 5-ösön vagyunk túl, és így nem annyira gyászos a 2 L. Ha a hóksz Caroline és Houston elleni mákfaktorát is belevesszük akkor főleg nincs okunk panaszkodni. De egy biztos: O# és Kaep részről több kell.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát Kap-re már készülnek igencsak.. Josszi
én azért el tudnék képzelni több RO játékot

meccsről:
Schaub nagyott játszott, kezd összeszokni Brockkal 😀
viccet félretéve, Brock már második meccsen játszik jól, de most az egész sec a csapat legjobbja volt, Pass rush gyengécske, Bowman azért viszi a csapatot a hátán, de jó lenne ha mihamarabb hadrafoghatóak lennénak a sérültek, O akadozott, de igazából nem kelllett több, Scaubnak köszönhetöen a Texans szétesett

jöhet a Cards, kemény meccset várok

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Valahonnét le lehet szedni a meccset?he7edik
nkoron fent van.Vegita
Youtube-on is amúgy köszi.


több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
mondjuk azt is körbekacagom aki azt mondja a szezon előtt h Manningnek hamarabb lesz futott TD-je mint Kap-nek xDpicstii
hát Kap-re már készülnek igencsak.. Manningtól meg ki várta hogy lépni is tud? 😀

mondjuk ott nagyon beetették a dallas Def-et 😉

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
mondjuk azt is körbekacagom aki azt mondja a szezon előtt h Manningnek hamarabb lesz futott TD-je mint Kap-nek xD
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Valahonnét le lehet szedni a meccset?he7edik
nkoron fent van.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Valahonnét le lehet szedni a meccset?