San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
 instagram.com/p/fLjFZqltbf/#
Crabs már elég jól mozog. a jobb lába milyen kis satnya még 😊 tényleg reális lehet a November közepe.petey
huh... és akkor is kérdés milyen lesz ennyi kihagyás után...
a playoffra legyen 90%-os és elégedett leszek
Manningham előbb jön ugye?

a sok qb csere bere helyett nem lehetne behúzni mégy egy rutinos elkapót??.. eh

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 instagram.com/p/fLjFZqltbf/#
Crabs már elég jól mozog. a jobb lába milyen kis satnya még 😊 tényleg reális lehet a November közepe.petey
 www.49ers.com/video/videos/Micd_Up_Vernon_Davis/c67256e7-a594-4eac-9d64-bd3dc06eb373

plusz 1 bónusz

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 instagram.com/p/fLjFZqltbf/#
Crabs már elég jól mozog. a jobb lába milyen kis satnya még 😊 tényleg reális lehet a November közepe.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Fasza, elővették újra Aldon lövöldözős ügyét is... azt hiszem, egy darabig nem látjuk őt játszani, pedig nagyon fog hiányozni. 😕red6t6
hát várható volt hogy kreálnak egy bad guyt.. azért is ment gyorsan rehabra, kiváncsi vagyok Mr Goddeltől mit fog kapni..
más.. mit szóltok az újabb qb cseréhez?
Skelton waived rookie srác meg jött..

 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/10/qb-carousel-49ers-drop-john-skelton-sign-bethel-thompson.htmlJosszi
Nemigazán értem, hogy miért cserélgetjük minden héten a 3. számú QB-kat, aligha hiszem, hogy egy igazi gyöngyszeme találunk majd. Vagy esetleg ennyire nincs dolga a QB edzőnek?Alabama Niners
Aldon, hát nehéz ügy. ugye volt 2 DUI, meg most a fegyvertartási. a gáz ezzel az hogy legálisan vette őket Arizonában, de ugye Californiában ezek a típusú fegyverek tiltottak, illetve bizonyos módosításon kell átesniük(tár kapacitás) és regisztrálni. na ő ezt nem tette meg. plusz hogy tetézzük hamis volt a rendszám a teherautón. *facepalm*
úgy néz ki egy Kerületi Ügyész nagyon fasza gyereket akar játszani és mindent ráúzni egyben.
szerintem lesz egy jó ügyvédje és csak szabálysértésre fogják mérsékelni az ügyeket. lesz bírság, meg esetleg felfüggesztett bünti, a fegyvereket bezúzatják, és Godell meg eltiltatja pluszban. ezeket tudom elképzelni, sittet nem.

QB ügyben meg nem tudom mi van. nem tud lekötni egy nr3 QB cserebere 😊

Moore-t meg rettentően sajnálom hogy nem maradt meg. csak jó riportok jöttek TC-ből meg PS meccsek után. bevállaltuk ezt a rizikót, és hát nem jött be 😕 nem tudunk mindenkit megtartani.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Fasza, elővették újra Aldon lövöldözős ügyét is... azt hiszem, egy darabig nem látjuk őt játszani, pedig nagyon fog hiányozni. 😕red6t6
hát várható volt hogy kreálnak egy bad guyt.. azért is ment gyorsan rehabra, kiváncsi vagyok Mr Goddeltől mit fog kapni..
más.. mit szóltok az újabb qb cseréhez?
Skelton waived rookie srác meg jött..

 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/10/qb-carousel-49ers-drop-john-skelton-sign-bethel-thompson.htmlJosszi
Nemigazán értem, hogy miért cserélgetjük minden héten a 3. számú QB-kat, aligha hiszem, hogy egy igazi gyöngyszeme találunk majd. Vagy esetleg ennyire nincs dolga a QB edzőnek?
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Kezdjünk hangolódni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Fasza, elővették újra Aldon lövöldözős ügyét is... azt hiszem, egy darabig nem látjuk őt játszani, pedig nagyon fog hiányozni. 😕red6t6
hát várható volt hogy kreálnak egy bad guyt.. azért is ment gyorsan rehabra, kiváncsi vagyok Mr Goddeltől mit fog kapni..
más.. mit szóltok az újabb qb cseréhez?
Skelton waived rookie srác meg jött..

 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/10/qb-carousel-49ers-drop-john-skelton-sign-bethel-thompson.html

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"örömmel" vettem ma észre,hogy Marcus Cooper(COMB:7 FR:1 INT:1 PD:5) személyében Alex után egy másik jó játékossal segítettünk a Chiefsnek😊
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Fasza, elővették újra Aldon lövöldözős ügyét is... azt hiszem, egy darabig nem látjuk őt játszani, pedig nagyon fog hiányozni. 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mi van Willissel?Janek
Mióta nem játszik, nyer a csapat, így az edző nem akarja visszarakni. 😊somoskovig
talán egy 4. kört kapnánk érte ha eltrédeljük.petey
...azaz 4db első köröst!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
ma nem veszem az adást.. 😕 mielőtt megjön mindig nyűgös vagyok. 😛 😛

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Mi van Willissel?Janek
Mióta nem játszik, nyer a csapat, így az edző nem akarja visszarakni. 😊somoskovig
talán egy 4. kört kapnánk érte ha eltrédeljük.petey
és miért kéne eltradelni? a top5 ILB-t????Josszi
Irony on.

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Mi van Willissel?Janek
Mióta nem játszik, nyer a csapat, így az edző nem akarja visszarakni. 😊somoskovig
talán egy 4. kört kapnánk érte ha eltrédeljük.petey
és miért kéne eltradelni? a top5 ILB-t????

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Mi van Willissel?Janek
sérült , az eslő forduló óta nem 100%os ,lágyéksérv azt hiszem

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Mi van Willissel?Janek
Mióta nem játszik, nyer a csapat, így az edző nem akarja visszarakni. 😊somoskovig
talán egy 4. kört kapnánk érte ha eltrédeljük.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Mi van Willissel?Janek
Mióta nem játszik, nyer a csapat, így az edző nem akarja visszarakni. 😊

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Mi van Willissel?

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
jó hír estére😊
Bill Williamson ‏@BWilliamsonESPN 6m
#49ers play at #Raiders next season.csrnyei
ott emberhalál lesz(nem lesz, visszaszívom)petey
hát annak tükrében hogy beszüntették a prseason meccseket , így is játszunk 4 évente velük nem?Josszi
igen. brutál lesz.

azt vágjátok, hogy a Pass D-nk a nr2, és nem engedtünk passzolt TD-t a 2.hét óta? a total D meg 5? a run D-n van mit csiszolni, de pár hét és lesz depth megint.
tiszta frontvonal, vannak sebesültjeink a harcokban, de lassan megérkezik az utánpótlás és az erősítés, és felépülnek a frontharcosok 😀
megnézve a Texans meccset, csóri Schaub jól megette a trap coverage-t a pick6-nél. alighanem Aso kijátszotta magát a kezdő CB poziból. Reid embertelen jó, remélem megy a DROY-ért. Wilhoite meg..tudtátok hogy papucsokat árult nemrég? 😀😀😀 aztán kinek a backupja lett 😊 Bowman meg ismét hozott egy monster meccset. mennyire jó volt látni hogy a Rams és Texans ellen vissza a kályhához alapelvet követtük: wham, trap playek sora. Kapnek nem is kellett pihentetni a karját vasárnap az tuti, dehát minek ha mentünk mint kés a vajon. csak az ilyen 3. negyedes buzizást meg cukkerkedést kéne elfelejteni.
innentől túl vagyunk a brutál menetrenden. jöhetnek a Vörösök! a héten meg is kapják a magukét 😛 (tudom hogy itt lurkerkedsz silent 😛 )petey
jó meglátások 😀
Én tudtam... Wilhoite már a nyáron szimpi volt, ahogy edzett küzdött a helyért..
és azért is drukkoltam neki hogy legyen már egy újabb "amerikai álom" respect..
Reid nagyon! csak így tovább! jah.. szerintem jelpil miénk a legjobb LB sor a ligában..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1. Payton Manning
2. Tom Brady
3. Drew Brees
4. Aaron Rodgers
5. Tony Romo
6. Andrew Luck
7. Russel Wilson
8. Matthew Stafford
9.Jay Cutler
10. Joe Flacco
11. AJ McCarron 😀😀

Kaepernick és Alex Smith olyan 12-15 hely körül vannak.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
jó hír estére😊
Bill Williamson ‏@BWilliamsonESPN 6m
#49ers play at #Raiders next season.csrnyei
ott emberhalál lesz(nem lesz, visszaszívom)petey
hát annak tükrében hogy beszüntették a prseason meccseket , így is játszunk 4 évente velük nem?Josszi
igen. brutál lesz.

azt vágjátok, hogy a Pass D-nk a nr2, és nem engedtünk passzolt TD-t a 2.hét óta? a total D meg 5? a run D-n van mit csiszolni, de pár hét és lesz depth megint.
tiszta frontvonal, vannak sebesültjeink a harcokban, de lassan megérkezik az utánpótlás és az erősítés, és felépülnek a frontharcosok 😀
megnézve a Texans meccset, csóri Schaub jól megette a trap coverage-t a pick6-nél. alighanem Aso kijátszotta magát a kezdő CB poziból. Reid embertelen jó, remélem megy a DROY-ért. Wilhoite meg..tudtátok hogy papucsokat árult nemrég? 😀😀😀 aztán kinek a backupja lett 😊 Bowman meg ismét hozott egy monster meccset. mennyire jó volt látni hogy a Rams és Texans ellen vissza a kályhához alapelvet követtük: wham, trap playek sora. Kapnek nem is kellett pihentetni a karját vasárnap az tuti, dehát minek ha mentünk mint kés a vajon. csak az ilyen 3. negyedes buzizást meg cukkerkedést kéne elfelejteni.
innentől túl vagyunk a brutál menetrenden. jöhetnek a Vörösök! a héten meg is kapják a magukét 😛 (tudom hogy itt lurkerkedsz silent 😛 )

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
jó hír estére😊
Bill Williamson ‏@BWilliamsonESPN 6m
#49ers play at #Raiders next season.csrnyei
ott emberhalál lesz(nem lesz, visszaszívom)petey
hát annak tükrében hogy beszüntették a prseason meccseket , így is játszunk 4 évente velük nem?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Alex és Colin is overrated erőst sztem. Alex top 5-ös QB? Évekkel ezelőtt már kifejtettem erről a véleményem, petey majd (akkor még alexsexual) esetleg elmondja miért mégis az. Attól hogy a KC-nek most ennyire fut a szekér nem elsősorban Alex az oka. Ő egy jó game manager, a WCO (jellegű, mielőtt Helm legorombít) támadásokat labdabiztosan lehozza. Amíg nálunk volt, akkor sem volt top 5-ös, jobb nem lett Kansasben sem. Biztos ember és most a Főnökéknél a kapufáról bepattan minden, ha Alex 3 intet dob akkor is nyernek. Colin (jelenleg főleg) nem 6.-ik. Ezt picit elfogultnak érzem. Ezen kívül még RW-ra reagálok, mert ő közvetlenül érinti a sorsunkat. A mi meccseinken kívül a hóksznak láttam minden meccsét az elmúlt 8-9 fordulóban. A kis törpe zseniális. Az hogy a hóksz itt tart a brutál sec-ük mellett elsősorban neki köszönhető. 30 cm plussza lenne és ő lenne a Nr1. Amit kihoz a kurva szar szitukból egy szar OL mögül az fenomenális. Houdini hozzá képest kiscserkész! (Mondjuk még 3-4 ilyen meccs és vki úgy legyalulja, hogy jöhet a backupja) De ez már nagyon OFF így is, többiekre nem reagálnék, mert a végén a mi topikunkban megy majd az okoskodás a ki a jobbról.
Ja és még valami: Nézd meg az avatarom: Az én erősorrendemen mindig Ő lesz a a Nr1😊

Igazad van , Joe Montana csak 1 születik minden 1000 évben😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
jó hír estére😊
Bill Williamson ‏@BWilliamsonESPN 6m
#49ers play at #Raiders next season.csrnyei
ott emberhalál lesz(nem lesz, visszaszívom)

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
hát ha csinálnánk nekik egy Combine-t? 😀

1. Aaron Rodgers
2. Tom Brady
3. Payton Manning
4. Colin Kaepernick
5. Russel Wilson
6. Drew Brees
7. Joe Flaco
8. Alex Smith
9. Tony Romo
10. Michael Wick

Most én szeretnék egy játékra invitálni mindenkit.
Kíváncsi lennék kinek mi a véleménye az irányítók erősorrendjéről. Arra kérnék mindenkit , írja ide a szerinte TOP10 irányítót , szubjektív véleménye alapján , meglátjuk kinek mi a véleménye. Biztos érdekes lesz.😊
Kezdetnek itt az enyém:
1. Payton Manning
2. Tom Brady
3. Drew Brees
4. Aaron Rodgers
5. Alex Smith
6. Colin Kaepernick
7. Andrew Luck
8. Russel Wilson
9. Robert Griffin III
10. Joe Flacco

Várom mások erősorrendjét is😊Harlequin

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
jó hír estére😊
Bill Williamson ‏@BWilliamsonESPN 6m
#49ers play at #Raiders next season.