NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
És ha már látod ezt, gondolom derengene,hogy senki nem tekint a Hawks O#-ra úgy,mint egy Brady féle pontgyár gépezetre. EZ rögtön az első "fröcsdkölődés" amit petey kezdett.
Erre említettem meg,hogy a ligaelit Panthers front7 ellen nem ment a futás, és ennyi erővel,és egy ksi analógiával él a párhuzam,miszerint a félelmetes 9ers védelem szopott 20+ pontot, ergo nem kellene félni tőle 😊

Az hogy ezen kiakadtok, az már a kettős mércét bizonyítja,miszerint ha ti csináljátok akkor rendben van, ha mi akkor már "fröcsögés"

4. Te magyarázod éppen itt az esetleges vereséget ezekkel a szavakkal: "ha kikapunk kikapunk,ha nyerünk,akkor nyerünk".

Szevasztok 😉undisputedly
Undi látom elegánsan átléptél az Aldon Smith féle vitán amit bizony hasonlóképpen kezdtél.
én megfogalmaztam miért írtam a "félelmetes" jelzőt. válasz?

a Panthers párhuzam meg azért sántít, mert ahogy szintén említettem, nemtek sem ment a futás, nekünk sem, ellenben mi felraktunk 34 pontot egy nagyon jó Packs D ellen, akik mindent feltettek hogy megfogják a futást, és azt akarták Kaep a karjával verje meg őket. megtette. ellenben Wilson? 12 pont.
az hogy kaptunk 28-at. most TÉNYLEG azt mondod hogy Cam Newton=Aaron Rodgers? remélem, tényleg remélem hogy nem ezt sugallod mert akkor ne nézz többet focit 8-)

Tökmindegy, szerintem vasárnap nem a múltheti Hawks O. illetve SF D-t fogjuk látni. Boldin sem lesz 200 yard, minthogy mi sem fogunk kijönni szétpasszolni mindent, mint a Packs ellen.

több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Csak lazán, nem kell itt egyből felkapni a vizet, nem volt eddig olyan megjegyzés amin ki lehetne akadni, ez az odamondogatás meg természetes ilyen meccsek előtt, vegyük poénnak, tényleg ne süllyedjünk nso szintre 😀
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ilyen jól már rég szórakoztam! Carry on... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Nem tudom közülünk még kijátszik a yahoo-s játékkal, de ott elég nagy a különbség a mérközés várható gyöztesének megítélései között. A mi javunkra, persze.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kezdődik... kezdődik... juhé!!!
Látom hangolódunk a hétvégére. Addig nincs is semmi gond, amíg legalább a minimális tiszteletet megadjuk a másik félnek.
Próbáljuk meg így elmondani az érveinket a másik félnek, jó?BigBaltazar
köszönöm, ha segítenél és meghatároznád az általad minimális tisztelet szintjét módját.. nem biztos hogy az ugyanaz 2 embernél.Josszi
Ahogy mondod, a minimális tisztelet nem biztos hogy ugyanaz két embernél. Ezért nem is tudom meghatározni a pontos fogalmát.
De ebbe most nem is akarok belemenni...

Az biztos két jó csapat fog találkozni, de tavaly a CenturynLinken nagyon elkaptunk Benneteket. Remélem most is megismételjük, és ez nagy fegyvertény lenne.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Látom undi már előre védekezik a vereségük miatt 😀 😀 😀 (a foci decemberben kezdődik) nevetséges, hogy csak úgy beirkál ide és fikázza a másik csapatot valid érvekkel igaz? Kár hogy egy "valid" érvet se láttam miért kell fikázni. Ja, hogy az a "valid" érv, hogy 20+ pontot kaptunk és jónak/elitnek/top3nak/top5nek mondott védelmünk van? Az nem érv, hanem tény. Mint ahogy az is, hogy nyertünk. Ahogy vasárnap is fogunk. Tudom, hogy úgyse fogod abba hagyni a fikázást, de el kell szomorítsalak, nem érdekel a szar fröcskölésed. Ha kikapunk, akkor kikapunk, ha nyerünk, akkor nyerünk. Innen nekünk egyik kimenetelbe sincs beleszólásunk. Mi csak szurkolunk a SAJÁT csapatunknak. Biztatjuk őket, reménykedünk. Nem az ellenfelet ócsároljuk, felejtsük már el ezt a magyar szokást. (a sportszerűség határain belül mémek, vicces kijelentések beleférnek szerintem.)Csiriba
Hűűű, szerintem azért te már túlléptél egy határt,nem gondolod? 😊

1. Elsőre ezeket kérném ki, mint józan fórumozó: "fikázást" , "szar fröcskölésed".
Az ilyen jellegű kommentek mehetnek nso fórumára, tudod ott a cikkek alatt klikk a hozzászólásokra és már írhatod is ki magadból minden frusztráltságod 😉

2. Előre magyarázkodni a vereségünk miatt nem szokásom 😊 Szerencsére van olyan erős a csapat,hogy nincs a ligában senki,akitől otthon félni kellene. A foci decemberben kezdődik, ezt te is tudnád,ha nem lennél kocaszurkesz 😉 (Ezzel túl messzire mentem? 😊 )

3. Amennyiben nem lennél kocaszurkoló,elolvastad volna a topicot,és látnád ezt:

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.
petey
És ha már látod ezt, gondolom derengene,hogy senki nem tekint a Hawks O#-ra úgy,mint egy Brady féle pontgyár gépezetre. EZ rögtön az első "fröcsdkölődés" amit petey kezdett.
Erre említettem meg,hogy a ligaelit Panthers front7 ellen nem ment a futás, és ennyi erővel,és egy ksi analógiával él a párhuzam,miszerint a félelmetes 9ers védelem szopott 20+ pontot, ergo nem kellene félni tőle 😊

Az hogy ezen kiakadtok, az már a kettős mércét bizonyítja,miszerint ha ti csináljátok akkor rendben van, ha mi akkor már "fröcsögés"

4. Te magyarázod éppen itt az esetleges vereséget ezekkel a szavakkal: "ha kikapunk kikapunk,ha nyerünk,akkor nyerünk".

Szevasztok 😉undisputedly
kocaszurkoló... 😀

az milyen? röfög?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Kezdődik... kezdődik... juhé!!!
Látom hangolódunk a hétvégére. Addig nincs is semmi gond, amíg legalább a minimális tiszteletet megadjuk a másik félnek.
Próbáljuk meg így elmondani az érveinket a másik félnek, jó?BigBaltazar
köszönöm, ha segítenél és meghatároznád az általad minimális tisztelet szintjét módját.. nem biztos hogy az ugyanaz 2 embernél.

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Látom undi már előre védekezik a vereségük miatt 😀 😀 😀 (a foci decemberben kezdődik) nevetséges, hogy csak úgy beirkál ide és fikázza a másik csapatot valid érvekkel igaz? Kár hogy egy "valid" érvet se láttam miért kell fikázni. Ja, hogy az a "valid" érv, hogy 20+ pontot kaptunk és jónak/elitnek/top3nak/top5nek mondott védelmünk van? Az nem érv, hanem tény. Mint ahogy az is, hogy nyertünk. Ahogy vasárnap is fogunk. Tudom, hogy úgyse fogod abba hagyni a fikázást, de el kell szomorítsalak, nem érdekel a szar fröcskölésed. Ha kikapunk, akkor kikapunk, ha nyerünk, akkor nyerünk. Innen nekünk egyik kimenetelbe sincs beleszólásunk. Mi csak szurkolunk a SAJÁT csapatunknak. Biztatjuk őket, reménykedünk. Nem az ellenfelet ócsároljuk, felejtsük már el ezt a magyar szokást. (a sportszerűség határain belül mémek, vicces kijelentések beleférnek szerintem.)Csiriba
Hűűű, szerintem azért te már túlléptél egy határt,nem gondolod? 😊

1. Elsőre ezeket kérném ki, mint józan fórumozó: "fikázást" , "szar fröcskölésed".
Az ilyen jellegű kommentek mehetnek nso fórumára, tudod ott a cikkek alatt klikk a hozzászólásokra és már írhatod is ki magadból minden frusztráltságod 😉

2. Előre magyarázkodni a vereségünk miatt nem szokásom 😊 Szerencsére van olyan erős a csapat,hogy nincs a ligában senki,akitől otthon félni kellene. A foci decemberben kezdődik, ezt te is tudnád,ha nem lennél kocaszurkesz 😉 (Ezzel túl messzire mentem? 😊 )

3. Amennyiben nem lennél kocaszurkoló,elolvastad volna a topicot,és látnád ezt:

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.
petey
És ha már látod ezt, gondolom derengene,hogy senki nem tekint a Hawks O#-ra úgy,mint egy Brady féle pontgyár gépezetre. EZ rögtön az első "fröcsdkölődés" amit petey kezdett.
Erre említettem meg,hogy a ligaelit Panthers front7 ellen nem ment a futás, és ennyi erővel,és egy ksi analógiával él a párhuzam,miszerint a félelmetes 9ers védelem szopott 20+ pontot, ergo nem kellene félni tőle 😊

Az hogy ezen kiakadtok, az már a kettős mércét bizonyítja,miszerint ha ti csináljátok akkor rendben van, ha mi akkor már "fröcsögés"

4. Te magyarázod éppen itt az esetleges vereséget ezekkel a szavakkal: "ha kikapunk kikapunk,ha nyerünk,akkor nyerünk".

Szevasztok 😉
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kezdődik... kezdődik... juhé!!!
Látom hangolódunk a hétvégére. Addig nincs is semmi gond, amíg legalább a minimális tiszteletet megadjuk a másik félnek.
Próbáljuk meg így elmondani az érveinket a másik félnek, jó?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ezek az odamondogatások szerintem jobban néznének ki az NFC West csevegőben. Talán az "érintettek" sem vennék annyira zokon, és a "csendesebb" Cards, Rams szurkolók is szívesen becsatlakoznának, amivel a topik is aktívabbá válna. Persze ahogy Csiribácsi is mondta, a jókedv és a sportszerűség határain belül. Nevetni én is szeretek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Látom undi már előre védekezik a vereségük miatt 😀 😀 😀 (a foci decemberben kezdődik) nevetséges, hogy csak úgy beirkál ide és fikázza a másik csapatot valid érvekkel igaz? Kár hogy egy "valid" érvet se láttam miért kell fikázni. Ja, hogy az a "valid" érv, hogy 20+ pontot kaptunk és jónak/elitnek/top3nak/top5nek mondott védelmünk van? Az nem érv, hanem tény. Mint ahogy az is, hogy nyertünk. Ahogy vasárnap is fogunk. Tudom, hogy úgyse fogod abba hagyni a fikázást, de el kell szomorítsalak, nem érdekel a szar fröcskölésed. Ha kikapunk, akkor kikapunk, ha nyerünk, akkor nyerünk. Innen nekünk egyik kimenetelbe sincs beleszólásunk. Mi csak szurkolunk a SAJÁT csapatunknak. Biztatjuk őket, reménykedünk. Nem az ellenfelet ócsároljuk, felejtsük már el ezt a magyar szokást. (a sportszerűség határain belül mémek, vicces kijelentések beleférnek szerintem.)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.petey
igen Asomougha talán ott hibázott..
na majd kiderül vasárnap ki a jobb..
én hagyom, jókat szórakozom ahogy bizonygatja az igazát 😀Josszi
Josszi annyi a gond,hogy nincsenek valid erveid 😉 Nem csodalom,hogy nem szolsz hozza 😊
@petey Moralon kivul nem hiszem h ez a meccs olyan sok mindenrol dontene. A foci decemberben kezdodik.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉undisputedly
ez a szoktunk barokkos túlzás 😀 majd most meglátjuk mi lesz ha nem rövid hétről jövünk egészségesen, bár nem lepne meg egy L sem. amitől tartok hogy majd megy a túlzott keménykedés és sérülés lesz

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.petey
igen Asomougha talán ott hibázott..
na majd kiderül vasárnap ki a jobb..
én hagyom, jókat szórakozom ahogy bizonygatja az igazát 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulalok,ha meg tudod allapitani,hogy ARod a number one. Meg a kompetens szakertok is ugy fogalmaznak,hogy top3...
Panthers front7 szerintem meg top5, szoval nm vagyelorebb az erveiddel. Mi meg nem kaptubk tobbet mint 7,tessek....
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Nem tudom, miért kell negatív dolgokat ide írnia más csapat szúrkolóinak. Ha a Seahawks fórumban nem olvastam ilyet. Szánalmasnak tartom. Nem lehet két különböző mecset összehasonlitani.
Azért kiváncsi lettem volna, hogy Pötöm Jankót az a bizonyos 52-es hányszor döngölte volna le. Ha a " kis csapat" védelme ennyiszer megkergette.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Latod,itt a gond. 😉 Ez nem volt trollkodas. Amennyiben lesajnaloan szolsz egy idegenbeli, mas idozonaban ligaelit front ellen hozott tamadojatekrol, akkor a ti hazai teljesitmenyetek egyenesen szanalom 😉
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
látom még ki kell járnod a trollképző többi osztályát is :cool:

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XD
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
😀

 www.youtube.com/watch?v=npKvIE6Ys1MJosszi
aki mer az nyer..
Russel csini lesz fél szemöldökkel😀😀
egyébként a szíhóksznak is csak egy van😊
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
😀

 www.youtube.com/watch?v=npKvIE6Ys1M

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
és csak hogy szokják:
petey
😀 😀 😀 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.